Anna Karp - Tłumaczka - angielskiego i włoskiego. tel. 601-257-880

Anna Karp - Tłumaczka - angielskiego i włoskiego. tel. 601-257-880

Anna Karp - tłumaczka języka angielskiego i włoskiego, z kilkunastoletnim doświadczeniem, właścicielka firmy Meva Translations w Warszawie. Absolwentka Italianistyki UW. Język angielski doskonaliła w Londynie. Posiada dyplom CPE i wieloletni staż lektorki języka angielskiego na wyższych uczelniach. Specjalizuje się w tłumaczeniach z dziedzin: prawa, bankowości, ekonomii, finansów, ubezpieczeń i marketingu. Tłumaczy także teksty techniczne, literackie, strony internetowe i filmy. Świadczy profesjonalne usługi dla dużych i mniejszych firm oraz dla klientów indywidualnych, m.in. dla banku, biur tłumaczeń, przedsiębiorstw produkcyjnych, agencji PR, firm consultingowych, wydawnictw. Przestrzega poufności i etyki zawodowej. Wystawia rachunki

Szczegóły strony www.meva-translations.pl:

Podlinkuj stronę www.meva-translations.pl:

Anna Karp - Tłumaczka - angielskiego i włoskiego. tel. 601-257-880

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 133 Odwiedziny msnbot 9 Odwiedziny googlebot 1119

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Advance Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych »

  Biuro Tłumaczeń Advance dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym tłumaczom jest w stanie przetłumaczyć wszystko, a tym samym sprostać Państwa najtrudniejszym wyzwaniom.
  Współpracujemy z licznym gronem tłumaczy z całej Polski. Świadczymy usługi tłumaczeniowe na terenie Polski jak i za granicą zarówno dla podmiotów prawnych,
  klientów takich jak sądy, jednostki gospodarcze, kancelarie prawne itp. jak również dla osób prywatnych.

  Oferujemy Klientom szeroki zakres:
  tłumaczeń ustnych - tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne i przysięgłe;
  pisemnych- tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i zwykłe.
  W atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka angielskiego i hiszpańskiego »

  Tłumacz przysięgły języka angielskiego od 2004 roku oraz tłumacz języka hiszpańskiego od 2005 roku. Świadczę usługi tłumaczeń przysięgłych, zwykłych i specjalistycznych oraz wykonuję tłumaczenia ustne, pisemne i wyjazdowe. Specjalizuję się w języku angielskim i hiszpańskim.

  www.fresh-ideas.pl

  Tłumaczenia przysięgłe wykonywane są szybko, terminowo i profesjonalnie.

  Tłumaczymy teksty techniczne, handlowe, prawnicze, prawno-ekonomiczne, medyczne, naukowe, literackie, samochodowe, strony internetowe, materiały marketingowe i promocyjne, programy komputerowe, materiały szkoleniowe, dokumentacje techniczne, certyfikaty, dyplomy i wiele innych.

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia profesjonalne - język niemiecki »

  Do zaoferowania mam bardzo dobre tłumaczenia techniczne polsko-niemieckie i niemiecko-polskie. W przypadku tłumaczeń technicznych tłumacz stoi przed nie lada zadaniem. W krótkim czasie musi bowiem zmierzyć się z dotyczącym tłumaczenia sporym obszarem swojej niewiedzy. By sprostać temu zadaniu staram się specjalizować w kilku zaledwie dziedzinach techniki. Są nimi informatyka, budownictwo oraz maszyny i urządzenia. Sama złożoność techniki i obecność różnych dziedzin techniki w jednym rozwiązaniu technicznym każą jednak tłumaczowi nieustannie wychodzić poza z góry ustalone ramy. Wyżej wymienione dziedziny w konkretnych tłumaczeniach splatają się z automatyką, chemią, motoryzacją, czy dziedzinami odnoszącymi się do uzyskania i obróbki zastosowanych materiałów.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wrocław »

  Renomowane tłumaczenia języka niemickiego Gaja mieści się we Wrocławiu.To rewelacyjne biuro w którym każda usługa będzie zrobiona prędko i solidnie. Oferujemy tłumaczenia z języka niemieckiego na polski i odwrotnie. Żaden dokument nie jest dla nas problemem. Mniejsze i najbardziej popularne dokumenty tj. akty urodzenia czy akty małżeństwa tłumaczymy od ręki. Świadczymy usługi również w tłumaczeniu aktów notarialnych, świadectw szkolnych i i innych. Nasze usługi są atrakcyjne cenowo. Wystarczy jedynie zgłosić się do nas a my odpowiemy na każde pytanie. Wrocław jest dużym miastem i rywalizacja jest duża w biznesie tłumaczeń.

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia włoski »

  Strona przedstawia ofertę biura tłumaczeń Alingua Sp. z o.o. oferującego tłumaczenia zwykłe jak również przysięgłe z języka i na język włoski. W biurze przetłumaczymy dokumenty oraz teksty o tematyce medycznej, dokumentacje techniczne oraz pisma urzędowe.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły germanitas »

  Zapraszam do prowadzonego przeze mnie biura tłumaczeń Germanitas. Zajmuję się profesjonalnie i od lat tłumaczeniami polsko-niemieckimi i niemiecko-polskimi. W tym zakresie dostarczam moim klientom przekłady standardowe, pod przysięgą, specjalistyczne – prawnicze, ekonomiczne, handlowe. Zapewniam usługi fachowe, terminowe, w atrakcyjnych cenach. Stali klienci mogą uzyskać atrakcyjne rabaty. Tłumaczenia można zlecać także online. Zapraszam do współpracy!

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Język niemiecki tłumacz Poznań »

  Nasza firma tłumaczeń działa na polskim rynku od wielu lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować kompleksowe oraz profesjonalne usługi tłumaczeń z języka polskiego na niemiecki oraz z niemieckiego na polski. Oferta naszej firmy obejmuje tłumaczenia ustne oraz tłumaczenia pisemne. Wykonujemy tłumaczenia pisemne dokumentów uwierzytelnionych, prawnych, ekonomicznych, technicznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do współpracy!

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjskiego »

  Majnar – to profesjonalne biuro tłumaczeń, które stara się sprostać wszelkim wymaganiom Klienta. Tłumaczenia oferujemy nie tylko przedsiębiorstwom, ale także instytucjom oraz osobom fizycznym z całej Polski .Wykonujemy różnego rodzaju tłumaczenia z i na język rosyjski, zarówno literatury pięknej, naukowej, jak i specjalnej (kontrakty, umowy, pisma, strony internetowe, prezentacje firm, tłumaczenia techniczne z poszczególnych branż etc). Oprócz niskich i konkurencyjnych stawek, nasza oferta to również gwarancja krótkich terminów, a także zachowania pełnej poufności. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej. Tel 889 093 895

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  Potrzebujesz pilnego tłumaczenia technicznego? Prowadzisz swoją działalność i nie możesz sobie pozwolić na żadne opóźnienia? Zgłoś się do nas i pokaż nam dokumenty, które mamy przełożyć na dowolny język. Jesteśmy specjalistami w tym zakresie. Mamy szeroki zakres usług i oferujemy specjalistyczne tłumaczenia z różnych branż. Jeśli więc zajmujesz się medycyną, informatyką, nowoczesnymi technologiami czy bankowością, to śmiało możesz się do nas zgłosić.

  Data dodania: 11 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrumtlumaczen.pl »

  Najważniejsza dla naszego biura tłumaczeń w Warszawie jest satysfakcja naszych klientów, dlatego też przykładamy ogromną staranność i dokładność do naszych tłumaczeń. U nas nie trzeba się martwić o błędne tłumaczenie dokumentów specjalistycznych, ponieważ nasi specjaliści znają odpowiednią terminologię dla danej branży. Dla naszych klientów przygotowaliśmy możliwość bezpłatnej wyceny tłumaczenia dokumentów w Warszawie. Zawsze dostarczamy tłumaczenie na czas i jesteśmy punktualni. Zapewniamy niskie ceny.

  Data dodania: 02 07 2019 · szczegóły wpisu »