Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • System erp »

  BPSC specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych wspomagających zarządzanie klasy MRPII/ERP. Jesteśmy największym polskim dostawcą systemów tej klasy. Według raportu biura badawczo - analitycznego DiS, BPSC jest liderem wśród dostawców ERP pod względem liczby nowych wdrożeń. Sztandarowym produktem BPSC jest w pełni zintegrowany pakiet klasy MRPII/ERP - Impuls 5. System należy obecnie do wiodących rozwiązań na polskim rynku ERP. Korzysta z niego już ponad 450 przedsiębiorstw reprezentujacych różne branże gospodarki. O sukcesie BPSC jako dostawcy zaawansowanych rozwiązań informatycznych świadczy przede wszystkim stale rosnąca liczba firm, które zdecydowały się na współpracę z nami.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pitygazeta.pl »

  PITY 2015 programy na licencji wydawnictw, to najlepszy, najszybszy i najłatwiejszy sposób na rozliczenie się z Urzędem Skarbowym. Znajdziesz je u nas zupełnie za darmo. Wystarczy wejść na stronę internetową PITy z Gazet, by znaleźć konkretne programy, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez ten proces.

  Data dodania: 19 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mpit.pl »

  Zapewniamy naszym użytkownikom w ramach naszego serwisu internetowego nowoczesną aplikację, która została przygotowana przez specjalistów oraz podatków oraz pozwala za pośrednictwem różnych urządzeń mobilnych wypełnić poszczególne deklaracje podatku PIT. Zapraszamy do zapoznania się z aplikacją w ramach naszej strony!

  Data dodania: 12 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje dedykowane »

  Firma informatyczna itCraft Warszawa, województwo mazowieckie - specjalizacja firmy to programy na zamówienie, aplikacje dedykowane i aplikacje webowe dla małych i średnich firm. Najlepszej jakości rozwiązania e-commerce - bogate doświadczenie. Programiści j2ee - profesjonalny konsulting, wdrożenia i outsourcing IT, oprogramowanie java, tworzenie portali oraz aplikacje internetowe na zlecenie. Programiści java zapraszają. Projekty dla największych banków oraz telekomów w Polsce. Podwykonawca informatyka - projektowanie systemów informatycznych, marketing internetowy, programy na zlecenie, portale na zamówienie, apilikacje Grails.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przechowywanie dokumentacji medycznej »

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z dostarczanymi przez firmę INLIS rozwiązaniami IT dla medycyny. Dzięki nim prowadzenie własnego gabinetu lekarskiego, przychodni, a nawet szpitala będzie znacznie bardziej wydajne, wygodne i proste. Nasze oprogramowanie wdrażamy kompleksowo, świadczymy ponadto obsługę informatyczną przed wdrożenie i po jego zakończeniu – doradzamy, przeprowadzamy serwis, administrujemy systemami informatycznymi. Także rozliczamy naszych klientów z NFZ. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Analiza przedwdrożeniowa »

  Posiadanie własnej firmy czy też działalności gospodarczej wiąże się z różnymi dodatkowymi zapotrzebowaniami oraz wydatkami. Zatrudnianie pracowników, odpowiedni sprzęt czy też oprogramowanie mogą kosztować duże pieniądze, jednak warto inwestować w dobre narzędzie. Szczególnie dobrym pomysłem jest zainwestowanie w odpowiednie oprogramowanie CRM do prowadzenie firmy. W takim wypadku warto zainteresować się także wcześniejszą analizą przedwdrożeniową, aby dokładnie rozeznać się czego nam potrzeba. Jeśli prowadzisz własną działalność i potrzebujesz odpowiedniego oprogramowania do prowadzenia firmy, zgłoś się do nas.

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy analityczne, Business Intelligence »

  Business bi - firma Adept Software - oferuje Państwu wysokiej jakości systemy analityczne Business Intelligence BI. Profesjonalne Wdrożenie - Business Intelligence Adept to kompleksowa platforma umożliwiająca wygenerowanie analiz na podst. danych zebranych w Hurtowni Danych (hurtownia danych Adept) w oparciu o narzędzie olap. Serdecznie Zapraszamy - business Intelligence, raportowanie, data warehouse - wysokiej klasy systemy Business Intelligence software.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inwentaryzacja z firmą AutoID »

  AutoID to najbardziej zaawansowane i wyszukane systemy bezpieczeństwa, jakie tylko można sobie wyobrazić. Wyprzedzamy konkurencję inwestując w programy badawcze i rozwojowe, które pozwalają nam być zawsze krok przed wszystkimi innymi. Przekonaj się i odwiedź nas jeszcze dziś!

  Data dodania: 18 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Systemy dedykowane »

  Współczesna firma nie może działać bez nowoczesnego oprogramowania. Jeśli szukasz stabilnej finansowo, doświadczonej oraz nastawionej na klienta firmy informatycznej, zapraszamy do skorzystania z naszych produktów oraz usług. Realizujemy systemy do zarządzania firmą oraz treścią. Oferujemy standardowe produkty w postaci oprogramowania do sprzedaży biletów, platformy turystyczne, systemy CRM. Zarządzamy i opiekujemy się systemami IT, tworzymy analizy biznesowe. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się ze szczegółową ofertą!

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Analityka wideo narzędzie do marketingu internetowego »

  Jesteś bardzo wymagającą osobą? Masz własne zdanie na temat prowadzenia biznesu i lubisz korzystać ze sprawdzonych rozwiązań? Jeżeli działasz w sieci, to mamy dla Ciebie świetną propozycję. Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego jak istotną rolę w internecie odgrywaj krótkie filmiki. Umieszcza się je w różnych celach, a jednym z nich jest między innymi promocja marketingowa. Jeżeli i Ty w ten sposób reklamujesz swoją firmę, to z pewnością chcesz mieć łatwy dostęp do filmów i zależy Ci na sprawnym zarządzaniu materiałami umieszczonymi w sieci. Jeżeli skorzystasz z naszego narzędzia, to na pewno się nie zawiedziesz. Wprost w Twoje ręce oddajemy innowacyjną aplikację, która służy do kontrolowania fanpejdży i filmów umieszczanych na przykład na youtube.

  Data dodania: 15 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Program płace »

  Otwieranie firmy bez biznesplanu jest prostą drogą do szybkiej klęski. Stworzenie biznesplanu pozwala na zwizualizowanie przedsiębiorstwa jeszcze przed jego powstaniem. Dzięki temu nie trzeba się martwić, że coś nas zaskoczy. Obowiązkową pozycją w każdym biznesplanie powinien być zakup programu płace demo, z późniejszą możliwością wykupienia pełnej wersji.

  Data dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klaster Data Center »

  Wiesz, że w czasie prowadzenia działalności musisz zwracać uwagę na takie kwestie jak ochrona danych osobowych? Interesują Cię zapasowe środowiska danych dla maszyn wirtualnych? Wejdź na stronę klasterdatacenter, zobacz jakie usługi oferują nasi specjaliści i wybierz propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Home | Soft Team Consulting | SAP Business One Partner »

  Wdrożenie zintegrowanego systemu klasy ERP, w szczególności niezawodnym SAP Business One to prawdopodobnie jedna z najlepszych inwestycji jaką możesz zrealizować w Swojej firmie. System zintegrowany SAP Business One zapewnia integrację wszystkich niezbędnych procesów biznesowych i w odróżnieniu od innych rozwiązań ERP dostępnych na rynku oprogramowanie SAP Business One jest pojedynczą aplikacją, co eliminuje konieczność przeprowadzania oddzielnych instalacji i skomplikowanej integracji wielu modułów, a dzięki temu oszczędzają Państwo czas i pieniądze. Wybierając pakiet startowy SAP® Business One, będziesz mieć natychmiastowy wgląd i kontrolę, a także od początku zaczniesz budowanie stabilnego systemu do obsługi zmieniających się potrzeb biznesowych.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie CAD »

  Zapraszamy do zapoznania się z programem TopSolid Wood, który jest programem do komputerowo wspomaganego projektowania (CAD). Ponadto jako środowisko klasy CAM doskonale sprawdza się jako środowisko informatyczne do obsługi produkcji mebli w fabrykach. Oprogramowanie CAD umożliwia rysowanie 2D. Może być także wykorzystywane do modelowania w wirtualnej przestrzeni 3D. TopSolid to środowisko, które może być wykorzystywane także jako program umożliwiający programowanie CNC. Jest to kluczowy etap poprzedzający proces sterowania maszyn numerycznych. Program TopSolid dzięki modułowi Wood stał się w naszym kraju wiodącym oprogramowaniem klasy CAD/CAM do projektowania i wytwarzania mebli. Serdecznie zapraszamy na nasz serwis internetowy celem zapoznania się z naszą szeroką ofertą oprogramowania.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program crm »

  Dlaczego szukając najlepszego dostawcy systemów CRM warto zainwestować w firmę ChromeCRM? Bo nasza firma cieszy się renomą w kraju i zagranicą, mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie, działamy kompleksowo, terminowo i konkurencyjnie cenowo. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Software house »

  Wiemy jak łatwo popełnić błąd, gdy zarządzanie projektem jest słabe lub w ogóle nie istnieje. Dlatego projekty, którymi się zajmujemy są pod stałym nadzorem project managerów, którzy dbają o postępy naszych prac oraz informują naszych klientów o wszystkich naszych działaniach, by żaden etap nie był dla klienta tajemnicą, a on sam miał stały wgląd w postępy prac, by udzielić nam cennych wskazówek lub potwierdzić kierunek, w którym zmierzamy.

  Data dodania: 15 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fakturowanie online »

  Drukuj i wystawiaj swoje faktury szybko i sprawnie. Do Twojej dyspozycji oddajemy w pełni konfigurowalny i profesjonalny program do faktur online. Oprogramowanie posiada multum ciekawych opcji: rozbudowane statystyki, zestawienia, konfigurowalne ustawienia oprogramowania. Program do faktur online to idealne rozwiązanie dla firm które wystawiają często faktury. Faktura vat marża, zaliczkowa, faktura w walutach obcych, to tylko niektóre typy faktur jakie program obsługuje.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mobilespy.pl »

  Wybranie naszego oprogramowania do szpiegowania telefonu może być świetnym wyborem i może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Tego typu oprogramowanie może bowiem sprawdzać się w swojej roli znakomicie i korzystanie z niego może być naprawdę przyjemne i komfortowe dla wszystkich osób, które wybiorą tego typu podejście do sprawy i działanie.

  Data dodania: 07 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dobre Darmowe Programy - Pobierz za Darmo - SoftMania.pl »

  Programy, dzięki którym można się komunikować powinno się znaleźć bez większych problemów. W końcu gg, jak i wiele innych komunikatorów znajdzie się dostępnych do darmowego pobrania na niejednej stronie internetowej. Właśnie dlatego, zawsze będzie warto szukać i wybrać taki komunikator, jaki komuś najbardziej odpowiada. Za jeden z najpopularniejszych komunikatorów uznać można skype, które daje użytkownikom naprawdę spore możliwości. Ze znajomymi można rozmawiać nie tylko tekstowo, ale również poprzez wykorzystanie kamerek.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pitng.pl »

  Nowoczesny program do PITów? Taki tylko na www.pitng.pl! To solidne narzędzie i wsparcie. Ono nigdy Cię nie zawiedzie. Skorzystaj z tej możliwości i daj sobie szansę na zaoszczędzenie wielu nerwów. Nie czekaj i sprawdź tę stronę już dzisiaj! To pełne bezpieczeństwo i możliwość elektronicznego wysłania deklaracji.

  Data dodania: 31 12 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: