Galerie sztuki Podkategoria: Galerie sztuki

 • Studio Artystyczne CONTE »

  Studio Artystyczne Conte - wykonujemy obrazy wieloczęściowe, tylko i wyłącznie ręcznie malowane. Nie korzystamy z technik nadruku maszynowego. Zamawiając obraz u nas masz w 100% unikatowy produkt. Doskonałe do nowoczesnych wnętrz. Wiele wzorów do wyboru - malujemy również wg pomysłu klienta. Galeria dostępna pod www.conteart.netgaleria.pl, kontakt conteart@wp.pl

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tkanina Unikatowa Bożena Fisiak »

  Zapraszamy do zapoznania się z dorobkiem artystycznym Bożeny Fisiak. Prezentowane prace obejmują tkaniny unikatowe z okresu 25 lat. Misterne i różnorodne doskonale nadają się do dekoracji każdego wnętrza. Zapraszamy do współpracy projektantów wnętrz.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dom Aukcyjny Clemens »

  Dom Aukcyjny Clemens to innowacyjny serwis do handlu dziełami sztuki online. Interesują nas prace znanych i notowanych malarzy polskich oraz europejskich. Poszukujemy ręcznie malowanych obrazów w technice olejnej na płótnie/desce, a także prac na papierze w innych technikach, jak np. akwarela, pastel, gwasz itp. Oferujemy niskie prowizje oraz wysoką skuteczność sprzedaży.

  Data dodania: 29 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy »

  Internetowa galeria obrazów olejnych Arte. Piękne, ręcznie malowane obrazy wielu wspaniałych artystów. Duża różnorodność tematyczna. Sztuka współczesna, obrazy nowoczesne i klasyka. Prace malarskie do każdego pomieszczenia i wnętrza. Obrazy olejne na indywidualne zamówienia. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kudelski - Meble Art Deco »

  Art Deco meble.Zabytkowe meble od 1730r do 1939r.Specjalizacja art deco i dawna sztuka użytkowa.Dzieła sztuki i antyki.Prezentujemy i promujemy polską sztukę narodową dwudziestolecia międzywojennego.Eksponaty muzealnej klasy,znanego autorstwa i pochodzenia.Doświadczenie w tworzeniu,renowacji i handlu meblami.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Galeria sztuki »

  Galeria w internecie pozwala też na niższe koszty jej prowadzenia w stosunku do fizycznie istniejącej galerii. Dlatego dzieła sztuki uznanych artystów są tu oferowane w przystępnych cenach, często niższej od produkowanej masowo kopii na płótnie, udającej obraz. W Kunsztownie łatwiej sprawić sobie przyjemność, upiększyć mieszkanie bądź biuro, uzupełnić kolekcję, czy też zaimponować znajomym. A może też po prostu zainwestować licząc na przyszły zysk.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo olejne »

  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszej galerii internetowej o nazwie Cavaletto. Zajmujemy się sprzedażą dzieł polskich artystów, w ten sposób przyczyniając się również do promowania ich. W naszej galerii można znaleźć przede wszystkich dzieła malarskie, które podzielone są ze względu na technikę wykonania, ale również wyjątkowe i niepowtarzalne dzieła z dziedziny rzeźbiarstwa, ceramiki, fotografii, grafiki i innych. Już teraz wejdź na naszą stronę www i zapoznaj się z ofertą!

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Galeria prac plastyków »

  Galeria prac plastyków powstała z myślą o prężnych ośrodkach kultury, stowarzyszeniach, formach pozaszkolnych oraz wszystkich innych instytucjach, które wspierają edukację kulturalną dzieci, młodzieży oraz twórczość amatorską. W galerii zamieściliśmy prace nagrodzone na Ogólnopolskim Konkursie "Twórczość Plastyczna Inspirowana Muzyką Dawną" w Kaliszu. Te świetne prace młodych artystów wykonane są w rożnych technikach: malarstwo, rysunek, grafika. Ci obiecujący młodzi artyści jeszcze nie raz będą podziwiani na różnych konkursach i wystawach. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na stypendia dla uzdolnionych młodych artystów.

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sztuka współczesna »

  Poszukujesz serwisu, w którym znajdziesz wiele dzieł sztuki różnych artystów? Serdecznie zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy galerią Sztukonet, która oferuje możliwość sprzedawania oraz nabywania dzieł sztuki. Nie jest dla nas ważne czy jesteś artystą, czy koneserem sztuki, czy totalnym laikiem. Dla nas istotne jest, iż interesujesz się sztuką i chcesz ją albo komuś podarować albo zakupić. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszej galerii.

  Data dodania: 13 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Multimedialny Festiwal Sztuki »

  Multimedialny Festiwal Sztuki to nowe wydarzenie kulturalne promujące debiutujących artystów i tworzoną przez nich sztukę. Pierwsza edycja Festiwalu odbyła się w listopadzie 2016 roku. W trakcie festiwalu swoje dzieła i talenty przedstawiają początkujący artyści działający w różnych dziedzinach sztuki – dźwięku, obrazu, ruchu i słowa. Pierwsza edycja Festiwalu Ludzi Sztuki została przyjęta w stolicy bardzo ciepło i spotkała się z dużym uznaniem, zarówno ze strony artystów jak i miłośników sztuki.

  Data dodania: 17 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo nowoczesne »

  Za pośrednictwem renomowanego serwisu aukcyjnego DESA Unicum mają Państwo sposobność zapoznania się z bardzo rozległą gamą rozmaitych typów, stylistyki oraz gatunków dzieł sztuki, które dystrybuuje nasza firma. Stanowimy jedną z najstarszych platform aukcyjnych w kraju, wyróżnia nas niesamowicie szeroki wachlarz posiadanych kolekcji, dostosowanych do różnorodnej grupy odbiorców. Mamy ogromne doświadczenie w sprzedaży obrazów przez Internet, bowiem jako pierwsi wprowadziliśmy w branży rodzimej licytację dzieł komiksowych, ilustracji oraz młodej sztuki. Więcej o nas w naszym serwisie.

  Data dodania: 12 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Galeria obrazów »

  Planujesz remont lub chcesz zmienić coś w swoim mieszkaniu? Zobacz naszą galerię obrazów i wybierz obraz, który najlepiej będzie komponować się z urządzonym przez ciebie wnętrzem. Obrazy przedstawiające krajobrazy zrelaksują, a dzieła abstrakcyjne ożywią całe pomieszczenie. Nasza oferta jest bardzo bogata. Prowadzimy sprzedaż gotowych obrazów, a także malujemy na zamówienie. Możemy stworzyć dla ciebie obraz olejny, jaki tylko zapragniesz. Obrazy tworzone są przez profesjonalistów, więc naszą ofertę cechuje nie tylko najwyższa jakość, ale również szybkie terminy realizacji zamówienia.

  Data dodania: 29 12 2009 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Galerie sztuki

Galerie sztuki - nowa strona:

Adres: