Tłumaczenia Podkategoria: Tłumaczenia

Biura tłumaczeń oraz tłumacze freelancerzy

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Tłumaczenia angielski »

  Oferta agencji tłumaczeń. Firma zajmuje się profesjonalnymi tłumaczeniami tekstów z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Zajmujemy się każdą dziedziną (min. business english, medical english) i tłumaczymy zarówno British jak i American English. Dodatkowo oferujemy pomoc w pisaniu i sprawdzaniu tekstów napisanych w języku angielskim (listy, referaty, wypracowania dokumenty, scenariusze etc).

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielski »

  Tłumaczenia przysięgłe, nieprzysięgłe i ustne w zakresie języka angielskiego. Działamy na rynku tłumaczeń przysięgłych od 1998 roku, gdy orzeczeniem Prezesa Sądu Okręgowego w Częstochowie zostałem mianowany translatorem przysięgłym języka angielskiego. Za naszą kluczową specjalizację uważamy w szerokim zakresie pojmowany język ekonomiczny (finanse, bankowość, reklama, rachunkowość, zarządzanie) oraz prawniczy.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Specjalizujemy się w różnego rodzaju profesjonalnych tłumaczeniach. Tłumaczmy zlecenia na różne języki. Cechuje nas szybkość, jakość, profesjonalizm oraz dobra stawka cenowa. Nasza firma istnieje na rynku szereg lat, przez ten czas nabraliśmy sporego doświadczenia i wiemy jak dobrze tłumaczyć każde zlecenie. Do każdego klienta podchodzimy z należytym skupieniem oraz zainteresowaniem. Tłumaczyliśmy dla różnego rodzaju klientów i możemy się pochwalić wieloma sukcesami w tej branży.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Kumiria »

  Biuro Tłumaczeń Kumiria - wykonujemy tłumaczenia pisemne zwykłe i specjalistyczne, tłumaczymy instrukcje, umowy, strony www, foldery i wiele więcej. Oferujemy szeroką gamę języków: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański, rumuński, portugalski, czeski, słowacki, chorwacki, serbski, słoweński, bułgarski, ukraiński, węgierski, litewski, łotewski, niderlandzki, szwedzki, duński, norweski i inne. Nasz zespół tworzą tylko tłumacze z doświadczeniem- specjaliści z różnych dziedzin: prawa, ekonomii, medycyny, inżynierii.

  Biuro Tłumaczeń Kumiria to synonim profesjonalizmu, najniższe ceny, Bezpłatna Wycena bez zobowiązań. Sprawdź już dziś. Pomożemy Ci zrozumieć Świat.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  W ofercie naszej firmy znajda Państwo tłumaczenia naukowe, informatyczne, ekonomiczne, medyczne i farmaceutyczne, prawnicze a także przysięgłe, zwykłe, pisemne i ustne. Wykonujemy tłumaczenia z i na wiele języków świata! Agencja Tłumaczeń 100 zaprasza!

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń - Poznań »

  Jesteśmy biurem specjalizującym się w tłumaczeniach ustnych. Oferujemy Państwu kontakt z doświadczonymi tłumaczami, którzy zdobyli już sporo doświadczenia oraz maja za sobą lata praktyki w zawodzie. Tłumaczymy na języki angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski, francuski. Jesteśmy do dyspozycji całą dobę. Nasze doświadczenie obejmuje wiele przeprowadzonych konferencji, które urządzaliśmy w parze z instytucjami, które z nami współpracują. Jesteśmy do Państwa dyspozycji jeśli chodzi o fachową wiedzą związaną z organizowaniem konferencji oraz obsłgą tłumaczeń symultanicznych. Wykonywaliśmy podobne zadania wielokrotnie i jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Zapraszamy na naszą stronę www. Wykonujemy również przekład konsekutywny.

  Data dodania: 15 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Translation in polish InPolishWords »

  Nowoczesna firma tłumaczeniowa działająca na obszarze Wielkiej Brytanii. Prowadzimy tłumaczenia przysięgłe oraz certyfikowane i mamy uprawniania sprawiające, że są one uznawane za wartościowe przez brytyjskie instytucje. Sprawdź nasze możliwości już dzisiaj i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, korzystając z naszego wsparcia. Prowadzimy także tłumaczenia pisemne ogólne i specjalistyczne – listów motywacyjnych, różnego rodzaju prac. Postaw na profesjonalistów.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia włoski »

  Strona przedstawia ofertę biura tłumaczeń Alingua Sp. z o.o. oferującego tłumaczenia zwykłe jak również przysięgłe z języka i na język włoski. W biurze przetłumaczymy dokumenty oraz teksty o tematyce medycznej, dokumentacje techniczne oraz pisma urzędowe.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Francuski »

  Firma tłumaczeniowa Easy Language Center, specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych tłumaczeń z języka angielskiego i francuskiego. Nasza działalność skierowana jest do osób prywatnych, firm, instytucji i organizacji. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą ELC i konsultacji dotyczącej zlecenia. Zajmuje się również szkoleniami językowymi na terenie Opola.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Kraków »

  Gustaff Biuro tłumaczeń proponuje profesjonalne tłumaczenia we wszystkich językach świata. Oferta skierowana jest do osób prywatnych jak także kancelarii prawnych, spółek handlowych, dystrybutorów itp. Biuro tłumaczeń Kraków wykonuje tłumaczenia pisemne (tłumaczenia techniczne, tłumaczenia tekstów popularno-naukowych, tłumaczenia stron internetowych), ustne (tłumaczenia symultaniczne kabinowe, tłumaczenia podczas delegacji, tłumaczenia w czasie negocjacji biznesowych) oraz tłumaczenia uwierzytelnione. Biuro tłumaczeń realizuje także tłumaczenia poczty prywatnej, firmowej, tłumaczenia e-maili i treści o przeróżnej tematyce. Tłumaczenia Kraków to kompetentna obsługa i konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe Jaworzno »

  Jeśli właśnie sam sprowadziłeś auto z zagranicy lub kupiłeś samochód sprowadzony z Zachodu przez kogoś innego i posiadasz do niego tylko dokumenty w języku obcym, by zarejestrować pojazd w Polsce, koniecznie powinieneś przetłumaczyć jego "papiery", tj. dowód rejestracyjny (cz. I i cz. II), kartę pojazdu, umowę kupna-sprzedaży bądź fakturę czy inną dokumentację kierowcy, np. amerykańskie prawo jazdy. Biuro tłumaczeń Best Text wykonuje ekspresowe tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych z języka angielskiego, niemieckiego (brief), czeskiego, duńskiego, szwedzkiego, niderlandzkiego (Holandia, Belgia), francuskiego, włoskiego, ukraińskiego i hiszpańskiego. Dokumenty przyjmujemy w siedzibie firmy w Jaworznie lub elektronicznie w postaci skanów. Najlepsi tłumacze przysięgli.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie tekstów specjalistycznych »

  Wykonujemy tłumaczenia tekstów technicznych i specjalistycznych z wielu kategorii, na przykład z zakresu transportu, informatyki, elektryki oraz finansów, bankowości, prawa, medycyny i wielu innych. Mamy spore doświadczenie w tłumaczeniach instrukcji obsług oraz w przekładzie tekstów finansowych, a także korespondencji handlowej.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Biuro tłumaczeń Transleo wykonuje tłumaczenia ustne i pisemne zarówno przysięgłe i zwykłe. Zajmujemy się obsługa tłumaczeniową konferencji i sympozjów. Wykonujemy tłumaczenia z języka polskiego na obcy oraz z obcego na obcy np. z angielskiego na niemiecki. Nasi tłumacze do najlepsi specjaliści z wielu dziedzin. Posiadamy specjalistyczne oprogramowanie oraz odpowiednie ubezpieczenia OC.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz flamandzki - kancelariatlumacza.pl »

  W Kancelarii Tłumacza Przysięgłego mgr Witolda Wójcika cenimy twój czas i wygodę. Zlecenia możesz zeskanować i przysłać do nas mailem, wysłać pocztą lub po prostu przyjść. Zajmuję się tłumaczeniami poświadczonymi z języków niemieckiego i niderlandzkiego. W mojej ofercie znajdziecie Państwo Także tłumaczenia zwykłe pisemne i ustne z pozostałych języków europejskich. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą na www.kancelariatlumacza.pl.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeń jakie zajmuje się realizacją zgłoszeń na tłumaczenia tekstów branżowy oraz nienaukowych, ostemplowanych i nieuwierzytelnionych. Prowadzone przez nas świadczenia są realizowane w sposób typowo internetowy i z tego powodu jesteśmy gotowi zaoferować Państwu atrakcyjny cennik tłumaczeń, tłumaczenia są zamawiane i odbierane z poziomu każdego podłączonego do internetu sprzętu PC. Biuro tłumaczeń oferuje usługi tłumaczeń wszystkich języków Starego Kontynentu. Naszym klientom proponujemy dodatkowo tłumaczenia stron internetowych wsparte konsultacją z obszaru optymalizacji i pozycjonowania w wybranej wyszukiwarce internetowej. Więcej dodatkowych informacji oraz bezpłatny formularz zlecenia tłumaczenia dostępne są na naszej stronie domowej. Zapraszamy.

  Data dodania: 26 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przysięgły angielskiego »

  Tłumaczymy pisma przysięgłe i zwyczajne z języka angielskiego i na język angielski, to samo zrobimy z językami: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim i innymi tekstami z Europy.
  Oferta ta obejmuje teksty prawnicze takie jak umowy, akty notarialne, pełnomocnictwa ale także pisma ekonomiczne, sprawozdania finansowe i dokumenty księgowe.
  Tłumaczymy różne instrukcje obsługi, dokumentacje techniczne ale też teksty mniej specjalistyczne. Wykonujemy też weryfikacje i poświadczenia przysięgłe przetłumaczonych już dokumentów.
  Oferujemy krótkie terminy realizacji mamy możliwość wykonania tłumaczenia tego samego dnia

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielski »

  Biuro Tłumaczeń LOGOS, którego jestem właścicielem, powstało w 1999 roku. W przeciągu 10 lat działalności sprofilowaliśmy się w obrębie tłumaczeń pisemnych i przysięgłych wykonywanych we wszystkich językach europejskich. Niemniej jednak z racji posiadanych przeze mnie upoważnień tłumacza przysięgłego języka angielskiego, główną gałęzią naszej aktywności zostają translacje przysięgłe w zakresie języka angielskiego.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meddea -Tłumaczenia Medyczne »

  Jesteśmy wysokiej klasy specjalistami się w tłumaczeniach medycznych. Tłumaczeniami zajmujemy się od wielu lat.Naszymi klientami są m.in. fundacje, prywatne firmy medyczne i farmaceutyczne, prywatne praktyki lekarskie, stowarzyszenia, prywatne praktyki lekarskie, szpitale a nawet inne firmy translatorskie.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń KMK »

  Biuro Tłumaczeń KMK rozpoczęło działalność w 1997 r. Mamy doświadczenie z zakresu tłumaczeń specjalistycznych, technicznych i medycznych. Obsługujemy większość języków europejskich. Pracują dla nas tłumacze – inżynierowie i specjaliści licznych dziedzin nauki i techniki. Zachowujemy najwyższą jakość, co potwierdzają certyfikaty ISO 9001 i PN-EN 15038. Pliki do tłumaczenia odbieramy, a przetłumaczone wysyłamy głównie poprzez internet. Indywidualnie podchodzimy do każdego dokumentu.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język niemiecki tłumacz Poznań »

  Nasza firma tłumaczeń działa na polskim rynku od wielu lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować kompleksowe oraz profesjonalne usługi tłumaczeń z języka polskiego na niemiecki oraz z niemieckiego na polski. Oferta naszej firmy obejmuje tłumaczenia ustne oraz tłumaczenia pisemne. Wykonujemy tłumaczenia pisemne dokumentów uwierzytelnionych, prawnych, ekonomicznych, technicznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do współpracy!

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tłumaczenia

Tłumaczenia - nowa strona:

Adres: