Tłumaczenia i obsługa biura prasowego

Tłumaczenia i obsługa biura prasowego

Biuro Tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia, lokalizację i adaptację językową wielojęzycznych stron internetowych. Najnowszym produktem biura tłumaczeń jest prowadzenie i kompleksowa obsługa wielojęzycznego biura prasowego i bloga firmowego. Firma pomaga polskim przedsiębiorcom osiągać sukcesy na zagranicznych rynkach.

Szczegóły strony 123tlumacz.pl:

Podlinkuj stronę 123tlumacz.pl:

Tłumaczenia i obsługa biura prasowego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 38 Odwiedziny googlebot 127

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz przysięgły języka angielskiego i hiszpańskiego »

  Tłumacz przysięgły języka angielskiego od 2004 roku oraz tłumacz języka hiszpańskiego od 2005 roku. Świadczę usługi tłumaczeń przysięgłych, zwykłych i specjalistycznych oraz wykonuję tłumaczenia ustne, pisemne i wyjazdowe. Specjalizuję się w języku angielskim i hiszpańskim.

  www.fresh-ideas.pl

  Tłumaczenia przysięgłe wykonywane są szybko, terminowo i profesjonalnie.

  Tłumaczymy teksty techniczne, handlowe, prawnicze, prawno-ekonomiczne, medyczne, naukowe, literackie, samochodowe, strony internetowe, materiały marketingowe i promocyjne, programy komputerowe, materiały szkoleniowe, dokumentacje techniczne, certyfikaty, dyplomy i wiele innych.

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia język angielski »

  Jesteśmy firmą oferującą usługi lingwistyczne. Wykonujemy tłumaczenia ogólne oraz specjalistyczne, z zakresu: ekonomii, finansów, bankowości, handlu, techniki, budownictwa. Ponadto zajmujemy się tłumaczeniami tekstów prawnych, takich jak: pism sądowych, dokumentów urzędowych, umów, aktów notarialnych, ustawodawstwa i orzecznictwa prawa europejskiego. Na życzenie Klienta tłumaczenia są uwierzytelniane przez tłumaczy przysięgłych.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Biuro tłumaczeń Transleo wykonuje tłumaczenia ustne i pisemne zarówno przysięgłe i zwykłe. Zajmujemy się obsługa tłumaczeniową konferencji i sympozjów. Wykonujemy tłumaczenia z języka polskiego na obcy oraz z obcego na obcy np. z angielskiego na niemiecki. Nasi tłumacze do najlepsi specjaliści z wielu dziedzin. Posiadamy specjalistyczne oprogramowanie oraz odpowiednie ubezpieczenia OC.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Kraków »

  Tlumaczenia są dla nas chlebem powszednim i wykonujemy je już z powodzeniem od 18 lat. A jeżeli nie są jeszcze Państwo przekonani o dokładności oraz skuteczności tłumaczeń firmy Lingua Expert i potrzebują Państwo opinii naszych klientów, by się przekonać, wystarczy skontaktować się z nami lub z firmą, instytucją z którą mieliśmy okazję współpracować. Lista naszych klientów znajduje się na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszamy!

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń, tłumacz przysięgły »

  Biuro Tłumaczeń Hieroglif Express oferuje Państwu wszelkiego rodzaju tłumaczenia techniczne i przysięgłe, tłumaczenia angielski, niemiecki i inne. Do każdego otrzymanego zlecenia dobierany jest tłumacz specjalizujący się w konkretnej dziedzinie. Przetłumacz z nami co tylko zechcesz. Przyjmujemy zlecenia na tłumaczenia techniczne we wszystkich językach świata. W naszej ofercie tłumaczenia angielski w niezwykle atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Przyjmujemy zlecenia na tłumaczenia ustne i zapewniamy obsługę językową konferencji, szkoleń, rozmów handlowych itp. Tłumaczymy teksty z dziedziny informatyki, finansów, prawa i ekonomii, budownictwa oraz wszelkie teksty i normy techniczne. Dobre tłumaczenie w dobrej cenie to oferta, którą trudno znaleźć na rynku translatorskim.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Grono Tłumaczy Kwaśniewscy jest najstarszą firmą tłumaczeniową w Polsce. Od początku firmą prywatną, zawsze w czołówce firm translatorskich. Prowadzimy usługi dla handlu zagranicznego i przemysłu. Nasze tłumaczenia realizujemy zawsze punktualnie, dajemy tym samym gwarancję efektywnej realizacji Państwa celów. Nasza firma to łatwość kontaktu w obszarze międzynarodowego biznesu i handlu. Specjalizujemy się w tłumaczeniach dla biznesu, oferując teksty prawne, techniczne, medyczne, marketingowe i inne.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dagmara Belcik - tłumacz języka włoskiego, interprete italiano-polacco »

  mgr Dagmara Belcik - profesjonalne tłumaczenia w języku włoskim i angielskim. Tłumaczenia ustne konsekutywne oraz symultaniczne podczas spotkań biznesowych, targów, konferencji, różnego rodzaju prezentacji publicznych firm wchodzących na nowe rynki. Pomoc w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy firmami w Polsce oraz we Włoszech.Jak również tłumaczenia pisemne: techniczne (motoryzacja, mechanika, hydraulika, elektronika, ceramika) transport, telekomunikacja, informatyka dla firm polskich i włoskich oraz osób prywatnych. Gwarantuję solidne oraz terminowe wykonanie tłumaczenia.Wykonywanie tłumaczeń na obszarze Polski jak również możliwość wyjazdu poza granice. Wynagrodzenie do negocjacji.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • ARB Tłumacz rosyjski zabrze »

  Oferta tłumaczeń z języka niemieckiego lub rosyjskiego, uzyskiwanych z powodzeniem przez nadzwyczaj doświadczone Biuro Tłumacza Przysięgłego obejmuje zwłaszcza dziedziny: przekłady dokumentów urzędowych oraz handlowych oraz sądowych (razem z tłumaczeniem dokumentów o tematyce ogólnej), błyskawiczne przekłady dokumentów samochodowych a także specjalistycznych tekstów prawniczych. Poprzez ARB osiągalne jest także tłumaczenie fachowej dokumentacji technicznej bądź skomplikowanych instrukcji obsługi maszyny czy też urządzenia. Wspierające informacje o zakresie funkcjonowania Biura Tłumacza Przysięgłego ARB mieszczą się na stronie www.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski tłumaczenia profesjonalnych tekstów technicznych - FTL Translations. »

  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.ftl-translations.pl, z której dowiedzą się Państwo, dlaczego warto współpracować z nami. Oferujemy tłumaczenie wszelkich tekstów z różnych dziedzin naukowych, także literackich, z angielskiego i na angielski.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Translator24.pl »

  Chcesz wiedzieć, gdzie znajdziesz takie tłumaczenia, jakie są najlepiej dostosowane do twoich potrzeb? Nasza firma może ci zaoferować niezwykle atrakcyjne ceny, a dodatkowo darmową wycenę zlecenia. Oferujemy ci ogromną liczbę języków, pomożemy wykonać tłumaczenia samochodowe, CV czy też inne. Warto jest pamiętać o tym, że działamy na polskim rynku od dawna i mamy dla ciebie wiele interesujących propozycji w tym zakresie. Wybierając naszą firmę jesteś w stanie sprawdzić, że bez większych trudności dobierzesz dla siebie najbardziej interesujące rozwiązania tego typu. Wybierz więc koniecznie nasze tłumaczenia, jeśli zależy ci na najlepszej jakości takich rozwiązań. Sprawdź koniecznie naszą firmę, gdyż oferujemy ci wiele interesujących rozwiązań w tym zakresie.

  Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »