Internet i komputery Kategoria: Internet i komputery

Tutaj wstaw opis kategorii Internet i komputery

Internet i komputery - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Netnet24.eu - darmowy katalog stron »

  Zapraszamy do dodawania wartościowych stron do najnowszego katalogu napisanego w oparciu o zypełnie nowe rozwiązanie. Witryna działa na skrypcie NETKAT i z całą pewnością jest wniesieniem odrobiny świeżości w tematykę katalogów stron. Wypróbuj nowe rozwiązanie i przekonaj się o jego skuteczności.

  Data dodania: 27 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie logo »

  Robimy Logo to firma, która oferuje kompleksową pomoc z zakresu tworzenia własnego logo lub poprawiania dotychczasowego. Jeśli masz logo, które ci się nie podoba lub chcesz stworzyć zupełnie nowy projekt logo dla swojej branży, wybierz zaufaną firmę i sprawdzonych, kreatywnych grafików z doświadczeniem. W Robimy Logo możesz otrzymać projekt logo lub logotypu, a także zaprojektować swoje własne ulotki. Liczy się to, aby klient był zadowolony, a Twoi klienci, aby od razu zapamiętali logo, które utknie im w pamięci. Zapraszamy na stronę internetową po szczegółowe informacje

  Data dodania: 18 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pasjansik.pl - darmowy pasjans online »

  Jeśli lubisz od czasu do czasu ułożyć pasjansa na ekranie komputera to należysz do grupy osób dla których stworzyliśmy nasz serwis. Na stronie www.pasjansik.pl znajdziesz ciekawą kolekcję darmowych gier z gatunku – pasjans. Każda z nich posiada ciekawy opis ułatwiający poznanie zasad. Teraz kiedy do układania pasjansa nie potrzeba prawdziwych kart, wystarczy, ze odwiedzisz naszą stronę by zagrać w swoja ulubioną grę o każdej porze dnia i nocy. Znajdziesz tam gierki takie jak – pasjans pająk, pasjans piramida, pasjans skorpion i wiele innych. Zapraszamy do zabawy!

  Data dodania: 10 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Swiatgiermmo.pl »

  Serdecznie już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszej strony Świat Gier MMO. Na naszym portalu prezentowane są różnego typu informacje związane z grami typu Massively multiplayer online. Dzięki temu miłośnicy tych gier mogą znaleźć ciekawe informacje branżowe, zapowiedzi, recenzje, fakty o promocjach. Oczywiście to tylko część z naszych atrakcji na stronie.

  Data dodania: 29 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • RavNet Sp. z o.o. »

  Jednym ze sposobów na usprawnienie działalności przedsiębiorstwa zarówno mniejszego jak i większego jest stosowanie usług informatycznych. Pozwalają one na skrócenie czasu trwania poszczególnych czynności oraz na podniesienie jakości oferowanych usług i wyrobów. To również dobry sposób na poprawę konkurencyjności firmy.

  Data dodania: 13 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Gstarcad.pl »

  Oferowany przez nas program do projektowania GstarCAD 2018 wyposażony został w nowe funkcje zwiększające efektywność pracy. Obecna jest w nim choćby płaszczyzna przekroju, polecenie wiele, konwerter plików DWG. Użytkownicy mogą liczyć w nim również na ulepszone opcje dla większego komfortu projektowania i detalowania.

  Data dodania: 13 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Allbim.pl »

  Proponowany przez nas program Allplan Engineering Civil dla projektowania dróg i mostów to kompletne rozwiązanie BIM dla projektantów konstrukcji inżynierskich, mostowych i tunelowych. Oczywiście to nie wszystko, co mamy w swej ofercie, gdyż zapewniamy swym klientom również program do projektowania mieszkania.

  Data dodania: 12 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Usługi it Warszawa »

  Jako firma informatyczna obsługujemy bazy danych w Warszawie i świadczymy wiele innych usług dla przedsiębiorstw. Skupiamy się przede wszystkim na zadowoleniu wszystkich naszych klientów co powoduje, że faktycznie warto postawić na naszą korzystną ofertę w swojej sytuacji co będzie bardzo korzystne i będzie sprawdzało się naprawdę rewelacyjnie w swojej roli.

  Data dodania: 11 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tynki maszynowe na TuPolecam.pl »

  Tu Polecam to strona internetowa pełna ciekawych porad i informacji dla remontujących czy urządzających wnętrza, konkretne przestrzenie. Jednym z jej działów są ogrody. Dzięki temu dowiedzieć się można sporo na temat takich rzeczy jak Kosiarki, Kostka brukowa, Kwietniki, Lampy ogrodowe, Meble ogrodowe, Narzędzia ogrodowe, Uprawa i hodowla roślin.

  Data dodania: 28 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Alfabets.pl »

  Czy istnieje ciekawy, pełen wiarygodnych i prawdziwych, merytorycznie poprawnych informacji blog o tematyce lingwistycznej? Tak, jest nim AlfaBets abecadło na świecie. Można tu znaleźć dużo informacji o alfabetach języków obcych, o różnicach, transkrypcji fonetycznej i wielu innych przydatnych ciekawostkach językowych. Blog porusza zarówno tematykę alfabetu polskiego, jak i innych alfabetów. Dotyka tematu transkrypcji fonetycznej, znaków diakrytycznych oraz szeroko pojętej lingwistyki. Dzięki tak szerokiemu i ciekawemu ujęciu, blog z pewnością zainteresuje osoby studiujące kierunki filologiczne, humanistyczne i językoznawcze. To także wielka baza językowa i pomoc naukowa dla osób, które uczą się języków obcych.

  Data dodania: 24 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Gamehag.com »

  Chcesz na chwilę uciec od codziennej szarości i marzysz o zostaniu super bohaterem? Chcesz zbudować swoje własne królestwo, uratować świat przed zagładą albo wygrać mecz? Nic trudnego. Zapraszamy Cię do świata, który Ciebie potrzebuje na GameHag.pl. Tutaj znajdziesz wiele ciekawych i niebanalnych gier online zupełnie bezpłatnie - League of Angles, Crossout, Tentlan, Fifa 18 lub World of Tanks. Dziel swoją pasję z innymi współgraczami. Budujemy społeczność, w której każdy może komentować gry, wymieniać się doświadczeniami, a nawet wspólnie grać i wygrywać. Za wykonane zadania zdobywasz Kamienie Dusz, które wymieniasz na interesujące nagrody tj. klucze do gier, karty podarunkowe czy RIOT POINTS oraz wiele innych. Zostań naszym bohaterem!

  Data dodania: 16 11 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Internet i komputery