Traduttore freelance polacco - tlumacz techniczny jezyka wloskiego

Traduttore freelance polacco - tlumacz techniczny jezyka wloskiego

mgr Henryk Machnik - tłumacz techniczny NOT, od 1990 roku wykonuje profesjonalne tłumaczenia techniczne w języku włoskim dla firm. Preferuje tłumaczenia specjalistyczne o bardzo dużym stopniu trudności, takie jak sprawozdania z prób materiałowych, normy i instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń. Specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych podczas negocjacji handlowych oraz w czasie szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Tłumaczenia ustne wykonuje na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz Małopolski a także bardzo często we Włoszech.

Szczegóły strony www.polacco.traduzioni.pl:

Podlinkuj stronę www.polacco.traduzioni.pl:

Traduttore freelance polacco - tlumacz techniczny jezyka wloskiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 167 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 731

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Agencja Tłumaczeń Kraków »

  Agencja Tłumaczy Zawodowych ABC LINGUA oferuje profesjonalne tłumaczenia pisemne: techniczne, specjalistyczne i zwykłe. Dajemy Państwu sztukę perfekcyjnego tłumaczenia. Lata doświadczeń, tradycji i starannej selekcji metod umożliwiły nam dostarczenie Państwu pewności idealnego tłumaczenia. Przekazując nam teksty otrzymujecie Państwo ich najwierniejszy przekład, z jedyną różnicą, języka w którym są napisane. Perfekcyjna znajomość języków obcych, uważne śledzenie zmian i niuansów lingwistycznych, to nasza pasja. Dajemy Państwu gwarancję dokładnej oraz rzetelnej translacji, bez względu na język i temat, zawsze!

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Katowice »

  Liwo to coś więcej niż tylko biuro tłumaczeń w Katowicach. Wzorowa atmosfera, przyjemna praca a przede wszystkim zaufanie klientów sprawiają, że warto polecać to biuro tłumaczeń. Liwo specjalizuje się w tłumaczeniach na ponad 40 języków z całego świata, te mniej i bardziej popularne. Prowadzimy również zagraniczne konferencje, tłumacząc wypowiedzi obu stron.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjskiego »

  Firma świadczy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych oraz ustnych (konferencyjne i symultaniczne)jezyka rosyjskiego. Wykonywane są tłumaczenia z dziedziny medycyny, ekologii, literatury, stron internetowych. Tłumacze biegle posługują się oprogramowaniem do wspomagania tłumaczenia, dzięki czemu tłumaczony materiał zachowuje swój pierwotny format, a stosowana w nim terminologia jest spójna i jednolita.

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Kraków »

  Tlumaczenia są dla nas chlebem powszednim i wykonujemy je już z powodzeniem od 18 lat. A jeżeli nie są jeszcze Państwo przekonani o dokładności oraz skuteczności tłumaczeń firmy Lingua Expert i potrzebują Państwo opinii naszych klientów, by się przekonać, wystarczy skontaktować się z nami lub z firmą, instytucją z którą mieliśmy okazję współpracować. Lista naszych klientów znajduje się na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszamy!

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń, tłumaczenia przysięgłe »

  Jakość tłumaczeń została potwierdzona certyfikatem. Wszystkie nasze tłumaczenia wykonywane są przez specjalistów z odpowiednim przygotowaniem warsztatowym, mających na co dzień kontakt z konkretną dziedziną. Tłumaczymy kilka tysięcy stron miesięcznie. Zrzeszając starannie dobranych, doświadczonych i posiadających bogatą wiedzę tłumaczy, nasze biuro tłumaczeń jest w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów. Rzetelność, szybkość i wydajność to dewiza naszej firmy. Biuro tłumaczeń Kontekst wykonuje tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia specjalistyczne dla najbardziej wymagających Klientów w Polsce i w Europie. Wszystkie tłumaczenia są sprawdzane pod względem językowym i merytorycznym. Wykonujemy zlecenia wymagające pracy grupowej tłumaczy.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski tłumaczenia »

  Jeżeli szukasz zawodowych tłumaczy, korektorów języka angielskiego, sprawdź stronę tłumacz.net. Na stronie znajdziemy szeroką gamę kombinacji tłumaczeń w tym tłumaczenia z angielskiego na niemiecki, rosyjski, ukraiński, niderlandzki i wielu innych. Tłumaczenia zawsze na najwyższym poziomie jakości, przy zachowaniu cen rynkowych.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Toruń »

  Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszym biurem tłumaczeń przede wszystkim przedsiębiorstwa. Oferujemy swoje usługi podczas rozmów handlowych, konferencji a także negocjacji. Wykonujemy również tłumaczenia pisemne specjalistyczne bądź przysięgłe.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia i obsługa biura prasowego »

  Biuro Tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia, lokalizację i adaptację językową wielojęzycznych stron internetowych. Najnowszym produktem biura tłumaczeń jest prowadzenie i kompleksowa obsługa wielojęzycznego biura prasowego i bloga firmowego. Firma pomaga polskim przedsiębiorcom osiągać sukcesy na zagranicznych rynkach.

  Data dodania: 25 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka francuskiego »

  Wojciech Wójtowicz – tłumacz języka francuskiego. Zachęcamy do skorzystania z usług Wojciecha Wójtowicza, który w swojej ofercie posiada tłumaczenia ustne i pisemne. Zajmuje się on tłumaczeniem dokumentów dla przedsiębiorstw i instytucji (pisma, oferty handlowe, umowy), dokumentów dla klientów indywidualnych (dokumenty stanu cywilnego, dokumenty samochodowe, świadectwa i dyplomy itp.), dokumentów technicznych (instrukcje obsługi, specyfikacje i dokumentacje techniczne), czy też tekstów literackich i prasowych.

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe Gdynia »

  Intrasad oferuje tłumaczenia przysięgłe z języka niemieckiego, włoskiego, szwedzkiego, francuskiego, belgijskiego i angielskiego. Wiemy ile dla naszych klientów znaczy czas ponieważ czas to pieniądz dlatego też dokładamy wszelkich starań aby nasze tłumaczenia przysięgłe były zawsze na czas i w możliwie najniższej cenie.

  Data dodania: 11 03 2018 · szczegóły wpisu »