Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

« poprzednia strona · 8 · 9 · następna strona »
 • Zarządzanie magazynem »

  Prezentując Ci ofertę naszej firmy, pragniemy Cię zapewnić, że jesteśmy zgranym zespołem pracowników, który pasjonuje się projektowaniem między innymi programów do planowania produkcji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele przedsiębiorców szuka innowacyjnych rozwiązań umożliwiających zautomatyzowanie wielu procesów i zachęcamy do składania zamówień na nasze oprogramowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej, to zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 23 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie do zarządzania »

  Enova jest popularnym oprogramowaniem do zarządzania firmą. Prowadzimy sprzedaż i wdrożeniasystemy enova. Jako jednyni oferujemy hosting tejże aplikacji. System jest doskonalym rozwiązaniem dla każdej wielkości firmy, doskonale sprawdza się w jednostkach budżetowych, firmach transportowych, przedsiębiorstwach handlowych oraz usługowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Bezpłatna infolinia handlowa: 0800 109 509

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Glob-proc.pl - platforma zakupowa »

  Realizowanie zakupów w firmie powinno przebiegać zgodnie z wcześniej obmyślaną strategią. Nasza platforma, która powstała głównie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jest odpowiedzią na zapotrzebowanie firm w kwestii optymalnego planowania zakupów. Prognozowanie przyszłych zamówień, relacje z dostawcami, operatywne i oszczędne kupowanie towarów – z nami to wszystko okaże się prostym i szybkim procesem.

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wf Kaper »

  WF-KaPeR to program do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów dla małych i średnich firm. Do jego głównych funkcji zaliczają się: kartoteki, deklaracje podatkowe, ewidencje podatkowe, rejestry VAT, obsługa wynagrodzeń oraz ewidencje dodatkowe. Aplikacja jest w pełni kompatybilna z systemem Windows, istnieje także wersja na DOS. Program współpracuje z aplikacją Płatnik i zapewnia usprawnienie prac księgowo – rozliczeniowych.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • JTC - Outsourcing IT »

  Outsourcing usług IT jest nowoczesną usługą, która obecnie zdobywa coraz większą popularność. Doświadczeni specjaliści z firmy JTC od 1993r. pomagają swoim klientom tworzyć bezpieczną i bezawaryjną infrastrukturę informatyczną, która umożliwia szybką i efektywną pracę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.

  Data dodania: 23 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • SpyOne - Kontroluj, wiedz, zapobiegaj »

  Nadzorowanie telefonu z naszą aplikacją jest banalnie proste i jak najbardziej możliwe dla wszystkich osób. Z tego też powodu serdecznie zapraszamy do postawienia na nasze oprogramowanie, które w swojej roli sprawdzi się doskonale i korzystanie, z którego będzie naprawdę przyjemne i komfortowe dla wszystkich osób. Nasza aplikacja pozwala na nagrywanie rozmów, odczytywanie smsów oraz wiele więcej. Dzięki temu otrzymasz pełen nadzór nad konkretną osobą i dowiesz się czy ukrywa przed Tobą jakieś tajemnice. Zapraszamy więc do wybrania naszej aplikacji dla siebie.

  Data dodania: 21 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Atventure.com.pl »

  Atventure jest agencją marketingową oferującą od siedmiu lat pełną obsługę programów motywacyjnych i lojalnościowych. Dokładnie analizuje dane klientów, pomaga wdrożyć odpowiednią kampanię przy użyciu autorskich narzędzi informatycznych i nieustannie kontroluje działanie programu. Pomaga dopasować katalog nagród do projektu oraz odpowiednie karty podarunkowe i przedpłacone jako nagrody dla uczestników.

  Data dodania: 20 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Program pit »

  Nie zwlekaj z przekazaniem swojej darowizny. Możesz przekazać jeden procent dla fundacji Na Ratunek. Do tego może Ci być potrzebny program pit, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Możesz być pewny, że korzystając z takiego programu, szybko wypełnisz formularze i przekażesz swój jeden procent.

  Data dodania: 12 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Licencje Open Office 365 dla firm »

  Poznaj Surface 3! To nowoczesna technologia! Możesz ją mieć w swoim domu. Nic nie musisz robić. Ułatwij sobie codzienne czynności i zacznij wykonywać swoje zadania znacznie szybciej! Nie czekaj dłużej! Twoja praca będzie przyjemnością. Wejdź do sklepu internetowego: razdwa.pl! Z Surface będziesz mógł pisać całkowicie naturalnie. To płynne i precyzyjne działanie! Dzielą Cię od niego, tylko dwa kroki!

  Data dodania: 26 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gstarcad.pl »

  Oferowany przez nas program do projektowania GstarCAD 2018 wyposażony został w nowe funkcje zwiększające efektywność pracy. Obecna jest w nim choćby płaszczyzna przekroju, polecenie wiele, konwerter plików DWG. Użytkownicy mogą liczyć w nim również na ulepszone opcje dla większego komfortu projektowania i detalowania.

  Data dodania: 13 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pitax - Rozliczenie pit 2018 »

  Jeśli chcesz mieć do czynienia ze sprawdzonymi i bezpiecznymi metodami rozliczeń podatkowych, to odwiedź naszą stronę i sprawdź jaką ofertę specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy. Jesteśmy doświadczonym zespołem ekspertów, od wielu lat zajmujemy się podatkami i dobrze wiemy na co zwracać szczególną uwagę. Na podstawie naszych umiejętności, wiedzy i doświadczenia opracowaliśmy prosty w obsłudze program, który nie tylko uczy jak rozliczać podatki, ale także który pomaga wypełniać formularze PIT 37 i inne deklaracje. Dzięki temu narzędziu w prosty sposób można dowiedzieć się jaki zwrot podatku uzyska się w danym roku i od razu można wysłać PIT do odpowiedniego Urzędu Skarbowego. Naszą ideą było stworzenie systemu z którego będą mogły korzystać osoby nie znające się na podatkach.

  Data dodania: 30 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Allbim.pl »

  Proponowany przez nas program Allplan Engineering Civil dla projektowania dróg i mostów to kompletne rozwiązanie BIM dla projektantów konstrukcji inżynierskich, mostowych i tunelowych. Oczywiście to nie wszystko, co mamy w swej ofercie, gdyż zapewniamy swym klientom również program do projektowania mieszkania.

  Data dodania: 12 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2013 »

  Program PITY 2012 możesz pobrać na stronie Dobry Pit. Jest to darmowy program, aktualizowany co rok, dzięki któremu indywidualne rozliczenie podatkowe staje się dziecinnie łatwe, niezależnie od formy rozliczenia. Można za jego pomocą uzupełnić formularze: PIT 39, PIT 38, PIT 37, PIT 36L, PIT 36, PIT 28B, PIT 28A i PIT 28. Jest on bezpieczny dla komputera podatnika i umożliwia przesłanie e-deklaracji.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kampanie e-mail marketingowe »

  Głównym zadaniem naszej firmy jest wprowadzanie na rynek coraz to nowszych rozwiązań technicznych, pozwalających rozwijać się Państwu w dziedzinie takiej jak e-mail marketing. Jesteśmy świadomi jak ogromne znaczenie w dzisiejszych czasach ma mailing, dlatego też udzielamy całkowicie profesjonalnych porad związanych z tym właśnie tematem. Swoim klientom możemy udostępnić również wszystkie konieczne narzędzia, dzięki którym kampanie sms będą dużo łatwiejsze do przeprowadzenia niż dotychczas. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, to zajrzyj na naszą stronę internetową, lub skontaktuj się telefonicznie.

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Madkom SA »

  Działalność naszej firmy opiera się na tworzeniu nowoczesnych systemów informatycznych dedykowanym administracji. Korzystając z naszej oferty będą mogli Państwo usprawnić proces zarządzania dokumentami w Państwa firmie. Tworzone przez nas programy stale rozwijamy, aby ich obsługa była jak najprostsza.

  Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Testowanie aplikacji Piotr Wicherski »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na platformę blogową Piotr Wicherskiego, który jest profesjonalnym testerem oprogramowania. Specjalizuje się on w testowaniu aplikacji mobilnych, a co za tym idzie przez lata swojej prężnej i dynamicznej działalności w obranej dziedzinie skoncentrował się on na przygotowywaniu fachowych i precyzyjnych oraz opartych na wnikliwej analizie rynku recenzji i artykułów poświęconych wyżej wymienionej tematyce. Zachęcamy do bliższego zaznajomienia się z blogiem Piotra.

  Data dodania: 28 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Www.goapps.pl - aplikacje mobilne »

  Firma Goapps zajmuje się tworzeniem oprogramowań mobilnych od 2012 roku. Działamy na wszystkich najpopularniejszych systemach, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać każde zlecone nam zadanie. Charakteryzuje nas profesjonalizm oraz najwyższa jakość oferowanych przez nas usług. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

  Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Optimes.syneo.pl »

  Skorzystaj z możliwości, jakie daje ultranowoczesny system OptiMES. Dzięki niemu praca na hali produkcyjnej będzie przebiegać bardzo sprawnie. Nowoczesne technologie informatyczne, jakie stosujemy, umożliwiają monitorowanie pracy oraz zbieranie raportów o stanie poszczególnych stanowisk pracy w czasie rzeczywistym.

  Data dodania: 10 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Radoslav - Profesjonalne tanie strony www, sklepy internetowe, www, »

  Widząc spore zapotrzebowanie na fachowe, niemniej jednak równocześnie tanie strony www, postanowiłem wyjść vis-a-vis oczekiwaniom nabywców. Ze swojej strony zepewinam kilkuletnie praktykę, profesjonalną wiedzę tudzież dokładność sporządzenia wszelkiego przedsięwzięcia. Do wszelkich zamówień podchodzę indywidualnie. Jest dla mnie wybitnie znaczące, ażeby efekt mojej pracy spotkał się z uznaniem jednostki zamawiającej i służył jej jak najprawidłowiej. Strona to aktualnie niemal wizytówka firmy, czy osoby. Cedując sobie z tego sprawę, dokładam wszelakich starań, tak aby wszystka zrobiona przeze mnie strona www była równocześnie zadbana i funkcjonalna.

  Data dodania: 28 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Arkadiusz Nagięć »

  Mieszkaniec Rumii, wychowany na Pomorzu Arkadiusz Nagięć jest cenionym fachowcem w branży IT. Już od dzieciństwa interesował się technologią i majsterkowaniem. Dlatego swoją karierę naukową i zawodową postanowił poprowadzić tą drogą. Po skończeniu technikum elektronicznego podjął studia na gdańskiej Politechnice. Pracował dla dużych korporacji działających w branży IT. Aktualnie jako freelancer realizuje projekty na własną rękę. Jego główną osią działalności jest programowanie, tworzenie aplikacji mobilnych, oraz budowa systemów zarządzania infrastrukturą. Jestem wielkim entuzjastą smart city i budowy dzięki technologii przyjaznych i bezpiecznych przestrzeni miejskich dla mieszkańców. Prywatnie uwielbia żeglować.

  Data dodania: 03 06 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: