Temida i Klio - Historia Prawa

Temida i Klio - Historia Prawa

Strona poświęcona historii prawa w szerokim rozumieniu tego pojęcia, obejmującym tak historię prawa międzynarodowego, ustroju państwowego i prawa sądowego, jak i dzieje nauki prawa (jurysprudencji) oraz doktryn politycznych i prawnych. Zawiera bibliografię publikacji o tematyce historyczno prawnej, kolekcję e-booków oraz bazę linków tematycznych. Została pomyślana jako naukowa baza danych mająca służyć jako pomoc dla studentów historii oraz prawa w wyszukiwaniu literatury potrzebnej do prac seminaryjnych i dyplomowych.

Szczegóły strony temidaiklio.info:

Podlinkuj stronę temidaiklio.info:

Temida i Klio - Historia Prawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 124 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 652

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawo jazdy Kraków »

  O.S.K. Stach proponuje poświadczone wieloletnim doświadczeniem profesjonalne kursy prawo jazdy Krakow. Nauka jazdy Krakow gwarantuje zainteresowanym jak najlepszy stopień szkolenia oraz naukę pod opieką doświadczonej kadry, dynamicznie kształtującej swoje umiejętności. W propozycji dostępne są atrakcyjne ceny kursów oraz możliwość wpłaty za kurs w dogodnych stawkach ratalnych. Poza kursami nauki jazdy kategorii B szkoła jazdy Stach proponuje również zajęcia doskonalenia techniki jazdy autem dla osób będących już kierowcami.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski, matematyka Łódź »


  Szkoła academic prowadzi korepetycje, kursy maturalne w grupach 5 - osobowych. Organizujemy kursy językowe dla firm z niemieckiego i angielskiego oraz kursy specjalistyczne – legal english, medical english oraz business english.
  W ofercie szkoły academic są również kursy maturalne i gimnazjalne, które prowadzone są w ekskluzywnych 5-osobowych grupach.
  Szkoła oferuje również kursy językowe dla firm, zarówno języka codziennego, jak i języków specjalistycznych. Każda oferta jest zindywidualizowana i przygotowana zgodnie z życzeniem i potrzebami Klienta.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dawne czasy ekonomii w polsce »

  Historia ekonomii w Polsce może być bardzo przydatna dla grona interesujących się tą dziedziną wiedzy. Dowiedz się więcej jak działali dawni politycy w Polsce, co nimi kierowało i jakie mają na swoim koncie sukcesy. W zdobywaniu wiedzy musimy pamiętać, że nigdy nie jest mało pożytecznych informacji. Wszystko to całkowicie za darmo.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Książki historyczne »

  Zapraszamy na stronę księgarni internetowej Bellona. Szczególnie polecamy książki historyczne. Dokładamy starań by oferta była ciekawa i stale poszerzana o nowości wydawnicze. Bellona od 80 z górą lat służy książce i czytelnikom, należąc do największych i najbardziej stabilnych polskich wydawców. Naszą cechą jest rzetelność, solidność i sprawność edytorska. Jesteśmy wydawnictwem uniwersalnym, nasza produkcja corocznie przekracza 200 tytułów książkowych. Interesująca książka warta swojej ceny- tylko u nas.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Czarnobyl »

  Wyczerpujący artykuł na temat katastrofy elektrownii atomowej w Czarnobylu 26 kwietnia 1986 roku. Dowiesz się więcej na temat przyczyn i skutków katastrofy, poznasz miasto Prypeć, wypowiedzi ekspertów na temat energii nuklearnej. Ponadto odpowiedź na pytanie: czy Czarnobyla należy się jeszcze bać?

  Data dodania: 21 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypracowanie.net »

  Szukając inspiracji przy pisaniu pracy warto skorzystać z napisanego już wcześniej na ten temat wypracowania. Nie chodzi tu tylko o oszczędność czasu, lecz raczej o porównanie własnych przemyśleń z pomysłami kogoś innego. Na naszej stronie znajdziesz tylko materiały o wysokim poziomie merytorycznym. Prezentujemy prace pisemne z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Zakres prezentowanych treści zamyka się w pięciu kategoriach: Język polski, Historia sztuki, Filozofia, Język angielski i Historia.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stosunki międzynarodowe »

  Strona będzie stanowić doskonałe źródło wiedzy dla uczniów i studentów zainteresowanych naukami humanistycznymi i społecznymi. Uczniowie znajdą przydatne materiały na historię, wiedzę o społeczeństwie, geografię, a studenci z kolei skorzystają z artykułów naukowych z zakresu ekonomii, systemów politycznych, filozofii, kultury, bezpieczeństwa, organizacji międzynarodowych i wielu innych. Każdy może opublikować artykuł, jednak musi być on rzetelnie przygotowany i poprawny oraz wartościowy merytorycznie.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Folklor polski - to składanka obrządków, kultury i legendludowych. »

  Vortal PolskaTradycja.pl został stworzony z inicjatywą wspominania folkloru ludowego. Folklor ludowy jest bowiem wskaźnikiem krajowej tradycji i historii. To folklor przez stulecia wyróżniał Polaków od pozostałych narodów. Dlatego folklor regionalny winien być pielęgnowany i respektowany. Folklor polski przez przeszłe lata był neutralizowany, ale teraz od nowa nadchodzi epoka folkloru. Serwis PolskaTradaycja.pl ma za zadanie powiadamiać Polaków o tym jak niespotykany i niepowtarzalny jest folklor ludowy. Respektując folklor, poważamy polskich przodków.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wojna Mussoliniego - La guerra di Mussolini »

  Zapraszam na stronę historyczną przybliżającą udział Włoch w II Wojnie Światowej oraz konfliktach dwudziestolecia międzywojennego. Każdy front na którym walczyli włoscy żołnierze omawia szczegółowy artykuł. Oprócz tego na stronie znajdziecie artykuły o armii włoskiej, artykuły o ówczesnej Italii, biografie dowódców oraz polityków, w tym także samego dyktatora. Niebawem zapraszam także na nowy dział - Leksykon Uzbrojenia, gdzie omówię wyposażenie jakiego używali Włosi - od broni strzeleckiej po okręty ich floty. Całość ilustrują bardzo duże i unikatowe galerie zdjęciowe oraz mapy, struktury organizacyjne i inne ciekawe materiały. Plusem strony jest jej stały rozwój i częste aktualizację. Zachęcam do zapoznania się z tym mało znanym i niezwykle intrygującym fragmentem historii.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klub malucha Misiowy Ogródek »

  Dziecko jest najważniejsze dla swoich rodziców. Nie dziwi zatem fakt, że chcą mu oni zapewnić najlepsze warunki rozwoju. Dlatego też szukają miejsca, które zagwarantuje ich pociechom odpowiedni standard. Taka właśnie jest prowadzona przez nas placówka. Jesteśmy dumni z tego, że nasz żłobek ma tak wielka renomę i cieszy się uznaniem zarówno dzieci jak i ich rodziców. Najważniejsze przecież jest aby dobrze czuły się w nim dzieci. I to właśnie udaje się nam osiągnąć. Dzięki profesjonalizmowi, który nas cechuje, udaje nam się odegrać dużą rolę w rozwoju naszych podopiecznych.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »