Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Www.ksiegapodatkowa.pl »

  Prowadzenie firmy może być dochodowym zajęciem, ale trzeba sobie radzić z wieloma różnymi problemami, przykładowo księga podatkowa czy mała księgowość. Ważne jest bowiem sporządzanie odpowiedniego rozliczenia podatkowego, gdyż wszelkie zaniedbania w tej kwestii mogą sprowadzać na nas niemałe konflikty z prawem. Na szczęście możemy użyć kpir program księgowy Super Księga Podatkowa www.ksiegapodatkowa.pl. SKP jest prosta w użyciu oraz posiada wiele modułów ułatwiających rozliczenie podatku, VAT, płace, ZUS, fakturowanie, rozrachunki itp. Co ważne mamy możliwość skonfigurować program księgowy Super Księga Podatkowa, dzięki czemu będzie dopasowany do potrzeb firmy.
  Zajrzyj do Internetu i pobierz darmową wersję testową SKP to łatwa mała księgowość.

  Data dodania: 28 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorys »

  Penta - oprogramowanie dla firm. Także kursy i szkolenia z kosztorysowania - nowoczesna sala szkoleniowa, profesjonalni trenerzy, certyfikat potwierdzjący zdobytą wiedzę. Kosztorysowanie - Norma to propozycja Athenasoft dla najbardziej wymagających Klientów. Program umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Harmonogramowanie, programy CAD, bazy cenowe - InterCenBud, Sekocenbud. Uaktualnienie - nowe rozwiązania merytoryczne, zestaw nowych katalogów. Kosztorys - Norma standard, expert, pro - systemy, programy i oprogramowanie do kosztorysowania.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program do rekrutacji »

  Talent Finder to nowoczesne rozwiązanie dla firm, jakie doceniają wygodę, oszczędność czasu i najlepsze efekty w procesie rekrutacji online pracowników. Wymieniony profesjonalny program do rekrutacji, który został zbudowany przez profesjonalistów i z nim szukanie chętnych do pracy i wybitnych kandydatów będzie sporo łatwiejsze! To oprogramowanie rekrutacyjne wesprze w zdobywaniu talentów, budowaniu bazy kandydatów, kierowaniu rekrutacjami i kontaktami, selekcji i ocenie aplikacji, będziesz mógł przyrządzić z nim też raporty i analizy.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy do pobrania »

  GigaDownload.net.pl jest jednym z najchętniej odwiedzanych serwisów z legalnym oprogramowaniem - z naszego serwisu korzysta ponad sto tysięcy ludzi miesięcznie. W naszych zasobach jest ponad 2000 darmowych i legalnych programów (ponad połowa w polskiej wersji językowej). Korzystanie z naszego serwisu jest banalnie proste, nie mamy natrętnych reklam. Zachęcamy do częstych odwiedzin naszego vortalu.

  Data dodania: 14 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • WF Fa-Kir »

  Jeśli Twoja firma prowadzi pełną księgowość, postaw na program WF Fa-Kir – nowoczesną aplikację, umożliwiającą kompleksowe działania na tej właśnie niwie. Program pozwala na dekretowanie i ewidencjonowanie rozliczeń, rejestrowanie VAT, przygotowanie, obliczenie oraz wydruk wszelkich deklaracji podatkowych i innych dokumentów. Tworzy on również wszelkie niezbędne zestawienia finansowe, pomagające w analizie finansowej sytuacji firmy. Poznaj bliżej tę aplikację i jej możliwości, odwiedzając naszą stronę www.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Datapoint - pierwszy w Polsce Wirtualny Data Room (VDR) »

  Datapoint jest pierwszą w Polsce usługą VDR (ang. Virtual Data Room) dedykowaną do obsługi procesu Due Diligence.

  Datapoint VDR to aplikacja dostępna przy użyciu przeglądarki internetowej, za pomocą której autoryzowani użytkownicy mają dostęp do wybranego zbioru dokumentów. Aplikacja służy do załadowania, skatalogowania i kontrolowanego udostępniania dokumentów podmiotom zaangażowanym w badanie spółek przy transakcjach kapitałowych (Due Diligence). Szczególne zastosowanie znajduje wspierając badanie Due Diligence przy transakcjach fuzji i przejęć.

  Aplikacja pozwala usprawnić badanie, skrócić czas jego trwania i zmniejszyć koszty.

  Kontakt:
  e: biuro@datapoint.pl
  t: 061 660 15 10

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Planowanie produkcji »

  Jesteśmy wyspecjalizowanym producentem i dostawcą oprogramowanie dla firm. Chcielibysmy aby nasi klienci byli zadowoleni stąd nasza oferta obejmuje także wdrożenie i jednocześnie szkolenie pracowników z zakresu obsługi poszczególnych modułów oprogramowania a dzięki temu uzyskujemy szybkie dopasowanie do indywidualnych wymagań organizacji.Produkujemy mi.in programy płacowe, a także zajmujemy się systemami ERP - czyli klasą systemów informatycznych przeznaczonych do zarządzania przedsiębiorstwem. Poprzez gromadzenie danych oraz umożliwienie wykonywania operacji na zebranych danych opracowywane przez naszych specjalistów umożliwiają one harmonogramowanie produkcji. Udoskonalamy zarządzanie zapasami oraz umożliwiamy precyzyjną ewidencję czau pracy.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Microsoft bpos »

  Kompleksowe Usługi informatyczne i programy dla firm - Penta Gdynia - serwisu sprzętu i oprogramowania, sieci komputerowe. Szkolenia, instalacja i audyt - Symfonia Forte, Symfonia Premium, Microsoft Bpos, System forte i inne programy, oprogramowanie dla firm. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 20 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Programy.org.pl - Programy komputerowe »

  Programy.org.pl to serwis komputerowy, który zawiera wiele ciekawych i przydatnych darmowych programów typu freeware, shareware, adware czy trial. Strona powstała z myślą o użytkownikach poszukujących dobrego oprogramowania, dlatego też Menu w serwisie zostało podzielone alfabetycznie na proste - ułatwiające wyszukiwanie programów - czytelne w odbiorze kategorie. Baza programów została starannie wyselekcjonowana i jest codziennie powiększana o nowe propozycję ciągle aktualnych i całkowicie darmowych wersji oprogramowań.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Upgrade SAP »

  Świadczymy pełne spektrum usług związanych z rozwiązaniami SAP. Na początek polecamy: upgrade sap. Począwszy od doradztwa biznesowego, analiz przedwdrożeniowych i współpracy przy przygotowaniu do wdrożenia SAP poprzez realizację prac wdrożeniowych, nadzór nad projektami
  (Zarządzanie projektem wdrożeniowym) do opieki serwisowej po zakończonym wdrożeniu. Prowadzimy szkolenia i warsztaty dla użytkowników w naszych salach szkoleniowych i w siedzibie klienta.
  Wyróżnia nas ścisła kooperacja z klientem, słuchanie jego potrzeb i koncentracja na jakości realizowanych prac.
  Jako jedyni na rynku posiadamy doświadczenia w walidowaniu systemu SAP dla potrzeb standardów GMP w branży farmaceutycznej.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna obsługa informatyczna »

  AD-TECH to firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw w zakresie wsparcia informatycznego. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na opracowanie indywidualnych rozwiązań w zależności od potrzeb. Oferując outsourcing kładziemy nacisk na zadowolenie klienta oraz obniżenie kosztów związanych z obsługą systemów informatycznych.
   

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Evixscan3d.pl »

  Aby stać się liczącym graczem na rynku, twoja firma musi wytwarzać najwyższej jakości produkty. Pomóc ci w tym mogą nasze przemysłowe skanery 3D. Dzięki nim, w łatwy i szybki sposób można wykonywać skanowanie 3D, pozwalające na kontrolę i co się z tym wiąże szybkie wychwycenie jakichkolwiek nieprawidłowości związanych z produkcją.

  Data dodania: 20 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa laptopów Olsztyn »

  Twój komputer nie pracuje jak powinien? Chcesz przywrócić jego pracę do stanu początkowego? Jeżeli jesteś mieszkańcem Olsztyna, bądź jego okolic to zapraszamy do skorzystania z oferty serwisu komputerowego Lap Ekspert, który zajmuje się kompleksowo sprzętem komputerowym, od czyszczenia całego wnętrza do wymiany czy regeneracji poszczególnych podzespołów. Zachęcamy do odwiedzania nas na olsztyńskim Kortowie, na którym znajduje się nasza siedziba firmy.

  Data dodania: 18 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Axhelpers.com »

  Oprogramowanie ERP umożliwa szybką i efektywną analizę kosztów przedsiębiorstwa. Co więcej jest systemem, który ujednolica pracę oraz usprawnia wszystkie procesy w firmie. AXHelpers to grupa specjalistów, którzy z sukcesem dopierają systemy klasy ERP do potrzeb i wymagań wszystkich użytkowników.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Programy CAD za darmo »

  Darmowe programy cad to możliwość pracy z pełnym zestawem narzędzi, dzięki czemu są bardziej elastyczne i atrakcyjne. Autocad za darmo może być stosowany jako trójwymiarowa symulacja. Możesz uzyskać wysokiej jakości wizualizację obiektów, modeli. Jedną z głównych zalet programu jest zarządzanie drukowaniem trójwymiarowym. Możliwe jest skonfigurowanie programu w połączeniu z drukarką 3D. Ponadto program ma ogromne biblioteki komponentów znaczących producentów, biblioteki mają funkcję, która pozwala na aktualizację. Wyniki pracy w programie jakim jest darmowy autocad są zintegrowane z innymi pakietami i programami. Jeśli skupiasz się na pracy inżyniera i jesteś gotowy poświęcić swoje życie tej pracy, program autocad stanie się dla ciebie wystarczająco zintegrowanym programem.

  Data dodania: 12 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Nod32 »

  Jesteśmy od lat autoryzowanym partnerem Esetu. Sprzedajemy po ciekawych cenach program antywirusowy NOD32. To niezwykle szybki i skuteczny antywirus ze znakomitą heurystyką. Program jest poprawnie spolszczony i eliminuje wirusy, backdoory, spyware i robaki internetowe. Skuteczność antywirusa Nod32 była wielokrotnie potwierdzona kolejnymi nagrodami serwisów VirusBulletin i AV-Comparatives. Dodatkowo sprzedajemy pakiet Smart Security oraz wznowienia produktów firmy Eset.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • TaxMachine - aplikacja księgowo-podatkowa »

  TaxMachine to znana od wielu lat i ceniona na rynku aplikacja księgowa, zawiera wydajne i bezproblemowe prowadzenie Księgi przychodów i rozchodów, Ryczałtu, zawiera ponad 300 deklaracji, zeznań podatkowych i innych druków, potrafi wysyłać e-Deklaracje. Polecany dla małych i średniej wielkości podmiotów gospodarczych oraz biur rachunkowych. Oprogramowanie księgowe na podstawie zapisów księgowych samoczynnie sporządza ewidencje VAT, deklaracje podatkowe np. VAT-7(K), oraz samodzielnie oblicza zaliczki na podatek dochodowy, na zakończenie roku samoczynnie sporządzi deklarację roczną PIT, którą następnie przekaże do Urzędu Skarbowego przez internet (e-deklaracje).

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • KOZIOŁ Kasy fiskalne warszawa »

  Firma Kozioł S.C. działa na rynku od 1993 roku. Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, która swoim użytkownikom oferuje wysokiej klasy aplikacje a także produkty wykorzystywane do fachowego zastosowania w sklepach i punktach handlowych. Nasza oferta to również programy rachunkowe, a dodatkowo urządzenia takie jak na przykład drukarki termiczne i kasy fiskalne, wagi a także wiele innych urządzeń użytkowanych w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Oferowane przez nas artykuły rozróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania, a także przystępną ceną. Jesteśmy zarówno producentami jak i sprzedawcami, wskutek czemu mamy niewysokie ceny. Więcej na witrynie www.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Programy »

  Jeśli szukasz darmowych programów, które można zgodnie z prawem ściągnąć z sieci, to trafiłeś idealnie. Nasza witryna oferuje bardzo szczegółowe dane na temat programów. Umieszczamy także pliki możliwe do ściągnięcia za darmo (całkowicie legalnie). Na naszej witrynie można znaleźć programy sieciowe, aplikacje umożliwiające rozrywkę, pakiety biurowe, czy też programy ułatwiające edukację. Strona zawiera także inne ciekawe informacje i newsy na temat oprogramowania w Polsce i na świecie.

  Data dodania: 24 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami IT »

  Zajmujemy się kompleksowym dbaniem o bezpieczeństwo danych oraz informacji naszych interesantów. Zabezpieczamy ich systemy informatyczne jak również teleinformatyczne. Naszym priorytetem jest proponowanie klientom rozwiązań optymalnych, dlatego opieramy nasz interes w dużej dawce na doradztwie oraz diagnozie potrzeb klienta. Wszystkich potencjalnych klientów, którzy wcześniej nie dbali o bezpieczeństwo danych w własnych firmach zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i dokładnego zapoznania się z propozycją.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: