Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Programy do pobrania »

  GigaDownload.net.pl jest jednym z najchętniej odwiedzanych serwisów z legalnym oprogramowaniem - z naszego serwisu korzysta ponad sto tysięcy ludzi miesięcznie. W naszych zasobach jest ponad 2000 darmowych i legalnych programów (ponad połowa w polskiej wersji językowej). Korzystanie z naszego serwisu jest banalnie proste, nie mamy natrętnych reklam. Zachęcamy do częstych odwiedzin naszego vortalu.

  Data dodania: 14 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy.org.pl - Programy komputerowe »

  Programy.org.pl to serwis komputerowy, który zawiera wiele ciekawych i przydatnych darmowych programów typu freeware, shareware, adware czy trial. Strona powstała z myślą o użytkownikach poszukujących dobrego oprogramowania, dlatego też Menu w serwisie zostało podzielone alfabetycznie na proste - ułatwiające wyszukiwanie programów - czytelne w odbiorze kategorie. Baza programów została starannie wyselekcjonowana i jest codziennie powiększana o nowe propozycję ciągle aktualnych i całkowicie darmowych wersji oprogramowań.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Microsoft bpos »

  Kompleksowe Usługi informatyczne i programy dla firm - Penta Gdynia - serwisu sprzętu i oprogramowania, sieci komputerowe. Szkolenia, instalacja i audyt - Symfonia Forte, Symfonia Premium, Microsoft Bpos, System forte i inne programy, oprogramowanie dla firm. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 20 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa laptopów Olsztyn »

  Twój komputer nie pracuje jak powinien? Chcesz przywrócić jego pracę do stanu początkowego? Jeżeli jesteś mieszkańcem Olsztyna, bądź jego okolic to zapraszamy do skorzystania z oferty serwisu komputerowego Lap Ekspert, który zajmuje się kompleksowo sprzętem komputerowym, od czyszczenia całego wnętrza do wymiany czy regeneracji poszczególnych podzespołów. Zachęcamy do odwiedzania nas na olsztyńskim Kortowie, na którym znajduje się nasza siedziba firmy.

  Data dodania: 18 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Platforma lms »

  Witamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na stronie Platformy e-learningowej eFront. Platforma umożliwia efektywne przeprowadzanie procesów nauczania i zarządzanie procesami nauczania online. Warto skorzystać z platformy LMS eFront w realizowanych projektach e-learningowych gdyż jest łatwa w użyciu, atrakcyjna wizualnie, zaawansowana technologicznie, ukierunkowana na średnie i duże organizacje.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna obsługa informatyczna »

  AD-TECH to firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw w zakresie wsparcia informatycznego. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na opracowanie indywidualnych rozwiązań w zależności od potrzeb. Oferując outsourcing kładziemy nacisk na zadowolenie klienta oraz obniżenie kosztów związanych z obsługą systemów informatycznych.
   

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • TaxMachine - aplikacja księgowo-podatkowa »

  TaxMachine to znana od wielu lat i ceniona na rynku aplikacja księgowa, zawiera wydajne i bezproblemowe prowadzenie Księgi przychodów i rozchodów, Ryczałtu, zawiera ponad 300 deklaracji, zeznań podatkowych i innych druków, potrafi wysyłać e-Deklaracje. Polecany dla małych i średniej wielkości podmiotów gospodarczych oraz biur rachunkowych. Oprogramowanie księgowe na podstawie zapisów księgowych samoczynnie sporządza ewidencje VAT, deklaracje podatkowe np. VAT-7(K), oraz samodzielnie oblicza zaliczki na podatek dochodowy, na zakończenie roku samoczynnie sporządzi deklarację roczną PIT, którą następnie przekaże do Urzędu Skarbowego przez internet (e-deklaracje).

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • CFI Systemy Informatyczne »

  CFI jest firmą informatyczno - konsultingową. Zajmuje się produkcją i wdrażaniem informatycznych systemów zarządzania klasy ERP, organizujących pracę wybranych działów oraz firmy jako całości. Głównym celem wdrożeń jest wzrost efektywności działania i obniżka kosztów operacyjnych użytkowników. Podnoszenie efektywności rozumiane jest jako wzrost stosunku efektów do nakładów w każdej komórce przedsiębiorstwa. Oprogramowanie magazynowe wdrażane jest dla firm, których specyfika działania potrzebuje czegoś więcej, niż posiadania zwykłego oprogramowania magazynowo-księgowego. Celem każdego projektu jest dostarczenie klientowi wartości dodanej konkretnego, widocznego efektu współpracy - pomniejszenia nakładów pracy w firmie, poprawy przepływu informacyjnego, jakości obsługi klienta.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program Norma Pro »

  Program Norma Pro jest najbardziej popularnym programem kosztorysowym w Polsce. Podobnie jak Norma Standard, zawiera pełną bazę katalogów normatywnych, jednak pod względem funkcjonalnym znacznie ją przewyższa. Program udostępnia pełne możliwości tworzenia oraz obsługi kosztorysów wariantowych i złożonych jak również rejestruje zastosowane w nich zmiany i korekty. Sprzedażą programów dla budownictwa w tym Norma Pro zajmujemy się już od ćwierć wieku. Prowadzimy również szkolenia teoretyczne i praktyczne. Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych. Zapraszamy do naszego sklepu oraz na nasze strony internetowe.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Evixscan3d.pl »

  Aby stać się liczącym graczem na rynku, twoja firma musi wytwarzać najwyższej jakości produkty. Pomóc ci w tym mogą nasze przemysłowe skanery 3D. Dzięki nim, w łatwy i szybki sposób można wykonywać skanowanie 3D, pozwalające na kontrolę i co się z tym wiąże szybkie wychwycenie jakichkolwiek nieprawidłowości związanych z produkcją.

  Data dodania: 20 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nod32 »

  Jesteśmy od lat autoryzowanym partnerem Esetu. Sprzedajemy po ciekawych cenach program antywirusowy NOD32. To niezwykle szybki i skuteczny antywirus ze znakomitą heurystyką. Program jest poprawnie spolszczony i eliminuje wirusy, backdoory, spyware i robaki internetowe. Skuteczność antywirusa Nod32 była wielokrotnie potwierdzona kolejnymi nagrodami serwisów VirusBulletin i AV-Comparatives. Dodatkowo sprzedajemy pakiet Smart Security oraz wznowienia produktów firmy Eset.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Platforma internetowa »

  Wygodna obsługa i usprawnienie funkcjonowania W nowoczesnej firmie - Enova - programy crm i oprogramowanie dla firm. Na stronie opis rozwiązań - ciekawe promocje dla nowo-powstałych firm. Wysoka funkcjonalność - rozwiązania dla sektora publicznego, integracja z popularnymi aplikacjami, narzędzie wspierające zarządzanie zasobami ludzkimi. Oprogramowanie dla firm - system ERP Enova to najnowszej generacji aplikacja do obsługi księgowości i zarządzania. Oprogramowanie dla firm crm - moduł szkolenia, program księgowy, program do kadr i handlu, program dla biura rachunkowego. Zaawansowane i kompleksowe programy dla firm - zapraszamy do kontaktu z naszymi Partnerami. Platforma internetowa - doskonale sprawdzi się w sposób sprawny, bez zbędnej biurokracji. Komfort jakości - zapraszamy.

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • KOZIOŁ Kasy fiskalne warszawa »

  Firma Kozioł S.C. działa na rynku od 1993 roku. Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, która swoim użytkownikom oferuje wysokiej klasy aplikacje a także produkty wykorzystywane do fachowego zastosowania w sklepach i punktach handlowych. Nasza oferta to również programy rachunkowe, a dodatkowo urządzenia takie jak na przykład drukarki termiczne i kasy fiskalne, wagi a także wiele innych urządzeń użytkowanych w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Oferowane przez nas artykuły rozróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania, a także przystępną ceną. Jesteśmy zarówno producentami jak i sprzedawcami, wskutek czemu mamy niewysokie ceny. Więcej na witrynie www.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program dla agencji nieruchomości »

  eKOMAKO Makler Nieruchomości to kompletne narzędzie do wspomagania pracy biura nieruchomości. Dzięki pracy on-line maklerzy mogą uzyskać dostęp do potrzebnych informacji nawet w terenie, będąc u kontrahenta. Zapisana oferta może być od razu prezentowana w serwisie www biura nieruchomości.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami IT »

  Zajmujemy się kompleksowym dbaniem o bezpieczeństwo danych oraz informacji naszych interesantów. Zabezpieczamy ich systemy informatyczne jak również teleinformatyczne. Naszym priorytetem jest proponowanie klientom rozwiązań optymalnych, dlatego opieramy nasz interes w dużej dawce na doradztwie oraz diagnozie potrzeb klienta. Wszystkich potencjalnych klientów, którzy wcześniej nie dbali o bezpieczeństwo danych w własnych firmach zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i dokładnego zapoznania się z propozycją.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rekord Systemy Informatyczne »

  Rekord Systemy Informatyczne działa na polskim rynku od 1989 roku. Jej założycielem a jednocześnie prezesem jest Janusz Szymura. Oprogramowanie firmowe oferuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w dziale informatyki dla administracji publicznej oraz przedsiębiorstw produkcyjnych. Rekord od wielu lat jest wiodącym producentem oprogramowania na polskim rynku.
  Firma jest autorem dwóch programów: Rekord ERP - oprogramowanie klasy ERP, przeznaczone dla przedsiębiorstw. Program ten jest odpowiedni dla kompleksowej obsługi i intergacji wszystkich obszarów działalności przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ginger.net.pl - program dla restauracji »

  Dzięki systemowi Ginger zyskujesz optymalizację menu, prognozowanie sprzedaży, zamawianie właściwych składników, jak również wprowadzenie w menu potraw sezonowości, a wszystko po to, aby bilans zysków i strat już nigdy nie był na ujemnej szali, aby Twoja restauracja zaczęła przynosić jedynie widoczne zyski.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Między Firmami »

  Jesteś księgowym obsługującym wiele firm? Chcielibyśmy przedstawić Ci rozwiązanie, które zmieni dotychczasowy proces obiegu dokumentów. Nasza firma stworzyła oprogramowanie, dzięki któremu zoptymalizujesz proces przepływu dokumentacji pomiędzy kontrahentami a także znacząco zredukujesz wydatki z nim związane. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo dokładnie zapoznać się z opisem oprogramowania oraz wysyłać pytania do naszego pracownika do czego szczerze namawiamy.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm komunalnych »

  Przedsiębiorstwo Etob-Res jako jedna z najstarszych firm informatycznych na Podkarpaciu, ma zaszczyt zaprezentować Państwo swoją ofertę w skład której wchodzi m.in. oprogramowanie dla spółdzielni mieszkaniowych, systemy erp oraz oprogramowanie dla firm komunalnych. To jest oczywiście tylko niewielka część naszej oferty. Specjalizujemy się w dostarczaniu naszym biznesowym partnerom nowoczesnych rozwiązań informatycznych, wspomagających zarządzanie firmą. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że oferowane przez firmę oprogramowanie cechuje się bezpieczeństwem na wysokim poziome oraz intuicyjnością obsługi.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Navireo - system ERP do zarządzania »

  Navireo – system ERP zbudowany ze ściśle powiązanych ze sobą modułów. Szeroka konfigurowalność Navireo oznacza m.in. możliwość elastycznego dostosowania interfejsu do wybranych profili stanowisk pracowniczych (tzw. kompozycje). Plusy programu to elastyczność, niezawodność oraz intuicyjna obsługa. System navireo może współpracować z serwisami aukcyjnymi, sklepem internetowym oraz B2B.

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: