Szkoły językowe Podkategoria: Szkoły językowe

« poprzednia strona · 2
 • LANGUAGE FOR BUSINESS Spółka z o.o. »

  „Language for Business” jest niestandardową warszawską szkołą językową, skupioną znacznie na stwarzaniu w ciągu kursów sytuacji, w których studenci pracują nad rozwijaniem biegłości komunikacji w rozmaitych konkretnych kontekstach. Innowacyjne, jednakże przetestowane metody nauczania zapewniają Państwu prędkie postępy i zupełną reformę umiejętności porozumiewania się w Biznesie po angielsku oraz niemiecku, hiszpańsku, włosku bądź rosyjsku. Pomocnicze szczegóły dotyczące asortymentu kursów i szkoleń językowych albo innych usług sprawdzających kompetencje językowe osób pracujących w Państwa firmie zawarto na stronie www „Language for Business”.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa ILT Kraków - kursy języka angielskiego, niemieckiego »

  Szkoła języka niemieckiego ILT Kraków zaprasza przyszłych maturzystów, którzy mają ochotę podszlifować wiedzę i umiejętności z zakresu gramatyki i słownictwa. Organizuje ona specjalistyczne kursy, które idealnie porządkują wiedzę i przygotowują do egzaminu. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat to zapraszamy serdecznie na stronę internetową.

  Data dodania: 05 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kurs języka hiszpańskiego warszawa »

  Oferta naszej szkoły językowej to kursy języka hiszpańskiego, które kierujemy do osób początkujących, zaawansowanych językowo, nauczycieli języka hiszpańskiego pracowników firm. Na terenie Warszawy prowadzimy szkolenia specjalistyczne z języka prawniczego, medycznego oraz biznesowego. Przygotowujemy nauczycieli oraz filologów w ramach szkoleń ELE. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • FRANSPOL AGNIESZKA NIECHCIAŁ szkoła języków obcych chorzów »

  Wszechstronne i przystępne kursy językowe oraz zwykłe oraz uwierzytelnione tłumaczenia to specjalności w chorzowskim Centrum Językowym FRANSPOL. Firma podejmuje się efektywnego uczenia dzieci, młodzieży oraz dorosłych popularnych języków obcych (hiszpański, włoski, francuski, angielski, niemiecki) a także sporządzania zwykłych oraz specjalistycznych przekładów - także z (i na) języków skromniej znanych (ukraiński, holenderski, niderlandzki, rumuński, norweski, węgierski, szwedzki, słowacki itp.). FRANSPOL gwarantuje kameralne grupy na kursach lingwistycznych i przyciągające metody kształcenia. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański Wrocław »

  Język hiszpański jest drugim, najczęściej używanym językiem na świecie. Ze szkołą języków „Casa de España” nauczymy hiszpańskiego każdego, niezależnie od wieku i poziomu językowego na którym się znajduje. Współpracujemy jedynie z native speakerami, dzięki czemu nauka przebiega jeszcze intensywnie. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo również usługi z zakresu tłumaczeń i korekt. Zapraszamy do podjęcia współpracy.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • OSTERREICH INSTITUT intensywne kursy niemieckiego warszawa »

  Posiadająca swoją siedzibę w Warszawie szkoła języków obcych Osterreich Institut zaprasza na kursy języka niemieckiego. Organizujemy kursy dla młodzieży, konwersacje, kursy przygotowujące do matury oraz inne. Zajęcia kierujemy w grupach standardowych, małych oraz indywidualnych. Posiadamy wyedukowanych i zaangażowanych lektorów. Na zajęciach jest zawsze rozkoszna atmosfera. Prowadzimy testy kwalifikacyjne, żeby określic pułap znajomości języka i zakwalifikować Państwa do odpowiedniej grupy. Na kurs można zapisać się telefonicznie, mailowo lub osobiście. Więcej informacji zamieściliśmy na naszej stronie internetowej, na którą Państwa serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski Bydgoszcz - English Is Easy »

  Zapraszamy na kursy języka angielskiego wszystkie zainteresowane osoby; niezależnie od wieku, płyci i poziomu zaawansowania, nasze zajęcia pozwolą Wam nauczyć się języka angielskiego od podstaw lub poszerzyć już posiadane umiejętności. Oferujemy angielski dla dzieci, business english, konwersację, kursy indywidualne - wszystko czego mogą Państwo potrzebować. Jeśli interesuje Was angielski Bydgoszcz, to tylko z nami, szybko i w przyjaznej atmosferze poznacie metody na aktywne komunikowanie się w języku angielskim.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mr. Rabbit - Szkoła językowa Angielski Toruń »

  Kurs w szkole językowej ma dużą przewagę nad zwykłymi możliwościami nauczania w zwyczajnych szkołach. Przede wszystkim prowadzący są elastyczni i nie powtarzają monotonnie tego samego materiału, jak nauczyciele w szkołach. Kursy zazwyczaj mają o wiele większe możliwości, jeśli chodzi o nowoczesny sprzęt wspomagający naukę, nie są ograniczane wytycznymi. Dodatkowo prowadzący mają lepszy i stały dostęp do szkoleń, które umożliwiają im poznawanie najnowszych sposobów nauczania wspomagane o nowoczesne technologie.

  Data dodania: 23 02 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły językowe

Szkoły językowe - nowa strona:

Adres: