Proekorecykling.pl

Proekorecykling.pl

PROEKO RECYKLING Sp. z o.o. to profesjonalna i solidna firma oferująca usługi związane z gospodarowaniem odpadami. Są to między innymi odpady: komunalne, przemysłowe, budowlano-remontowe, produkcyjne, trudne w zagospodarowaniu oraz elektrośmieci. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą przedsiębiorstwa.

Szczegóły strony proekorecykling.pl:

Podlinkuj stronę proekorecykling.pl:

Proekorecykling.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Laserowe wycinanie Wrocław »

    Wykonujemy usługi wycinania laserem w blachach płaskich, czarnych, kwasoodpornych i aluminiowych. Wykonujemy również wykrawanie, gięcie blach, spawanie elementów konstrukcyjnych ze stali czarnej, kwasoodpornej i aluminium.
    Oferujemy:
    * wycinanie laserowe skomplikowanych kształtów
    * wykonywanie usług: wielkoseryjnych, małoseryjnych oraz prototypów
    * usługi gięcia na prasie krawędziowej CNC długość 3000 mm

    Data dodania: 14 12 2009 · szczegóły wpisu »
  • Korekta, redagowanie tekstów »

    Profesjonalne usługi z zakresu korekty i redakcji tekstów w języku polskim. Oferta dla wydawnictw, redakcji, agencji reklamowych, firm oraz osób prywatnych. Oferta dotyczy wykonywania korekty i redakcji materiałów reklamowych, kalendarzy, książek, czasopism, prac magisterskich, prac doktorskich, życiorysów, stron www, CV, raportów.

    Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
  • Sercem Blisko - opieka nad grobami »

    Naszą ofertę kierujemy do każdego, kto sam nie jest w stanie okazać bliskim swej pamięci.

    My zajmiemy się każdym aspektem dbałości o miejsce pochówku.

    Od uporządkowania grobu po zakończonej ceremonii pogrzebowej, aż po przywracanie świetności zapomnianym nagrobkom i pomnikom.

    Obszarem naszego działania jest Górny Śląsk, a w szczególności miasta takie jak Rybnik, Żory, Wodzisław Śl., Pszów, Rydułtowy, Radlin, Jastrzębie Zdr., Racibórz, Mikołów, Orzesze, Czerwionka-Leszczyny, Gliwice, Katowice, Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów.

    Na terenie powyższych miast oferujemy bezpłatny dojazd na miejsce wykonania usługi.

    Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
  • Ochrona Poznań »

    Monitoring Wielkopolski - monitoring i ochrona osób i mienia na terenie całego województwa wielkopolskiego. Instalujemy małe i niedrogie systemy alarmowe wykorzystywane w mieszkaniach, małych sklepach czy garażach. Swoim klientom zapewniamy niezwykle atrakcyjne ceny. Sprawdź koniecznie i już dziś skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

    Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
  • Złota Jesień. Prywatny dom opieki dom opieki legionowo »

    Dom Opieki „Złota Jesień” w Jabłonnie pod Warszawą doceniany jest szczególnie za doskonałe przygotowanie kompleksowej kurateli nad osobami starszymi, chorymi oraz niepełnosprawnymi. Nasi rezydenci przebywają w nadzwyczaj wygodnych warunkach, w budynku przystosowanym dokładnie do ich oczekiwań. Oferujemy pełne żywienie oraz całodobową opiekę medyczną. Ponadto rozporządzamy salą terapii zajęciowej i salą rehabilitacyjną prowadzoną przy użyciu prawidłowo przygotowanych rehabilitantów. Mieszkańcom umilamy czas poprzez urządzanie rozlicznych imprez okolicznościowych, a w porze ciepłej również za pośrednictwem sielskiego otoczenia zieleni w naszym ogrodzie. Wszelakie informacje zamieszczono na stronie www.

    Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
  • Bazy danych »

    W sklepie online Target Marketing klienci będą mogli dokonać zakupu profesjonalnych i rozbudowanych baz danych zawierających szczegółowe informacje o firmach. Bazy danych mogą być wykorzystywane na potrzeby przeprowadzenia na przykład kampanii mailingowych, czy też przez firmy typu call center. W ofercie znajdują się również infolinie dedykowane, klienci mogą także dokonać zakupu baz danych pod direct mailing.

    Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
  • HADES A. OLSZEWSKA pogrzeby lublin »

    Zakład pogrzebowy Hades z siedzibą w Lublinie zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebów dla różnych wyznań. Już od 2003 r. dbamy o to, aby godnie pożegnać osobę zmarłą, dokładnie według preferencji jej krewnych. zapewniamy całkowitą opiekę nad ciałem - transport, przechowywanie w chłodni oraz przygotowanie do ceremonii. Zajmujemy się jej kompleksową obsługą, a po zakończeniu gwarantujemy przewóz jej uczestników na miejsce pochówku zmarłego. oferujemy także duży wybór trumien i urn, załatwiamy formalności w ZUS, KRUS, USC i kancelariach cmentarzy, słowem - pomożemy Państwu we wszystkim. Dokładne informacje odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

    Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
  • Instalacje odpylania »

    Zainwestowanie w instalacje centralnego odkurzania to coraz bardziej modna opcja na terenie naszego państwa. Tego typu instalacje mają w sobie wiele zalet, ponieważ instalacje atex należą do jednych z najlepszych w Polsce. Dzięki nim nie będziemy musieli martwić się o żadne zanieczyszczenia, czy także pyły, bo nie będą już one dla nas groźne. Odpylanie w przemyśle to bardzo ważna kwestia, dlatego także powinno się się przyłożyć do tego, ażeby na terenie naszej firmy wszystko w tym zakresie idealnie działało, co jest ważne.

    Data dodania: 08 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Wywóz gruzu Warszawa »

    Firma GRUZEX-WARSZAWA znajduje się w Warszawie i działa już od 2003 roku. Obsługuje teren Warszawy i jej okolic, świadczy między innymi usługi takie jak wywóz odpadów poremontowych Warszawa. Jeżeli poszukujesz profesjonalnych usług z tego zakresu to warto, abyś zapoznał się z ofertą firmy GRUZEX-WARSZAWA.

    Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
  • Sala weselna Szczecin »

    Polecamy naszą ofertę, która polega na wysokiej klasy usługach weselnych. Organizujemy przyjęcia weselne w wielu wariantach cenowych. W każdym jest zawarte smaczne Menu weselne oraz wiele usług. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja naszych Gości. W razie zainteresowania naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu, podczas którego udzielimy wszelkich informacji o prowadzonych usługach. Polecamy nasze usługi.

    Data dodania: 13 04 2018 · szczegóły wpisu »