Traduttore freelance polacco - tlumacz techniczny jezyka wloskiego

Traduttore freelance polacco - tlumacz techniczny jezyka wloskiego

mgr Henryk Machnik - tłumacz techniczny NOT, od 1990 roku wykonuje profesjonalne tłumaczenia techniczne w języku włoskim dla firm. Preferuje tłumaczenia specjalistyczne o bardzo dużym stopniu trudności, takie jak sprawozdania z prób materiałowych, normy i instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń. Specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych podczas negocjacji handlowych oraz w czasie szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Tłumaczenia ustne wykonuje na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz Małopolski a także bardzo często we Włoszech.

Szczegóły strony www.polacco.traduzioni.pl:

Podlinkuj stronę www.polacco.traduzioni.pl:

Traduttore freelance polacco - tlumacz techniczny jezyka wloskiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 167 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 730

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenie tekstów specjalistycznych »

  Wykonujemy tłumaczenia tekstów technicznych i specjalistycznych z wielu kategorii, na przykład z zakresu transportu, informatyki, elektryki oraz finansów, bankowości, prawa, medycyny i wielu innych. Mamy spore doświadczenie w tłumaczeniach instrukcji obsług oraz w przekładzie tekstów finansowych, a także korespondencji handlowej.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Kumiria »

  Biuro Tłumaczeń Kumiria - wykonujemy tłumaczenia pisemne zwykłe i specjalistyczne, tłumaczymy instrukcje, umowy, strony www, foldery i wiele więcej. Oferujemy szeroką gamę języków: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański, rumuński, portugalski, czeski, słowacki, chorwacki, serbski, słoweński, bułgarski, ukraiński, węgierski, litewski, łotewski, niderlandzki, szwedzki, duński, norweski i inne. Nasz zespół tworzą tylko tłumacze z doświadczeniem- specjaliści z różnych dziedzin: prawa, ekonomii, medycyny, inżynierii.

  Biuro Tłumaczeń Kumiria to synonim profesjonalizmu, najniższe ceny, Bezpłatna Wycena bez zobowiązań. Sprawdź już dziś. Pomożemy Ci zrozumieć Świat.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjskiego »

  Firma świadczy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych oraz ustnych (konferencyjne i symultaniczne)jezyka rosyjskiego. Wykonywane są tłumaczenia z dziedziny medycyny, ekologii, literatury, stron internetowych. Tłumacze biegle posługują się oprogramowaniem do wspomagania tłumaczenia, dzięki czemu tłumaczony materiał zachowuje swój pierwotny format, a stosowana w nim terminologia jest spójna i jednolita.

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Kraków »

  Tłumaczenia językowe pełnią istotną funkcję we współczesnym świecie. W dobie totalnej globalizacji znajomość języków obcych jest warunkiem wymaganym do osiągniecia sukcesu w biznesie. Jeśli natomiast nie znasz języków obcych, warto skorzystać z usług tłumaczeniowych naszych filologów. Dzięki nim będziesz mógł skoncentrować się na biznesie, a my zajmiemy się tłumaczeniem dokumentów.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski tłumaczenia »

  Jeżeli szukasz zawodowych tłumaczy, korektorów języka angielskiego, sprawdź stronę tłumacz.net. Na stronie znajdziemy szeroką gamę kombinacji tłumaczeń w tym tłumaczenia z angielskiego na niemiecki, rosyjski, ukraiński, niderlandzki i wielu innych. Tłumaczenia zawsze na najwyższym poziomie jakości, przy zachowaniu cen rynkowych.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Grono Tłumaczy Kwaśniewscy jest najstarszą firmą tłumaczeniową w Polsce. Od początku firmą prywatną, zawsze w czołówce firm translatorskich. Prowadzimy usługi dla handlu zagranicznego i przemysłu. Nasze tłumaczenia realizujemy zawsze punktualnie, dajemy tym samym gwarancję efektywnej realizacji Państwa celów. Nasza firma to łatwość kontaktu w obszarze międzynarodowego biznesu i handlu. Specjalizujemy się w tłumaczeniach dla biznesu, oferując teksty prawne, techniczne, medyczne, marketingowe i inne.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  MIW to kancelaria przekładów z przeszło czterdziestu języków, z którym współpracuje zwykle tłumacz przysięgły niemieckiego z 16 letnim doświadczeniem, przekładający z reguły dokumenty sądowe. Na jakiekolwiek pytania MIW odpowiada w godz. 8-18 w dni robocze i potrzebuje jedynie jednej godziny na wycenę dokumentu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich petentów biuro przekładów MIW proponuje upust na przekłady samochodowe (wycena za zestaw, nie za strony przeliczeniowe). Prócz tego, MIW proponuje różnorodne rabaty przy większych zamówieniach. Najczęściej przekładanymi za pomocą tłumaczy MIW'u dokumentami okazują się być przekłady samochodowe. MIW traktuje swoich petentów indywidualnie i zawsze dopasowuje przekłady do ich najwyższych potrzeb.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe Jaworzno »

  Jeśli właśnie sam sprowadziłeś auto z zagranicy lub kupiłeś samochód sprowadzony z Zachodu przez kogoś innego i posiadasz do niego tylko dokumenty w języku obcym, by zarejestrować pojazd w Polsce, koniecznie powinieneś przetłumaczyć jego "papiery", tj. dowód rejestracyjny (cz. I i cz. II), kartę pojazdu, umowę kupna-sprzedaży bądź fakturę czy inną dokumentację kierowcy, np. amerykańskie prawo jazdy. Biuro tłumaczeń Best Text wykonuje ekspresowe tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych z języka angielskiego, niemieckiego (brief), czeskiego, duńskiego, szwedzkiego, niderlandzkiego (Holandia, Belgia), francuskiego, włoskiego, ukraińskiego i hiszpańskiego. Dokumenty przyjmujemy w siedzibie firmy w Jaworznie lub elektronicznie w postaci skanów. Najlepsi tłumacze przysięgli.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń BTS Poznań »

  Biuro tłumaczeń BTS oprócz szerokiej oferty tłumaczeń pisemnych, ustnych i specjalistycznych proponuje kursy językowe dla instytucji oraz dla osób prywatnych. Jeżeli chciałbyś aby w Twojej firmie pracowały osoby znające języki obce dzięki temu będą mogły prowadzić rozmowy biznesowe z firmami zagranicznymi zadzwoń do nas, a my zorganizujemy szkolenie językowe dla Twoich pracowników. Biuro tłumaczeń BTS posiada wieloletnie doświadczenie w branży i serdecznie zaprasza do skorzystania ze swoich usług.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjskiego »


  Wykwalifikowany tłumacz rosyjskiego ukończył studia na kierunku filologia rosyjska o specjalności nauczycielskiej. Posiada doświadczenie zarówno w tłumaczeniach pisemnych jak i ustnych w różnych dziedzinach. Język rosyjski jest moją pasją dlatego też praca którą wykonuje sprawia mi ogromną przyjemność. Współpracuje z wieloma biurami tłumaczeń, a moi klienci to osoby prywatne oraz firmy. Dokumenty, które chcą Państwo przetłumaczyć można mi wysłać pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście.

  Data dodania: 22 04 2015 · szczegóły wpisu »