Axhelpers.com

Axhelpers.com

Oprogramowanie ERP umożliwa szybką i efektywną analizę kosztów przedsiębiorstwa. Co więcej jest systemem, który ujednolica pracę oraz usprawnia wszystkie procesy w firmie. AXHelpers to grupa specjalistów, którzy z sukcesem dopierają systemy klasy ERP do potrzeb i wymagań wszystkich użytkowników.

Szczegóły strony axhelpers.com:

Podlinkuj stronę axhelpers.com:

Axhelpers.com

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • System obiegu dokumentów »

  LOGITO stanowi autorski produkt firmy Ideo Sp. z o.o. LOGITO jest systemem, umożliwiającym elektroniczny obieg dokumentów w przedsiębiorstwie. Przyczynia się to do automatyzacji wszystkich procesów zachodzących w firmie, które wiążą się z obiegiem dokumentów.

  LOGITO stworzone przez Ideo Sp. z o.o. jako elektroniczny system obiegu dokumentów jest nieodzowne w dzisiejszych firmach oraz instytucjach, w których właściciele dbają o szybki przepływ informacji. LOGITO dostępne jest w dwóch wersjach. Ideo Sp. z o.o. opracowało LOGITO dla firm oraz LOGITO dla administracji. W zależności od instytucji – prywatnej bądź państwowej, można nabyć odpowiedni system upraszczający obieg dokumentów.
  LOGITO stanowi właściwe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa, które ma sprawnie działać.

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program książka przychodów i rozchodów - Grafsoft »

  Firma Graf-Soft została założona w 1992 roku w Warszawie. Trudnimy się tworzeniem i tworzeniem własnego, autorskiego oprogramowania z zakresu księgowości oraz grafiki. Oferujemy Państwu aplikacje księgowe dla firm zajmujących się dokumentację księgową w formie KPiR, ryczałtu, płatników podatku VAT a także biur rachunkowych. W naszej ofercie są również aplikacje graficzne do wspomagania projektowania. Charakterystyki programów oraz wersje demonstracyjne znajdziecie Państwo w odpowiednich działach na naszej stronie internetowej. Swoje programy staramy się ciągle poprawiać i dopasowywać do potrzeb użytkowników. Zależy nam na dostarczaniu Państwu jak najpełniejszych produktów po niewielkiej, nie wygórowanej cenie.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z oprogramowaniem komputerowym. »

  Sklep z oprogramowaniem komputerowym. Programy nie tylko dla firm. Oprogramowanie biurowe, księgowe, CAD, antywirusowe, narzędzia programistyczne. W ofercie programy m.in.insert, borland, microsoft, brit, dgcs, gdata, grafsoft, jzk, kaspersky, sage, wa-pro, intersoft, Abbyy, Acronis, Adobe, Athenasoft, AutoCAD, Automapa, AVG, Cartall, Comarch, Young Digital Planet, Softwareprojekt, Format, Harpo, Humansoft. Bardzo szeroka gama oprogramowania komputerowego. Oferta dla szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Oprócz oprogramowania w ofercie kompleksowa obsługa informatyczna firm, obsługa serwisowa.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bridge Calculator »

  Bridge Calculator to darmowy (freeware) program wykonujący różne obliczenia związane z grą w brydża.
  Własności aktualnej wersji: błyskawicznie rozwiązuje problem gry w otwarte karty (ang. double dummy problem), tj. wyznacza ilość lew po zagraniu każdą z posiadanych przez wistującego/dokładającego kart przy założeniu bezbłędnej gry wszystkich uczestników w dalszej części rozgrywki, umożliwia prześledzenie dalszych scenariuszy.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • AutoCAD, ZWCAD, CorelCAD - sklep z oprogramowaniem Rivasoft.pl »

  Specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnych programów CAD, spośród których polecamy cieszący się wielką popularnością na całym świecie pakiet AutoCAD LT 2012. Atrakcyjna cena pakietu AutoCAD do wszelkiego rodzaju projektowania wraz z możliwością dostawy następnego dnia zachęciła do zakupu niejednego projektanta. Proponujemy również jego tańszą alternatywę - oprogramowanie ZWCAD 2011. Do gamy produktów CAD dołączył nowy produkt CorelCAD pozwalający projektować w dwu- i trójwymiarze. W ofercie oprócz oprogramowania CAD znajdą Państwo programy Corel Draw, Pinnacle Studio 15, oprogramowanie Quark, Adobe Creative Suite 5.5, programy antywirusowe oraz programy w wersjach edukacyjnych - licencje edukacyjne.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczny obieg dokumentów »

  Wdrażanie optymalizacji w przedsiębiorstwach, m.in. systemów IT, ERP, SAP, CRM to domena doświadczonej kadry ekspertów Itelligence. Dzięki posiadaniu nowoczesnego oprogramowania, firmy zyskują całkowitą integrację procesów w obrębie struktury firmowej. By uzyskać informacje, co to jest system klasy ERP, warto odwiedzić witrynę itelligence.pl. Każde zamówienie jest dostosowywane do konkretnych wymogów klienta.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Platforma lms »

  Witamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na stronie Platformy e-learningowej eFront. Platforma umożliwia efektywne przeprowadzanie procesów nauczania i zarządzanie procesami nauczania online. Warto skorzystać z platformy LMS eFront w realizowanych projektach e-learningowych gdyż jest łatwa w użyciu, atrakcyjna wizualnie, zaawansowana technologicznie, ukierunkowana na średnie i duże organizacje.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Licencje Open Office 365 dla firm »

  Poznaj Surface 3! To nowoczesna technologia! Możesz ją mieć w swoim domu. Nic nie musisz robić. Ułatwij sobie codzienne czynności i zacznij wykonywać swoje zadania znacznie szybciej! Nie czekaj dłużej! Twoja praca będzie przyjemnością. Wejdź do sklepu internetowego: razdwa.pl! Z Surface będziesz mógł pisać całkowicie naturalnie. To płynne i precyzyjne działanie! Dzielą Cię od niego, tylko dwa kroki!

  Data dodania: 26 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pitygazeta.pl »

  PITY 2015 programy na licencji wydawnictw, to najlepszy, najszybszy i najłatwiejszy sposób na rozliczenie się z Urzędem Skarbowym. Znajdziesz je u nas zupełnie za darmo. Wystarczy wejść na stronę internetową PITy z Gazet, by znaleźć konkretne programy, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez ten proces.

  Data dodania: 19 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Spark.pl »

  Urządzenie do komunikacji, które można wykorzystać na wiele sposobów. Najlepsze narzędzie do rozmów, zapewniające najlepsze możliwości. Mowa oczywiście o cisco spark, narzędziu systemu cisco, który całkowicie zrewolucjonizował firmową komunikację. Dzięki temu narzędziu każda firma może liczyć na wygodne rozmowy między pracownikami z dowolnego miejsca. Warto na coś takiego postawić, ponieważ narzędzie to pozwala na uzyskanie lepszych efektów działalności.

  Data dodania: 08 04 2017 · szczegóły wpisu »