Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Programy dla firm »

  Jako firma Simple istniejemy na rynku już od kilku lat w trakcie, których udało się nam pozyskać dla naszych klientów wiele innowacyjnych produktów. Na chwilę obecną jesteśmy prawdziwymi specjalistami we wdrażaniu systemów informatycznych w firmach oraz dbaniu o odpowiednie ich dopasowanie do potrzeb naszych klientów. Dzięki temu nasi klienci są w stanie jeszcze efektywniej prowadzić swoje interesy, w których wiedza firmy jest dostępna dla poszczególnych jednostek pracowniczych, które mogą ją wykorzystywać do swoich zadań.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spark.pl »

  Urządzenie do komunikacji, które można wykorzystać na wiele sposobów. Najlepsze narzędzie do rozmów, zapewniające najlepsze możliwości. Mowa oczywiście o cisco spark, narzędziu systemu cisco, który całkowicie zrewolucjonizował firmową komunikację. Dzięki temu narzędziu każda firma może liczyć na wygodne rozmowy między pracownikami z dowolnego miejsca. Warto na coś takiego postawić, ponieważ narzędzie to pozwala na uzyskanie lepszych efektów działalności.

  Data dodania: 08 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • InLand - Systemy informatyczne »

  Inland Sp. z o.o. zajmuje się wspieraniem procesów związanych z zarządzaniem dokumentami w organizacjach.
  Tworzymy, wdrażamy i serwisujemy zaawansowane rozwiązania informatyczne, które pozwalają na zarządzanie dokumentami poprzez: przetwarzanie dokumentów, skanowanie dokumentów i archiwizację dokumentów.
  Świadczymy usługi outsourcingowe. Outsourcing może obejmować zagadnienia analityczne, serwisowe, programistyczne, archiwizację i przetwarzanie dokumentów oraz rozwiązania technologiczne potrzebne do wykonywania tych prac.
  Inland jest partnerem:
  -Microsoft i ma status Gold Certified Partner,
  -Xerox z najwyższym statusem Premium Partner,
  -Oracle
  -Dell

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bridge Calculator »

  Bridge Calculator to darmowy (freeware) program wykonujący różne obliczenia związane z grą w brydża.
  Własności aktualnej wersji: błyskawicznie rozwiązuje problem gry w otwarte karty (ang. double dummy problem), tj. wyznacza ilość lew po zagraniu każdą z posiadanych przez wistującego/dokładającego kart przy założeniu bezbłędnej gry wszystkich uczestników w dalszej części rozgrywki, umożliwia prześledzenie dalszych scenariuszy.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program książka przychodów i rozchodów - Grafsoft »

  Firma Graf-Soft została założona w 1992 roku w Warszawie. Trudnimy się tworzeniem i tworzeniem własnego, autorskiego oprogramowania z zakresu księgowości oraz grafiki. Oferujemy Państwu aplikacje księgowe dla firm zajmujących się dokumentację księgową w formie KPiR, ryczałtu, płatników podatku VAT a także biur rachunkowych. W naszej ofercie są również aplikacje graficzne do wspomagania projektowania. Charakterystyki programów oraz wersje demonstracyjne znajdziecie Państwo w odpowiednich działach na naszej stronie internetowej. Swoje programy staramy się ciągle poprawiać i dopasowywać do potrzeb użytkowników. Zależy nam na dostarczaniu Państwu jak najpełniejszych produktów po niewielkiej, nie wygórowanej cenie.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy antywirusowe »

  Jeśli uważasz, że oprogramowanie użytkowo komputerowe musi być drogie, to zobacz ich koszt na www.omegasoft.pl Sprzedajemy o wiele taniej, niż inne podobne serwisy. Zapewniamy również gwarancję na bezpieczne zakupy, dzięki czemu będziecie państwo mogli zwrócić zamówione programy do dziesięciu dni roboczych, bez podawania przyczyny. Oczywiście obowiązuje nas zwrot pieniędzy. Zapraszamy serdecznie państwa na naszą witrynę www.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program Norma Pro »

  Program Norma Pro jest najbardziej popularnym programem kosztorysowym w Polsce. Podobnie jak Norma Standard, zawiera pełną bazę katalogów normatywnych, jednak pod względem funkcjonalnym znacznie ją przewyższa. Program udostępnia pełne możliwości tworzenia oraz obsługi kosztorysów wariantowych i złożonych jak również rejestruje zastosowane w nich zmiany i korekty. Sprzedażą programów dla budownictwa w tym Norma Pro zajmujemy się już od ćwierć wieku. Prowadzimy również szkolenia teoretyczne i praktyczne. Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych. Zapraszamy do naszego sklepu oraz na nasze strony internetowe.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Platforma lms »

  Witamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na stronie Platformy e-learningowej eFront. Platforma umożliwia efektywne przeprowadzanie procesów nauczania i zarządzanie procesami nauczania online. Warto skorzystać z platformy LMS eFront w realizowanych projektach e-learningowych gdyż jest łatwa w użyciu, atrakcyjna wizualnie, zaawansowana technologicznie, ukierunkowana na średnie i duże organizacje.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jpk wdrożenie »

  Ministerstwo Finansów z dniem 1 lipca 2016 roku nakazuje wysyłanie jednolitego pliku kontrolnego. W związku z tym jest dostępny do pobrania komponent Przekaz JPK, dzięki któremu jest możliwa bezpieczna i sprawna wysyłka takowego pliku z danego oprogramowania księgowego. Szczegółowe dane dostępne są na naszej stronie www.

  Data dodania: 26 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • System budżetowania »

  BMM to polska firma działająca na rynku informatycznym od wielu lat, dostarczamy naszym Klientom nowoczesne rozwiązania z zakresu oprogramowania, doradztwa oraz serwisu nad systemami informatycznymi. Jedną z najważniejszych cech naszych usług są rzetelność i ich wysoka jakość, której potwierdzeniem są przyznawane naszej firmie certyfikaty oraz nagrody. Głównymi odbiorcami naszych usług i produktów są przedsiębiorstwa, jednostki administracji publicznej oraz opieki zdrowotnej. Oferta firmy BMM to między innymi oprogramowanie do analizy danych i kosztów, system budżetowania, rachunkowość zarządcza i wiele innych. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z oprogramowaniem komputerowym. »

  Sklep z oprogramowaniem komputerowym. Programy nie tylko dla firm. Oprogramowanie biurowe, księgowe, CAD, antywirusowe, narzędzia programistyczne. W ofercie programy m.in.insert, borland, microsoft, brit, dgcs, gdata, grafsoft, jzk, kaspersky, sage, wa-pro, intersoft, Abbyy, Acronis, Adobe, Athenasoft, AutoCAD, Automapa, AVG, Cartall, Comarch, Young Digital Planet, Softwareprojekt, Format, Harpo, Humansoft. Bardzo szeroka gama oprogramowania komputerowego. Oferta dla szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Oprócz oprogramowania w ofercie kompleksowa obsługa informatyczna firm, obsługa serwisowa.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alligator Flash Designer - flashdesigner.pl »

  Alligator Flash Designer to bardzo dobry program do generowania animacji, stron www, banerów reklamowych i innych elementów w technologii Flash. Gigantyczna prostota obsługi, duże możliwości oraz przystępna cena. Dzięki naszemu programowi w dziecinnie prosty sposób stworzysz unikalne animowane elementy graficzne na swoja witrynę internetową. Nasza aplikacja jest kilka razy prostsza w obsłudze niż produkt adobe przy jednoczesnym zachowaniu całkowitego wsparcia dla standardu flash. Aplikacja została napisana z myślą o tych wszystkich którzy nie mogą sobie pozwolić na drogie zachodnie produkty. Zakupując Aligator Flash Designer możesz użytkować produkt do celów komercyjnych gdyż zezwala na to jego licencja. Rozpocznij swoja przygodę z flashem do naszego programu!

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa komputerów, laptopów Bydgoszcz i okolice. »

  Firma Info – Instal oferuje kompleksowe usługi informatyczne dla firm oraz klientów indywidualnych min.: administracja istniejącą infrastrukturą IT, naprawa sprzętu komputerowego, sprzedaż sprzętu nowego i modernizacja, odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników, instalacja darmowego oprogramowania, projektowanie i instalacja sieci teleinformatycznych, tworzenie i konserwacja stron www. Nasz oddział działa na terenie Bydgoszczy i okolic. W tym rejonie dojazd do klienta gratis!

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy dla Firm faktury kadry księgowość »

  Oprogramowanie dla firm. Programy dla firm księgowość, programy do faktur, programy dla kadr i płac, programy do magazynu i sprzedaży.Sprzedaż serwis wdrożenia firm symfonia, wapro, insert, streamsoft, firmatec. Prowadzimy profesjonalny serwis, wdrożenia, sprzedaż.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Producent Programów Komputerowych »

  Software Studio Sp. z o.o.

  Branża, w której działamy jest i będzie zawsze wymagająca – w działaniu i w myśleniu. Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla firm, tworzeniem oprogramowania oraz świadczeniem usług w zakresie szkoleń i wdrożeń systemów klasy ERP, MRPII, CRM, CMS i WMS.
  Od 2006 roku rozwiajamy technologie tworzenia aplikacji biznesowych, które opieramy o rozwiązania Microsoft VisualStudio 2008, Asp.Net + AJAX i język C# oraz Java, baza MS SQL2008 Server.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Workflow »

  Strona internetowa firmy BeOne Sp. z o.o. proponująca aplikacje do obiegu dokumentów typu Workflow. Programy Workflow pozwalają zmodernizować procesy biznesowe w firmie. Udoskonalają dodatkowo połączenie pomiędzy oddzielnymi działami w firmie. Elektroniczny obieg dokumentów ma na celu podwyższenie produktywności oraz powiększenie jakości wykonywanych działań w celu przeprowadzenia wszelkich oczekiwań klienta. Na witrynie internetowej zamieszczono szczegółowe informacje tyczące się oferty.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy - max-shop.pl »

  Szukacie pomysłu na własny biznes, który przyniesie Wam wiele satysfakcji i korzyści finansowych? Doskonałym rozwiązaniem jest sklep internetowy. Coraz więcej ludzi dokonuje zakupów przez internet, bowiem jest to forma bardzo wygodna.
  Otrzymujecie Państwo profesjonalne narzędzie do prowadzenie handlu elektronicznego, pozwalające na łatwą integrację z wieloma systemami wspomagającymi sprzedaż. Prowadzony przez Was sklep internetowy będzie działał sprawnie i bez zarzutu.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program dla agencji nieruchomości »

  eKOMAKO Makler Nieruchomości to kompletne narzędzie do wspomagania pracy biura nieruchomości. Dzięki pracy on-line maklerzy mogą uzyskać dostęp do potrzebnych informacji nawet w terenie, będąc u kontrahenta. Zapisana oferta może być od razu prezentowana w serwisie www biura nieruchomości.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm komunalnych »

  Przedsiębiorstwo Etob-Res jako jedna z najstarszych firm informatycznych na Podkarpaciu, ma zaszczyt zaprezentować Państwo swoją ofertę w skład której wchodzi m.in. oprogramowanie dla spółdzielni mieszkaniowych, systemy erp oraz oprogramowanie dla firm komunalnych. To jest oczywiście tylko niewielka część naszej oferty. Specjalizujemy się w dostarczaniu naszym biznesowym partnerom nowoczesnych rozwiązań informatycznych, wspomagających zarządzanie firmą. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że oferowane przez firmę oprogramowanie cechuje się bezpieczeństwem na wysokim poziome oraz intuicyjnością obsługi.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rekord Systemy Informatyczne »

  Rekord Systemy Informatyczne działa na polskim rynku od 1989 roku. Jej założycielem a jednocześnie prezesem jest Janusz Szymura. Oprogramowanie firmowe oferuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w dziale informatyki dla administracji publicznej oraz przedsiębiorstw produkcyjnych. Rekord od wielu lat jest wiodącym producentem oprogramowania na polskim rynku.
  Firma jest autorem dwóch programów: Rekord ERP - oprogramowanie klasy ERP, przeznaczone dla przedsiębiorstw. Program ten jest odpowiedni dla kompleksowej obsługi i intergacji wszystkich obszarów działalności przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: