Warsztaty samochodowe Podkategoria: Warsztaty samochodowe

« poprzednia strona · 5
 • Skp - stacja kontroli pojazdów »

  Poprzez serwis SKP.PL najpierw możliwe jest fachowe wyszukanie odpowiedniej stacji kontroli pojazdów, a następnie wybranie właściwego podmiotu i umówienie się na wizytę. W bazie punktów usługowych ujętych w rankingu motoryzacyjnym serwisu znajdują się jedynie wysokiej klasy, sprawdzone miejsca, które cechuje kompleksowość oferty i profesjonalizm świadczonych usług.

  Data dodania: 30 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Eurograd.pl - polerowanie lakieru kraków »

  Zajmujemy się usuwaniem wgnieceń oraz rys bez lakierowania. Usuwamy wgniecenia po gradobiciu do średnicy ok. 6 cm i maksymalnej głębokości 3 mm, a także te powstałe na skutek aktów wandalizmu, drobnych kolizji, lawin śnieżnych itp. Mając na uwadze rosnące zapotrzebowanie na estetyczny wygląd samochodów, rozszerzyliśmy ofertę o wieloetapowe polerowanie lakieru, usuwanie drobnych zarysowań systemem SSR oraz aplikację powłok ochronnych na lakier, ceramicznych marki GYEON Q2 MOHS SYNCRO.
  Zajmujemy się usuwaniem wgnieceń oraz rys bez lakierowania. Usuwamy wgniecenia po gradobiciu do średnicy ok. 6 cm i maksymalnej głębokości 3 mm, a także te powstałe na skutek aktów wandalizmu, drobnych kolizji, lawin śnieżnych itp.

  Data dodania: 20 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Serwisvolvo.pl - Geometria kół »

  Auto Serwis Loga jest naprawdę bardzo dobrym niezależnym serwis Volvo, który cieszy się świetną opinią wśród klientów. Działa już naprawdę długo. Od pierwszych dni swojej działalności kładzie nacisk na najwyższą jakość oferowanych usług. Powierzając swoje Volvo mechanikom tego serwisu, można być pewnym, że auto zostanie naprawione szybko. W ofercie znajduje się między innymi przegląd przed zakupem. Pracownicy zajmą się również geometrią kół, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba. Plusem serwisu jest wykwalifikowany personel, a także wysokiej klasy sprzęt, który pozwala na szybką, sprawną pracę. Do tego dochodzą przystępne ceny.

  Data dodania: 27 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Myjnie ultradźwiękowe warsztatowe »

  Technologia ultradźwiękowa jest stosowana głównie do mycia powierzchni o złożonym kształcie za pomocą takich urządzeń jak myjki warsztatowe automatyczne. Proces mycia polega na generowaniu oscylacji o wysokiej częstotliwości powodujących silną kawitację cieczy w pojemniku do mycia. Miliony małych bąbelków eksplodują na powierzchni i usuwają resztki oleju, emulsji i innych zanieczyszczeń.

  Data dodania: 20 02 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Warsztaty samochodowe

Warsztaty samochodowe - nowa strona:

Adres: