Lidaria Biuro Tłumaczeń Warszawa. Tłumaczenia przysięgłe.

Lidaria Biuro Tłumaczeń Warszawa. Tłumaczenia przysięgłe.

Biuro tłumaczeń Lidaria znajduje się w samym centrum Warszawy. Jesteśmy zespołem bardzo doświadczonych tłumaczy przysięgłych i zwykłych. Wykonujemy tłumaczenia ze wszystkich języków, a w szczególności - z i na język angielski, rosyjski, niemiecki i francuski. Dla naszych klientów wykonujemy bez żadnych dodatkowych opłat tłumaczenia specjalistyczne z każdej branży, na przykład tłumaczenia techniczne, medyczne, prawnicze i finansowe. Zawsze na czas i w terminie ustalonym z klientem.

Szczegóły strony www.lidaria.pl:

Podlinkuj stronę www.lidaria.pl:

Lidaria Biuro Tłumaczeń Warszawa. Tłumaczenia przysięgłe.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny googlebot 91

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz przysięgły języka angielskiego i hiszpańskiego »

  Tłumacz przysięgły języka angielskiego od 2004 roku oraz tłumacz języka hiszpańskiego od 2005 roku. Świadczę usługi tłumaczeń przysięgłych, zwykłych i specjalistycznych oraz wykonuję tłumaczenia ustne, pisemne i wyjazdowe. Specjalizuję się w języku angielskim i hiszpańskim.

  www.fresh-ideas.pl

  Tłumaczenia przysięgłe wykonywane są szybko, terminowo i profesjonalnie.

  Tłumaczymy teksty techniczne, handlowe, prawnicze, prawno-ekonomiczne, medyczne, naukowe, literackie, samochodowe, strony internetowe, materiały marketingowe i promocyjne, programy komputerowe, materiały szkoleniowe, dokumentacje techniczne, certyfikaty, dyplomy i wiele innych.

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia rosyjskiego »

  Tłumaczenia jęz. ukraińskiego, rosyjskiego na profesjonalnym poziomie. Realizujemy zlecenia dla firm i dla klientów indywidualnych. Szczególnie zapraszamy firmy prowadzące interesy z rosyjskimi kontrahentami. Czasami jesteśmy zmuszeni do przetłumaczenia dokumentów na język obcy - w takiej sytuacji z pomocą przychodzi nam biuro tłumaczeń. Kontakt do takiego biura dobrze jest mieć przy sobie.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń, tłumacz przysięgły »

  Biuro Tłumaczeń Hieroglif Express oferuje Państwu wszelkiego rodzaju tłumaczenia techniczne i przysięgłe, tłumaczenia angielski, niemiecki i inne. Do każdego otrzymanego zlecenia dobierany jest tłumacz specjalizujący się w konkretnej dziedzinie. Przetłumacz z nami co tylko zechcesz. Przyjmujemy zlecenia na tłumaczenia techniczne we wszystkich językach świata. W naszej ofercie tłumaczenia angielski w niezwykle atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Przyjmujemy zlecenia na tłumaczenia ustne i zapewniamy obsługę językową konferencji, szkoleń, rozmów handlowych itp. Tłumaczymy teksty z dziedziny informatyki, finansów, prawa i ekonomii, budownictwa oraz wszelkie teksty i normy techniczne. Dobre tłumaczenie w dobrej cenie to oferta, którą trudno znaleźć na rynku translatorskim.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Jeśli potrzebujesz tłumaczenia dokumentów prywatnych lub firmowych - tłumacze zamieszczający ogłoszenia na naszej stronie internetowej są w stanie zaoferować Ci bardzo wysokiej jakości usługi po atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się z ofertami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej, lub sam zamieść ogłoszenie w bezpłatnej bazie ogłoszeń e-tlumaczenia.edu.pl.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Kraków »

  Gustaff Biuro tłumaczeń proponuje profesjonalne tłumaczenia we wszystkich językach świata. Oferta skierowana jest do osób prywatnych jak także kancelarii prawnych, spółek handlowych, dystrybutorów itp. Biuro tłumaczeń Kraków wykonuje tłumaczenia pisemne (tłumaczenia techniczne, tłumaczenia tekstów popularno-naukowych, tłumaczenia stron internetowych), ustne (tłumaczenia symultaniczne kabinowe, tłumaczenia podczas delegacji, tłumaczenia w czasie negocjacji biznesowych) oraz tłumaczenia uwierzytelnione. Biuro tłumaczeń realizuje także tłumaczenia poczty prywatnej, firmowej, tłumaczenia e-maili i treści o przeróżnej tematyce. Tłumaczenia Kraków to kompetentna obsługa i konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • MCT tłumacz przysięgły niemieckiego »

  Celem Mazowieckiego Centrum Tłumaczeń jest tłumaczenie oraz tworzenie nowych tekstów z wielu dziedzin życia, szczególnie prawa, medycyny, techniki, ekonomii, księgowości, marketingu, zarządzania, architektury, budownictwa. Specjaliści tu pracujący wykonują tłumaczenia pisemne (przysięgłe i nieprzysięgłe) i ustne (symultaniczne i konsekutywne). Wykonują również korektę tekstów już istniejących, zapewniając im pierwotne znaczenie. Niektóre z tłumaczeń wymagają wiedzy specjalistycznej, w związku z tym na ich potrzebę podejmuje się współpracę ze specjalistami różnych dziedzin. Zachęcamy do skorzystania z usług osoby, którym zależy na czasie jak i na dokładnie wykonanej pracy.

  Data dodania: 17 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz flamandzki - kancelariatlumacza.pl »

  W Kancelarii Tłumacza Przysięgłego mgr Witolda Wójcika cenimy twój czas i wygodę. Zlecenia możesz zeskanować i przysłać do nas mailem, wysłać pocztą lub po prostu przyjść. Zajmuję się tłumaczeniami poświadczonymi z języków niemieckiego i niderlandzkiego. W mojej ofercie znajdziecie Państwo Także tłumaczenia zwykłe pisemne i ustne z pozostałych języków europejskich. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą na www.kancelariatlumacza.pl.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Toruń »

  Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszym biurem tłumaczeń przede wszystkim przedsiębiorstwa. Oferujemy swoje usługi podczas rozmów handlowych, konferencji a także negocjacji. Wykonujemy również tłumaczenia pisemne specjalistyczne bądź przysięgłe.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz polskiego »

  Profesjonalne tłumaczenia pisemne oraz ustne (konsekutywne i symultaniczne). Tłumaczenia z języka polskiego na niemiecki oraz z niemieckiego na polski. Jako tłumacz przysięgły specjalizuję się w tłumaczeniach dokumentów prawniczych i budowlanych. Oferuję tłumaczenia takich dokumentów jak dokumenty przetargowe, akty notarialne, umowy, statuty spółek, a także: kosztorysy, ekspertyzy, instrukcje obsługi. Zajmuję się również tłumaczeniem stron internetowych, ulotek i artykułów.

  Data dodania: 14 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  Potrzebujesz pilnego tłumaczenia technicznego? Prowadzisz swoją działalność i nie możesz sobie pozwolić na żadne opóźnienia? Zgłoś się do nas i pokaż nam dokumenty, które mamy przełożyć na dowolny język. Jesteśmy specjalistami w tym zakresie. Mamy szeroki zakres usług i oferujemy specjalistyczne tłumaczenia z różnych branż. Jeśli więc zajmujesz się medycyną, informatyką, nowoczesnymi technologiami czy bankowością, to śmiało możesz się do nas zgłosić.

  Data dodania: 11 12 2017 · szczegóły wpisu »