Produkcja Podkategoria: Produkcja

« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »
 • Wapno i nawozy mineralne »

  Górnicze Zakłady Dolomitowe położone są w Siewierzu w województwie śląskim. Trudnimy się eksploatacją i handlem produktów powstałych z obróbki i przerobu materiału skalnego którym jest dolomit. Nasze towary wykorzystywane są w następujących branżach: budownictwo, rolnictwo i hutnictwo. W sprzedaży mamy kruszywa budowlane, wapno nawozowe z dużą zawartością magnezu oraz kamienie i tłuczeń różnorodnej frakcji. W celu zapewnienia kontrahentom wyrobów o oczekiwanych parametrach, w zakładzie został przygotowany i wprowadzony system zapewnienia jakości zgodny z normą PN-EN ISO 9001: 2001 oraz system zakładowej kontroli produkcji. Zachęcamy gorąco wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Hydrauliki Siłowej. hydraulika siłowa »

  Zakład Hydrauliki Siłowej to prężnie rozwijająca się firma, dla której celem nadrzędnym jest zadowolenie każdego klienta. Przedsiębiorstwo powstało w 1999 roku w Kobylance. Zajmujemy się fabrykacją i naprawą elementów hydrauliki siłowej. Produkujemy cylindry tłokowe, teleskopowe, podporowe oraz nurnikowe o szerokim zakresie średnic oraz skoków. Zatrudniamy jedynie odpowiedzialnych pracowników, dlatego z każdym rokiem aktywności zyskujemy zaufanie wielu setek usatysfakcjonowanych klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Szczegółowe informacje o przedsiębiorstwie zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Click »

  Sklep internetowy Dobre Drabiny (Łomianki, Warszawa) oferuje drabiny, schodki, taborety, rusztowania i podesty aluminiowe. Drabiny Krause, Monto, Drabex, Stabilo, Faraone, Corda. Kliknij, click here - sprawdź co polecamy, wypróbuj i skorzystaj z naszej oferty - zobacz więcej na naszej stronie. W ofercie schodki aluminiowe, rusztowania aluminiowe i drabiny wielofunkcyjne - drabiny z podestem, drewniane i teleskopowe. Twój wybór jest tu - nasza oferta ci to zapewni. Serdecznie zapraszamy Państwa dalej - profesjonalne drabiny przystawne, przegubowe, rozkładane, uniwersalne, jednostronne, dwustronne oraz drabiny 2 i 3 elementowe a także akcesoria drabinowe.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Papierotechnika - producent tektury falistej »

  Papierotechnika - producent tektury falistej

  W ofercie znajduje się między innymi tektura 2, 3, 5 - warstwowa, kartony w dowolnym rozmiarze, przekładki, papier makulaturowy, torby papierowe a także, folia stretch oraz taśmy samoprzylepne.

  Tektura produkowana jest z papieru makulaturowego, wytwarzanego w 100% z surowców wtórnych. Jest ekologiczna, ulega biodegradacji.

  Oferowane produkty dostarczane są do klienta pod wskazany adres.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • SELEX grzałki przemysłowe »

  Produkujemy grzałki elektryczne. Nasze produkty znajdują głównie zastosowanie w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Stosowane są w wtryskarkach, wytłaczarkach, maszynach do produkcji folii, ogrzewania głowic, form, itp. Wykonujemy grzałki z najwyższej jakości materiałów. W naszej ofercie znajdą Państwo grzałki opaskowe i płaskie, ceramiczne i mikanitowe, rurkowe i patronowe, grzałki aluminiowe, spirale grzejne i inne. Więcej informacji na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie linii produkcyjnych »

  Zakłady Mechaniczne "rufus" Sp. z o.o. istnieją już od 1980 roku. Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie obróbki metali na maszynach CNC tj. obróbka mechaniczna i skrawaniem, obróbka przestrzenna wiórowa oraz cięcie i wycinanie. Ponadto gamę usług doskonale uzupełnia automatyka przemysłowa i robotyka, projektowanie linii produkcyjnych o znacznym stopniu złożoności oraz paletyzacja. Wynikiem powyższych działań są produkty min.: transportery - roboty przemysłowe, przenośniki i linie produkcyjne. Zastosowane nowoczesne techniki produkcji oraz wykorzystywanie wypróbowanych surowców i tworzyw zapewniają wysoki, odpowiadający standardom światowym - pułap jakości.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Producent opakowań »

  Przeszukujecie internet w celu znalezienia dobrego producenta opakowań tekturowych? Zapoznaj się dokładnie z tym ogłoszeniem.! Proponuje wybrać firmę KEDAR, która jest wprost rewelacyjna właśnie w produkcji opakowania których jakość jest bardzo wysoka a cena jest bardzo niska. Wejdź do nas na stronę gdzie gdzie dowiesz się więcej o nas jak i również o firmie KEDAR, która wam proponujemy. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent opakowań tekturowych »

  Jesteśmy firmą jaka od wielu lat zajmuje się wykonywaniem opakowań, kartonów, pudeł. Oferujemy wysokiej jakości oraz w pełni ekologiczne opakowania wykonane z tektury falistej oraz litej. Nasza oferta to opakowania klapowe, fasonowe, wypełnienia, przekładki. W ramach naszej oferty zapewniamy indywidualne podejście, szybki czas realizacji zamówień oraz konkurencyjne ceny. Nasze produkty są w pełnie ekologiczne oraz w 100 procentach podlegają recyklingowi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz współpracy!

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stoły konferencyjne »

  Firma KluśDesign jest producentem nowoczesnych systemów oświetleń i podświetleń. Wśród wielorakiej propozycji firmy można odnaleźć: lampy led, oświetlenie led wyznaczone dla takich dziedzin, jak: wystawiennictwo, architektura wnętrz dodatkowo oświetlenia led dla terenów zielonych czy parkingów również oświetlenia mebli kuchennych i wiele innych. Dodatkową propozycją firmy są stoły konferencyjne wytwarzane ze szkła hartowanego o nowatorskim wzornictwie. Produkty KluśDesign charakteryzują się niezwykłą energooszczędnością oraz uniwersalnością użytkowania. Szczegółowe informacje dotyczące oferty znajdują sie na witrynie internetowej.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Siniat »

  Oferta naszej firmy to szeroki wybór produktów budowlanych opartych na gipsie. Nasza firma działa na rynku produktów budowlanych od wielu lat. W ramach naszej oferty zapewniamy szeroki zakres produktów, takich jak płyty gipsowo-kartonowe. Nasze produkty oparte są na innowacyjnych rozwiązaniach. W ten sposób produkty naszej firmy posiadają zwiększoną odporność na działanie ognia i wilgoci. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i do współpracy!

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Waterjet »

  Technologia cięcia strumieniem wodnym pod ciśnieniem Waterjet niemieckiej firmy Cu-Ma-Tec specjalizującej się w konstruowania systemów do cięcia wodą pod ciśnieniem.

  W Cu-Ma-Tec stawiamy na niezawodność i jakość projektowanych przez nas urządzeń w celu zaoferowania w pełni zaawansowanego produktu naszym odbiorcom.

  Jesteśmy gotowi na niestandardowe zamówienia. Przygotowaliśmy bogatą ofertę wyposażenia opcjonalnego co pozwala na przystosowanie urządzeń do niemal każdych oczekiwań.

  Waterjet to też technologia oczyszczania materiałów. Uzupełniając strumień wody pod ciśnieniem przeznaczonego do tego ścierniwa możliwe jest efektywne oczyszczanie materiałów.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Http://wemaa.pl. »

  Utrzymanie w czystości urządzeń stosowanych w budownictwie lub przemyśle jest bardzo ciężkie. Stosowane w przemyśle substancje chemiczne i mineralne powodują ciężkie do usunięcia zanieczyszczenia. Z kolei brudne maszyny mogą łatwiej ulegać awariom i są dużo cięższe do konserwacji. Rozwiązaniem tego problemu są urządzenia uhp, czyli inaczej myjki ultra-wysokociśnieniowe. Wytwarzając strumień wodny, umożliwiają one usuniecie nawet najtrudniejszych, przylegających, lepkich i zestalonych zanieczyszczeń. Czyszczenie hydrodynamiczne umożliwia także mycie wymienników ciepła, dzięki czemu zachowują one swoją pełna sprawność. Urządzenia uhp, doskonale radzą sobie z usuwaniem osadów mineralnych i biologicznych, bez konieczności ingerowania w cykl pracy takich urządzeń.

  Data dodania: 20 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Aniko - ph metr, wagi elektroniczne »

  Nasze wagi elektroniczne odznaczają się niezwykłą dokładnością oraz solidną konstrukcją. Wśród naszych wag elektronicznych posiadamy wagi analityczne, jubilerskie, wagi przemysłowe i magazynowe. Ph metr z naszej oferty to sprzęt dokładny dla wymagających użytkowników. Wagi elektroniczne i ph metry Aniko to maszyny bezawaryjne, które idealnie spełnią swoją rolę w każdym przedsiębiorstwie. Przeprowadzamy okresowe przeglądy wag i ph metrów. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również naprawą wag elektronicznych. Proponujemy pionierskie rozwiązania przystosowane do optymalnych potrzeb klientów. Nasza firma sprzedaje wagi elektroniczne najwyższej jakości oraz sprzęt laboratoryjny, taki jak ph metr, konduktometr. Naszym mocnym punktem jest atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie Obrotnic »

  MGFprojekt.pl to profesjonaliści w dziedzinie projektowania maszyn. Wyróżnia nas fachowe zarządzanie, znajomość rynku, opieranie się na najnowszych metod optymalizacji.

  Wysoki poziom techniczny projektów, optymalny koszt to gwarancja satysfakcji klienta.

  Zakres działalności MGF Projekt to projektowanie maszyn, modelowanie bryłowe 2D / 3D, optymalizacja, projektowanie systemów transportu wewnętrznego itp.

  Flagowe realizacje to zautomatyzowane systemy w oparciu o: przenośniki z rolkami ciernymi, przenośniki łańcuchowe i inne.

  W ofercie automatyka przemysłowa, sterowniki programowalne PLC, wykonanie wizualizacji, pneumatyka, budowa maszyn opartych o napędy pneumatyczne, projektowanie schematów urządzeń, systemy transportu wewnętrznego.

  Data dodania: 15 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Trwałe kontenery »

  Producent kontenerów, pojemników, skrzyń ładunkowych, zabudowy naczep oraz przyczep, a także palet transportowych. Wszystkie oferowane przez nas produkty to synonim wysokiej jakości. Dopasowujemy rozwiązania do indywidualnych potrzeb Klientów, malujemy na życzenie wszystkie produkty, korzystając z palety RAL. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz merytoryczne podejście do każdego zamówienia owocują wysoką jakością realizacji każdego zadania.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pyszna czekolada »

  Producent czekolady - nie znasz smaku prawdziwej, tradycyjnie przygotowywanej czekolady? Możesz nareszcie go poznać! Manufaktura czekolady proponuje w 100% intensywny, naturalny smak! Raz sprawdzisz i już mu się nie oprzesz! Czekolada - prezent? Czekolada, którą bez obawy dasz swojemu dziecku? To w 100% naturalny produkt, nazywany również ekologicznym. Tylko gdzie taki odnaleźć? Nie jest to takie trudne! Wystarczy przejść na naszą stronę producenta czekolady i cieszyć się naturalnym smakiem!

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • TOOLMEX wozki widlowe warszawa »

  Jeśli potrzebujesz zakupić dla swojej firmy wózek widłowy, sugerujemy zapoznać się z propozycją przedsiębiorstwa Toolmex Truck Sp. z o.o.. Zakład ten trudni się importem i sprzedażą pojazdów magazynowych już od 1990 roku, a cechująca jego pracowników pierwszorzędna znajomość rynku sprawia, że asortyment Toolmex Truck pod względem różnorodności i atrakcyjności cenowej nie ma sobie równych w Polsce. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje pojazdy nowe od kilkunastu czołowych producentów, pojazdy używane, a także wynajem wózków widłowych. Prócz tego Toolmex Truck świadczy profesjonalne usługi serwisowe na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ręczniki papierowe »

  Przedsiębiorstwo ZetZet zajmuje się przetwórstwem papieru, oraz sprzedażą maszyn do produkcji i konfekcjonowania papieru.
  W naszej ofercie się takie produkty jak ręczniki w roli, oferowane w kilku kolorach i rozmiarach oraz zet-zet w dwóch kolorach, papier toaletowy oraz maszyny takie jak chusteczkarki, przewijarki, serwetkarki, tulejarki, zetkarki a także piły orbitalne.

  Data dodania: 22 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • POLDENT SP. Z O.O. licówki kompozytowe »

  Zlokalizowane w Warszawie, sprawdzone przedsiębiorstwo POLDENT zajmuje się zarówno wytwarzaniem, jak też dystrybucją materiałów czy narzędzi dentystycznych. Za pośrednictwem firmy dostępne są m.in. specjalistyczne urządzenia oraz artykuły do endodoncji, płyny do płukania oraz dezynfekcji kanałów korzeniowych a także środki higieniczne bądź laboratoryjne włókna szklane. Po pełną propozycję usług oraz wyrobów i materiałów dentystycznych dostępnych w jednostce „POLDENT” (razem ze detalicznym wykazem naszych Partnerów Handlowych, u których na obrębie całego kraju można nabyć nasze towary) zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grawerowanie tabliczek »

  W celu umożliwienia forsowania wzbudzenia urządzenie wzbudzenia należy napięciowo przewymiarować w zależności od żądanej prędkości narastania prądu wzbudzenia (wartość orientacyjna 3-krotnie). W konkretnych warunkach wszystkie człony układu regulacji należy sprawdzić na dopuszczalność występujących (przy użyciu tych członów w obwodzie regulacji) naprężeń termicznych uzwojeń oraz obciążeń prądowych i napięciowych komutatora itd. Ten sam wzgląd jest bardzo istotny przy doborze i wymiarowaniu maszyn i przyrządów.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Produkcja

Produkcja - nowa strona:

Adres: