Uczelnie Podkategoria: Uczelnie

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Studia »

  Politechniki państwowe cieszą się Dobrą reputacją. Nie troskaj się, z nami wybór szkoły wyższej to błahostka. Przyszedł czas, żeby wyłonić odpowiednią dla Ciebie politechnikę.
  Zdarza się, iż szkoły niepaństwowe mają więcej zajęć praktycznych i kształcą kapitalnych fachowców. Studia psychologiczne są jednym z najbardziej obleganych kierunków. Nie martw się, z nami wybór akademii to błahostka. Potrzebujesz szybkiego kursu w zakresie zarządzania, wybierz idealną uczelnię. Politechniki państwowe cieszą się renomą. Fizyka w Toruniu, zarządzanie w Bydgoszczy czyli kulturoznawstwo w Zielonej Górze ?

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking uczelni wyższych »

  Jeżeli planujesz kontynuować naukę i szukasz odpowiedniej placówki dydaktycznej to powinieneś zajrzeć na nasza stronę internetową. To prawdziwe kompendium wiedzy o szkołach i uczelniach na terenie całego kraju. Wystarczy, że skorzystasz z prostej wyszukiwarki i już po chwili znajdziesz szkołę oferująca interesujący Cię kierunek. Oprócz tego na naszej stronie znajdziesz również szereg cennych informacji dla przyszłych i obecnych studentów. Dzięki temu będziesz na bieżąco z wydarzeniami kulturalnymi ale również wyszukasz wiadomości na temat stypendiów i różnego rodzaju konkursów.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Radom »

  Zachęcamy do skorzystania z zasobów naszej bazy, w której znajdują się uczelnie i szkoły pomaturalne w kraju oraz studia za granicą. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami wymienionych ośrodków akademickich wszystkich tych, którzy nie są pewni jakie studia rozpocząć. Oprócz wykazu uczelni i kierunków w kraju, posiadamy także bazę praktyk i staży polecanych przez zagraniczne placówki oświatowe. Zapewniamy stałą aktualizację naszej bazy i ofert,zapewniamy tym samym najpewniejsze dane. Zapraszamy do skorzystania z naszej naszej wyszukiwarki uczelni.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja Studia »

  Rekrutacja na studia Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu Collegium Masoviense trwa do pierwszego września. Rekrutacja związana z przyjmowaniem przyszłych studentów profesji jaką jest lekarz medycyny, wymaga wnikliwego zapoznania się i ocenienia możliwości kandydatów. Dlatego warto się jaknajlepiej przygotować na egzaminy wstępne. Kształcenie praktyczne studentów medycyny odbywa się w nowoczesnych i doskonale wyposażonych pracowniach pod nadzorem wybitnych specjalistów. Rekrutacja na studia w Collegium Masoviense i szczegóły z nią związane można sprawdzić na stronie uczelni.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze akademie »

  Strona internetowa poświęcona całkowicie polskim uczelniom. Gdy w najbliższym czasie chcesz wybrać się na studia i nie wiesz, co wybrać, my pomożemy ci w tym! Nasza strona została tak przygotowana, aby natychmiastowo wyszukać na niej potrzebne informacje. Możesz dowiedzieć się, jaka jest pełna oferta edukacyjna każdej polskiej uczelni publicznej i niepublicznej, kiedy organizuje ona swoje dni otwarte, jakie są na niej zasady rekrutacji. Także gdy szukasz najlepszych rozwiązań, sprawdź u nas rankingi. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Wrocław »

  Wrocław to wyjątkowe, zabytkowe miasto, pełne mnóstwa fantastycznych atrakcji. Każdego roku powiększa się tam ilość absolwentów wrocławskich uczelni wyższych. Zostań jednym z nich i ucz się na wymarzonej uczelni. Wrocław zaskoczy przyszłych studentów swoim urokiem i innowacyjnością. Znaleźć tam można sporą ilość pubów studenckich, dyskotek oraz niedrogich, ale smacznych restauracji z kuchnią regionalną i nie tylko. Dolnośląskie uczelnie proponują kandydatom na studia bardzo wiele ciekawych kierunków i specjalności. Nie czekaj! Już teraz zapisz się na wybrane studia we Wrocławiu.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe w Gdyni »

  Zapraszamy na strony gdyńskiego wydziału Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe na wielu ciekawych specjalnościach związanych z finansami, zarządzaniem, informatyką i logistyką. Interesują Cię studia w Gdyni? Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe na wielu ciekawych specjalnościach, takich jak finanse i rachunkowośc, logistyka, ekonomika, marketing, organizacja sprzedaży. W ofercie uczelni znajdziesz również ciekawe szkolenia, w tym też dofinansowane z Unii Europejskiej oraz kursy językowe.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Serwis zawiera adresowane do kandydatów na studia, aktualizowane na bieżąco, informacje o ponad 400 uczelniach oraz ich pełnej ofercie dydaktycznej. Prezentuje kierunki i specjalności studiów, informacje o aktualnych rekrutacjach, odpłatności za studia niestacjonarne, stypendiach, studiach finansowanych z funduszy europejskich oraz ułatwieniach dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia Poznań »

  Studia Poznań są możliwością zdobycia odpowiednich na wybrane stanowisko pracy kwalifikacji, umiejętności, a także elementarnego doświadczenia, jakie dają praktyki na studiach. Kształcenie jest niezwykle ważne, abyśmy mogli znaleźć pracę, która będzie nas satysfakcjonować. Osoby, które kończą studia Poznań mają zazwyczaj większą łatwość ze znalezieniem pracy.

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • StudiaWyzsze.pl - Polska baza uczelni »

  Prowadzimy stronę internetową, gdzie zamieściliśmy bazę wyższych uczelni działających na terenie Polski. Zapewniamy możliwość uzyskania szczegółowych informacji o poszczególnych instytucjach. Dysponujemy danymi kontaktowymi, adresem strony, systemem nauczania, aktualną ofertą kierunków oraz rodzajami sposobów studiowania. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to zapraszamy do zapoznania się z nią na stronie WWW.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia magisterskie »

  Witryna internetowa przedstawiająca szkoły wyższe, które w swojej ofercie tworzą studia licencjackie, studia podyplomowe, zapewniające najlepszy poziom nauczania, nowoczesne rozwiązania edukacyjne oraz wykwalifikowaną kadrę uczelnianą. Na stronie dostępne są informacje dotyczące studiów o zróżnicowanych kierunkach, terminach naboru, koncepcji studiów, charakterystyce studiów w największych metropoliach kraju, takich jak: Warszawa czy Radom. Precyzyjnych treści w kwestii studiów można również zdobyć, dzięki usytuowanemu na witrynie programowi bot. Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją witryny i skorzystania z usługi.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie w Szczecinie »

  W ramach oferty naszej szkoły wyższej zapewniamy kształcenie na kierunkach ekonomii, transportu, socjologii, zarządzania, informatyki. Nasza szkoła działa na polskim rynku już od 1993 roku. W tym czasie zdobyliśmy uznanie wielu studentów oraz zbudowaliśmy doskonałe warunki do kształcenia. W ramach naszej oferty zapewniamy możliwość podjęcia nauki na studiach licencjackich oraz kontynuowania nauki na studiach magisterskich oraz menedżerskich. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

  Data dodania: 25 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Smart Prospects - studia magisterskie w Anglii »

  W naszej firmie zajmujemy się realizowaniem na rzecz naszych klientów usług związanych z podejmowaniem nauki na uczelniach brytyjskich. Posiadamy doświadczonych doradców edukacyjnych zajmujących się brytyjskim rynkiem edukacyjnym. Zapraszamy do odwiedzenie naszej strony firmowej oraz do współpracy!

  Data dodania: 14 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni »

  Wyższa szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni im Eugeniusza Kwiatkowskiego. Uczelnia wyróżnia się wysokim poziomem kształcenia, znakomitą kadrą akademicką. Położona jest w dogodnym punkcie komunikacyjnym. W budynku znajduje się siedziba władz Uczelni, dziekanat, aula, sale wykładowe i ćwiczeniowe, laboratoria komputerowe, biblioteka wraz z czytelnią oraz punkt ksero.

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Kraków »

  Wyższe studia to dziś rzecz bardzo powszechna. Z tego powodu tak istotne jest wybranie najodpowiedniejszego kierunku studiów, który zagwarantuje nam pracę. Młodzi ludzie coraz częściej decydują się na studia ścisłe, jak np. matematyka, mechanika czy biologia. Bez względu na to który kierunek będziesz chciał studiować bardzo ważną kwestią jest wybór właściwej uczelni wyższej. Aby to zrobić koniecznie wejdź na naszą stronę www, zawierającą najlepsze szkoły w Krakowie i nie tylko.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.napiszeciprace.pl »

  Przed Tobą skraj semestru i niedobór pracy zaliczeniowej? Nie wpadaj w histerię! Pomożemy Ci! Zakres naszych służb obejmuje rzeczywiście dowolne prace literackie i zaliczeniowe, których pragniesz! Poziom szkół średnich i wyższych, kilkadziesiąt przedmiotów, coraz więcej kierunków. Nie wierzysz? Zapraszamy na krajową stronę internetową http://www.napiszeciprace.pl, gdzie zapoznasz się z naszymi inicjatywami. Napiszemy wszystko w czasie, w dobrej właściwości! Uwierzyło nam już kilkudziesięciu klientów, Ty bądź następny.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studium aktorskie »

  Tworzenie Gier Wideo jest kierunkiem studiów, na którym młodzi ludzie poznać mogą tajniki tworzenia gier i nauczyć się tego w aspekcie praktycznym. Jedyne takie studia w Polsce znajdują się w Warszawskiej Szkole Filmowej. Dowiedz się więcej na ich temat już dziś – odwiedź witrynę internetową uczelni. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 08 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Pedagogiczna »

  Zapraszamy na stronę internetową Wyższej Szkoły Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie. Wykreowało ją grono osób, którym stopień wykształcenia Polaków bardzo leżał na sercu. A wiadomo, że zapewnieniem sukcesu jest świadoma, wysokiej wiedzy oraz dobrze przygotowana do pracy w szkole kadra pedagogiczna. Dlatego powstała uczelnia niepaństwowa, edukująca studentów w systemie stacjonarnym i zaocznym. Uczelnia zajmuje wysokie miejsce w rankingu szkół tego typu i cieszy się wielkim uznaniem w środowisku studenckim. Powodem tego jest starannie dobrana i wykształcona kadra nauczycieli oraz nowoczesne i odpowiednio wyposażone sale wykładowe i pracownie.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Administracja studia Warszawa »

  Uczelnie Warszawa - Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie. Różnorodna oferta programowa - studia licencjackie, studia magisterskie i studia podyplomowe Warszawa. Oferujemy szeroki zakres edukacyjny: administracja studia, bezpieczeństwo wewnętrzne studia, filologia angielska, filologia hiszpańska, finanse i rachunkowość, budownictwo, pedagogika studia Warszawa. W ofercie także studia dla cudzoziemców oraz studia podyplomowe dla nauczycieli. Uczelnie wyższe - dobra uczelnia zaprasza.

  Data dodania: 03 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Kraków »

  Uczelnie leżące w Krakowie są niewątpliwie jednymi z najlepszych w całej Polsce. To właśnie tutaj młodzi ludzie zdecydowanie najchętniej chcę mieszkać czy studiować. Aby zapisać się na wymarzony przez siebie kierunek studiów czy też interesującą specjalność należy w pierwszej kolejności zajrzeć na specjalną stronę www, która umożliwi nam dokonanie odpowiedniego wyboru uczelni wyższej. Dzięki informacjom zamieszczanym na takiej stronie z powodzeniem znajdzimy uczelnię odpowiednią dla siebie. Nie zwlekaj, zapisz się na studia w Krakowie już dzisiaj! Małopolska czeka na zdolnych ludzi, którzy pragną się rozwijać. Studia w Krakowie sprawią, że będziesz usatysfakcjonowany i bardzo szczęśliwy.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie

Uczelnie - nowa strona:

Adres: