Systemy ERP

Systemy ERP

Firma Rekord Systemy Informatyczne jest autorem oprogramowania Rekord ERP. Program ten spełnia wymagania stawiane systemom klasy ERP/ERPII i przeznaczony jest dla przedsiębiorstw, Oprogramowanie kompleksowo wspomaga pracę w firmach na każdym etapie jego działalności.

Szczegóły strony erp.rekord.com.pl:

Podlinkuj stronę erp.rekord.com.pl:

Systemy ERP

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 229

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nod32 »

  Jesteśmy od lat autoryzowanym partnerem Esetu. Sprzedajemy po ciekawych cenach program antywirusowy NOD32. To niezwykle szybki i skuteczny antywirus ze znakomitą heurystyką. Program jest poprawnie spolszczony i eliminuje wirusy, backdoory, spyware i robaki internetowe. Skuteczność antywirusa Nod32 była wielokrotnie potwierdzona kolejnymi nagrodami serwisów VirusBulletin i AV-Comparatives. Dodatkowo sprzedajemy pakiet Smart Security oraz wznowienia produktów firmy Eset.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z oprogramowaniem komputerowym. »

  Sklep z oprogramowaniem komputerowym. Programy nie tylko dla firm. Oprogramowanie biurowe, księgowe, CAD, antywirusowe, narzędzia programistyczne. W ofercie programy m.in.insert, borland, microsoft, brit, dgcs, gdata, grafsoft, jzk, kaspersky, sage, wa-pro, intersoft, Abbyy, Acronis, Adobe, Athenasoft, AutoCAD, Automapa, AVG, Cartall, Comarch, Young Digital Planet, Softwareprojekt, Format, Harpo, Humansoft. Bardzo szeroka gama oprogramowania komputerowego. Oferta dla szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Oprócz oprogramowania w ofercie kompleksowa obsługa informatyczna firm, obsługa serwisowa.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne, systemy RCP »

  Oferujemy wysokiej klasy oprogramowanie dla firm, poprzez tworzenie specjalnych rozwiązań informatycznych oraz ich integrację z już używanymi systemami. Naszym celem jest dążenie do podnoszenia efektywności, co zapewnia branżowe rejestracja czasu pracy. Nasze usługi informatyczne oparte są na rozległej wiedzy oraz przyglądaniu się trendów na międzynarodowym rynku informatycznym. Usługi informatyczne to dział, w którym jesteśmy liderem. Naszą specjalnością są kompleksowe systemy RCP, ewidencja czasu pracy, kontrola dostępu, elektroniczny obieg dokumentów. Chcemy być prawdziwym partnerem dla naszych Klientów, oferując usługi informatyczne, które pomogą w realizacji założonych planów. Oferowany przez nas elektroniczny obieg dokumentów to prosty dostęp do informacji.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie »

  Firma QBS specjalizuje się w tworzeniu oprogramowanie komputerowego dla firm w tym programów do takich zadań jak min. Inwentaryzacja, rezerwacje internetowe, czy fakturowanie.
  Dodatkowo firma projektuje specjalistyczne systemy oprogramowania dla potrzeb klientów indywidualnych.
  Wiele lat doświadczenia firmy na rynku informatycznym, setki zadowolonych klientów oraz funkcjonalność i niezawodność oprogramowania to jej niewątpliwe zalety.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bridge Calculator »

  Bridge Calculator to darmowy (freeware) program wykonujący różne obliczenia związane z grą w brydża.
  Własności aktualnej wersji: błyskawicznie rozwiązuje problem gry w otwarte karty (ang. double dummy problem), tj. wyznacza ilość lew po zagraniu każdą z posiadanych przez wistującego/dokładającego kart przy założeniu bezbłędnej gry wszystkich uczestników w dalszej części rozgrywki, umożliwia prześledzenie dalszych scenariuszy.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zobacz »

  Bs4 oferuje wysokiej jakości oprogramowanie crm dla małych firm i średnich przedsiębiorstw. Zbierz w jednym miejscu i uporządkuj wiedzę o wszystkich swoich klientach. Zadbaj o potencjalną sprzedaż tak by wygrać z konkurencją. Zapraszamy po oprogramowanie dla firm i system crm. Najbardziej funkcjonalny program crm dla firm z niemal każdej branży pozwala automatyzować tworzenie ofert, skutecznie planować zadania, zbierać informacje o klientach, wygodnie komunikować się z klientami, usprawnić komunikację w firmie i podejmować lepsze decyzje dzięki użytecznym raportom. Crm od bs4 to brakujący element w Twoim biznesie.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy dla firm »

  Jako firma Simple istniejemy na rynku już od kilku lat w trakcie, których udało się nam pozyskać dla naszych klientów wiele innowacyjnych produktów. Na chwilę obecną jesteśmy prawdziwymi specjalistami we wdrażaniu systemów informatycznych w firmach oraz dbaniu o odpowiednie ich dopasowanie do potrzeb naszych klientów. Dzięki temu nasi klienci są w stanie jeszcze efektywniej prowadzić swoje interesy, w których wiedza firmy jest dostępna dla poszczególnych jednostek pracowniczych, które mogą ją wykorzystywać do swoich zadań.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program Norma Pro »

  Program Norma Pro jest najbardziej popularnym programem kosztorysowym w Polsce. Podobnie jak Norma Standard, zawiera pełną bazę katalogów normatywnych, jednak pod względem funkcjonalnym znacznie ją przewyższa. Program udostępnia pełne możliwości tworzenia oraz obsługi kosztorysów wariantowych i złożonych jak również rejestruje zastosowane w nich zmiany i korekty. Sprzedażą programów dla budownictwa w tym Norma Pro zajmujemy się już od ćwierć wieku. Prowadzimy również szkolenia teoretyczne i praktyczne. Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych. Zapraszamy do naszego sklepu oraz na nasze strony internetowe.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl »

  Sporo osób mimo sporządzania pit 37 czy innych pit wciąż ma z tym problem. Tym bardziej zaczynający podatnicy mogą poczuć się zagubieni w ilości rubryk, którymi przepełnione są deklaracje pit 2018/pit 2019. W związku z tym, warto użyć darmowy program pit 2018 Format https://www.pit-format.pl, który ułatwi nam spełnienie obowiązku rozliczenia podatku i wypełni pity 2018/pity 2019.
  PIT Format to niezwykle przydatny program pit 2018, głównie ze względu na łatwą obsługę, możliwość wypełnienia dokumentu przez Internet oraz wysłania go w formie e-deklaracji. Wszystko to sprawia, że jest to program pit 2018, z jakiego korzysta nie tylko wielu płatników indywidualnych, lecz także firmy i biura rachunkowe. Z nim nasz pit 37, pit 28 i inne pity 2018 rozliczymy szybko i łatwo.

  Data dodania: 10 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • SpyOne - Kontroluj, wiedz, zapobiegaj »

  Nadzorowanie telefonu z naszą aplikacją jest banalnie proste i jak najbardziej możliwe dla wszystkich osób. Z tego też powodu serdecznie zapraszamy do postawienia na nasze oprogramowanie, które w swojej roli sprawdzi się doskonale i korzystanie, z którego będzie naprawdę przyjemne i komfortowe dla wszystkich osób. Nasza aplikacja pozwala na nagrywanie rozmów, odczytywanie smsów oraz wiele więcej. Dzięki temu otrzymasz pełen nadzór nad konkretną osobą i dowiesz się czy ukrywa przed Tobą jakieś tajemnice. Zapraszamy więc do wybrania naszej aplikacji dla siebie.

  Data dodania: 21 07 2018 · szczegóły wpisu »