Architektura Podkategoria: Architektura

« poprzednia strona · 2
 • EURO-PROJEKT TOMASZ JACYNIEWICZ projekty domów nowoczesnych białystok »

  Euro-Projekt to kompetentne i docenione przez wielu nabywców biuro architektoniczne. Jego lokalizacja mieści się w Białymstoku, a filia znajduje się w Warszawie. Oferta biura obejmuje między innymi planowanie budynków zdatności publicznej, budowli przemysłowych oraz obiektów mieszkalnych. Pracownicy zajmują się też kompleksową obsługą inwestycji pod względem merytorycznym oraz administracyjnym, a także dozorem budowlanym. Doświadczeni projektanci Euro-Projekt zamówienie od każdego Klienta traktują indywidualnie oraz przystępują do niego kreatywnie. Gwarantują rzetelność i terminowość wykonania każdego zadania. Szczegółowa propozycja jest osiągalna na witrynie internetowej Euro-Projekt.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wiaty »

  Wiaty Przystankowe od dawna są bardzo ważnym elementem małej architektury miejskiej w Wrocławiu. W wielu miejscowościachmodele wiat występują w kilkudziesięciu standardowych wymiarach. Bardzo często do wiat przystankowych przytwierdzane są gabloty reklamowe oraz kioski.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Horyzont - projekty domów bliźniaków »

  W obecnych czasach branża budowlana rozwija się pod kątem technologii bardzo aktywnie. Wywołane jest to głównie dużym zapotrzebowaniem na komfortowe budynki mieszkalne. Do przeszłości zalicza się stawianie blokowisk lub też kamienic, za to chętnie wybierane są budynki z apartamentami oraz niskie budynki mieszkalne, w jakich można zamieszkać dogodnie i ogromnie nowocześnie. Nowoczesne plany projektowe domów jednorodzinnych są w związku z tym dopasowane do zmieniających się kanonów mieszkalnych. Projekt musi posiadać wszystkie elementy, które są nadzwyczaj ważne dla dogodnego mieszkania. Dotyczy to zarazem samego zorganizowania i rozmieszczenia pokoi, jak i doskonałego ich rozplanowania. Firma Horyzont oferuje nowoczesne projekty mieszkań, domostw i nieruchomości mieszkalnych.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • K&L - deweloper Trójmiasto »

  Efektowna architektura budynku pozwala wzbudzić szereg skojarzeń z naszym przedsiębiorstwem – świadczyć dla obserwującego może o kreatywności, świeżym spojrzeniu oraz chęci do eksperymentów. Z tego też powodu potrzeba nam wyśmienitego projektu – nie tylko spełniającego kryteria natury estetycznej, ale także zapewniającego pracownikom komfort i przestrzeń potrzebną do zdrowego, a więc wydajnego z naszej perspektywy funkcjonowania. A te rzeczy są pewne jedynie u profesjonalistów.

  Data dodania: 13 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nawadnianie Warszawa »

  Profesjonalne nawadnianie ogrodów, boisk, sadów, pól uprawnych. Firma Mój Ogród specjalizuje się w projektowaniu oraz montażu profesjonalnych systemów nawadniających. Korzyści z posiadania systemu nawadniania: -oszczędności zużycia wody przekracz 50%; - odpowiednio nawodniony ogród, nawet w trakcie urlopu; -precyzyjne nawadnianie, dostosowane do wymogów poszczególnych roślin; Instalacja systemu nie wpływa na zachowanie naturalnego wyglądu ogrodu – zraszacze wynurzają się tylko podczas pracy i są po skończonym procesie nawadniania automatycznie ukrywane. Takie rozwiązanie w żaden sposób nie utrudnia koszenia trawnika; Nad optymalnym wykorzystaniem wody czuwa czujnik deszczu który w przypadku opadów atmosferycznych wyłącza nawadnianie.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.pracowniamprojekt.pl »

  Jeśli szukają Państwo odważnych, kreatywnych architektów a ponadto fascynuje Państwa projektowanie terenów zielonych - dobrze trafiliście. Zapewniamy nie tylko pomoc, ale przede wszystkim oryginalne rozwiązania, świetne projekty, dopasowane do klientów, ich oczekiwań a także możliwości. Co nas wyróżnia? Oferujemy dużo więcej! Między innymi projekt gospodarki drzewostanem, ekspertyzy dendrologiczne i wiele innych! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Więcej informacji znajdą Państwo na www.pracowniamprojekt.pl.

  Data dodania: 10 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projektgabinetu.com »

  Oferta naszego biura projektowo- architektonicznego skierowana jest do lekarzy i właścicieli salonów kosmetycznych, fryzjerskich i gabinetów terapeutycznych. Jesteśmy zgranym zespołem projektantów, wiemy na co zwracać uwagę i potrafimy dopasować projekt do potrzeb konkretnego miejsca i osób. Specjalizujemy się w urządzaniu nowoczesnych gabinetów i za każdym razem staramy się wprowadzać jakieś innowacyjne rozwiązania. I tak na przykład dla nas żadnego problemu nie stanowi dostosowanie pomieszczenia do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wiemy jakie obowiązują regulacje prawne w tym zakresie i bierzemy pod uwagę nawet najmniejszy detal. Sprawdź koniecznie jak działamy, poznaj nasze dotychczasowe projekty i skontaktuj się z naszymi architektami.

  Data dodania: 20 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dobry architekt Poznań »

  Najwyższa jakość, najniższe ceny, razem z „A.M Biuro Architektoniczne” zaprojektujesz dom, budynek czy hotel swoich marzeń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę dzięki którym każdy projekt realizowany jest terminowo i według najwyższych standardów. Współpracujemy z projektantami innych branż, posiadających pełne uprawnienia projektowe do wykonywania zawodu. Zapoznaj się z naszą ofertą na www.architektpoznan.com.pl.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cubicinch.pl »

  Zapraszamy Państwa do fascynującej podróży w świecie drukarek i modeli 3D. Jest to bardzo dynamicznie rozwijająca się dziedzina, która zapewnia pomoc i wsparcie w każdej branży, od marketingowej, przez naukową, po medyczną. Warto bliżej przyjrzeć się projektom 3D, wykorzystać w swojej branży. My ze swojej strony oferujemy najwyższą jakość projektów, pomoc na każdym etapie a także najlepsze drukarki. Wykorzystujemy wytrzymałe, zaawansowane technologicznie materiały. Zapraszamy na www.cubicinch.pl.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Architektura »

  Firma stworzona przez architektów dla architektów - Skan and BIM Łódź. Specjalizacja to skanowanie laserowe 3d (scanning). Skaning 3d, modelowanie bim, generowanie chmury punktów, architektura bim. Oferta na stronie - skanowanie do chmury punktów, skanowanie do revita, skanowanie do Cad.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Neostudioweb »

  Oferta naszego biura architektonicznego obejmuje szeroki zakres usług architektonicznych oraz inżynierskich. Nasza firma posiada duże doświadczenie w zakresie wykonywania efektywnych kosztowo, opartych na nowoczesnych rozwiązaniach oraz estetycznych projektów. Nasz zespół architektów posiada na swoim koncie liczne nagrody oraz udział w wielu międzynarodowych konkursach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kaplusjeden - partner regionu w rozwoju »

  Biuro projektów urbanistycznych kaplusjeden specjalizuje się w tworzeniu planów rozwoju dla zagospodarowania: obszarów wiejskich i miejskich, rozwoju stref aktywności gospodarczej, rewitalizacji terenów poprzemysłowych, aranżacji przestrzeni publicznych i rozwoju infrastruktury turystycznej. Dla przedmiotu zamówienia w zależności od zakresu wykonujemy inwentaryzacje, analizy w odniesieniu do szerszego kontekstu, charakterystyki, oceny rentowności, waloryzacje i symulacje oraz operaty. Analizy potencjalnych kierunków rozwoju zawierają zestawienia zagrożeń oraz możliwości rozwoju. W celu przeprowadzenia konsultacji społecznych zajmujemy się tworzeniem materiałów do konsultacji.

  Data dodania: 21 10 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architektura

Architektura - nowa strona:

Adres: