Strony prywatne Podkategoria: Strony prywatne

 • Pisanie gier i programowanie. »

  Programowanie, dzięki rozpowszechnieniu się internetu, jest obecnie bardzo rozpowszechnionym zajęciem. Nauka różnych języków programowania pozwala na tworzenie skomplikowanych programów, systemów operacyjnych, czy nawet gier. Jeśli chcesz się nauczyć pisać gry komputerowe, a także spróbować swoich sił w ogólnopojętym programowaniu, powinieneś zapoznać się z treścią naszej strony.

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • AMJ »

  Perfekcyjna jakość, doświadczone obsługa, oraz doświadczenie to niektóre z atutów naszej firmy. Na rynku działamy od wielu, wielu lat. Trudnimy się montażem klimatyzacji, serwisem agd, sprzedażą części zamiennych i klimatyzacji oraz
  urządzeń gastronomicznych.

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tapety świąteczne »

  Bespłatne tapety na telefon dostępne na naszej stronie www.mobilnetapety.pl. Zaskakaują różnorodnością oraz niepowtarzalną tematyką. Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom użytkowników tapety pogrupowaliśmy w przystępne kategorie takie jak zwierzęta, krajobrazy, samochody, gry i wiele innych. Ściągnięcie tapety na komórkę jest bardzo proste na stronie została umieszczona szczegółowa instrukcja. Dużo z nich umożliwia darmowe pobranie tapety na telefon. Fajne tapety na telefon są w zasięgu twojej ręki – łap okazje u nas tylko wyselekcjonowane tapety na komórkę.

  Data dodania: 18 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najnowsze wiadomości »

  Warto w życiu oszczędzać czas i korzystać z rzeczy, usług, które gwarantują jego zachowanie. Otóż w naszym serwisie wyszukujemy, grupujemy tematycznie i prezentujemy najświeższe wiadomości z wielu źródeł ważnych źródeł (takich jak wp, onet, wyborcza). Ponadto każdy z Państwa może ustawić wyświetlanie treści przez wybór pożądanego źródła.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Myadvertising-polska.pl »

  Chciałbyś mieć dochód pasywny, który pozwoli Ci na spełniane swoich marzeń? W takim razie już teraz sprawdź co ma dla Ciebie do zaoferowania platforma MyAdvertisingPays, bowiem na pewno ucieszysz się z wielkim możliwości, które jest w stanie Ci ona zaoferować. Po więcej szczegółów zapraszamy Cię na stronę www.

  Data dodania: 06 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowy system szkoleń e-learningowych BCIM »

  BCIM, czyli zespół, który przez lata badał rozwój metodyki nauczania poczynając od tradycyjnej formy kończąc na micro learningu. BCIM zajmuje się projektowaniem narzędzi pozwalających na wdrożenie w sposób efektywnych systemów szkolenia wraz z wykorzystaniem Internetu. Oferujemy szerokorozumianą pomoc podczas tworzenia szkoleń e-learningowych, zwracając uwagę na fakt, iż nie jest to zwykła prezentacja, nie wystarczy w niej jedynie podłożenie lektora czy też stworzenie kreskówki. Jest to nic innego jak dokładne sprecyzowanie celu wraz z zaprojektowaniem środowiska, co daje gwarancje łatwego dostępu do materiałów oraz możliwość zarządzania procesem nauki w efektowny sposób.

  Data dodania: 26 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Strony prywatne

Strony prywatne - nowa strona:

Adres: