Przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę

Przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, że niezbędne do dalszego wzrostu firmy będzie zainwestowanie w biuro księgowe. Decydując się na konkretne biuro rachunkowe należy pomyśleć nad tym, jaka forma współpracy będzie właściwa. Jedną z takich form kooperacji jest popularna pełna księgowość i dotyczy ona sytuacji gdzie kolejnym etapem do rozwoju firmy będzie przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę. Ceny współpracy z biurem księgowym różnią się, dlatego warto, jest spojrzeć w cennik biura rachunkowego. Często spotykanymi formami współpracy biur księgowych jest także prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, rozliczanie PIT, usługi konsultingowe, analiza kosztów firmy.

Szczegóły strony sigmapartner.pl:

Podlinkuj stronę sigmapartner.pl:

Przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe »

  Głównym przedmiotem naszej działalności jest prowadzenie księgowości spółek prawa handlowego /sp. z o.o., spółek akcyjnych/ Nasza oferta skierowana jest do firm, które potrzebują profesjonalnych usług księgowych. Zakres działania to cały kraj.
  Pełna Księgowość jest prowadzona przez nas zgodnie z najwyższymi standardami przez osoby będącymi fachowcami w odpowiedniej dziedzinie działalności firmy.
  Prowadzimy księgi rachunkowe zgodnie z ustawą o rachunkowości, przygotowujemy i aktualizujemy Zakładową Politykę Rachunkowości, przygotowujemy miesięczne rozliczenia oraz deklaracje podatkowe, prowadzimy ewidencje na potrzeby podatku VAT, ewidencję środków trwałych i wartości niematerialnych.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kraków - Usługi księgowe dla firm »

  Biuro Rachunkowe AKONTO SC oferuje kompleksową obsługę księgową i kadrową firm. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów oraz pełną księgowość w oparciu o księgi rachunkowe. Obsługujemy firmy rozliczające się ryczałtem ewidencjonowanym. Prowadzimy kadry, płace, rozliczenia z ZUS. Przygotowujemy wnioski o zwrot VAT w budownictwie

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Mosina »

  Nasze biuro rachunkowe koło Mosiny może pochwalić się pełnym zaufaniem naszych klientów. Prowadzimy usługi w zakresie księgowości. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że oferowane przez nas usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, posiadających dużą wiedzę i spore doświadczenie w branży. Naszym celem jest zaoferowanie Państwu najlepszej obsługi administracyjnej oraz rachunkowej. Oferujemy ponadto pomoc w zakładaniu spółek. Zajmujemy się także konsultingiem. Prowadzimy usługi rachunkowe we wszystkich możliwych formach istniejących na rynku. Posiadamy szeroką ofertę skierowaną do naszych klientów, będącą doskonałą odpowiedzią na ich oczekiwania. Pomożemy Ci w Twojej codziennej pracy.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Warszawa »

  Wirtualne biuro Warszawa jest położone w ścisłym centrum Warszawy tuż przy Dworcu Centralnym i Złotych Tarasach. Udostępniamy adres ul. Złota 61 w Warszawie jako adres do rejestracji firmy, spółki, adres do KRS, działalności gospodarczej. Nasza cena za adres rejestracyjny oraz pełną obsługę poczty to jedynie 75 zł + VAT / miesiąc ! W ofercie szereg usług dodatkowych, jak np. warszawski numer telefonu.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rybnik »

  Biuro Rachunkowe Księgozbiór z Rybnika zajmuje się działalnością rachunkowo-księgową.Biuro dokłada wszelkich starań, aby współpraca przebiegała w przyjaznej atmosferze i oczywiście posiadamy odpowiednie uprawnienia. Świadczy kompletną obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej, dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klienta. Biuro oblicza zwrot VAT od materiałów budowlanych.Nasz rozwój związany jest z rozwojem naszych Klientów. Kładziemy duży nacisk na powiększenie bazy firm, przez nas obsługiwanych. Osiągamy to dzięki wysokiej jakości usługom, które świadczymy oraz indywidualnemu podejściu do potrzeb Klientów.Rozpoczynając współpracę staramy się dokładnie rozpoznać oczekiwania każdego Klienta.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Księgowość i podatki są naszą specjalnością. Oferujemy szeroki zakres usług w tym temacie – począwszy od rozliczeń z US i ZUS, przez wszelkiego rodzaju audyty, a także doradztwo w kwestiach ekonomicznych, bankowych i podatkowych i wiele więcej. Pracujemy w oparciu o nowoczesne metody – proponujemy elektroniczne rozliczenia oraz inne tego typu narzędzia komunikacji z klientem. Zapewniamy przystępne ceny oraz dopasowanie oferty do potrzeb Klienta.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Gdynia »

  Jesteś właścicielem przedsiębiorstwa i chcesz, by jego księgowość przeszła w ręce specjalistów? Dobrze trafiłeś. Nasze biuro rachunkowe, którego pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, oferuje usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe, dzięki którym zaoszczędzisz czas i pieniądze. Proponujemy także pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz doradztwo w sprawach organizacyjnych firmy. Cechuje nas profesjonalizm i atrakcyjne warunki współpracy. Na terenie Gdyni i Sopotu odbiór dokumentów gratis!

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jesiołowscy - biuro księgowe Kraków »

  Nasza firma świadczy profesjonalne usługi związane z prowadzeniem księgowości zewnętrznej. Działamy w szerokim zakresie jakim są usługi prowadzenia kadr i płac. W naszej ofercie znajduje się sporządzenia umów o pracę, zakładanie teczek osobowych pracownikom oraz ich prowadzenie, wyrejestrowywanie pracowników z ZUS, analiza form zatrudnienia oraz doradztwo w zakresie praca pracy. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowo-podatkowe mgr Z. Rajakowska »

  Nasze biuro rachunkowe przygotowało dla przedsiębiorców rewelacyjną propozycję. Obsługa księgowa, doradztwo podatkowe, pomoc w tworzeniu prawnej dokumentacji - w jednym miejscu! W Piasecznie działamy już od ponad dwudziestu lat, w związku z czym oferujemy świetne ceny, możliwość dojazdu do klienta, a także pomoc przez telefon. Zapraszamy do zasięgnięcia pełnej informacji na stronie firmowej www.rajakowska.pl. Jesteśmy pewni, że nasza propozycja przyćmi inne, które Państwo otrzymali. Wyróżnia nas zarówno doświadczenie i kompleksowość.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Anna Smaluch | Księgowość Kraków »

  Biuro rachunkowe Anny Smaluch w Krakowie oferuje usługi księgowe dla firm z całego kraju, dzięki wykorzystaniu systemu współpracy w formie księgowości online. Wśród proponowanych w biurze usług znaleźć można usługi księgowe, doradztwo podatkowe oraz księgowość kadrową. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

  Data dodania: 18 12 2016 · szczegóły wpisu »