Traduttore freelance polacco - tlumacz techniczny jezyka wloskiego

Traduttore freelance polacco - tlumacz techniczny jezyka wloskiego

mgr Henryk Machnik - tłumacz techniczny NOT, od 1990 roku wykonuje profesjonalne tłumaczenia techniczne w języku włoskim dla firm. Preferuje tłumaczenia specjalistyczne o bardzo dużym stopniu trudności, takie jak sprawozdania z prób materiałowych, normy i instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń. Specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych podczas negocjacji handlowych oraz w czasie szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Tłumaczenia ustne wykonuje na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz Małopolski a także bardzo często we Włoszech.

Szczegóły strony www.polacco.traduzioni.pl:

Podlinkuj stronę www.polacco.traduzioni.pl:

Traduttore freelance polacco - tlumacz techniczny jezyka wloskiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 167 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 731

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz niemieckiego »

  Poszukujesz w Gdyni, Gdańsku lub Sopocie zespołu tłumaczy, interesuje Państwa tłumacz niemieckiego? Jednak nie szukają Państwo byle jakiego biura tłumaczeń. Życzą sobie Państwo, aby tłumacz niemieckiego zrealizował tłumaczenie na możliwie najwyższym poziomie, a równocześnie niezbyt drogo. Nie ma najmniejszego problemu. Oddamy do Państwa dyspozycji świetnie wykształconego tłumacza języka niemieckiego. Bowiem współpracę podejmujemy tylko z doświadczonymi tłumaczami i układa nam się ona już od dawna bardzo dobrze. Takoż mamy gwarancję, że nas ów tłumacz nie zostawi na lodzie. Jeżeli szukają Państwo tłumacza innego języka obcego (np. słowackiego bądź chorwackiego) to proszę zapytać o dyspozycyjność takiego specjalisty oraz o ceny.

  Data dodania: 13 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie tekstów specjalistycznych »

  Wykonujemy tłumaczenia tekstów technicznych i specjalistycznych z wielu kategorii, na przykład z zakresu transportu, informatyki, elektryki oraz finansów, bankowości, prawa, medycyny i wielu innych. Mamy spore doświadczenie w tłumaczeniach instrukcji obsług oraz w przekładzie tekstów finansowych, a także korespondencji handlowej.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Specjalizujemy się w różnego rodzaju profesjonalnych tłumaczeniach. Tłumaczmy zlecenia na różne języki. Cechuje nas szybkość, jakość, profesjonalizm oraz dobra stawka cenowa. Nasza firma istnieje na rynku szereg lat, przez ten czas nabraliśmy sporego doświadczenia i wiemy jak dobrze tłumaczyć każde zlecenie. Do każdego klienta podchodzimy z należytym skupieniem oraz zainteresowaniem. Tłumaczyliśmy dla różnego rodzaju klientów i możemy się pochwalić wieloma sukcesami w tej branży.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia profesjonalne - język niemiecki »

  Do zaoferowania mam bardzo dobre tłumaczenia techniczne polsko-niemieckie i niemiecko-polskie. W przypadku tłumaczeń technicznych tłumacz stoi przed nie lada zadaniem. W krótkim czasie musi bowiem zmierzyć się z dotyczącym tłumaczenia sporym obszarem swojej niewiedzy. By sprostać temu zadaniu staram się specjalizować w kilku zaledwie dziedzinach techniki. Są nimi informatyka, budownictwo oraz maszyny i urządzenia. Sama złożoność techniki i obecność różnych dziedzin techniki w jednym rozwiązaniu technicznym każą jednak tłumaczowi nieustannie wychodzić poza z góry ustalone ramy. Wyżej wymienione dziedziny w konkretnych tłumaczeniach splatają się z automatyką, chemią, motoryzacją, czy dziedzinami odnoszącymi się do uzyskania i obróbki zastosowanych materiałów.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia symultaniczne, przysięgłe Kraków »

  Prowadząc działalność biznesową często dochodzi do kontaktów biznesowych z partnerami zagranicznymi. W przypadku spotkań osobistych często okazują się przydatne, a wrecz nieodzowne są tłumaczenia symultaniczne. Kraków, jest jednym z miejsc takich spotkań, a dokładnie tutaj możesz skorzystać z usługi takich tłumaczeń u Efekt Lingua. Ponadto oferujemy tłumaczenia przysięgłe. Kraków jak wiadomo to oprócz turystyki, głównie miejsce spotkań biznesowych dlatego staramy się maksymalnie ułatwić ich przeprowadzanie.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Translation in polish InPolishWords »

  Nowoczesna firma tłumaczeniowa działająca na obszarze Wielkiej Brytanii. Prowadzimy tłumaczenia przysięgłe oraz certyfikowane i mamy uprawniania sprawiające, że są one uznawane za wartościowe przez brytyjskie instytucje. Sprawdź nasze możliwości już dzisiaj i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, korzystając z naszego wsparcia. Prowadzimy także tłumaczenia pisemne ogólne i specjalistyczne – listów motywacyjnych, różnego rodzaju prac. Postaw na profesjonalistów.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia konsekutywne »

  W dzisiejszych czasach bardzo ważną rzeczą jest znajomość języków obcych. Dzięki takiej znajomości możemy bez problemu dogadać się z obcokrajowcami. Jeżeli nie mamy zdolności lingwistycznych to koniecznie musimy zgłosić się do biura tłumaczeń Behlert. To właśnie tam będziemy mogli skorzystać z możliwości tłumaczeń pisemnych i ustnych, które są przeznaczone zarówno do klientów biznesowych jak i indywidualnych. Poza tłumaczeniami biuro Behlert zajmuje się także wynajmem sprzętu na konferencje i zebrania. Zachęcamy do odwiedzin strony behlert.pl i zapoznania się z ich atrakcyjną ofertą.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz flamandzki - kancelariatlumacza.pl »

  W Kancelarii Tłumacza Przysięgłego mgr Witolda Wójcika cenimy twój czas i wygodę. Zlecenia możesz zeskanować i przysłać do nas mailem, wysłać pocztą lub po prostu przyjść. Zajmuję się tłumaczeniami poświadczonymi z języków niemieckiego i niderlandzkiego. W mojej ofercie znajdziecie Państwo Także tłumaczenia zwykłe pisemne i ustne z pozostałych języków europejskich. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą na www.kancelariatlumacza.pl.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz polskiego »

  Profesjonalne tłumaczenia pisemne oraz ustne (konsekutywne i symultaniczne). Tłumaczenia z języka polskiego na niemiecki oraz z niemieckiego na polski. Jako tłumacz przysięgły specjalizuję się w tłumaczeniach dokumentów prawniczych i budowlanych. Oferuję tłumaczenia takich dokumentów jak dokumenty przetargowe, akty notarialne, umowy, statuty spółek, a także: kosztorysy, ekspertyzy, instrukcje obsługi. Zajmuję się również tłumaczeniem stron internetowych, ulotek i artykułów.

  Data dodania: 14 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrumtlumaczen.pl »

  Najważniejsza dla naszego biura tłumaczeń w Warszawie jest satysfakcja naszych klientów, dlatego też przykładamy ogromną staranność i dokładność do naszych tłumaczeń. U nas nie trzeba się martwić o błędne tłumaczenie dokumentów specjalistycznych, ponieważ nasi specjaliści znają odpowiednią terminologię dla danej branży. Dla naszych klientów przygotowaliśmy możliwość bezpłatnej wyceny tłumaczenia dokumentów w Warszawie. Zawsze dostarczamy tłumaczenie na czas i jesteśmy punktualni. Zapewniamy niskie ceny.

  Data dodania: 02 07 2019 · szczegóły wpisu »