Biuro tłumaczeń

Biuro tłumaczeń

Biuro Tłumaczeń BASTA.Do każdego zlecenia jakie nam zostaje powierzone podchodzimy indywidualnie. Tłumaczenia ustne i pisemne na najwyższym poziomie. Każdy nasz Klient jest dla nas tak samo ważny, dzięki czemu nasza praca jest nie tylko efektywna, ale i efektowna.

Szczegóły strony www.basta.com.pl:

Podlinkuj stronę www.basta.com.pl:

Biuro tłumaczeń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 58 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 120

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz Przysięgły języka angielskiego Małgorzata Kostrowska »

  Tłumacz przysięgły j. angielskiego.

  Świadczę usługi tłumaczeniowe na terenie Polski jak i za granicą zarówno dla podmiotów prawnych,
  klientów takich jak sądy, jednostki gospodarcze, kancelarie prawne itp. jak również dla osób prywatnych.

  Niskie stawki za tłumaczenia dokumentów standardowych.
  Dla Biur Tłumaczeń specjalna oferta.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie tekstów specjalistycznych »

  Wykonujemy tłumaczenia tekstów technicznych i specjalistycznych z wielu kategorii, na przykład z zakresu transportu, informatyki, elektryki oraz finansów, bankowości, prawa, medycyny i wielu innych. Mamy spore doświadczenie w tłumaczeniach instrukcji obsług oraz w przekładzie tekstów finansowych, a także korespondencji handlowej.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Kumiria »

  Biuro Tłumaczeń Kumiria - wykonujemy tłumaczenia pisemne zwykłe i specjalistyczne, tłumaczymy instrukcje, umowy, strony www, foldery i wiele więcej. Oferujemy szeroką gamę języków: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański, rumuński, portugalski, czeski, słowacki, chorwacki, serbski, słoweński, bułgarski, ukraiński, węgierski, litewski, łotewski, niderlandzki, szwedzki, duński, norweski i inne. Nasz zespół tworzą tylko tłumacze z doświadczeniem- specjaliści z różnych dziedzin: prawa, ekonomii, medycyny, inżynierii.

  Biuro Tłumaczeń Kumiria to synonim profesjonalizmu, najniższe ceny, Bezpłatna Wycena bez zobowiązań. Sprawdź już dziś. Pomożemy Ci zrozumieć Świat.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia rosyjskiego »

  Tłumaczenia jęz. ukraińskiego, rosyjskiego na profesjonalnym poziomie. Realizujemy zlecenia dla firm i dla klientów indywidualnych. Szczególnie zapraszamy firmy prowadzące interesy z rosyjskimi kontrahentami. Czasami jesteśmy zmuszeni do przetłumaczenia dokumentów na język obcy - w takiej sytuacji z pomocą przychodzi nam biuro tłumaczeń. Kontakt do takiego biura dobrze jest mieć przy sobie.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Traduttore freelance polacco - tlumacz techniczny jezyka wloskiego »

  mgr Henryk Machnik - tłumacz techniczny NOT, od 1990 roku wykonuje profesjonalne tłumaczenia techniczne w języku włoskim dla firm. Preferuje tłumaczenia specjalistyczne o bardzo dużym stopniu trudności, takie jak sprawozdania z prób materiałowych, normy i instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń. Specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych podczas negocjacji handlowych oraz w czasie szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Tłumaczenia ustne wykonuje na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz Małopolski a także bardzo często we Włoszech.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przysięgły angielskiego »

  Tłumaczymy pisma przysięgłe i zwyczajne z języka angielskiego i na język angielski, to samo zrobimy z językami: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim i innymi tekstami z Europy.
  Oferta ta obejmuje teksty prawnicze takie jak umowy, akty notarialne, pełnomocnictwa ale także pisma ekonomiczne, sprawozdania finansowe i dokumenty księgowe.
  Tłumaczymy różne instrukcje obsługi, dokumentacje techniczne ale też teksty mniej specjalistyczne. Wykonujemy też weryfikacje i poświadczenia przysięgłe przetłumaczonych już dokumentów.
  Oferujemy krótkie terminy realizacji mamy możliwość wykonania tłumaczenia tego samego dnia

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Translation in polish InPolishWords »

  Nowoczesna firma tłumaczeniowa działająca na obszarze Wielkiej Brytanii. Prowadzimy tłumaczenia przysięgłe oraz certyfikowane i mamy uprawniania sprawiające, że są one uznawane za wartościowe przez brytyjskie instytucje. Sprawdź nasze możliwości już dzisiaj i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, korzystając z naszego wsparcia. Prowadzimy także tłumaczenia pisemne ogólne i specjalistyczne – listów motywacyjnych, różnego rodzaju prac. Postaw na profesjonalistów.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń BTS Poznań »

  Biuro tłumaczeń BTS oprócz szerokiej oferty tłumaczeń pisemnych, ustnych i specjalistycznych proponuje kursy językowe dla instytucji oraz dla osób prywatnych. Jeżeli chciałbyś aby w Twojej firmie pracowały osoby znające języki obce dzięki temu będą mogły prowadzić rozmowy biznesowe z firmami zagranicznymi zadzwoń do nas, a my zorganizujemy szkolenie językowe dla Twoich pracowników. Biuro tłumaczeń BTS posiada wieloletnie doświadczenie w branży i serdecznie zaprasza do skorzystania ze swoich usług.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjskiego »


  Wykwalifikowany tłumacz rosyjskiego ukończył studia na kierunku filologia rosyjska o specjalności nauczycielskiej. Posiada doświadczenie zarówno w tłumaczeniach pisemnych jak i ustnych w różnych dziedzinach. Język rosyjski jest moją pasją dlatego też praca którą wykonuje sprawia mi ogromną przyjemność. Współpracuje z wieloma biurami tłumaczeń, a moi klienci to osoby prywatne oraz firmy. Dokumenty, które chcą Państwo przetłumaczyć można mi wysłać pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście.

  Data dodania: 22 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka angielskiego i rosyjskiego »

  Czy zastanawiają się Państwo komu powierzyć przygotowanie tłumaczenia swojej strony www lub tłumaczenie ustne podczas spotkania biznesowego? Jako profesjonalny tłumacz języka angielskiego i rosyjskiego z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług tłumaczeniowych z przyjemnością podejmę się tego wyzwania! Oferuję swoje usługi w zakresie tłumaczenia ustnego konsekutywnego, symultanicznego i szeptanego oraz tłumaczenia pisemnego na język angielski i rosyjski. Decydując się na współpracę ze mną zyskają Państwo gwarancję najwyższej jakości tekstu, doskonałą obsługę oraz atrakcyjną cenę bez prowizji dla pośredników (biur tłumaczeń).

  Data dodania: 14 06 2018 · szczegóły wpisu »