Tłumaczenia Podkategoria: Tłumaczenia

Biura tłumaczeń oraz tłumacze freelancerzy

« poprzednia strona · 4 · 5 · następna strona »
 • Tłumaczenia specjalistyczne Kraków »

  Znalezienie wiarygodnego partnera dla Twojej firmy w zakresie opracowywania tłumaczeń nie jest już takie skomplikowane. Biuro tłumaczeń Spectraling zaprasza do odwiedzenia strony domowej oraz zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy.[/b] {Oprócz szerokiego wachlarza usług tłumaczeniowych, zapewniamy usługi z zakresu planowania konferencji. Oprócz rozległego wachlarza usług tłumaczeniowych, zapewniamy usługi z zakresu organizacji konferencji.
  Biuro tłumaczeń Spectraling namawia do odwiedzenia strony firmowej i zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy. Jeśli masz szczegółowe pytania dotyczące zasad współpracy namawiamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trans Lingua www.strudzinski.pl »

  W wyjątkowej ofercie naszej firmy tłumaczeniowej, posiadającej zaufanie wielu klientów, znajdziesz m.in. tłumaczenia uwierzytelnione oraz tłumaczenia zwykłych dokumentów z języka angielskiego i na odwrót. Cechuje nas najwyższa jakość usług, pełen profesjonalizm, doświadczenie, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz atrakcyjne warunki współpracy. Zapewniamy zadowolenie oraz satysfakcję. Przekonaj się sam, że warto nam zaufać. Zapraszamy już dziś!

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wrocław »

  Renomowane tłumaczenia języka niemickiego Gaja mieści się we Wrocławiu.To rewelacyjne biuro w którym każda usługa będzie zrobiona prędko i solidnie. Oferujemy tłumaczenia z języka niemieckiego na polski i odwrotnie. Żaden dokument nie jest dla nas problemem. Mniejsze i najbardziej popularne dokumenty tj. akty urodzenia czy akty małżeństwa tłumaczymy od ręki. Świadczymy usługi również w tłumaczeniu aktów notarialnych, świadectw szkolnych i i innych. Nasze usługi są atrakcyjne cenowo. Wystarczy jedynie zgłosić się do nas a my odpowiemy na każde pytanie. Wrocław jest dużym miastem i rywalizacja jest duża w biznesie tłumaczeń.

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia język angielski »

  Jesteśmy firmą oferującą usługi lingwistyczne. Wykonujemy tłumaczenia ogólne oraz specjalistyczne, z zakresu: ekonomii, finansów, bankowości, handlu, techniki, budownictwa. Ponadto zajmujemy się tłumaczeniami tekstów prawnych, takich jak: pism sądowych, dokumentów urzędowych, umów, aktów notarialnych, ustawodawstwa i orzecznictwa prawa europejskiego. Na życzenie Klienta tłumaczenia są uwierzytelniane przez tłumaczy przysięgłych.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  Strona internetowa biura tłumaczeń Londoner oferująca tłumaczenia w ponad 40 językach świata. Londoner realizuje wszechstronną obsługę osób prywatnych jak również firm. Propozycja firmy obejmuje tłumaczenia angielski, tłumaczenia francuski, tłumaczenia włoski, tłumaczenia zwykłe (tłumaczenia prawne, tłumaczenia książek), tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia techniczne z wielu dziedzin, tłumaczenia ustne i wiele innych. Dodatkowo Londoner wykonuje polskie warianty serwisów zagranicznych lub obcojęzyczne wersje serwisów polskich. Szczegółowe informacje umieszczone są na witrynie internetowej.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjskiego »

  Majnar – to profesjonalne biuro tłumaczeń, które stara się sprostać wszelkim wymaganiom Klienta. Tłumaczenia oferujemy nie tylko przedsiębiorstwom, ale także instytucjom oraz osobom fizycznym z całej Polski .Wykonujemy różnego rodzaju tłumaczenia z i na język rosyjski, zarówno literatury pięknej, naukowej, jak i specjalnej (kontrakty, umowy, pisma, strony internetowe, prezentacje firm, tłumaczenia techniczne z poszczególnych branż etc). Oprócz niskich i konkurencyjnych stawek, nasza oferta to również gwarancja krótkich terminów, a także zachowania pełnej poufności. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej. Tel 889 093 895

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń BTS Poznań »

  Biuro tłumaczeń BTS oprócz szerokiej oferty tłumaczeń pisemnych, ustnych i specjalistycznych proponuje kursy językowe dla instytucji oraz dla osób prywatnych. Jeżeli chciałbyś aby w Twojej firmie pracowały osoby znające języki obce dzięki temu będą mogły prowadzić rozmowy biznesowe z firmami zagranicznymi zadzwoń do nas, a my zorganizujemy szkolenie językowe dla Twoich pracowników. Biuro tłumaczeń BTS posiada wieloletnie doświadczenie w branży i serdecznie zaprasza do skorzystania ze swoich usług.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • MAWIL MAŁGORZATA WILCZYŃSKA WARSZAWA tłumacze »

  MAWIL Małgorzata Wilczyńska pełni dystynkcję tłumacza przysięgłego wpisanego na listę Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP 35/08. Małgorzata Wilczyńska zajmuje się przekładem tekstów z języka polskiego na język niemiecki oraz na odwrót. Swoje usługi adresuje do kontrahentów biznesowych oraz prywatnych. MAWIL to tłumacz zaprzysiężony posiadający wieloletnie praktyki i kwalifikacje wymagane do prowadzenia tego typu usług. Małgorzata Wilczyńska posiada liczne certyfikaty i wyróżnienia, co weryfikuje wysoki poziom usług tłumaczeniowych, które świadczy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tłumaczeniową dostępną na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjskiego »


  Wykwalifikowany tłumacz rosyjskiego ukończył studia na kierunku filologia rosyjska o specjalności nauczycielskiej. Posiada doświadczenie zarówno w tłumaczeniach pisemnych jak i ustnych w różnych dziedzinach. Język rosyjski jest moją pasją dlatego też praca którą wykonuje sprawia mi ogromną przyjemność. Współpracuje z wieloma biurami tłumaczeń, a moi klienci to osoby prywatne oraz firmy. Dokumenty, które chcą Państwo przetłumaczyć można mi wysłać pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście.

  Data dodania: 22 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia dla firm »

  Nowa witryna Pani Haliny Ozimińskiej, tłumacza przysięgłego języka niemieckiego, działającej na obszarze Częstochowy, będącej tłumaczem języka niemieckiego z 35-letnim doświadczeniem. Wysoka jakość przekładów, krótki okres oczekiwania na finalizację zlecenia, niskie ceny to niewątpliwe atuty oferty tłumaczki. W wiosennej promocji przetłumaczyć można 2 dokumenty samochodowe za jedyne 40 złotych brutto w 24h. Jest to obecnie najniższa cena spośród ofert dostępnych w Częstochowie, a dodatkowo tłumacz oferuje rabaty dla komisów samochodowych i osób prowadzących działalność i stale sprowadzających pojazdy z Niemiec.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Toruń »

  Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszym biurem tłumaczeń przede wszystkim przedsiębiorstwa. Oferujemy swoje usługi podczas rozmów handlowych, konferencji a także negocjacji. Wykonujemy również tłumaczenia pisemne specjalistyczne bądź przysięgłe.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Translator24.pl »

  Chcesz wiedzieć, gdzie znajdziesz takie tłumaczenia, jakie są najlepiej dostosowane do twoich potrzeb? Nasza firma może ci zaoferować niezwykle atrakcyjne ceny, a dodatkowo darmową wycenę zlecenia. Oferujemy ci ogromną liczbę języków, pomożemy wykonać tłumaczenia samochodowe, CV czy też inne. Warto jest pamiętać o tym, że działamy na polskim rynku od dawna i mamy dla ciebie wiele interesujących propozycji w tym zakresie. Wybierając naszą firmę jesteś w stanie sprawdzić, że bez większych trudności dobierzesz dla siebie najbardziej interesujące rozwiązania tego typu. Wybierz więc koniecznie nasze tłumaczenia, jeśli zależy ci na najlepszej jakości takich rozwiązań. Sprawdź koniecznie naszą firmę, gdyż oferujemy ci wiele interesujących rozwiązań w tym zakresie.

  Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia i obsługa biura prasowego »

  Biuro Tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia, lokalizację i adaptację językową wielojęzycznych stron internetowych. Najnowszym produktem biura tłumaczeń jest prowadzenie i kompleksowa obsługa wielojęzycznego biura prasowego i bloga firmowego. Firma pomaga polskim przedsiębiorcom osiągać sukcesy na zagranicznych rynkach.

  Data dodania: 25 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia konsekutywne »

  W dzisiejszych czasach bardzo ważną rzeczą jest znajomość języków obcych. Dzięki takiej znajomości możemy bez problemu dogadać się z obcokrajowcami. Jeżeli nie mamy zdolności lingwistycznych to koniecznie musimy zgłosić się do biura tłumaczeń Behlert. To właśnie tam będziemy mogli skorzystać z możliwości tłumaczeń pisemnych i ustnych, które są przeznaczone zarówno do klientów biznesowych jak i indywidualnych. Poza tłumaczeniami biuro Behlert zajmuje się także wynajmem sprzętu na konferencje i zebrania. Zachęcamy do odwiedzin strony behlert.pl i zapoznania się z ich atrakcyjną ofertą.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia rosyjskiego »

  Tłumaczenia jęz. ukraińskiego, rosyjskiego na profesjonalnym poziomie. Realizujemy zlecenia dla firm i dla klientów indywidualnych. Szczególnie zapraszamy firmy prowadzące interesy z rosyjskimi kontrahentami. Czasami jesteśmy zmuszeni do przetłumaczenia dokumentów na język obcy - w takiej sytuacji z pomocą przychodzi nam biuro tłumaczeń. Kontakt do takiego biura dobrze jest mieć przy sobie.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie stron internetowych »

  Ofertę naszej firmy o nazwie Studio Gambit kierujemy do wszystkich zainteresowanych tłumaczeniami na języki współczesne. Zajmujemy się wszystkimi języka współczesnymi, a tłumaczymy specjalistyczne dokumenty już od 1992 roku. Bogate doświadczenie w branży tłumaczeniowej to cecha, której z pewnością warto zaufać. Już dzisiaj można zapoznać się z ofertą i cennikiem, wśród których wymienić można tłumaczenie broszur reklamowych, broszur szkoleniowych i wiele innych. Więcej informacji na naszej stronie.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia symultaniczne, przysięgłe Kraków »

  Prowadząc działalność biznesową często dochodzi do kontaktów biznesowych z partnerami zagranicznymi. W przypadku spotkań osobistych często okazują się przydatne, a wrecz nieodzowne są tłumaczenia symultaniczne. Kraków, jest jednym z miejsc takich spotkań, a dokładnie tutaj możesz skorzystać z usługi takich tłumaczeń u Efekt Lingua. Ponadto oferujemy tłumaczenia przysięgłe. Kraków jak wiadomo to oprócz turystyki, głównie miejsce spotkań biznesowych dlatego staramy się maksymalnie ułatwić ich przeprowadzanie.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielskiego Poznań »

  Meritum - Biuro Tłumaczy Przysięgłych, Szkolenia Językowe dla firm. Zapraszamy na tłumaczenia angielskiego. Posiadamy oddziały oto w Poznaniu oraz Szczecinie, wszędzie jesteśmy w bliskości oraz na najniższej kondygnacji. Tłumacze zwykli wykonują przekłady na różne i z różnych języków obcych angielskiego,włoskiego, słowackiego, duńskiego, ukraińskiego, norweskiego.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Katowice »

  Liwo to coś więcej niż tylko biuro tłumaczeń w Katowicach. Wzorowa atmosfera, przyjemna praca a przede wszystkim zaufanie klientów sprawiają, że warto polecać to biuro tłumaczeń. Liwo specjalizuje się w tłumaczeniach na ponad 40 języków z całego świata, te mniej i bardziej popularne. Prowadzimy również zagraniczne konferencje, tłumacząc wypowiedzi obu stron.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • MCT tłumacz przysięgły niemieckiego »

  Celem Mazowieckiego Centrum Tłumaczeń jest tłumaczenie oraz tworzenie nowych tekstów z wielu dziedzin życia, szczególnie prawa, medycyny, techniki, ekonomii, księgowości, marketingu, zarządzania, architektury, budownictwa. Specjaliści tu pracujący wykonują tłumaczenia pisemne (przysięgłe i nieprzysięgłe) i ustne (symultaniczne i konsekutywne). Wykonują również korektę tekstów już istniejących, zapewniając im pierwotne znaczenie. Niektóre z tłumaczeń wymagają wiedzy specjalistycznej, w związku z tym na ich potrzebę podejmuje się współpracę ze specjalistami różnych dziedzin. Zachęcamy do skorzystania z usług osoby, którym zależy na czasie jak i na dokładnie wykonanej pracy.

  Data dodania: 17 11 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tłumaczenia

Tłumaczenia - nowa strona:

Adres: