Elektronika Podkategoria: Elektronika

« poprzednia strona · 5
 • Odkurzacz robot »

  Dlaczego warto kupić robota sprzątającego? Wbudowane czujniki gwarantują, że czyszczona powierzchnia będzie idealnie wysprzątana, a Ty zyskasz czas wolny. To idealne rozwiązanie np. w domach, w których mieszka pies lub kot gubiący swą sierść codziennie. To również idealne rozwiązane dla singli prowadzących aktywny tryb życia, którzy często traktują swój dom jak hotel. Sprawdź już dziś pełną ofertę firmy Kobot. Na stronie internetowej znajdziesz wszystkie informacje oraz będziesz mógł kupić wybranego przez siebie robota on-line.

  Data dodania: 28 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dora Plus - recykling, niszczenie dysków »

  Recykling gaśnic oraz proszku gaśniczego, niszczenie dysków twardych, niszczenie nośników danych, utylizacja komputerów oraz recykling sprzętu elektrycznego i elektronicznego z odbiorem w domu, to wszystko oferuje profesjonalna firma z doświadczeniem w branży.Firma Dora Plus posiada decyzje o pozwoleniu na wytwarzanie i odbieranie zużytego sprzętu komputerowego, a także przetwarzanie odpadów w celu ich zredukowania. Ponadto firma posiada także zaświadczenie o możliwości transportu odpadów. Wciąż rozwijająca się oferta sprawia, że klienci chętnie podejmują współpracę z Dora Plus. Oddając zużyty sprzęt do utylizacji, nie przyczyniamy się do zanieczyszczenia planety, co jest bardzo ważne. Firma oferuje wygodne zasady współpracy i jasne warunki.

  Data dodania: 24 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Eltar | nowoczesna produkcja płytek drukowanych »

  Firma Eltar zajmująca się produkcją płytek drukowanych zaprasza Państwa do współpracy. Od lat jesteśmy głównym dostawcą obwodów drukowanych dla wielu znanych na krajowym rynku elektronicznym firm i zakładów produkujących urządzenia komputerowe, artykuły AGD i RTV, sprzęt muzyczny, urządzenia dla telekomunikacji, aparaturę medyczną, urządzenia dla przemysłu motoryzacyjnego, kasy fiskalne i automatykę przemysłową. Inwestujemy w nowoczesne procesy produkcyjne oraz urządzenia i materiały, dzięki temu mamy pewność, że wykonane przez nas produkty spełnią Państwa oczekiwania. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. kontakty elektryczne »

  Karlik to firma, produkująca osprzęt elektroinstalacyjny. Zapewniamy rozwiązania dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Polecamy nasze gniazda i łączniki. Szeroki wybór oferty, pozwoli na zaspokojenie potrzeb każdego klienta. Mamy wyroby specjalnego przeznaczenia. Zalicza się do nich modele gniazd i łączników hermetycznych, natynkowych.

  Data dodania: 25 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze automaty do montowania elektroniki »

  Profesjonalne urządzenia i automaty PickAndPlace marki Yamaha zapewniające znakomitą modułowość przy zachowaniu bardzo dużej wydajności pracy oraz na dokonywanie zaawansowanych czynności związanych z montażem komponentów SMD są bardzo dobrym rozwiązaniem dla magazynów i hal produkcyjnych. Opracowane przez Nas optymalizacje techniczne procesów produkcji pozwoliły na zwiększenie możliwości indywidualnej konfiguracji wykonywanych zadań. Poszerzając obszary działania w produkcji wyrobów elektronicznych i elektrotechnicznych udało się stworzyć kompaktowe automaty z inteligentnym i łatwym oprogramowaniem zapewniające wysoką jakość wykonania i bezpieczeństwo pracy dla użytkowników oraz elementów montowanych.

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tabliczki do maszyn »

  Charakterystyki mechaniczne zależą od obciążenia, a ich nachylenia od spadków napięć w obwodzie twornika. Prędkość obrotowa silnika nie jest zatem jednoznacznie przyporządkowana wzbudzeniu prądnicy sterującej. Przy wymaganiu charakterystyki mechanicznej, niezależnej od obciążenia kompensuje się spadek napięcia obwodu twornika za pomocą specjalnych układów połączeń .Wzbudnica zasila uzwojenie wzbudzenia silnika i równocześnie podstawowy układ wzbudzenia wzbudnicy prądnicy sterującej. Maszyna otrzymuje dodatkowy przepływ proporcjonalny do prądu obwodu głównego Leonarda, który wzmacnia wzbudzenie podstawowe.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt narzędzia produkty dla serwisów elektr DIOLUT »

  Prowadzimy sprzedaż internetową produktów dedykowanych dla serwisów elektronicznych. Oferujemy stacje lutownicze do BGA, kolbowe, dwufunkcyjne, hot air oraz inne modele. Prezentowane przez nas rozwiązania odznaczają się niezawodnym działaniem oraz bogatym wyposażeniem, a co najważniejsze pozwalają na pracę ze szczególną precyzją. Jeśli interesuje Państwa stacja lutownicza o wysokiej skuteczności działania - DIOLUT jest na to odpowiedzią. Obok stacji lutowniczych w naszym sklepie internetowym dostępne są także podgrzewacze, grzałki, groty oraz części i akcesoria do tego rodzaju sprzętu. Gwarantujemy wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnej cenie oraz szybką realizację zamówienia.

  Data dodania: 15 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring Szczecin »

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sprzedaży i montażu monitoringu analogowego i cyfrowego w Szczecinie. Posiadamy wysokiej jakości urządzenia. Stanowią skuteczne zabezpieczenie posesji. Znajdziemy rozwiązanie dopasowane do potrzeb i wymogów naszych Klientów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również urządzenia kontroli dostępu oraz systemy alarmowe. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Programatory uniwersalne do pamięci eeprom »

  Programatory do obsługi i programowania pamięci szeregowych typu eeprom, eprom oraz flash. Są to urządzenia niezwykle popularne na naszym rynku. Mające zastosowanie w branży serwisu RTV oraz elektroniki samochodowej. Producent oferuję kilka modeli, które oprócz ceny różnią się oczywiści możliwościami. Najpopularniejszym modelem jest VP798, który zapewnia wsparcie dla pamięci flash : 29f400, 29c010, 29c020. Producent Weilei oferuje bogatą ofertę adapterów w obudowach sop, plcc, tqfp, bga, ebga, tsop. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

  Data dodania: 15 02 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Elektronika

Elektronika - nowa strona:

Adres: