Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne

Zapraszam na stronę biura tłumaczeń emova.eu z Wrocławia. Firma wykonuje tłumaczenia pisemne i ustne z/na język niemiecki, angielski, francuski i włoski.

Biuro zrealizuje zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i tłumaczenia specjalistyczne – mam tu na myśli tłumaczenia techniczne (budownictwo, konstrukcje, katalogi produktów), tłumaczenia przysięgłe (dokumenty rejestracyjne samochodów, dyplomy) oraz tłumaczenia dla biznesu (umowy, sprawozdania finansowe i marketingowe, strony internetowe).

Możliwe jest zlecenie tłumaczeń również przez internet. Tłumacze realizują zlecenia szybko i profesjonalnie aby zrealizować tłumaczenie w jak najkrótszym czasie.

Firma organizuje także szkolenia językowe dla firm i osób prywatnych, indywidualnie i w grupach.

Szczegóły strony www.emova.eu:

Podlinkuj stronę www.emova.eu:

Tłumaczenia pisemne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 217

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenia profesjonalne - język niemiecki »

  Do zaoferowania mam bardzo dobre tłumaczenia techniczne polsko-niemieckie i niemiecko-polskie. W przypadku tłumaczeń technicznych tłumacz stoi przed nie lada zadaniem. W krótkim czasie musi bowiem zmierzyć się z dotyczącym tłumaczenia sporym obszarem swojej niewiedzy. By sprostać temu zadaniu staram się specjalizować w kilku zaledwie dziedzinach techniki. Są nimi informatyka, budownictwo oraz maszyny i urządzenia. Sama złożoność techniki i obecność różnych dziedzin techniki w jednym rozwiązaniu technicznym każą jednak tłumaczowi nieustannie wychodzić poza z góry ustalone ramy. Wyżej wymienione dziedziny w konkretnych tłumaczeniach splatają się z automatyką, chemią, motoryzacją, czy dziedzinami odnoszącymi się do uzyskania i obróbki zastosowanych materiałów.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski indywidualnie, korepetycje, tłumaczenia, Warszawa Ursus »

  Jestem wykwalifikowanym lektorem języka angielskiego - absolwentem filologii angielskiej, specjalności nauczycielskiej. Uczniów szkół wszystkich typów zapraszam na korepetycje, dorosłych na lekcje indywidualne. Oferuję również profesjonalne tłumaczenia tekstów z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Więcej informacji o mnie i szczegóły mojej oferty znajdą Państwo na stronie. Zapraszam.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Jeśli potrzebujesz tłumaczenia dokumentów prywatnych lub firmowych - tłumacze zamieszczający ogłoszenia na naszej stronie internetowej są w stanie zaoferować Ci bardzo wysokiej jakości usługi po atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się z ofertami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej, lub sam zamieść ogłoszenie w bezpłatnej bazie ogłoszeń e-tlumaczenia.edu.pl.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przysięgły angielskiego »

  Tłumaczymy pisma przysięgłe i zwyczajne z języka angielskiego i na język angielski, to samo zrobimy z językami: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim i innymi tekstami z Europy.
  Oferta ta obejmuje teksty prawnicze takie jak umowy, akty notarialne, pełnomocnictwa ale także pisma ekonomiczne, sprawozdania finansowe i dokumenty księgowe.
  Tłumaczymy różne instrukcje obsługi, dokumentacje techniczne ale też teksty mniej specjalistyczne. Wykonujemy też weryfikacje i poświadczenia przysięgłe przetłumaczonych już dokumentów.
  Oferujemy krótkie terminy realizacji mamy możliwość wykonania tłumaczenia tego samego dnia

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski tłumaczenia »

  Jeżeli szukasz zawodowych tłumaczy, korektorów języka angielskiego, sprawdź stronę tłumacz.net. Na stronie znajdziemy szeroką gamę kombinacji tłumaczeń w tym tłumaczenia z angielskiego na niemiecki, rosyjski, ukraiński, niderlandzki i wielu innych. Tłumaczenia zawsze na najwyższym poziomie jakości, przy zachowaniu cen rynkowych.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-txt »

  Profesjonalne biuro tlumaczen e-txt, oferuje tlumaczenia: przysiegle, ustne, pisemne, stron www, audio/video i inne. Oferujemy kompleksowa obsluge firm jak i klientow indywidualnych. Wykonujemy tlumaczenia lodz i tlumaczenia angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, chinski, vietnamski itp. Stawiamy na obsługę zdalną przez e-mail i faks.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia na angielski »

  Strona tłumacza języka angielskiego. Obszerna oferta i narzędzia językowe. Idealna oferta dla Państwa jeśli potrzebne jest tłumaczenie "na wczoraj". Ekspresowa wycena tłumaczenia i konkurencyjne ceny. Tłumaczenia w różnorakich dziedzinach nauki oraz biznesu. Zaufany tłumacz angielskiego. Oferowany tryb przyśpieszony daje możliwość na przetłumaczenie tekstu w ciągu zaledwie paru godzin. Obsługa przedsiębiorstw i klientów prywatnych.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne Kraków »

  Znalezienie wiarygodnego partnera dla Twojej firmy w zakresie opracowywania tłumaczeń nie jest już takie skomplikowane. Biuro tłumaczeń Spectraling zaprasza do odwiedzenia strony domowej oraz zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy.[/b] {Oprócz szerokiego wachlarza usług tłumaczeniowych, zapewniamy usługi z zakresu planowania konferencji. Oprócz rozległego wachlarza usług tłumaczeniowych, zapewniamy usługi z zakresu organizacji konferencji.
  Biuro tłumaczeń Spectraling namawia do odwiedzenia strony firmowej i zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy. Jeśli masz szczegółowe pytania dotyczące zasad współpracy namawiamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia i obsługa biura prasowego »

  Biuro Tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia, lokalizację i adaptację językową wielojęzycznych stron internetowych. Najnowszym produktem biura tłumaczeń jest prowadzenie i kompleksowa obsługa wielojęzycznego biura prasowego i bloga firmowego. Firma pomaga polskim przedsiębiorcom osiągać sukcesy na zagranicznych rynkach.

  Data dodania: 25 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe Gdynia »

  Intrasad oferuje tłumaczenia przysięgłe z języka niemieckiego, włoskiego, szwedzkiego, francuskiego, belgijskiego i angielskiego. Wiemy ile dla naszych klientów znaczy czas ponieważ czas to pieniądz dlatego też dokładamy wszelkich starań aby nasze tłumaczenia przysięgłe były zawsze na czas i w możliwie najniższej cenie.

  Data dodania: 11 03 2018 · szczegóły wpisu »