Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne

Zapraszam na stronę biura tłumaczeń emova.eu z Wrocławia. Firma wykonuje tłumaczenia pisemne i ustne z/na język niemiecki, angielski, francuski i włoski.

Biuro zrealizuje zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i tłumaczenia specjalistyczne – mam tu na myśli tłumaczenia techniczne (budownictwo, konstrukcje, katalogi produktów), tłumaczenia przysięgłe (dokumenty rejestracyjne samochodów, dyplomy) oraz tłumaczenia dla biznesu (umowy, sprawozdania finansowe i marketingowe, strony internetowe).

Możliwe jest zlecenie tłumaczeń również przez internet. Tłumacze realizują zlecenia szybko i profesjonalnie aby zrealizować tłumaczenie w jak najkrótszym czasie.

Firma organizuje także szkolenia językowe dla firm i osób prywatnych, indywidualnie i w grupach.

Szczegóły strony www.emova.eu:

Podlinkuj stronę www.emova.eu:

Tłumaczenia pisemne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 217

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz niemieckiego »

  Poszukujesz w Gdyni, Gdańsku lub Sopocie zespołu tłumaczy, interesuje Państwa tłumacz niemieckiego? Jednak nie szukają Państwo byle jakiego biura tłumaczeń. Życzą sobie Państwo, aby tłumacz niemieckiego zrealizował tłumaczenie na możliwie najwyższym poziomie, a równocześnie niezbyt drogo. Nie ma najmniejszego problemu. Oddamy do Państwa dyspozycji świetnie wykształconego tłumacza języka niemieckiego. Bowiem współpracę podejmujemy tylko z doświadczonymi tłumaczami i układa nam się ona już od dawna bardzo dobrze. Takoż mamy gwarancję, że nas ów tłumacz nie zostawi na lodzie. Jeżeli szukają Państwo tłumacza innego języka obcego (np. słowackiego bądź chorwackiego) to proszę zapytać o dyspozycyjność takiego specjalisty oraz o ceny.

  Data dodania: 13 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Katowice »

  Liwo to coś więcej niż tylko biuro tłumaczeń w Katowicach. Wzorowa atmosfera, przyjemna praca a przede wszystkim zaufanie klientów sprawiają, że warto polecać to biuro tłumaczeń. Liwo specjalizuje się w tłumaczeniach na ponad 40 języków z całego świata, te mniej i bardziej popularne. Prowadzimy również zagraniczne konferencje, tłumacząc wypowiedzi obu stron.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjskiego »

  Firma świadczy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych oraz ustnych (konferencyjne i symultaniczne)jezyka rosyjskiego. Wykonywane są tłumaczenia z dziedziny medycyny, ekologii, literatury, stron internetowych. Tłumacze biegle posługują się oprogramowaniem do wspomagania tłumaczenia, dzięki czemu tłumaczony materiał zachowuje swój pierwotny format, a stosowana w nim terminologia jest spójna i jednolita.

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Oferta agencji tłumaczeń. Firma zajmuje się profesjonalnymi tłumaczeniami tekstów z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Zajmujemy się każdą dziedziną (min. business english, medical english) i tłumaczymy zarówno British jak i American English. Dodatkowo oferujemy pomoc w pisaniu i sprawdzaniu tekstów napisanych w języku angielskim (listy, referaty, wypracowania dokumenty, scenariusze etc).

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia, tłumacz w Przemyślu »

  Tłumaczymy wiele języków: angielski, niderlandzki, francuski, włoski. Ceny naszych tłumaczeń są bardzo atrakcyjne. Poznasz je na stronie. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą naszej księgarni językowej. Kierujemy swoje propozycje dla firm i osób prywatnych.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz włoskiego przysięgły, dokumenty do rejestracji pojazdów »

  Tłumacz włoskiego przysięgły. Każdy klient traktowany jest priorytetowo, to znaczy wykonuje tłumaczenia jak najszybciej jest to tylko możliwe. Jeśli klient może do mnie przyjechać wykonuje tłumaczenia na miejscu lub przesłane dokumenty wysyłam następnego dnia priorytetem. Korzystając z moich usług sam będziesz zaskoczony, jakie to wygodne. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze i czas. Tłumaczę dokumenty do rejestracji pojazdów (samochody, motocykle, skutery, motorowery) i inne. Zapraszam na moją stronę.

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia symultaniczne, przysięgłe Kraków »

  Prowadząc działalność biznesową często dochodzi do kontaktów biznesowych z partnerami zagranicznymi. W przypadku spotkań osobistych często okazują się przydatne, a wrecz nieodzowne są tłumaczenia symultaniczne. Kraków, jest jednym z miejsc takich spotkań, a dokładnie tutaj możesz skorzystać z usługi takich tłumaczeń u Efekt Lingua. Ponadto oferujemy tłumaczenia przysięgłe. Kraków jak wiadomo to oprócz turystyki, głównie miejsce spotkań biznesowych dlatego staramy się maksymalnie ułatwić ich przeprowadzanie.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły germanitas »

  Zapraszam do prowadzonego przeze mnie biura tłumaczeń Germanitas. Zajmuję się profesjonalnie i od lat tłumaczeniami polsko-niemieckimi i niemiecko-polskimi. W tym zakresie dostarczam moim klientom przekłady standardowe, pod przysięgą, specjalistyczne – prawnicze, ekonomiczne, handlowe. Zapewniam usługi fachowe, terminowe, w atrakcyjnych cenach. Stali klienci mogą uzyskać atrakcyjne rabaty. Tłumaczenia można zlecać także online. Zapraszam do współpracy!

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Język niemiecki tłumacz Poznań »

  Nasza firma tłumaczeń działa na polskim rynku od wielu lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować kompleksowe oraz profesjonalne usługi tłumaczeń z języka polskiego na niemiecki oraz z niemieckiego na polski. Oferta naszej firmy obejmuje tłumaczenia ustne oraz tłumaczenia pisemne. Wykonujemy tłumaczenia pisemne dokumentów uwierzytelnionych, prawnych, ekonomicznych, technicznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do współpracy!

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe we Wrocławiu »

  Poszukiwany tłumacz języka angielskiego na wysokim poziomie? Musicie mieć pewność, że tłumaczenia przysięgłe będą idealne i zawsze na czas? Zatem nie pozostaje nic innego jak po prostu skorzystanie z tego co proponuje Biuro Tłumaczeń Wrocław. Doskonały tłumacz przysięgły angielski, znakomicie zrealizowane tłumaczenia przysięgłe. Zapraszamy serdecznie do współpracy

  Data dodania: 16 04 2018 · szczegóły wpisu »