Tłumaczenia Podkategoria: Tłumaczenia

Biura tłumaczeń oraz tłumacze freelancerzy

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • E-txt »

  Profesjonalne biuro tlumaczen e-txt, oferuje tlumaczenia: przysiegle, ustne, pisemne, stron www, audio/video i inne. Oferujemy kompleksowa obsluge firm jak i klientow indywidualnych. Wykonujemy tlumaczenia lodz i tlumaczenia angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, chinski, vietnamski itp. Stawiamy na obsługę zdalną przez e-mail i faks.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Advance Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych »

  Biuro Tłumaczeń Advance dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym tłumaczom jest w stanie przetłumaczyć wszystko, a tym samym sprostać Państwa najtrudniejszym wyzwaniom.
  Współpracujemy z licznym gronem tłumaczy z całej Polski. Świadczymy usługi tłumaczeniowe na terenie Polski jak i za granicą zarówno dla podmiotów prawnych,
  klientów takich jak sądy, jednostki gospodarcze, kancelarie prawne itp. jak również dla osób prywatnych.

  Oferujemy Klientom szeroki zakres:
  tłumaczeń ustnych - tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne i przysięgłe;
  pisemnych- tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i zwykłe.
  W atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • TŁUMACZENIA MEDYCZNE »

  Wykonujemy tłumaczenia medyczne, farmaceutyczne, tłumaczenia badań klinicznych, specyfikacji leków i szczepionek, dokumentacji do rejestracji leków. Mamy w ofercie tłumaczenia pisemne, ustne, przysięgłe, ekspresowe, konferencyjne, symultaniczne i konsekutywne, uwierzytelnione. Siedziba Kraków

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Wrocław »

  Największymi atutami biura tłumaczeń English Connection są: fachowe podejście do każdego zlecenia, krótki czas obsługi oraz atrakcyjne ceny. Specjalizujemy się w ustnych i pisemnych tłumaczeniach języka angielskiego. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z dziedzin takich jak prawo, medycyna, biznes oraz wiele innych. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarantem najwyższej jakości usług.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjskiego »

  Firma świadczy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych oraz ustnych (konferencyjne i symultaniczne)jezyka rosyjskiego. Wykonywane są tłumaczenia z dziedziny medycyny, ekologii, literatury, stron internetowych. Tłumacze biegle posługują się oprogramowaniem do wspomagania tłumaczenia, dzięki czemu tłumaczony materiał zachowuje swój pierwotny format, a stosowana w nim terminologia jest spójna i jednolita.

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  MIW to kancelaria przekładów z przeszło czterdziestu języków, z którym współpracuje zwykle tłumacz przysięgły niemieckiego z 16 letnim doświadczeniem, przekładający z reguły dokumenty sądowe. Na jakiekolwiek pytania MIW odpowiada w godz. 8-18 w dni robocze i potrzebuje jedynie jednej godziny na wycenę dokumentu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich petentów biuro przekładów MIW proponuje upust na przekłady samochodowe (wycena za zestaw, nie za strony przeliczeniowe). Prócz tego, MIW proponuje różnorodne rabaty przy większych zamówieniach. Najczęściej przekładanymi za pomocą tłumaczy MIW'u dokumentami okazują się być przekłady samochodowe. MIW traktuje swoich petentów indywidualnie i zawsze dopasowuje przekłady do ich najwyższych potrzeb.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia pisemne »

  Zapraszam na stronę biura tłumaczeń emova.eu z Wrocławia. Firma wykonuje tłumaczenia pisemne i ustne z/na język niemiecki, angielski, francuski i włoski.

  Biuro zrealizuje zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i tłumaczenia specjalistyczne – mam tu na myśli tłumaczenia techniczne (budownictwo, konstrukcje, katalogi produktów), tłumaczenia przysięgłe (dokumenty rejestracyjne samochodów, dyplomy) oraz tłumaczenia dla biznesu (umowy, sprawozdania finansowe i marketingowe, strony internetowe).

  Możliwe jest zlecenie tłumaczeń również przez internet. Tłumacze realizują zlecenia szybko i profesjonalnie aby zrealizować tłumaczenie w jak najkrótszym czasie.

  Firma organizuje także szkolenia językowe dla firm i osób prywatnych, indywidualnie i w grupach.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka angielskiego i hiszpańskiego »

  Tłumacz przysięgły języka angielskiego od 2004 roku oraz tłumacz języka hiszpańskiego od 2005 roku. Świadczę usługi tłumaczeń przysięgłych, zwykłych i specjalistycznych oraz wykonuję tłumaczenia ustne, pisemne i wyjazdowe. Specjalizuję się w języku angielskim i hiszpańskim.

  www.fresh-ideas.pl

  Tłumaczenia przysięgłe wykonywane są szybko, terminowo i profesjonalnie.

  Tłumaczymy teksty techniczne, handlowe, prawnicze, prawno-ekonomiczne, medyczne, naukowe, literackie, samochodowe, strony internetowe, materiały marketingowe i promocyjne, programy komputerowe, materiały szkoleniowe, dokumentacje techniczne, certyfikaty, dyplomy i wiele innych.

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski indywidualnie, korepetycje, tłumaczenia, Warszawa Ursus »

  Jestem wykwalifikowanym lektorem języka angielskiego - absolwentem filologii angielskiej, specjalności nauczycielskiej. Uczniów szkół wszystkich typów zapraszam na korepetycje, dorosłych na lekcje indywidualne. Oferuję również profesjonalne tłumaczenia tekstów z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Więcej informacji o mnie i szczegóły mojej oferty znajdą Państwo na stronie. Zapraszam.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Biuro Tłumaczeń BASTA.Do każdego zlecenia jakie nam zostaje powierzone podchodzimy indywidualnie. Tłumaczenia ustne i pisemne na najwyższym poziomie. Każdy nasz Klient jest dla nas tak samo ważny, dzięki czemu nasza praca jest nie tylko efektywna, ale i efektowna.

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia ukraiński »

  Szukasz tłumacza języka ukraińskiego? Potrzebujesz przetłumaczyć ważne dokumenty, a może stronę internetową? Jeżeli tak zapraszamy na stronę Zawodowych Tłumaczy języka ukraińskiego oferujących fachowe tłumaczenia z języka ukraińskiego i na ukraiński.
  Zapoznaj się z ofertą.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia, tłumacz w Przemyślu »

  Tłumaczymy wiele języków: angielski, niderlandzki, francuski, włoski. Ceny naszych tłumaczeń są bardzo atrakcyjne. Poznasz je na stronie. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą naszej księgarni językowej. Kierujemy swoje propozycje dla firm i osób prywatnych.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki - tłumaczenia »

  Każda firma oferująca swoje usługi w zakresie tłumaczenia w języka niemieckiego powinna posiadać jakiś obszar tłumaczeń specjalistycznych. Tak jest również w przypadku firmy Ger-Media, która jest wyspecjalizowana w lokalizacji i promocji stron w języku niemieckim, optymalizacji stron pod kątem niemieckich wyszukiwarek. Firma oferuje również standardowe usługi tłumaczeń pisemnych na niemiecki i z języka niemieckiego w takich obszarach jak prawo, polityka, IT i technika.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia profesjonalne - język niemiecki »

  Do zaoferowania mam bardzo dobre tłumaczenia techniczne polsko-niemieckie i niemiecko-polskie. W przypadku tłumaczeń technicznych tłumacz stoi przed nie lada zadaniem. W krótkim czasie musi bowiem zmierzyć się z dotyczącym tłumaczenia sporym obszarem swojej niewiedzy. By sprostać temu zadaniu staram się specjalizować w kilku zaledwie dziedzinach techniki. Są nimi informatyka, budownictwo oraz maszyny i urządzenia. Sama złożoność techniki i obecność różnych dziedzin techniki w jednym rozwiązaniu technicznym każą jednak tłumaczowi nieustannie wychodzić poza z góry ustalone ramy. Wyżej wymienione dziedziny w konkretnych tłumaczeniach splatają się z automatyką, chemią, motoryzacją, czy dziedzinami odnoszącymi się do uzyskania i obróbki zastosowanych materiałów.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia na angielski »

  Strona tłumacza języka angielskiego. Obszerna oferta i narzędzia językowe. Idealna oferta dla Państwa jeśli potrzebne jest tłumaczenie "na wczoraj". Ekspresowa wycena tłumaczenia i konkurencyjne ceny. Tłumaczenia w różnorakich dziedzinach nauki oraz biznesu. Zaufany tłumacz angielskiego. Oferowany tryb przyśpieszony daje możliwość na przetłumaczenie tekstu w ciągu zaledwie paru godzin. Obsługa przedsiębiorstw i klientów prywatnych.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Kraków »

  Tłumaczenia językowe pełnią istotną funkcję we współczesnym świecie. W dobie totalnej globalizacji znajomość języków obcych jest warunkiem wymaganym do osiągniecia sukcesu w biznesie. Jeśli natomiast nie znasz języków obcych, warto skorzystać z usług tłumaczeniowych naszych filologów. Dzięki nim będziesz mógł skoncentrować się na biznesie, a my zajmiemy się tłumaczeniem dokumentów.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń, tłumaczenia przysięgłe »

  Jakość tłumaczeń została potwierdzona certyfikatem. Wszystkie nasze tłumaczenia wykonywane są przez specjalistów z odpowiednim przygotowaniem warsztatowym, mających na co dzień kontakt z konkretną dziedziną. Tłumaczymy kilka tysięcy stron miesięcznie. Zrzeszając starannie dobranych, doświadczonych i posiadających bogatą wiedzę tłumaczy, nasze biuro tłumaczeń jest w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów. Rzetelność, szybkość i wydajność to dewiza naszej firmy. Biuro tłumaczeń Kontekst wykonuje tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia specjalistyczne dla najbardziej wymagających Klientów w Polsce i w Europie. Wszystkie tłumaczenia są sprawdzane pod względem językowym i merytorycznym. Wykonujemy zlecenia wymagające pracy grupowej tłumaczy.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Grono Tłumaczy Kwaśniewscy jest najstarszą firmą tłumaczeniową w Polsce. Od początku firmą prywatną, zawsze w czołówce firm translatorskich. Prowadzimy usługi dla handlu zagranicznego i przemysłu. Nasze tłumaczenia realizujemy zawsze punktualnie, dajemy tym samym gwarancję efektywnej realizacji Państwa celów. Nasza firma to łatwość kontaktu w obszarze międzynarodowego biznesu i handlu. Specjalizujemy się w tłumaczeniach dla biznesu, oferując teksty prawne, techniczne, medyczne, marketingowe i inne.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  MIW - Biuro tłumaczeń, założone w połowie 2009 roku świadczy usługi z zakresu tłumaczeń ustnych i pisemnych z ponad 40 języków. Wśród tłumaczy, z którymi współpracuje biuro tłumaczeń MIW jest np.: tłumacz przysięgły języka arabskiego oraz innych egzotycznych języków. Biuro tłumaczeń wyspecjalizowało się w tłumaczeniach dla wydawnictw oraz dla firm inżynieryjnych, czyli specjalizuje się w tłumaczeniach literackich oraz technicznych.

  Data dodania: 24 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • IMS Translations »

  Nasza oferta obejmuje tłumaczenie zwykłe i poświadczone z następujących języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, szwedzki. Na życzenie klientów możemy zrealizować tłumaczenie z innego języka. Jesteśmy elastyczni w działaniu i dostosowujemy się do potrzeb klienta. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz możliwość negocjacji przy częstych zleceniach. Jako wieloletni tłumacze przysięgli doskonale rozumiemy potrzeby rynku tłumaczeniowego oraz wszelkie zagadnienia z nim związane. Za priorytet zawsze stawiamy sobie jakość oferowanych usług, terminowość oraz zadowolenie klientów. Zapraszam do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tłumaczenia

Tłumaczenia - nowa strona:

Adres: