Szkoły językowe Podkategoria: Szkoły językowe

« poprzednia strona · 2
 • Szkoła Języków Obcych Akcent w Poznaniu »

  Zastanawiasz się dlaczego nauka języków obcych sprawia Ci problemy? Odwiedź już dziś Szkołę Językową Akcent (Poznań, Suchy Las) i zapisz się na kurs. Szkoła Języków Obcych Akcent prowadzi zajęcia w grupach, bądź indywidualnie – w zależności od potrzeb klienta. Jeżeli masz problem z nauką wybranego języka obcego – z chęcią Ci pomożemy! Organizujemy między innymi kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wakacyjne kursy językowe, półkolonie dla dzieci, weekendowy klub konwersacyjny, kursy językowe dla firm. Zapraszamy!

  Data dodania: 05 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa ILT Kraków - kursy języka angielskiego, niemieckiego »

  Szkoła języka niemieckiego ILT Kraków zaprasza przyszłych maturzystów, którzy mają ochotę podszlifować wiedzę i umiejętności z zakresu gramatyki i słownictwa. Organizuje ona specjalistyczne kursy, które idealnie porządkują wiedzę i przygotowują do egzaminu. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat to zapraszamy serdecznie na stronę internetową.

  Data dodania: 05 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • FRANSPOL AGNIESZKA NIECHCIAŁ szkoła języków obcych chorzów »

  Wszechstronne i przystępne kursy językowe oraz zwykłe oraz uwierzytelnione tłumaczenia to specjalności w chorzowskim Centrum Językowym FRANSPOL. Firma podejmuje się efektywnego uczenia dzieci, młodzieży oraz dorosłych popularnych języków obcych (hiszpański, włoski, francuski, angielski, niemiecki) a także sporządzania zwykłych oraz specjalistycznych przekładów - także z (i na) języków skromniej znanych (ukraiński, holenderski, niderlandzki, rumuński, norweski, węgierski, szwedzki, słowacki itp.). FRANSPOL gwarantuje kameralne grupy na kursach lingwistycznych i przyciągające metody kształcenia. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański Wrocław »

  Język hiszpański jest drugim, najczęściej używanym językiem na świecie. Ze szkołą języków „Casa de España” nauczymy hiszpańskiego każdego, niezależnie od wieku i poziomu językowego na którym się znajduje. Współpracujemy jedynie z native speakerami, dzięki czemu nauka przebiega jeszcze intensywnie. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo również usługi z zakresu tłumaczeń i korekt. Zapraszamy do podjęcia współpracy.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • OSTERREICH INSTITUT intensywne kursy niemieckiego warszawa »

  Posiadająca swoją siedzibę w Warszawie szkoła języków obcych Osterreich Institut zaprasza na kursy języka niemieckiego. Organizujemy kursy dla młodzieży, konwersacje, kursy przygotowujące do matury oraz inne. Zajęcia kierujemy w grupach standardowych, małych oraz indywidualnych. Posiadamy wyedukowanych i zaangażowanych lektorów. Na zajęciach jest zawsze rozkoszna atmosfera. Prowadzimy testy kwalifikacyjne, żeby określic pułap znajomości języka i zakwalifikować Państwa do odpowiedniej grupy. Na kurs można zapisać się telefonicznie, mailowo lub osobiście. Więcej informacji zamieściliśmy na naszej stronie internetowej, na którą Państwa serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs języka hiszpańskiego warszawa »

  Oferta naszej szkoły językowej to kursy języka hiszpańskiego, które kierujemy do osób początkujących, zaawansowanych językowo, nauczycieli języka hiszpańskiego pracowników firm. Na terenie Warszawy prowadzimy szkolenia specjalistyczne z języka prawniczego, medycznego oraz biznesowego. Przygotowujemy nauczycieli oraz filologów w ramach szkoleń ELE. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski Bydgoszcz - English Is Easy »

  Zapraszamy na kursy języka angielskiego wszystkie zainteresowane osoby; niezależnie od wieku, płyci i poziomu zaawansowania, nasze zajęcia pozwolą Wam nauczyć się języka angielskiego od podstaw lub poszerzyć już posiadane umiejętności. Oferujemy angielski dla dzieci, business english, konwersację, kursy indywidualne - wszystko czego mogą Państwo potrzebować. Jeśli interesuje Was angielski Bydgoszcz, to tylko z nami, szybko i w przyjaznej atmosferze poznacie metody na aktywne komunikowanie się w języku angielskim.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły językowe

Szkoły językowe - nowa strona:

Adres: