Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Pity 2012 »

  Pragniemy serdecznie wszystkich zachęcić do pobrania z naszej strony internetowej programu PITY 2012, który umożliwi Wam rozliczenie się z Urzędem Skarbowym w szybki i bezproblemowy sposób. Nie będziecie musieli się już dziś niczym przejmować. Oferowany przez nas program jest niezwykle łatwy w obsłudze i umożliwia wydrukowanie już wypełnionego PITu. Wystarczy postępować zgodnie z kreatorem. Polecamy!

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • System budżetowania »

  BMM to polska firma działająca na rynku informatycznym od wielu lat, dostarczamy naszym Klientom nowoczesne rozwiązania z zakresu oprogramowania, doradztwa oraz serwisu nad systemami informatycznymi. Jedną z najważniejszych cech naszych usług są rzetelność i ich wysoka jakość, której potwierdzeniem są przyznawane naszej firmie certyfikaty oraz nagrody. Głównymi odbiorcami naszych usług i produktów są przedsiębiorstwa, jednostki administracji publicznej oraz opieki zdrowotnej. Oferta firmy BMM to między innymi oprogramowanie do analizy danych i kosztów, system budżetowania, rachunkowość zarządcza i wiele innych. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Antywirusowy pakiet bezpieczeństwa »

  Witam, nasza strona dobreantywirusy.pl zawiera różnego rodzaju antywirusy i programy antywirusowe, bezpieczne dla waszego komputera, po bardzo niskiej cenie. Dzięki nim szybko i w bardzo prosty sposób sprawdzisz, czy w twoim urządzeniu są jakiekolwiek zagrożenia i wirusy, będące przyczyną np. zawieszania się waszego sprzętu. Jesteś ciekaw ?? Wejdź i sprawdź naszą stronę, a na pewno znajdziesz coś dla siebie, i swojego komputera.

  Data dodania: 16 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z oprogramowaniem komputerowym. »

  Sklep z oprogramowaniem komputerowym. Programy nie tylko dla firm. Oprogramowanie biurowe, księgowe, CAD, antywirusowe, narzędzia programistyczne. W ofercie programy m.in.insert, borland, microsoft, brit, dgcs, gdata, grafsoft, jzk, kaspersky, sage, wa-pro, intersoft, Abbyy, Acronis, Adobe, Athenasoft, AutoCAD, Automapa, AVG, Cartall, Comarch, Young Digital Planet, Softwareprojekt, Format, Harpo, Humansoft. Bardzo szeroka gama oprogramowania komputerowego. Oferta dla szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Oprócz oprogramowania w ofercie kompleksowa obsługa informatyczna firm, obsługa serwisowa.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program książka przychodów i rozchodów - Grafsoft »

  Firma Graf-Soft została założona w 1992 roku w Warszawie. Trudnimy się tworzeniem i tworzeniem własnego, autorskiego oprogramowania z zakresu księgowości oraz grafiki. Oferujemy Państwu aplikacje księgowe dla firm zajmujących się dokumentację księgową w formie KPiR, ryczałtu, płatników podatku VAT a także biur rachunkowych. W naszej ofercie są również aplikacje graficzne do wspomagania projektowania. Charakterystyki programów oraz wersje demonstracyjne znajdziecie Państwo w odpowiednich działach na naszej stronie internetowej. Swoje programy staramy się ciągle poprawiać i dopasowywać do potrzeb użytkowników. Zależy nam na dostarczaniu Państwu jak najpełniejszych produktów po niewielkiej, nie wygórowanej cenie.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jpk wdrożenie »

  Ministerstwo Finansów z dniem 1 lipca 2016 roku nakazuje wysyłanie jednolitego pliku kontrolnego. W związku z tym jest dostępny do pobrania komponent Przekaz JPK, dzięki któremu jest możliwa bezpieczna i sprawna wysyłka takowego pliku z danego oprogramowania księgowego. Szczegółowe dane dostępne są na naszej stronie www.

  Data dodania: 26 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Producent Programów Komputerowych »

  Software Studio Sp. z o.o.

  Branża, w której działamy jest i będzie zawsze wymagająca – w działaniu i w myśleniu. Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla firm, tworzeniem oprogramowania oraz świadczeniem usług w zakresie szkoleń i wdrożeń systemów klasy ERP, MRPII, CRM, CMS i WMS.
  Od 2006 roku rozwiajamy technologie tworzenia aplikacji biznesowych, które opieramy o rozwiązania Microsoft VisualStudio 2008, Asp.Net + AJAX i język C# oraz Java, baza MS SQL2008 Server.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alligator Flash Designer - flashdesigner.pl »

  Alligator Flash Designer to bardzo dobry program do generowania animacji, stron www, banerów reklamowych i innych elementów w technologii Flash. Gigantyczna prostota obsługi, duże możliwości oraz przystępna cena. Dzięki naszemu programowi w dziecinnie prosty sposób stworzysz unikalne animowane elementy graficzne na swoja witrynę internetową. Nasza aplikacja jest kilka razy prostsza w obsłudze niż produkt adobe przy jednoczesnym zachowaniu całkowitego wsparcia dla standardu flash. Aplikacja została napisana z myślą o tych wszystkich którzy nie mogą sobie pozwolić na drogie zachodnie produkty. Zakupując Aligator Flash Designer możesz użytkować produkt do celów komercyjnych gdyż zezwala na to jego licencja. Rozpocznij swoja przygodę z flashem do naszego programu!

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy - max-shop.pl »

  Szukacie pomysłu na własny biznes, który przyniesie Wam wiele satysfakcji i korzyści finansowych? Doskonałym rozwiązaniem jest sklep internetowy. Coraz więcej ludzi dokonuje zakupów przez internet, bowiem jest to forma bardzo wygodna.
  Otrzymujecie Państwo profesjonalne narzędzie do prowadzenie handlu elektronicznego, pozwalające na łatwą integrację z wieloma systemami wspomagającymi sprzedaż. Prowadzony przez Was sklep internetowy będzie działał sprawnie i bez zarzutu.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa komputerów, laptopów Bydgoszcz i okolice. »

  Firma Info – Instal oferuje kompleksowe usługi informatyczne dla firm oraz klientów indywidualnych min.: administracja istniejącą infrastrukturą IT, naprawa sprzętu komputerowego, sprzedaż sprzętu nowego i modernizacja, odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników, instalacja darmowego oprogramowania, projektowanie i instalacja sieci teleinformatycznych, tworzenie i konserwacja stron www. Nasz oddział działa na terenie Bydgoszczy i okolic. W tym rejonie dojazd do klienta gratis!

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy dla Firm faktury kadry księgowość »

  Oprogramowanie dla firm. Programy dla firm księgowość, programy do faktur, programy dla kadr i płac, programy do magazynu i sprzedaży.Sprzedaż serwis wdrożenia firm symfonia, wapro, insert, streamsoft, firmatec. Prowadzimy profesjonalny serwis, wdrożenia, sprzedaż.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Workflow »

  Strona internetowa firmy BeOne Sp. z o.o. proponująca aplikacje do obiegu dokumentów typu Workflow. Programy Workflow pozwalają zmodernizować procesy biznesowe w firmie. Udoskonalają dodatkowo połączenie pomiędzy oddzielnymi działami w firmie. Elektroniczny obieg dokumentów ma na celu podwyższenie produktywności oraz powiększenie jakości wykonywanych działań w celu przeprowadzenia wszelkich oczekiwań klienta. Na witrynie internetowej zamieszczono szczegółowe informacje tyczące się oferty.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program do rekrutacji »

  Talent Finder to nowoczesne rozwiązanie dla firm, jakie doceniają wygodę, oszczędność czasu i najlepsze efekty w procesie rekrutacji online pracowników. Wymieniony profesjonalny program do rekrutacji, który został zbudowany przez profesjonalistów i z nim szukanie chętnych do pracy i wybitnych kandydatów będzie sporo łatwiejsze! To oprogramowanie rekrutacyjne wesprze w zdobywaniu talentów, budowaniu bazy kandydatów, kierowaniu rekrutacjami i kontaktami, selekcji i ocenie aplikacji, będziesz mógł przyrządzić z nim też raporty i analizy.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • InLand - Systemy informatyczne »

  Inland Sp. z o.o. zajmuje się wspieraniem procesów związanych z zarządzaniem dokumentami w organizacjach.
  Tworzymy, wdrażamy i serwisujemy zaawansowane rozwiązania informatyczne, które pozwalają na zarządzanie dokumentami poprzez: przetwarzanie dokumentów, skanowanie dokumentów i archiwizację dokumentów.
  Świadczymy usługi outsourcingowe. Outsourcing może obejmować zagadnienia analityczne, serwisowe, programistyczne, archiwizację i przetwarzanie dokumentów oraz rozwiązania technologiczne potrzebne do wykonywania tych prac.
  Inland jest partnerem:
  -Microsoft i ma status Gold Certified Partner,
  -Xerox z najwyższym statusem Premium Partner,
  -Oracle
  -Dell

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bridge Calculator »

  Bridge Calculator to darmowy (freeware) program wykonujący różne obliczenia związane z grą w brydża.
  Własności aktualnej wersji: błyskawicznie rozwiązuje problem gry w otwarte karty (ang. double dummy problem), tj. wyznacza ilość lew po zagraniu każdą z posiadanych przez wistującego/dokładającego kart przy założeniu bezbłędnej gry wszystkich uczestników w dalszej części rozgrywki, umożliwia prześledzenie dalszych scenariuszy.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • WF Fa-Kir »

  Jeśli Twoja firma prowadzi pełną księgowość, postaw na program WF Fa-Kir – nowoczesną aplikację, umożliwiającą kompleksowe działania na tej właśnie niwie. Program pozwala na dekretowanie i ewidencjonowanie rozliczeń, rejestrowanie VAT, przygotowanie, obliczenie oraz wydruk wszelkich deklaracji podatkowych i innych dokumentów. Tworzy on również wszelkie niezbędne zestawienia finansowe, pomagające w analizie finansowej sytuacji firmy. Poznaj bliżej tę aplikację i jej możliwości, odwiedzając naszą stronę www.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.ksiegapodatkowa.pl »

  Prowadzenie firmy może być dochodowym zajęciem, ale trzeba sobie radzić z wieloma różnymi problemami, przykładowo księga podatkowa czy mała księgowość. Ważne jest bowiem sporządzanie odpowiedniego rozliczenia podatkowego, gdyż wszelkie zaniedbania w tej kwestii mogą sprowadzać na nas niemałe konflikty z prawem. Na szczęście możemy użyć kpir program księgowy Super Księga Podatkowa www.ksiegapodatkowa.pl. SKP jest prosta w użyciu oraz posiada wiele modułów ułatwiających rozliczenie podatku, VAT, płace, ZUS, fakturowanie, rozrachunki itp. Co ważne mamy możliwość skonfigurować program księgowy Super Księga Podatkowa, dzięki czemu będzie dopasowany do potrzeb firmy.
  Zajrzyj do Internetu i pobierz darmową wersję testową SKP to łatwa mała księgowość.

  Data dodania: 28 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorys »

  Penta - oprogramowanie dla firm. Także kursy i szkolenia z kosztorysowania - nowoczesna sala szkoleniowa, profesjonalni trenerzy, certyfikat potwierdzjący zdobytą wiedzę. Kosztorysowanie - Norma to propozycja Athenasoft dla najbardziej wymagających Klientów. Program umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Harmonogramowanie, programy CAD, bazy cenowe - InterCenBud, Sekocenbud. Uaktualnienie - nowe rozwiązania merytoryczne, zestaw nowych katalogów. Kosztorys - Norma standard, expert, pro - systemy, programy i oprogramowanie do kosztorysowania.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Datapoint - pierwszy w Polsce Wirtualny Data Room (VDR) »

  Datapoint jest pierwszą w Polsce usługą VDR (ang. Virtual Data Room) dedykowaną do obsługi procesu Due Diligence.

  Datapoint VDR to aplikacja dostępna przy użyciu przeglądarki internetowej, za pomocą której autoryzowani użytkownicy mają dostęp do wybranego zbioru dokumentów. Aplikacja służy do załadowania, skatalogowania i kontrolowanego udostępniania dokumentów podmiotom zaangażowanym w badanie spółek przy transakcjach kapitałowych (Due Diligence). Szczególne zastosowanie znajduje wspierając badanie Due Diligence przy transakcjach fuzji i przejęć.

  Aplikacja pozwala usprawnić badanie, skrócić czas jego trwania i zmniejszyć koszty.

  Kontakt:
  e: biuro@datapoint.pl
  t: 061 660 15 10

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Planowanie produkcji »

  Jesteśmy wyspecjalizowanym producentem i dostawcą oprogramowanie dla firm. Chcielibysmy aby nasi klienci byli zadowoleni stąd nasza oferta obejmuje także wdrożenie i jednocześnie szkolenie pracowników z zakresu obsługi poszczególnych modułów oprogramowania a dzięki temu uzyskujemy szybkie dopasowanie do indywidualnych wymagań organizacji.Produkujemy mi.in programy płacowe, a także zajmujemy się systemami ERP - czyli klasą systemów informatycznych przeznaczonych do zarządzania przedsiębiorstwem. Poprzez gromadzenie danych oraz umożliwienie wykonywania operacji na zebranych danych opracowywane przez naszych specjalistów umożliwiają one harmonogramowanie produkcji. Udoskonalamy zarządzanie zapasami oraz umożliwiamy precyzyjną ewidencję czau pracy.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: