Uczelnie w Szczecinie

Uczelnie w Szczecinie

W ramach oferty naszej szkoły wyższej zapewniamy kształcenie na kierunkach ekonomii, transportu, socjologii, zarządzania, informatyki. Nasza szkoła działa na polskim rynku już od 1993 roku. W tym czasie zdobyliśmy uznanie wielu studentów oraz zbudowaliśmy doskonałe warunki do kształcenia. W ramach naszej oferty zapewniamy możliwość podjęcia nauki na studiach licencjackich oraz kontynuowania nauki na studiach magisterskich oraz menedżerskich. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Szczegóły strony www.zpsb.szczecin.pl:

Podlinkuj stronę www.zpsb.szczecin.pl:

Uczelnie w Szczecinie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 38 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 110

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Filologia polska »

  WWSH Im. Bolesława Prusa: szkoły wyższe, uczelnie Warszawa. Rekrutacja - Zasady rekrutacji, informacje ogólne oraz o samorządzie, założyciel i instytucje współpracujące, nadzór nad działalnością. Na stronie program kształcenia, komunikacja społeczna, baza dydaktyczna, praktyki, nadzór nad działalnością. Studia humanistyczne, licencjackie, magisterskie, uzupełniające i podyplomowe - filologia polska, kulturoznawstwo, komunikacja społeczna i dziennikarstwo Warszawa. Filologia polska, polonistyka, socjologia kultury, wiedza o kulturze - uczelnie niepubliczne, szkoły wyższe Warszawa.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Serwis zawiera adresowane do kandydatów na studia, aktualizowane na bieżąco, informacje o ponad 400 uczelniach oraz ich pełnej ofercie dydaktycznej. Prezentuje kierunki i specjalności studiów, informacje o aktualnych rekrutacjach, odpłatności za studia niestacjonarne, stypendiach, studiach finansowanych z funduszy europejskich oraz ułatwieniach dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Marketing internetowy »

  Jest to strona Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. szkolenia sobotnie i CELTA. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : marketing internetowy, zarządzanie produkcją, zarządzanie projektami, marketing miast, marketing miejsc, public relations podyplomowe Kraków. Na stronie WSE można znaleźć informacje dotyczące nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi instytucjami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość rozwoju swoich pasji i zainteresowań.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe w Gdyni »

  Zapraszamy na strony gdyńskiego wydziału Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe na wielu ciekawych specjalnościach związanych z finansami, zarządzaniem, informatyką i logistyką. Interesują Cię studia w Gdyni? Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe na wielu ciekawych specjalnościach, takich jak finanse i rachunkowośc, logistyka, ekonomika, marketing, organizacja sprzedaży. W ofercie uczelni znajdziesz również ciekawe szkolenia, w tym też dofinansowane z Unii Europejskiej oraz kursy językowe.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ratownictwo Medyczne Studia »

  Jeśli chcesz uzyskać ciekawy, ceniony i perspektywiczny zawód medyczny rozpocznij naukę u nas, w Collegium Masoviense. Zapraszamy do studiowania absolwentów wszystkich rodzajów szkół ponadgimnazjalnych posiadających świadectwo maturalne. Nasza uczelnia kształci na wysokim poziomie od kilkunastu lat. Jej mury opuściło wielu dobrze wyedukowanych fachowców czy to ratowników medycznych czy też pielęgniarek, do głębi przysposobionych do wykonywanego zawodu. Prowadzimy wykłady w trybie dziennym i zaocznym. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy elastyczni i oferujemy więcej możliwości jednostkom chcącym zwiększać swoja wiedzę i zdobywać nowe kwalifikacje. Jesteśmy innowacyjną placówką kształcącą z doskonałą kadrą naukową. Dla nas ważny jest każdy student.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Politechniki państwowe cieszą się Dobrą reputacją. Nie troskaj się, z nami wybór szkoły wyższej to błahostka. Przyszedł czas, żeby wyłonić odpowiednią dla Ciebie politechnikę.
  Zdarza się, iż szkoły niepaństwowe mają więcej zajęć praktycznych i kształcą kapitalnych fachowców. Studia psychologiczne są jednym z najbardziej obleganych kierunków. Nie martw się, z nami wybór akademii to błahostka. Potrzebujesz szybkiego kursu w zakresie zarządzania, wybierz idealną uczelnię. Politechniki państwowe cieszą się renomą. Fizyka w Toruniu, zarządzanie w Bydgoszczy czyli kulturoznawstwo w Zielonej Górze ?

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja Studia »

  Rekrutacja na studia Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu Collegium Masoviense trwa do pierwszego września. Rekrutacja związana z przyjmowaniem przyszłych studentów profesji jaką jest lekarz medycyny, wymaga wnikliwego zapoznania się i ocenienia możliwości kandydatów. Dlatego warto się jaknajlepiej przygotować na egzaminy wstępne. Kształcenie praktyczne studentów medycyny odbywa się w nowoczesnych i doskonale wyposażonych pracowniach pod nadzorem wybitnych specjalistów. Rekrutacja na studia w Collegium Masoviense i szczegóły z nią związane można sprawdzić na stronie uczelni.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Kraków »

  Uczelnie leżące w Krakowie są niewątpliwie jednymi z najlepszych w całej Polsce. To właśnie tutaj młodzi ludzie zdecydowanie najchętniej chcę mieszkać czy studiować. Aby zapisać się na wymarzony przez siebie kierunek studiów czy też interesującą specjalność należy w pierwszej kolejności zajrzeć na specjalną stronę www, która umożliwi nam dokonanie odpowiedniego wyboru uczelni wyższej. Dzięki informacjom zamieszczanym na takiej stronie z powodzeniem znajdzimy uczelnię odpowiednią dla siebie. Nie zwlekaj, zapisz się na studia w Krakowie już dzisiaj! Małopolska czeka na zdolnych ludzi, którzy pragną się rozwijać. Studia w Krakowie sprawią, że będziesz usatysfakcjonowany i bardzo szczęśliwy.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • StudiaWyzsze.pl - Polska baza uczelni »

  Prowadzimy stronę internetową, gdzie zamieściliśmy bazę wyższych uczelni działających na terenie Polski. Zapewniamy możliwość uzyskania szczegółowych informacji o poszczególnych instytucjach. Dysponujemy danymi kontaktowymi, adresem strony, systemem nauczania, aktualną ofertą kierunków oraz rodzajami sposobów studiowania. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to zapraszamy do zapoznania się z nią na stronie WWW.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie i licencjackie wymagają podobnych przygotowań. »

  Dobrze by było również postarać się o zdobycie materiałów, które pozwolą wiedzę teoretyczną wzbogacić o przykład z życia wzięty. Dzięki takiemu przykładowi praca będzie z pewnością bardziej wartościowa.Tak jak ona bowiem, praca licencjacka jest pracą naukową, którą trzeba oprzeć na źródłach. Rozpocząć więc należy od wyboru tematu i zebrania źródeł, na których będziemy się opierać. Należy tu nadmienić, że prace licencjackie oparte wyłącznie na źródłach internetowych są traktowane jako mało wartościowe.

  Data dodania: 10 07 2019 · szczegóły wpisu »