Malarstwo Podkategoria: Malarstwo

 • Artykuły malarskie »

  Produkty spod logo firmy Talens charakteryzują się doskonałą jakością oraz wydajnością, której mogą pozazdrościć inne firmy. Od wielu już lat zaopatrujemy artystów malarzy i plastyków w pełny asortyment akcesoriów wśród których znaleźć można płótna malarskie, podobrazia, sztalugi malarskie oraz wiele innych. W ofercie znajdziecie również wszelkie materiały eksploatacyjne: farby olejne i akrylowe oraz pastele suche i olejne. Na łamach niniejszej strony internetowej macie Państwo możliwość m.in. zapoznania się z pełną ofertą, znajduje się tam również poradnik dla malarzy korzystających z naszych farb.

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy olejne, galeria malarstwa - Touch of Art »

  Touch of Art narodziła się z miłości do sztuki. Jest obecnie jedną z największych internetowych Galerii Współczesnego Malarstwa Europejskiego. Przedstawiamy w niej i sprzedajemy obrazy europejskich malarzy. Promujemy europejską sztukę - z całym jej bogactwem i różnorodnością. Wierzymy, że wśród prezentowanych w naszej galerii obrazów znajdą Państwo coś dla siebie. Zapraszamy do zanurzenia się w świecie Sztuki i wzbogacania Państwa kolekcji! Zapewniamy dynamiczną obsługę przy zakupie obrazów prezentowanych na naszej stronie.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy »

  Internetowa galeria obrazów olejnych Arte. Piękne, ręcznie malowane obrazy wielu wspaniałych artystów. Duża różnorodność tematyczna. Sztuka współczesna, obrazy nowoczesne i klasyka. Prace malarskie do każdego pomieszczenia i wnętrza. Obrazy olejne na indywidualne zamówienia. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akwarelista Maciej Zaborowski »

  Swoją przygodę z akwarelami Maciej Zaborowski zaczął ponad ćwierć wieku temu. Autor akwareli zaprasza na swoją witrynę internetową osoby które interesują się malowaniem akwareli, ale nie tylko. Na swojej stronie Maciej Zaborowski zamieścił portfolio namalowanych przez siebie akwareli, krótkie wiadomości, które dotyczą malarstwa. Najważniejszą inpiracją artysty Macieja Zaborowskiego jest architektura i pejzaż miejski. Serdecznie zapraszam na witrynę sztukaakwareli.pl

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reprodukcje na płótnie »

  Galeria LueLue to galeria internetowa ze zdjęciami i reprodukcjami na płótnie. W ofercie naszej znajdą Państwo wysokiej jakości reprodukcje obrazów słynnych malarzy, jak również zdjęcia na płótnie znanych fotografików. Reprodukcje Gustav Klimt, Alfons Mucha, Edgar Degas, Paul Gauguin, Amadeo Modigliani, Auguste Renoir Giovanni Boldini, Vincent Van Gogh, Leonardo da Vinci i wielu innych.

  Data dodania: 04 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Andrzej Stefanowski - Obrazy »

  Andrzej Stefanowski urodził się w Kwiatoniu a studia ukończył na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zajmuję się szeroko pojętym malarstwem. Tematami prac jego są: starówki, pejzaże, abstrakcja, martwa natura, sztuka współczesna. Jego malarstwo obejmuje obrazy olejne jak również akwarele. Opublikował dwa albumy z grafikami i akwarelami poświęcone zabytkom Zielonej Góry i Szprotawy. Piękne obrazy można osobiście oglądnąć w Zielonej górze w pracowni artysty.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rysunekstudio.pl »

  Nasz Kurs rysunku od pięciu lat skutecznie przygotowuje uczniów liceów do egzaminów na studia architektury. Jesteśmy architektami oraz studentami Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej i dzielimy się wspólną pasją, jaką są dla nas sztuki wizualne.
  Kurs rysunku Katowice oraz kurs rysunku Gliwice pozwala naszym kursantom na rozwijanie ich własnych stylów rysunku w oparciu o jego właściwe zasady. Pokazujemy szeroki przekrój technik i możliwości oraz zasady, dzięki którym kurs rysunku Katowice pozwoli na osiągnięcie znakomitego wyniku. Kursanci zdobędą wiedzę jak postępować, aby zwiększyć swoją szansę na pozytywną ocenę z egzaminu w zależności od preferowanego wydziału architektury.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Galeria Akrylowa - obrazki na ścianę »

  Obrazy akrylowe malowane ręcznie na płótnie to świetny pomysł na prezent pod choinkę, prezent na urodziny, na imieniny lub z każdej innej okazji. Obrazki na ścianę z Galerii Akrylowej są malowane wyłącznie przez Katarzynę Wróbel, która inspiruje się głównie przyrodą i człowiekiem. Akryle wyróżniają się geometrycznymi wzorami, kontrastowymi kolorami i zestawieniami barw, są często abstrakcyjne, wizyjne, odbiegające od tego, co obserwujemy na co dzień. Obrazy akrylowe z tej galerii odświeżą każde wnętrze: pokój, salon, sypialnię, kuchnię, a nawet biuro, wniosą w pomieszczenie nowe życie, rozświetlą je i uczynią oryginalnym. Obrazki na ścianę można nabyć w bardzo przystępnych cenach.

  Data dodania: 25 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Animacje i karykatury-pracownia autorska »

  Uśmiech i żart - towarzyszą rysowaniu karykatur na żywo, podczas imprez firmowych, targów, wesel, urodzin czy karnawału. Duże doświadczenie rysownika - kilkanaście lat rysowania karykatur na żywo. Autor to szybki karykaturzysta - nie męczy pozującego - wykonanie karykatury w 3 minuty. Karykatury studyjne ze zdjęć - różne techniki: ołówek, flamaster, akwarela i suchy pastel. Rysuje karykatury na różnych formatach - A4, A3 i większych. Zawsze na czas. Karykatury w animacji. Humorystyczne rysunki reklamowe.

  Data dodania: 09 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy portal dla artystów »

  Portal Ludzi Sztuki jest skierowany przede wszystkim do osób, które szukają możliwości podzielenia się swoją twórczością z innymi, a także chcących uzyskać obiektywną ocenę od ludzi, którzy na co dzień zajmują się daną kategorią sztuki. Portal Ludzi Sztuki ma za zadanie stworzenie kontaktu pomiędzy młodymi artystami a specjalistami dzięki czemu osoby, które do tej pory tworzyły w domu mogą stać się prawdziwymi artystami.

  Data dodania: 14 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Portret ze zdjęcia - Malowany.com.pl »

  Ciekawią Cię portrety tworzone na podstawie zdjęcia? A może potrzebujesz stworzyć bajkowy pokój dla swojego dziecka? Jeżeli tak, koniecznie zdecyduj się na wizytę w poniższym serwisie internetowym, dlatego że znajdziesz tam niezmiernie interesującą propozycję. Proponowane warunki są rzeczywiście zachęcające, zatem nie obawiaj się niepotrzebnie, że nie będziesz mógł sobie pozwolić na taki koszt. Koniecznie też przyjrzyj przykładowe realizacje, a nie będziesz miał już najmniejszych wątpliwości tyczących się swojego wyboru.

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Malarstwo

Malarstwo - nowa strona:

Adres: