Warsztaty samochodowe Podkategoria: Warsztaty samochodowe

« poprzednia strona · 5
 • Skp - stacja kontroli pojazdów »

  Poprzez serwis SKP.PL najpierw możliwe jest fachowe wyszukanie odpowiedniej stacji kontroli pojazdów, a następnie wybranie właściwego podmiotu i umówienie się na wizytę. W bazie punktów usługowych ujętych w rankingu motoryzacyjnym serwisu znajdują się jedynie wysokiej klasy, sprawdzone miejsca, które cechuje kompleksowość oferty i profesjonalizm świadczonych usług.

  Data dodania: 30 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Eurograd.pl - polerowanie lakieru kraków »

  Zajmujemy się usuwaniem wgnieceń oraz rys bez lakierowania. Usuwamy wgniecenia po gradobiciu do średnicy ok. 6 cm i maksymalnej głębokości 3 mm, a także te powstałe na skutek aktów wandalizmu, drobnych kolizji, lawin śnieżnych itp. Mając na uwadze rosnące zapotrzebowanie na estetyczny wygląd samochodów, rozszerzyliśmy ofertę o wieloetapowe polerowanie lakieru, usuwanie drobnych zarysowań systemem SSR oraz aplikację powłok ochronnych na lakier, ceramicznych marki GYEON Q2 MOHS SYNCRO.
  Zajmujemy się usuwaniem wgnieceń oraz rys bez lakierowania. Usuwamy wgniecenia po gradobiciu do średnicy ok. 6 cm i maksymalnej głębokości 3 mm, a także te powstałe na skutek aktów wandalizmu, drobnych kolizji, lawin śnieżnych itp.

  Data dodania: 20 11 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Warsztaty samochodowe

Warsztaty samochodowe - nowa strona:

Adres: