Projektowanie linii produkcyjnych

Projektowanie linii produkcyjnych

Zakłady Mechaniczne "rufus" Sp. z o.o. istnieją już od 1980 roku. Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie obróbki metali na maszynach CNC tj. obróbka mechaniczna i skrawaniem, obróbka przestrzenna wiórowa oraz cięcie i wycinanie. Ponadto gamę usług doskonale uzupełnia automatyka przemysłowa i robotyka, projektowanie linii produkcyjnych o znacznym stopniu złożoności oraz paletyzacja. Wynikiem powyższych działań są produkty min.: transportery - roboty przemysłowe, przenośniki i linie produkcyjne. Zastosowane nowoczesne techniki produkcji oraz wykorzystywanie wypróbowanych surowców i tworzyw zapewniają wysoki, odpowiadający standardom światowym - pułap jakości.

Szczegóły strony www.rufus.com.pl:

Podlinkuj stronę www.rufus.com.pl:

Projektowanie linii produkcyjnych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 45 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 126

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prasy rewolwerowe »

  Nowoczesne prasy rewolwerowe firmy Amada dają możliwość wytwarzania zarówno elementów o bardzo wyrafinowanych kształtach i wysokiej precyzji, jak i tych najprostszych. Proponujemy Państwu prasy rewolwerowe w atrakcyjnych cenach i z bogatym wyposażeniem standardowym.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Papierotechnika - producent tektury falistej »

  Papierotechnika - producent tektury falistej

  W ofercie znajduje się między innymi tektura 2, 3, 5 - warstwowa, kartony w dowolnym rozmiarze, przekładki, papier makulaturowy, torby papierowe a także, folia stretch oraz taśmy samoprzylepne.

  Tektura produkowana jest z papieru makulaturowego, wytwarzanego w 100% z surowców wtórnych. Jest ekologiczna, ulega biodegradacji.

  Oferowane produkty dostarczane są do klienta pod wskazany adres.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Waterjet »

  Technologia cięcia strumieniem wodnym pod ciśnieniem Waterjet niemieckiej firmy Cu-Ma-Tec specjalizującej się w konstruowania systemów do cięcia wodą pod ciśnieniem.

  W Cu-Ma-Tec stawiamy na niezawodność i jakość projektowanych przez nas urządzeń w celu zaoferowania w pełni zaawansowanego produktu naszym odbiorcom.

  Jesteśmy gotowi na niestandardowe zamówienia. Przygotowaliśmy bogatą ofertę wyposażenia opcjonalnego co pozwala na przystosowanie urządzeń do niemal każdych oczekiwań.

  Waterjet to też technologia oczyszczania materiałów. Uzupełniając strumień wody pod ciśnieniem przeznaczonego do tego ścierniwa możliwe jest efektywne oczyszczanie materiałów.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Producent smyczy reklamowych »

  Gadżety reklamowe są narzędziem wspomagającym reklamę firmy oraz podkreśleniem zaangażowania w proces umacniania więzi z klientem. Zadaniem gadżetów jest promowanie produktów bądź usług danej marki. Firma Respo działa na rynku od 2001 roku. Jest czołowym producentem i dystrybutorem gadżetów reklamowych, który wpiera działania reklamowe firm z całej Polski.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Olimpek.pl - Zakład Rozbioru Drobiu »

  Olimpek Sp. z o.o. jest to firma działająca na rodzimym rynku od 1997 roku. Kluczowym obszarem naszej działalności jest dystrybucja mięsa, wędlin oraz drobiu na terenie woj. podkarpackiego. Poza tym posiadamy własny zakład rozbioru drobiu. Docieramy do dużej grupy odbiorców zarówno hurtowych, jak również detalicznych. Naszym istotnym plusem są bardzo konkurencyjne ceny, które osiągnęliśmy dzięki dobrej i bezpośredniej współpracy z najlepszymi producentami mięsa. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo zdrowe i smaczne wyroby, takie jak: schab chłopski, szynka wiśniowa, polędwica miodowa czy szynka bursztynowa. Produkcja drobiu i hodowla drobiu dostarczają nam również wiele uznanych produktów, tj.: mięso kurczaka gulaszowe czy też udziec indyczy. Zapraszamy.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie Budynków Inwentarskich »

  Podstawowym przedmiotem działania firmy Buster jest przetwórstwo materiałów poliestrowych. Najczęściej używanymi przez nas surowcami są kompozyty poliestrowo-szklane, wysokoprężne pianki poliuretanowe i polimerobeton. Stale dbamy o rozwój naszego przedsiębiorstwa, dlatego modernizujemy sprzęt i sprawdzamy nowe materiały. Zasadnicze obszary naszej szerokiej oferty to:
  - pojemniki do segregowania odpadów oraz pojemniki na piasek,
  - kadłuby jachtów, barki turystyczne,
  - wyposażenie budynków inwentarskich,
  - zlewozmywaki wykonywane z wysokiej jakości żywic poliestrowych,
  - wyroby z betonu polimerycznego, których przykładem są koryta dla rolnictwa,
  - modele oraz formy stosowane podczas produkcji wszelkich wyrobów, gdzie surowcem jest laminat poliestrowo szklany.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • BAG IN BOX LUBLIN pakowarki »

  Wszelkie urządzenia służące do pakowania przeważnie spożywczych produktów dostarczane za pośrednictwem lubelskiej firmy „BAG IN BOX” wykonane są z najwyższej jakości produktów dopuszczonych do kontaktu z żywnością lub napojami i równocześnie dopełniają wszelkie restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Zawodowe pakowarki stosowane są m.in. w rozlewniach wody lub win i przetwórniach. Pozostałe informacje o obrębie aktywności skrupulatnie sprofilowanego przedsiębiorstwa „BAG IN BOX” - razem z dogłębną specyfikacją techniczną urządzeń i szczegółowym opisem ich działania - zawierają się na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sterowniki karuzeli dla koni »

  Bez wzmacniacza wstępnego można zrealizować tylko układ bardzo małej mocy przy małych wymaganiach dokładności regulacji (do ok. 0,2 kW, 1,5% odchylenia prędkości obrotowej w odniesieniu do znamionowej). Do większych mocy wykonuje się trójfazowy wzmacniacz magnetyczny, (w układzie mostkowym) i steruje się go za pomocą wstępnego wzmacniacza magnetycznego, którego charakterystykę czasową można dopasować do wymagań układu regulacji przez sprzężenie zwrotne.
  Przy wysterowaniu wzmacniacza wstępnego ze wzmacniacza tranzystorowego o dużej rezystancji wewnętrznej lub zastosowaniu sterowania za pomocą magnetycznego wzmacniacza szybkodziałającego — wzmacniacz wstępny nie ma żadnej stałej czasowej, ma tylko czas martwy.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • VACON NXL »

  Regulacja naciągu znajduje zastosowanie przy wymaganiu całkowicie określonego naprężenia rozciągającego obrabianego materiału, np. w walcarkach zimnych. W przeciwieństwie do regulacji współbieżności, przy regulacji naciągu poszczególne silniki są ze sobą sztywno sprzęgnięte za pomocą walcowanej taśmy .
  W ciągłych walcarkach zimnych równomierną grubość taśmy należy ustalić w sposób niezawodny. Można zastosować regulację grubości taśmy (pomiar grubości przeprowadza się metodą indukcyjną lub promieniami Roentgena lub y, członem nastawczym jest walcowniczy silnik nastawczy). Praktycznie wyrównanie wahań grubości uzyskuje się po wykonaniu napędów klatek walcowniczych następujących po sobie w kolejności rosnącej sztywności charakterystyki mechanicznej.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aluframe Sp. z o.o. wykonawstwo stolarki aluminiowej »

  Każdy generalny wykonawca, który będzie się decydował na stolarkę aluminiową musi się oczywiście zdecydować na dobrą ofertę firmy, która się zajmuje takimi produktami. Tutaj marka Aluframe wydaje się, że ma najlepszą ofertę, ponieważ współpracuje z dużymi producentami i jest w stanie zagwarantować jakość, której nie będziemy w stanie nigdzie indziej odnaleźć.

  Data dodania: 03 09 2016 · szczegóły wpisu »