Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Iwona Kopeć

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Iwona Kopeć

"Gabinet psychoterapii PoWracając do siebie" umożliwi Ci powrót do siebie, gdy czujesz, że jesteś w kryzysie, że sobie nie radzisz. W bezpiecznej atmosferze z pomocą psychologa psychoterapeuty będziesz mógł przyjrzeć się swoim emocjom, zachowaniom, myślom. W gabinecie psychoterapii będziesz mógł uzyskać pomoc w kryzysie emocjonalnym, partnerskim, zdrowotnym. Gdy czujesz, że masz depresję, gdy męczą Cię stany lękowe, nie radzisz sobie w relacjach z ludźmi, masz problemy ze znalezieniem pracy lub jej utrzymaniem, umów się na spotkanie do psychoterapeuty przyjmującego w Krakowie w Podgórzu. Tutaj w gabinecie psychologa uzyskasz wsparcie, zrozumienie, spotkasz się z życzliwą nieoceniającą atmosferą. Psychoterapeuta Iwona Kopeć zadba o to byś czuł się bezpiecznie podczas rozmowy.

Szczegóły strony www.psychoterapia-kopec.pl:

Podlinkuj stronę www.psychoterapia-kopec.pl:

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Iwona Kopeć

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Terapia grupowa kraków »

  Usługi dedykowane, wsparcie pierwszego kontaktu, warsztaty rozwoju - Centrum Psychoterapii - psychoterapeuta, psycholog Kraków, Katowice, Olkusz. Także szkolenia dedykowane, konsultacje, prelekcje i wykłady. Pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna. Psychoedukacja i psychoterapia w Olkuszu - terapia indywidualna, terapia par oraz terapia grupowa. Zapraszamy - treningi, psycholog, psychoterapeuta, terapia par, grupowa, indywidualna. Także usłgi dla jednostek oświatowych. Pomoc psychologiczna osobom doświadczających życiowych trudności.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień »

  Skuteczny ośrodek terapii uzależnień w województwie małopolskim - ośrodek terapii uzależnień. Szukasz pomocy dla samego siebie albo dla swoich bliskich, członków rodziny ? Proponujemy konsultacje, terapię uzależnień, terapie współuzależnionych oraz DDA, warsztaty terapeutyczne, mitingi AA, to znaczy spotkania z trzeźwiejącymi alkoholikami, odtrucie organizmu. Posiadamy bardzo dobre warunki dla leczących się w naszym prywatnym ośrodku terapii stacjonarnie. Jesteśmy po to aby Ci pomóc w takim przypadku wejdź na naszą stronę, zapoznaj się w informacjami oraz skontaktuj się. Pomożemy Ci pokonać nałogowy kłopot, staniesz się znów zadowolonym człowiekiem patrzącym z optymizmem na kolejny dzień. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poza Centrum - Psycholog Warszawa »

  Ośrodek POZA CENTRUM niedaleko Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu istnieje od czerwca 2000 roku. Psychologowie i psychoterapeuci ośrodka w pracy z ludźmi wykorzystują metodę opracowaną przez doktora Arnolda Mindella nazywaną w skrócie pracą z procesem, psychologią procesu (POP). Psychoterapia Procesu znajduje czynne zastosowanie zarówno w przypadkach pracoholizmu, stresu, jak i psychologicznych podłożach chorób somatycznych czy w warsztatach rozwojowych.

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gliwice »

  Psychoterapia w konwencji Gestalt. Gabinet Psychoterapii w Gliwicach (Śląsk), proponuje osobom poszukującym pomocy w problemach interpersonalnych, emocjonalnych, rodzinnych, zawodowych:
  - terapię indywidualną,
  - terapię par/małżeńską,
  - interwencje kryzysowe,
  - poradnictwo,
  - coaching,
  - jednorazowe konsultacje.
  Więcej informacji o terapii Gestalt, wyjaśnienie jak wygląda pierwsze spotkanie z psychoterapeutą oraz dane kontaktowe - na stronie Gabinetu. Tomasz Jaksik, trener i terapeuta Gestalt - zapraszam serdecznie.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Prowadzimy psychoterapię indywidualną, grupową, par i rodzin oraz warsztaty rozwoju osobistego. Pomagamy osobom cierpiącym na depresję, zmagającymi się z lękiem, stresem, trudnościami w relacjach, poszukującym sensu życia oraz zainteresowanym rozwojem osobistym. Ośrodek Psychoterapii i Treningu Osobistego MENTIS powstał w 2009 roku. Jesteśmy psychologami i terapeutami, którzy od lat współpracują ze sobą w ramach Specjalistycznej Poradni Rodzinnej ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Każdy z nas w różny sposób doświadcza swoich problemów podobnie jak swojego życia, dlatego z każdym pracujemy w odmienny sposób. Psychoterapeuci naszego ośrodka szkolą się w różnych podejściach terapeutycznych, uznając, że każde z nich wnosi istotny wkład w rozumienie osoby i jej problemów.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Równowaga- Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji. Łódź »

  Psychoterapia Łódź - indywidualna, małżeńska, rodzinna.Pomagamy osobom w kryzysach, doświadczającym przewlekłego stresu, cierpiącym z powodu depresji, lęków, różnego rodzaju nadużyć. Pracujemy w nurcie ericksonowskim i systemowym. Pomagamy- znależć nowe rozwiązania starych problemów, poprawić jakość życia. Jeśli szukasz psychologa w Łodzi- zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Lublin »

  W niemal każdym związku - nawet w najwybitniej rozumiejącym się pojawiają się lepsze oraz mniej pomyślne chwile. Komplikacja pojawia się w momencie, gdy te ostatnie zaczynają wymownie i zbyt często panować. W takim okresie przydatna jest terapia małżeńska Lublin. Jej głównym zagadnieniem staje się pomoc w odgadnięciu uczuć decydujących o nieporozumieniach a także przewodzących aż do małżeńskiego kryzysu. Na pokrewnej zasadzie ma miejsce zawodowa poradnia psychologiczna Lublin. Szczególną kwestią jest dobór takiego profesjonalisty, jak chociażby psycholog Lublin, który pomaga rozwiązać trudności tak jak z przeszłego czasu, jak i teraźniejszości.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoza »

  Hipnoza to nie magia to stan umysłu, tak twierdzi Dr Janisław Paciorek który zajmuje się leczeniem chorób psychosomatycznych za pomocą hipnozy. Terapia uzależnień hipnozą nie wyklucza innych form terapii, jest częstym dodatkiem do leczenia klinicznego, czy wręcz substytutem tej formy leczenia, jednakże wspaniale nadaje się do leczenia depresji dając dowody swej skuteczności już wcześniej niż medycyna konwencjonalna. Korzystanie z pomocy hipnotyzera to we współczesnym świecie świadomy wybór odstawienia na bok leków medycyny klasycznej. Hipnotyzer potrafi dzięki sugestii wpłynąć na nasze zachowania i na nasz ciąg na przykład do alkoholu.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Anoreksji, Leczenie Bulimii »

  Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania w Poznaniu skupia się głównie na leczeniu takich zaburzeń psychicznych jakimi są anoreksja i bulimia. Oba przypadki potrzebują pomocy specjalistycznej. Leczenie bulimii jest konieczne gdy zauważasz ataki żarłoczności łączące się jednocześnie z metodami zapobiegającymi przyrost wagi takimi jak: prowokowanie wymiotów, nadużywanie środków przeczyszczających, drakońskie diety i/lub głodówki lub wycieńczające ćwiczenia fizyczne. W przypadku niechęci spożywania posiłków, nagłego spadku wagi ciała, mimo małej masy ciała określanie siebie jako osoby otyłej, jak i zaburzeń endokrynnych ( zanik miesiączek u kobiet, dziewcząt oraz utrata zainteresowań seksualnych i potencji w przypadku mężczyzn) należy zgłosić się na leczenie anoreksji.

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Rybnik »

  Kiedy nieprzychylny splot okoliczności postawił mnie przed koniecznością leczenia znanego pod pojęciem psychoterapia Rybnik, jako moje miasto rodzinne, okazał się doskonałym miejscem na znalezienie specjalisty z najwyższej półki. Specjalisty, którego stosowana psychoterapia behawioralno-poznawcza okazała się wybawieniem dla moich problemów. Dlatego, jako osoba, która po ponad dwuletnim leczeniu osiągnęła harmonię oraz równowagę i spokój ducha, zachęcam wszystkich aby nie bali się zwrócić po pomoc do specjalisty! Psychoterapia naprawdę pomaga!! Zachęcam do wejścia na stronę www Ośrodka Psychoedukacji Homosum, gdzie krok po kroku dowiecie się Państwo co to jest psychoterapia, jakie formy leczenia stosują tamtejsi psychologowie, pod jakimi numerami telefonów można umówić się na spotkanie.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »