Usługi informatyczne, systemy RCP

Usługi informatyczne, systemy RCP

Oferujemy wysokiej klasy oprogramowanie dla firm, poprzez tworzenie specjalnych rozwiązań informatycznych oraz ich integrację z już używanymi systemami. Naszym celem jest dążenie do podnoszenia efektywności, co zapewnia branżowe rejestracja czasu pracy. Nasze usługi informatyczne oparte są na rozległej wiedzy oraz przyglądaniu się trendów na międzynarodowym rynku informatycznym. Usługi informatyczne to dział, w którym jesteśmy liderem. Naszą specjalnością są kompleksowe systemy RCP, ewidencja czasu pracy, kontrola dostępu, elektroniczny obieg dokumentów. Chcemy być prawdziwym partnerem dla naszych Klientów, oferując usługi informatyczne, które pomogą w realizacji założonych planów. Oferowany przez nas elektroniczny obieg dokumentów to prosty dostęp do informacji.

Szczegóły strony www.alan-systems.com:

Podlinkuj stronę www.alan-systems.com:

Usługi informatyczne, systemy RCP

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 140

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Producent Programów Komputerowych »

  Software Studio Sp. z o.o.

  Branża, w której działamy jest i będzie zawsze wymagająca – w działaniu i w myśleniu. Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla firm, tworzeniem oprogramowania oraz świadczeniem usług w zakresie szkoleń i wdrożeń systemów klasy ERP, MRPII, CRM, CMS i WMS.
  Od 2006 roku rozwiajamy technologie tworzenia aplikacji biznesowych, które opieramy o rozwiązania Microsoft VisualStudio 2008, Asp.Net + AJAX i język C# oraz Java, baza MS SQL2008 Server.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  Firma informatyczna Gecos.pl ma w swojej ofercie systemy ERP oraz skuteczne oprogramowanie dla firm z sektora MSP (małe i średnie firmy). Oferuje systemy zarządzania przedsiębiorstwem COMARCH (CDN Optima, CDN XL, ALTUM). P2Ware, programy umożliwiające zarządzanie projektami. To także informatyczna infrastruktura IT dopasowana do klienta plus wsparcie dla zarządzania projektami. Zaufany partner COMARCH.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Email Marketing Skutecznie »

  GetResponse jest platformą internetową do prowadzenia profesjonalnego email marketingu.
  Kluczowe funkcjonalności serwisu takie jak: newslettery, ankiety online, autorespondery oraz video emaile,
  pozwalają na tworzenie i zarządzanie kampaniami w prosty i skuteczny sposób.
  Aplikacja dysponuje zaawansowanymi narzędziami do analizy wyników i targetowania wysyłek
  emailowych dzięki którym Twój email marketing jest skuteczny i szybko zwraca zainwestowane budżety.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy pl, pobierz oprogramowanie za free. Lista wyników od 0 do 20 »

  Mojkomputer.com.pl to strona będąca skarbnicą danych o programach. Informacje jakie na niej znajdziesz pozwolą Ci odkryć jakie oprogramowanie jest dla Ciebie odpowiednie. Poznasz szczególne cechy każdej aplikacji. Odkryjesz programy o których istnieniu być może nie miałeś pojęcia. Wejdź już teraz na naszą witrynę i odkryj sam jak dużo daje dobre oprogramowanie.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-Program.pl - platforma software »

  Internet zawiera setki stron www. Duża ich część pozwala ściągania plików : aplikacji komputerowych. Należy podkreślić, że oprogramowanie komputerowe jest tym, z czego korzystamy codziennie. Wiedząc jak wiele stron zaśmieca Sieć autorzy serwisu e-Program.pl zdecydowali uporządkować ten obszar i zaoferować użytkownikom, że można ściągać aplikacje, które są nam niezbędne. W portalu e-Program.pl dział download jest podzielony na kategorie : narzędzia systemowe, internet, bezpieczeństwo, firma, itp. Wszystkie narzędzia pobierane są z bezpiecznego i legalnego źródło oraz są za free.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do rekrutacji »

  Talent Finder to nowoczesne rozwiązanie dla firm, jakie doceniają wygodę, oszczędność czasu i najlepsze efekty w procesie rekrutacji online pracowników. Wymieniony profesjonalny program do rekrutacji, który został zbudowany przez profesjonalistów i z nim szukanie chętnych do pracy i wybitnych kandydatów będzie sporo łatwiejsze! To oprogramowanie rekrutacyjne wesprze w zdobywaniu talentów, budowaniu bazy kandydatów, kierowaniu rekrutacjami i kontaktami, selekcji i ocenie aplikacji, będziesz mógł przyrządzić z nim też raporty i analizy.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Magazyny »

  Jeżeli chce się prowadzić swoją firmę w bardzo łatwy i komfortowy sposób, to warto będzie się zdecydować na skorzystanie z naszej oferty. Przygotowaliśmy dla Was najlepsze z możliwych rozwiązań. Oczywiście nie każdy będzie nim zainteresowany, aczkolwiek ten kto prowadzi handel zagraniczny, z całą pewnością będzie chciał skorzystać z możliwości jaką przygotowaliśmy. Polecamy serdecznie i zapraszamy!

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podsłuch w telefonie »

  Sprzedajemy najlepsze na rynku zaawansowane oprogramowanie podsłuchowe do telefonu. Zajmujemy się także profesjonalnym wykrywaniem podsłuchów oraz lokalizatorów GPS. Oferujemy oprogramowania zainstalowane w telefonach, lub inne. Nasze produkty objęte są roczną licencją i gwarancją. Oprogramowania, które sprzedajemy są zaawansowane i niezawodne. Sprawdź sam – wchodząc na naszą stronę internetową. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program Norma Pro »

  Program Norma Pro jest najbardziej popularnym programem kosztorysowym w Polsce. Podobnie jak Norma Standard, zawiera pełną bazę katalogów normatywnych, jednak pod względem funkcjonalnym znacznie ją przewyższa. Program udostępnia pełne możliwości tworzenia oraz obsługi kosztorysów wariantowych i złożonych jak również rejestruje zastosowane w nich zmiany i korekty. Sprzedażą programów dla budownictwa w tym Norma Pro zajmujemy się już od ćwierć wieku. Prowadzimy również szkolenia teoretyczne i praktyczne. Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych. Zapraszamy do naszego sklepu oraz na nasze strony internetowe.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Optimes.syneo.pl »

  Skorzystaj z możliwości, jakie daje ultranowoczesny system OptiMES. Dzięki niemu praca na hali produkcyjnej będzie przebiegać bardzo sprawnie. Nowoczesne technologie informatyczne, jakie stosujemy, umożliwiają monitorowanie pracy oraz zbieranie raportów o stanie poszczególnych stanowisk pracy w czasie rzeczywistym.

  Data dodania: 10 10 2018 · szczegóły wpisu »