Szkoły Podkategoria: Szkoły

1 · 2 · następna strona »
 • Szkoła rysunku architektonicznego w Krakowie MDK-Kurs Kraków »

  Kurs rysunku architektonicznego szkoły MDK-Kurs w Krakowie jest przeznaczony dla osób, które chcą uzyskac rzetelne przygotowanie rysunkowe do egzaminów wstępnych na studia architektury w Krakowie. Pracownia rysunkowa MDK-Kurs specjalizuje się w technikach rysunku architektonicznego, których naucza z powodzeniem. Oferuje skuteczny program nauki oparty o zagadnienia występujące na egzaminie na studia Politechniki Krakowskiej. Naukę rysunku można rozpocząc od podstaw i nie jest konieczne wcześniejsze przygotowanie plastyczne. Celem kursu jest aby wszyscy jego uczniowie opanowali w praktyce zasady konstrukcji rysunku architektonicznego oraz elementy projektowania architektonicznego, konieczne by zdac egzamin na architekturę.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i Kursy na Śląsku »

  Instruktorzy i wykładowcy ECK Prestige to wybrani przez nas najlepsi w praktyce profesjonaliści - grono wysokiej klasy ekspertów. Zatrudniamy do prowadzenia szkoleń tylko aktywnych zawodowo menedżerów posiadających unikalną wiedzę i praktyczne podejście. Doświadczenie w biznesie, przygotowanie pedagogiczne, pasja oraz profesjonalne podejście do uczestników szkolenia – to ich główne cechy. Szkolimy działy kadr, księgowości, ekonomia, logistyki, obsługi klienta, marketingu, produkcja, specjalistów działów handlowych i wiele innych. Zapraszamy na stronę http://eck-prestige.pl

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.Crea-szkola.pl »

  Jeśli interesuje Państwa kurs zarysu bądź kurs malarstwa, serdecznie zapraszamy do własnej siedziby. Oferujemy różnorodne kursy, w oparciu o rozciągliwy grafik i Państwa zapotrzebowanie. Jesteśmy przekonani, iż to oczywiście nasze biegłości i własna pasja przekona Was do naszej szkoły. Na kursie dowiecie się Państwo, w który sposób poprawnie wyzyskiwać swój potencjał, jak na przykład operować światłocieniem a dodatkowo, w jaki sposób aranżować najrozmaitsze dzieła. Jeżeli tylko czują Państwo chęć zmiany swojego życia i nabycia nowych umiejętności, zapraszamy do naszej szkoły.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Policealna »

  Serwis www.collegium.com.pl oferuje rekrutacje do szkół policealnych. Serwis polecam szczególnie tym, którzy szukają nowej szkoły,
  dzięki której zdobędą określone uprawnienia, wyróżnienia, tytuły naukowe, nową wiedzę oraz dyplomy niezbędne do podjęcia pracy na określonych stanowiskach. Farmacja,
  rehabilitacja, ratownictwo oraz szkoła Policealne w Warszawie wszystko to
  możemy znaleźć w serwisie www.collegium.com.pl dzięki niemu możemy odnaleźć jak informacje jak zdobyć określone uprawnienia, wyróżnienia, dyplomy potrzebne
  do zdobycia wymarzonych zawodów. Serdecznie zapraszamy!!!

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia licencjackie Wrocław »

  Serwis internetowy Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Strona oferuje przede wszystkim pełne informacje na temat wszystkich kierunków kształcenia: bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i rachunkowość, ekonomia, europeistyka, informatyka i ekonometria, turystyka i rekreacja, a także zarządzanie. Oprócz tych kierunków kształcenia (studia licencjackie) WSH Wrocław daje również możliwość uzyskanie tytułu magistra na kierunkach Zarządzanie, a także Turystyka i Rekreacja. Strona stanowi źródło bieżących informacji o procesie rekrutacji. Pozostałe działy serwisu poświęcone są prezentacji sylwetek pracowników, bibliotece. Na stronie znajdują się również przydatne informacje dla studentów, dotyczące nie tylko studiów, ale i życia studenckiego.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Wspomagania Oświaty »

  Portal z gotową dokumentacją dla dyrektorów placówek oświatowych. Dokumentacja, narzędzia i procedury dla placówek oświatowych do pobrania, porady prawne, terminarz oraz aktualności oświatowe.Nadzór pedagogiczny, ewaluacja, dokumentacja organizacyjna, awans zawodowy, sprawy kadrowe, pomoc psychologiczno-pedagogiczna, kontrola zarządcza i ochrona danych osobowych. www.iwspo.pl

  Data dodania: 12 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • BRZDĄC Niepubliczne Przedszkole i Żłobek w Piasecznie Piaseczno - Aktualności »

  BRZDĄC Niepubliczne Przedszkole i Żłobek w Piasecznie oferuje kompleksowe usługi w zakresie opieki nad dziećmi. Piaseczno to główny teren Naszego działania ale zapraszamy też dzieci z okolic Piaseczna. Do Naszej placówki przyjmujemy dzieci w wieku od 3 do 5 lat.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne »

  NOVA Centrum Edukacyjne ma bardzo bogatą ofertę edukacyjną. Zajęcia w naszych szkołach i na kursach staramy się jak najlepiej dopasować do indywidualnych potrzeb każdego słuchacza, chcemy, aby wiedza była przekazywana w sposób rzetelny, dlatego nasi wykładowcy przechodzą specjalne testy kwalifikacyjne. Zatrudniani są najlepsi, posiadający wykształcenie wyższe i uprawnienia pedagogiczne. Posiadamy własne pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny, komputerowy, kosmetyczny i fryzjerski. Kształcimy na najwyższym europejskim poziomie. Dzięki naszej kadrze dydaktycznej mamy bardzo wysoką średnią zdawalność egzaminów.

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetologia studia »

  Wyższa szkoła kosmetyki i nauk o zdrowiu w Łodzi to uczelnia niepubliczna pierwszego stopnia, czyli do poziomu licencjata. Kadra wykładowców, złożona ze specjalistów z zakresu kosmetologii i fizjoterapii, jest doświadczona i znakomicie przekazuje wiedzę i umiejętności studentom.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekonomik Toruń »

  Strona szkolna Zespołu Szkół Ekonomicznych w Toruniu (woj. kujawsko-pomorskie). Na naszej stronie internetowej znajdziesz między innymi zasady rekrutacji do szkoły, informacje kontaktowe, informacje dla maturzystów oraz relacje z współprac z zagranicą (między innymi z Niemcami). Dla uczniów przygotowane jest też forum szkolne, galeria i plan lekcji online.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Policealne Szkoły Medyczne »

  Policealne Szkoły Medyczne oferują zawód opiekuna medycznego. W Polsce funkcjonują różnego rodzaju policealne studia medyczne, do najważniejszych można zaliczyć uczelnie przy Collegium Masoviense w Żyrardowie, które ostatnimi czasy cieszą się szczególna popularnością! Nowo otwarte policealne szkoły medyczne w Żyrardowie posiadają odpowiednio wyposażone pracownie, w których pod okiem specjalistów odbywają się zajęcia praktyczne. Studium medyczne przygotowuje absolwentów do pracy z osobami chorymi i niesamodzielnymi. Studium pielęgniarskie umożliwia naukę w trybie dziennym i zaocznym.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Policealne szkoły, szkoły zawodowe »

  SKK to szkoła z ogromnym doświadczeniem i prestiżem na rynku edukacyjnym w Polsce. Już od ponad 20 lat edukuje i kształci Polaków.W swojej ofercie posiada szkoły policealne jednoroczne, szkoły policealne dwuletnie, kursy zawodowe, kursy specjalistyczne, studia podyplomowe, liceum, szkolenia dla nauczycieli.Placówki SKK są zlokalizowane między innymi: w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Białymstoku, Katowicach, Szczecinie, Gdańsku, Włocławku, Poznaniu, Olsztynie, Wrocławiu i Krakowie.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe kierunki studiów »

  Nasz serwis internetowy powstał po to, aby w jednym miejscu mieć do dyspozycji najszerszy wybór informacji związanych ze studiami. Gdy w najbliższym czasie także i ty musisz je wybrać, wtedy właśnie tutaj sprawdzisz, co przygotowały polskie uczelnie prywatne i państwowe. Możesz poczytać o kierunkach studiów licencjackich, magisterskich, inżynierskich. Także tych podyplomowych czy MBA. Strona jest prosta w obsłudze i od razu wyszukasz na niej to, co jest ci potrzebne! Zapraszamy!

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły bezpłatne - certus.com.pl »

  Wykształcenie i wiedza to obecnie najcenniejszy towar na rynku pracy. Zwłaszcza ważne są zaś umiejętności techniczne. Nasza oferta obejmuje zarówno kształcenie na poziomie gimnazjalnym oraz licealnym dla dorosłych, jak również dokształcanie na profesjonalnych kierunkach policealnych.Nasze szkoły można znaleźć w większości miast miast Wielkopolski i Śląska. Mamy wszystkie uprawnienia szkoły publicznej. Jesteśmy w stanie zagwarantować nie tylko wykształcenie na dobrym poziomie, ale także dokumenty niezbędne dla ZUS, MOPS itd. O ile chodzi o wykształcenie, to oprócz gimnazjum i liceum ogólnokształcącym oferujemy takie kierunki jak technik ochrony fizycznej osób i mienia, technik bezpieczeństwa i higieny pracy Żary, technik administracji i kilka innych.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe, stacjonarne i niestacjonarne »

  Wyższa Szkoła Bankowa oferuje studia I stopnia (studia licencjackie, studia inżynierskie), studia II stopnia, studia podyplomowe oraz studia MBA. Programy nauczania konsultowane są z przedstawicielami poszczególnych branż, aby jak najlepiej odzwierciedlić realia gospodarcze. Studia w uczelni biznesu to inwestycja w rozwój zawodowy. WSB dokłada starań, aby koszty studiów był jak najmniejsze. Dzięki elastycznemu systemowi opłat studenci sami decydują, kiedy i jak chcą płacić za studia. Różnorodne stypendia pozwalają ograniczyć wydatki na czesne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą studiów.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gdańskie Szkoły Medyczne "Oświata-Lingwista" »

  Szkoły policealne. Ceny już od zero złotych - płatne kierunki w bardzo przystępnych cenach. Duży wybór kierunków medycznych. U nas możesz uczyć się na takich kierunkach jak higienistka stomatologiczna, technik dentystyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny, ratownik medyczny, technik farmaceutyczny, terapeuta zajęciowy, asystentka stomatologiczna. Gdańskie Szkoły Medyczne "Oświata-Lingwista" to dobry wybór i świetny start w zawodową przyszłość!

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • AZIU | Szkoła »

  Nie trać czasu, zapisz się na kurs. Kursy kosmetyczne w Poznaniu to pomysł nie tylko na pożytecznie spędzone wakacje. Może okazać się, że wybrany przez ciebie kurs jest początkiem dłuższej przygody. Co jeśli odkryjesz w sobie talent manualny? Wtedy nie zawahasz się rozpocząć nauki w szkole kosmetycznej, chcąc pogłębić swoją wiedzę na temat kosmetologii. Kurs wprowadzi cię w tajniki poprawiania i dbania o urodę oraz zdrowie, poznasz głównie praktykę kosmetyczną, a szkoła kosmetyczna Poznań – rozbuduje podstawy, które wcześniej poznałaś i dzięki niej uzyskasz tytuł potrzebny do wykonywania zawodu kosmetyczki. Szukaj więc szkoły, która ma w swojej ofercie kursy, szkolenia i dłuższą naukę – roczną lub dwuletnią, dzięki której możesz zdobyć nowy, interesujący zawód.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bębny - Warsztaty Bębniarskie, Nauka Gry na Bębnach - KLICKamp;DRUM »

  Wszystkich miłośników rytmu zapraszamy na naukę gry na bębnach i djembe. Posiadamy własne instrumenty, pasję i wieloletnie doświadczenie. Realizujemy także warsztaty muzyczne dla dzieci. Oferujemy zajęcia w grupach o różnym stopniu zaawansowania w przyjaznej atmosferze. Z nami nauka gry na bębnach to świetna zabawa. Przekonaj się sam. Zapraszamy na nasze warsztaty bębniarskie przy ul. Górczewskiej 201 w Warszawie.

  Data dodania: 12 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Theducation - blog dla rodziców »

  Blog nauczycielski i blog parenting to skarbnica wiedzy na temat edukacji wczesnoszkolnej. Strona Theducation zawiera w sobie cenne rady oraz ciekawostki z zakresu psychologii oraz pedagogiki dziecięcej. Autorka doskonale wie co trzeba zrobić by zrozumieć zachowanie dziecka, jego emocji oraz barier. Przekazuje wiedzę na temat metod wychowawczych, pomaga zarówno rodzicom, jak i ich pociechom, w końcu od tego zależy ich dorosłe życie. Skąd w niej tyle zamiłowania? Wykonuje swoją pracę z pasją. Prowadzi 3 przedszkola, ciągle się rozwija, pogłębia wiedzę. Zajrzyj na stronę by dowiedzieć się więcej o niej samej oraz o metodach nauczania.

  Data dodania: 01 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła policealna - hotelarstwo, ekonomia, transport i inne »

  Ażeby zagwarantować jak najlepszą jakość kształcenia, stawiamy nacisk na doświadczenie, wysokie kompetencje i nowoczesne pomoce dydaktyczne. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych i odpowiednio zaopatrzonych aulach dydaktycznych. Naszym uczniom zapewniamy doradztwo zawodowe oraz sposobność ukończenia praktyk i tym samym zyskania konkretnych kwalifikacji. Szkoła policealna proponuje około 20 kierunków gruntownie przygotowujących do podjęcia zawodu czy te do kontynuowania nauki. Sieć naszych szkół policealnych zaistniała po to aby zagwarantować każdemu jednakowy początek na rynku pracy.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres: