Polityka Podkategoria: Polityka

 • Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. ks. Piotra Skargi »

  Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej wraz z Instytutem Edukacji Społecznej i Religijnej w Krakowie od blisko 10 lat prowadzi działalność edukacyjną, wydawniczą, chartytatywną i społeczną. W nawiązaniu do głównych wartości, które przyświecają naszej organizacji, takich jak: rodzina, tradycja, własność, prowadzimy portal informacyjno-publicystyczny PiotrSkarga.pl, wydajemy czasopisma Polonia Christiana i Przymierze z Maryją, a także rozwijamy internetową telewizję PiotrSkarga TV. Na naszym portalu odnaleźć można takie działy jak: Wydarzenia, Nasze Kampanie, Opinie i komentarze, Warto poczytać, Listy od przyjaciół.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polityk Cymański »

  Cymański Tadeusz to barwna postać w polskiej polityce. Jego kariera polityczna rozpoczęła się od objęcia urzędu burmistrza miasta Malbork. W następnych latach poseł na sejm dwóch kadencji. W roku 2009 został wybrany europosłem do Parlamentu Europejskiego.

  Od roku 1997 posiadał mandat posła na Sejm, początkowo z listy Akcji Wyborczej Solidarność. W 2001 i 2005 był wybierany z ramienia Prawa i Sprawiedliwości okręgu gdańskiego. W wyborach parlamentarnych w 2007 czwarty raz uzyskał mandat poselski.

  W wyborach do Europarlamentu w 2009 roku został wybrany w okręgu wyborczym Gdańsk eurodeputowanym.

  Zachęcamy do odwiedzenia strony www Cymanski.pl na której znajdziesz ważne oraz ciekawe informacje.

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aspoleczna.pl »

  Blog na tematy społeczne oraz o bezdzietności z wyboru. Refleksje, spostrzeżenia, komentarze. Aspołeczny, feministyczny, lewicowy, antyklerykalny. Blog pisany przez młodą, niezależną kobietę, która nie obawia się wyrażać swojego zdania, mimo iż często jest ono kontrowersyjne i niezgodne ze społecznymi oczekiwaniami.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Politycy »

  Osoby pragnące sięgnąć po wiarygodne informacje na temat działalności Platformy Obywatelskiej, serdecznie zapraszamy do odwiedzania oficjalnego serwisu partii - witryny Platforma.org. Na stronie publikowane są istotne informacje {na temat ugrupowania i polityków, działających w rządzie. Kluczowe miejsce w serwisie zajmuje zakładka dotycząca przodujących działaczy zgrupowania. Najobszerniejszy opis dotyczy obecnego premiera kraju - Donalda Tuska. Newsy na temat stronnictwa znajdują się w podstronie mówiącej o aktualnościach. W obrębie serwisu opublikowane zostały również fakty dotyczące parlamentu oraz Instytutu Obywatelskiego. Jeśli pragną Państwo podzielić się swoimi opiniami na temat działalności partii, zapraszamy do korzystania z forum dyskusyjnego.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Minister obrony narodowej »

  Lubisz dużo wiedzieć o świecie polityków? Jeżeli tak, to mamy Wam do zaprezentowania postać i dokonania Pana Romualda Szeremietiewa, bardzo znanego człowieka w świecie wojska i narodowej. Jego burzliwa droga przez wszystkie szczeble kariery była niezwykle trudna i ciężka. Oprócz wielu dokonań takich jak m.in. współudział w utworzeniu Porozumienia Partii i Organizacji Niepodległościowych, opracowanie programu utworzenia sił Obrony Terytorialnej, uzyskanie jako pierwszy cywil tytułu doktora nauk wojskowych, to ponadto Romuald Szeremietiew napisał wiele publikacji, artykułów, a także był współautorem książek i uczestniczył w pięciu programach badawczych w AON. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat tak doświadczonego człowieka to gorąco zapraszamy na szeremietiew.pl.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Politycy PO w parlamencie »

  Portal polityków Platformy Obywatelskiej pracujących w sejmie i senacie. W serwisie swoje profile mają posłowie i senatorowie. Jest to również centrum informacji na temat władz Platformy Obywatelskiej, komisji sejmowych i senackich, projektów ustaw zgłaszanych przez polityków tej partii. Ponadto na stronie można znaleźć szereg dokumentów związanych z działalnością Platformy Obywatelskiej oraz sejmu i senatu. Aktualności zza kulis sejmu oraz najświeższe informacje o przedsięwzięciach senatorów. Aktualne informacje o wydarzeniach związanych z działalnością polityków PO, galerie zdjęć ze spotkań.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • ABC Polityki #8211; Najnowsze informacje ze świata polityki »

  Oferta naszego serwisu informacyjnego przygotowana jest dla ludzi, którzy nie są obojętni na losy naszego kraju. Polityka to dziedzina w jakiej się specjalizujemy. Sztab najlepszych dziennikarzy pilnie pracuje aby na bieżąco dostarczyć Ci zasób najnowszych informacji. Jeśli jesteś fanem jednej, wybranej partii politycznej, na pewno zainteresują Cię kategorie, które przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie. Wszystko to po to, aby przekonać Cię, że polityka nie musi być nudna, a życie świadome służy każdemu.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Polityka

Polityka - nowa strona:

Adres: