Tłumacz rosyjskiego

Tłumacz rosyjskiego

Majnar – to profesjonalne biuro tłumaczeń, które stara się sprostać wszelkim wymaganiom Klienta. Tłumaczenia oferujemy nie tylko przedsiębiorstwom, ale także instytucjom oraz osobom fizycznym z całej Polski .Wykonujemy różnego rodzaju tłumaczenia z i na język rosyjski, zarówno literatury pięknej, naukowej, jak i specjalnej (kontrakty, umowy, pisma, strony internetowe, prezentacje firm, tłumaczenia techniczne z poszczególnych branż etc). Oprócz niskich i konkurencyjnych stawek, nasza oferta to również gwarancja krótkich terminów, a także zachowania pełnej poufności. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej. Tel 889 093 895

Szczegóły strony www.janarosyjski.pl:

Podlinkuj stronę www.janarosyjski.pl:

Tłumacz rosyjskiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz niemieckiego »

  Poszukujesz w Gdyni, Gdańsku lub Sopocie zespołu tłumaczy, interesuje Państwa tłumacz niemieckiego? Jednak nie szukają Państwo byle jakiego biura tłumaczeń. Życzą sobie Państwo, aby tłumacz niemieckiego zrealizował tłumaczenie na możliwie najwyższym poziomie, a równocześnie niezbyt drogo. Nie ma najmniejszego problemu. Oddamy do Państwa dyspozycji świetnie wykształconego tłumacza języka niemieckiego. Bowiem współpracę podejmujemy tylko z doświadczonymi tłumaczami i układa nam się ona już od dawna bardzo dobrze. Takoż mamy gwarancję, że nas ów tłumacz nie zostawi na lodzie. Jeżeli szukają Państwo tłumacza innego języka obcego (np. słowackiego bądź chorwackiego) to proszę zapytać o dyspozycyjność takiego specjalisty oraz o ceny.

  Data dodania: 13 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Katowice »

  Liwo to coś więcej niż tylko biuro tłumaczeń w Katowicach. Wzorowa atmosfera, przyjemna praca a przede wszystkim zaufanie klientów sprawiają, że warto polecać to biuro tłumaczeń. Liwo specjalizuje się w tłumaczeniach na ponad 40 języków z całego świata, te mniej i bardziej popularne. Prowadzimy również zagraniczne konferencje, tłumacząc wypowiedzi obu stron.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielski »

  Biuro Tłumaczeń LOGOS, którego jestem właścicielem, powstało w 1999 roku. W przeciągu 10 lat działalności sprofilowaliśmy się w obrębie tłumaczeń pisemnych i przysięgłych wykonywanych we wszystkich językach europejskich. Niemniej jednak z racji posiadanych przeze mnie upoważnień tłumacza przysięgłego języka angielskiego, główną gałęzią naszej aktywności zostają translacje przysięgłe w zakresie języka angielskiego.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Grono Tłumaczy Kwaśniewscy jest najstarszą firmą tłumaczeniową w Polsce. Od początku firmą prywatną, zawsze w czołówce firm translatorskich. Prowadzimy usługi dla handlu zagranicznego i przemysłu. Nasze tłumaczenia realizujemy zawsze punktualnie, dajemy tym samym gwarancję efektywnej realizacji Państwa celów. Nasza firma to łatwość kontaktu w obszarze międzynarodowego biznesu i handlu. Specjalizujemy się w tłumaczeniach dla biznesu, oferując teksty prawne, techniczne, medyczne, marketingowe i inne.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne Kraków »

  Znalezienie wiarygodnego partnera dla Twojej firmy w zakresie opracowywania tłumaczeń nie jest już takie skomplikowane. Biuro tłumaczeń Spectraling zaprasza do odwiedzenia strony domowej oraz zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy.[/b] {Oprócz szerokiego wachlarza usług tłumaczeniowych, zapewniamy usługi z zakresu planowania konferencji. Oprócz rozległego wachlarza usług tłumaczeniowych, zapewniamy usługi z zakresu organizacji konferencji.
  Biuro tłumaczeń Spectraling namawia do odwiedzenia strony firmowej i zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy. Jeśli masz szczegółowe pytania dotyczące zasad współpracy namawiamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły germanitas »

  Zapraszam do prowadzonego przeze mnie biura tłumaczeń Germanitas. Zajmuję się profesjonalnie i od lat tłumaczeniami polsko-niemieckimi i niemiecko-polskimi. W tym zakresie dostarczam moim klientom przekłady standardowe, pod przysięgą, specjalistyczne – prawnicze, ekonomiczne, handlowe. Zapewniam usługi fachowe, terminowe, w atrakcyjnych cenach. Stali klienci mogą uzyskać atrakcyjne rabaty. Tłumaczenia można zlecać także online. Zapraszam do współpracy!

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń BTS Poznań »

  Biuro tłumaczeń BTS oprócz szerokiej oferty tłumaczeń pisemnych, ustnych i specjalistycznych proponuje kursy językowe dla instytucji oraz dla osób prywatnych. Jeżeli chciałbyś aby w Twojej firmie pracowały osoby znające języki obce dzięki temu będą mogły prowadzić rozmowy biznesowe z firmami zagranicznymi zadzwoń do nas, a my zorganizujemy szkolenie językowe dla Twoich pracowników. Biuro tłumaczeń BTS posiada wieloletnie doświadczenie w branży i serdecznie zaprasza do skorzystania ze swoich usług.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meddea -Tłumaczenia Medyczne »

  Jesteśmy wysokiej klasy specjalistami się w tłumaczeniach medycznych. Tłumaczeniami zajmujemy się od wielu lat.Naszymi klientami są m.in. fundacje, prywatne firmy medyczne i farmaceutyczne, prywatne praktyki lekarskie, stowarzyszenia, prywatne praktyki lekarskie, szpitale a nawet inne firmy translatorskie.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lidaria Biuro Tłumaczeń Warszawa. Tłumaczenia przysięgłe. »

  Biuro tłumaczeń Lidaria znajduje się w samym centrum Warszawy. Jesteśmy zespołem bardzo doświadczonych tłumaczy przysięgłych i zwykłych. Wykonujemy tłumaczenia ze wszystkich języków, a w szczególności - z i na język angielski, rosyjski, niemiecki i francuski. Dla naszych klientów wykonujemy bez żadnych dodatkowych opłat tłumaczenia specjalistyczne z każdej branży, na przykład tłumaczenia techniczne, medyczne, prawnicze i finansowe. Zawsze na czas i w terminie ustalonym z klientem.

  Data dodania: 07 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka angielskiego i rosyjskiego »

  Czy zastanawiają się Państwo komu powierzyć przygotowanie tłumaczenia swojej strony www lub tłumaczenie ustne podczas spotkania biznesowego? Jako profesjonalny tłumacz języka angielskiego i rosyjskiego z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług tłumaczeniowych z przyjemnością podejmę się tego wyzwania! Oferuję swoje usługi w zakresie tłumaczenia ustnego konsekutywnego, symultanicznego i szeptanego oraz tłumaczenia pisemnego na język angielski i rosyjski. Decydując się na współpracę ze mną zyskają Państwo gwarancję najwyższej jakości tekstu, doskonałą obsługę oraz atrakcyjną cenę bez prowizji dla pośredników (biur tłumaczeń).

  Data dodania: 14 06 2018 · szczegóły wpisu »