Szkoły Podkategoria: Szkoły

« poprzednia strona · 2
 • Bębny - Warsztaty Bębniarskie, Nauka Gry na Bębnach - KLICKamp;DRUM »

  Wszystkich miłośników rytmu zapraszamy na naukę gry na bębnach i djembe. Posiadamy własne instrumenty, pasję i wieloletnie doświadczenie. Realizujemy także warsztaty muzyczne dla dzieci. Oferujemy zajęcia w grupach o różnym stopniu zaawansowania w przyjaznej atmosferze. Z nami nauka gry na bębnach to świetna zabawa. Przekonaj się sam. Zapraszamy na nasze warsztaty bębniarskie przy ul. Górczewskiej 201 w Warszawie.

  Data dodania: 12 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Akademickie Liceum Ogólnokształcące „Lingwista” »

  Akademickie Liceum Ogólnokształcące „Lingwista” posiada bogatą ofertę edukacyjną. Klasa proakademicka, politechniczna, dwujęzyczna. Opieka naukowo - dydaktyczna Uniwersytetu Gdańskiego. U nas liczne zajęcia dodatkowe: klub turystyczny, koło fotograficzne, Odyseja Umysłu, koło szachowe, klub polityczny, koło gitarowe.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Technikum Bodzentyn »

  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych to placówka oświatowa z wieloletnią tradycją i bogatą ofertą dydaktyczną. Posiadamy doskonale przygotowaną kadrę nauczycielską oraz bogate zaplecze techniczne, które na pewno uprzyjemni Państwu naukę w naszej szkole. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podyplomowe »

  Jeżeli masz wątpliwości co do trybu oraz przede wszystkim kierunku studiów podyplomowych to koniecznie zajrzyj na naszą stronę. Stworzony przez nas serwis to potężna baza danych, w której zamieszczone są szczegółowe informacje zarówno o uczelniach jak i kierunkach studiów oferowanych przez nie. Już teraz możesz sam zdecydować czy starać się o dofinansowanie do nauki czy też wybrać studia płatne. Dzięki nam odpowiesz na wiele nurtujących Cię pytań. A to pozwoli Ci szybko i z korzyścią dla siebie wybrać kierunek studiów, który otworzy Ci drogę do kariery.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 32 WARSZAWA »

  Monnet International School to pierwszy w Polsce zespół szkół proponujących nauczanie w programie IBO na wszystkich poziomach. Kształci i rozwija w swoich uczniach: wrażliwości na doznania innych, cechy charakteru opisanych w sylwetce ucznia IBO, postawy, które są istotnym elementem programu, umiejętności podejmowania społecznie odpowiedzialnych działań jako rezultatu procesu uczenia się. Właściwie zróżnicowany program nauczania, kompetentni i wykształceni nauczyciele, a także wysokiej klasy materiały dydaktyczne to niezaprzeczalne atuty szkoły. Ukończenie szkoły wiąże się z otrzymaniem dyplomu IB, który jest uznawany na uczelniach we wszystkich krajach.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Liceum dla dorosłych Siódemka z Katowic to najłatwiejszy sposób na zdaną maturę. »

  Nauka w szkołach policealnych Centrum Edukacji Siódemka, to wygoda i doskonała inwestycja na przyszłość. Nasze placówki usytuowane są w centrach dużych, śląskich miast, zajęcia prowadzimy w weekendy, zatrudniamy najlepszych nauczycieli. Zapraszamy na stronę naszego Centrum, gdzie odbywa się rekrutacja online. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą.

  Data dodania: 01 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Problemy gimnazjalisty »

  Drogi Rodzicu, jeśli Twoje dziecko ma trudności z nauką, a Ty sam nie jesteś w stanie wyjaśnić mu poszczególnych partii materiału - zapoznaj się z artykułami na stronie gimnazjalisci.net.pl. Dzięki temu portalowi Twoje dziecko szybciej zrozumie zagadnienie i będzie mogło uczyć się samodzielnie w domu.

  Data dodania: 31 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Administracja samorządowa, bezpieczeństwa i porządku publicznego »

  Cosinus - uczelnia, szkoła wyższa w Łodzi. Szkoły wyższe Łódź, które oferują Państwu naukę na kierunkach studia aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych, Administracja finansów publicznych, studia administracja samorządowa, Praca i zabezpieczenia społeczne, studia praca i zabezpieczenia społeczne, studia integracja społeczna. W naszej atrakcyjnej ofercie również ciekawa promocja - przyprowadź swoich znajomych.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne Katolickie Liceum i Gimnazjum im. ks. K. Gostyńskiego »

  Prywatne Katolickie Liceum i Gimnazjum im. ks. Kazimierza Gostyńskiego w Lublinie, jako liceum funkcjonuje już od 1991 roku z kolei gimnazjum od 1996 roku. Na potrzeby kształcenia utworzyliśmy metodę dydaktyczną zainspirowaną jednoczesną grą szachową, w której mistrz rozgrywa w tym samym czasie kilka albo kilkanaście rozmaitych partii z różnymi graczami. Dzięki temu możemy w niekonwencjonalny sposób przenosić indywidualną wiedzę z przedmiotów ścisłych i humanistycznych naszym uczniom. Gwarantujemy nadzwyczaj wysoki poziom szkolenia oraz wysoką zdawalność egzaminów gimnazjalnych oraz maturalnych. Rodziców oraz uczniów zapraszamy na stronę internetową szkoły.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Policealne Kraków »

  Sprawdź jak funkcjonują Krakowskie Szkoły Artystyczne – Kraków, Małopolska. To tutaj znajdziecie najlepsze kierunki policealne. To szkolnictwo artystyczne na wysokim poziomie, kształcenie artystyczne gwarantujące rozwój. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z pełnej oferty, polecamy wybór właśnie tego co przygotowały Krakowskie Szkoły Artystyczne

  Data dodania: 13 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Awangarda - technik masażysta »

  Mówi się o tym, że zawody związane z opieką nad osobami starszymi są przyszłościowe. Do tej grupy można zaliczyć masażystów. Dlatego też wychodzimy na przeciw klientom i kształcimy uczniów, aby zostali bardzo dobrymi reprezentantami tego zawodu. Dołącz do nich.

  Data dodania: 20 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła policealna Gowork »

  Dietetyka, higienistka stomatologiczna, technik masażysta czy technik usług kosmetycznych. To tylko część z kursów, które można wybrać w policealnej szkole Gowork. Zapytaj o naszą ofertę a dowiesz się, które kursy są dostępne całkowicie za darmo. Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia szkoły publicznej.

  Data dodania: 13 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Podręczniki do klasy 1 »

  Oferta naszej księgarni to szeroki asortyment podręczników. Posiadamy konkurencyjne ceny na podręczniki do szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, szkół technicznych. W ramach naszej oferty znajdą Państwo materiały do nauki języków słowniki. Zapewniamy dostęp do pomocy dla uczniów i nauczycieli, w tym materiały egzaminacyjne. Oferujemy specjalistyczne podręczniki akademickie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szkolenie lotnicze »

  Private Pilot Licence, jest to szkolenie na pilota samolotowego turystycznego, które zaczyna się od szkolenia teoretycznego a kończy praktycznym jak i egzaminem. Podczas kursu teoretycznego dowiedzieć się możemy wiele na temat wszelkich niezbędnych tajników wiedzy o lotnictwie. Dane ukończenie kursu niezbędne jest do rozpoczęcia praktycznego szkolenia. Szkolenia te zgodne są z obecnymi standardami jak i przepisami obejmującymi zagadnienia dotyczące lotu, nawigacji, radionawigacji, przepisów prawa lotniczego, meteorologii, a także co ważne, informacji, która dotyczy ograniczeń jak i możliwości ludzkiego organizmu. W naszej szkole możliwe jest ukończenie wielu różnych kategorii szkoleń.

  Data dodania: 18 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na saksofonie Katowice - muzyczna.pl »

  Prywatna Muzyczna Szkoła Podstawowa “Elementarz” w Katowicach to miejsce zbudowane przez wielkich wielbicieli muzyki i grania na najróżniejszych instrumentach. Swoją pasję do muzyki, do grania, do śpiewania pragniemy dostarczyć kolejnym pokoleniom, dlatego zapraszamy do zapisywania swoich pociech do naszej placówki edukacyjnej. Szczególnie zapraszamy Rodziców tych dzieci, które już od najmłodszych lat mają pociąg do muzyki i już czynią próby samodzielnego grania na najróżniejszych instrumentach. Wasze dziecko na pewno doskonale odnajdzie się w naszej szkole. Nauka gry na saksofonie, nauka gry na wiolonczeli, nauka gry na perkusji, na gitarze i dużo innych - zapewniamy Waszym dzieciom naukę przy boku najlepszych pedagogów.

  Data dodania: 23 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Studiów Podyplomowych Sp. z o.o. »

  Jesteśmy uczelnią, która stawia na kształcenie na takich kierunkach jak informatyka oraz wielu innych. Jak najbardziej warto się tym samym zdecydować na odpowiednie działanie i podejście do sprawy, które będzie polegało na wybraniu naszej oferty. Można na takim podejściu do sprawy i działaniu naprawdę wiele zyskać i można być z takowego bardzo szczęśliwym.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres: