Aforyzmy Podkategoria: Aforyzmy

« poprzednia strona · 2
 • Życzenia urodzinowe »

  Znakomite sentencje i życzenia urodzinowe w serwisie www.zyczenia-urodzinowe.com, które rozbawią każdego komu je ofiarujesz. Serwis publikuje setki wzorów życzeń urodzinowych posortowanych w kategorie dla męża, dla żony, dla chłopaka, dla dziewczyny, na 18-nastkę, dla dzieci i wiele innych. Odwiedzający witrynę użytkownicymogą zostać fanami serwisu a prezentowane w serwisie życzenia polubić oraz przyznać im plusa. W serwise znajdują się także zabawne wierszyki urodzinowe i cytaty.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia walentynkowe »

  Każdy ma swoje święto, więc nie można zapomnieć o wszystkich zakochanych. Dla nich zostały stworzone Walentynki. U nas znajdziesz właśnie życzenia walentynkowe na to świetne święto. Bo czasem po prostu wystarczy miłosny wierszyk. Do tego otrzymasz u nas miłosne cytaty i aforyzmy, jakimi zdołasz zachwycić swoją drugą połówkę.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia urodzinowe »

  W serwisie odwiedzający przeczytają kolekcję najpiękniejszych życzeń na urodziny. Urodziny to najwspanialszy dzień w życiu. W serwisie przygotowane zostały sprawdzone setki razy wierszyki i życzenia urodzinowe. Nasze życzenia rozbawią każdego solenizanta i solenizantkę. Zapraszamy do zapoznania się zebranymi w serwisie życzeniami.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aforyzmy

Aforyzmy - nowa strona:

Adres: