Ezoteryka Podkategoria: Ezoteryka

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Chiromancja »

  Chiromancja.com, to serwis, który prócz interesującej nazwy, bogaty jest również w niezwykle ciekawe i interesujące treści. Jeśli zastanawiałeś się kiedykolwiek na czym polega wróżenie z dłoni, koniecznie powinieneś odwiedzić ten serwis. Poznaj historię tej ciekawej metody, a także zapoznaj się z jej licznymi tajnikami. Czy wiesz jaki masz rodzaj dłoni? Tego również możesz dowiedzieć się, odwiedzając Naszą witrynę.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  Tarot Wróżki Otylii. Czy zastanawialiście się Państwo kiedyś nad tym jak będzie wyglądało wasze życie w przyszłości ? Jak potoczą się Wasze losy jaki i losy Waszych bliskich ? Jestem wróżką - tarocistką, nazywam się Otylia Wrzos i z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa na seans z kartami Tarota - mogę Państwu zagwarantować satysfakcję z moich wróżb. Tarot jest przydatną wskazówką w dzisiejszym, zabieganym świecie.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Miłość i partnerstwo »

  Miłość i partnerstwo. Sprawdź jak znaki zodiaku wpływają na związki partnerskie? Wybierz znak zodiaku i przeczytaj swój horoskop partnerski, sprawdź jakim jesteś kochankiem, oraz czego oczekujesz od swojego partnera. Zobacz swój znak: baran, byk, bliźnięta, rak, lew, panna, waga, wodnik, koziorożec, skorpion.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy do nas - wróżby i tarot »

  Szukasz darmowej wróżby, chcesz sprawdzic swoj horoskop milosny, albo interesuja cie tajemniecze runy badz pelne magii karty tarot odwiedz nas a swiat przepowiedni, wrozby nie bedzie dla ciebie obcy. Zapraszamy do nas a na pewno będziesz zadowolony po skorzystaniu z naszych usług.

  Data dodania: 25 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby - wrozby-tarot.com »

  Wróżby pomagają przewidzieć przyszłość i dowiedzieć się czegoś więcej o nas samych. Nic więc dziwnego, że już od dawien dawna cieszą się takim zainteresowaniem, stanowiąc jednocześnie dosyć ważny element naszego życia. Karty tarota, wróżby potrafią odpowiedzieć na pytania z każdej dziedziny życia. Jeżeli jesteście na zakręcie życiowym i nie wiecie co czynić, postawcie na wróżby tarota! Bez wątpienia wróżby pozwolą Wam odegnać wszelkie wątpliwości, i problemy. Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o Waszym życiu? Poznać jego stronę zarówno emocjonalną, jak i materialną? Proponowane przeze mnie wróżby opierają się o karty klasyczne, tarota Ridera Waitea, karty anielskie, wahadełka oraz zdjęcia.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby online »

  Profesjonalny serwis dotyczący szamanek i magii. Dowiesz się tutaj się wielu interesujących rzeczy dotyczących czarów i wróżb, a także poprosić o wróżbę przyszłości. Wszystko dostępne na jednej stronie internetowej, która jest bardzo dobrze prowadzona i daje ogrom możliwości i całą masę ciekawych informacji.

  Data dodania: 26 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lauramei- Wróżenie przez telefon, wróżby, horoskop »

  Nazywam się Laura Mei, około 20 lat temu zaczęłam zadawać pytania i szukać na nie odpowiedzi.Zainteresowałam się numerologią i astrologią i szybko zainteresowanie stało się pasją mojego życia,która trwa do dziś.Dzięki astrologii i numerologii uporządkowałam swoje wnętrze.Nawiązałam zupełnie inne relacje z moimi najbliższymi.Dzięki numerologii,astrologii zrozumiałam czym jest życie i jak go wieść aby się nie zagubić.Pomagam ludziom uporządkować ich życie,tak jak zrobiłam to ze swoim.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katarzynki »

  Wróżby Andrzejkowe to dobra zabawa. Do najbardziej popularnych wróżb w andrzejki należą np: Wróżby z kości. Zdecydowana większość wróżb Andrzejkowych ma na celu przepowiedzenie przyszłości matrymonialnej, kto wyjdzie za mąż. Andrzejki są nazywane dniem Świętego Andrzeja Apostoła, Szkoci obchodzą go najhuczniej, Szkocja ma Św. Andrzeja jako patrona.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik online »

  Sny to tajemniczy fascynujący świat, który może nam wiele powiedzieć zarówno o nas samych jak i o otaczającej nas rzeczywistości. Dzieje się tak dlatego, że gdy śpimy podświadomość nie jest już kontrolowana przez superego. Do naszego umysłu dochodzą obrazy i refleksje głęboko tłumionych przeżyć, emocji i pragnień. Warto więc obserwować swoje sny i poddawać je interpretacji, co z resztą ludzie czynią od zarania dziejów. Świat snów posługuje się mową symboli i tu okaże się pomocny Sennik Profetis, który analizując typowe symbole pomoże w odkrywaniu znaczenia snów. Zaletą serwisu jest połączenie z księgą imion polskich.

  Data dodania: 21 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sennik Online »

  Sennik Online, znaczenia snów - objaśnia nam znaczenia wielu snów, ale oczywiście nie wszystkich, najczęściej tych najprostszych, a jednocześnie najbardziej nie typowych. Interpretacja snów polega na odgadywaniu znaczenia symboli z jakimi mamy do czynienia podczas snu, tylko tutaj możesz opisywać swoje sny, komentować ich znaczenia.

  Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  Serwis ezoteryczny Kosmica współpracuje z blisko 150 doradcami, którzy oferują profesjonalne porady życiowe oraz przewidywanie przyszłości. Główne obszary udzielanych porad to sprawy sercowe, rodzina, praca, finanse, a także dusza i ciało. Każda z osób odwiedzających serwis ma szansę wybrać tego doradcę, którego uzna za najbardziej odpowiedniego dla siebie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu i skorzystania z oferowanych przez nas porad.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Astrologia »

  Zapraszam na moją stronę o astrologii, gdzie znajdziecie interesujące o astrologi oraz o jej wpływie na życie człowieka. Z mojej strony dowiesz się między innymi o ruchu obiegowym ziemi. Ponadto znajdziecie tutaj informacje o gwiazdach, a także o planetach naszego układu słonecznego. Na dodatek pokażemy ci w jaki sposób obliczać czas w poszczególnych strefach czasowych.

  Data dodania: 24 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżbita Mateo - Perfekcyjny Jasnowidz, Karty Tarota Online 24h »

  W współczesnych okresach, każdy wróżbita, który nazywa siebie profesjonalną dysponuje własną stronę internetową, dzięki czemu skorzystanie z przeczuwanie przyszłości jest proste. Strony takich czarodziejek to świetne udogodnienie dla każdego interesanta, Przedstawione są tam, bowiem wszelakie metody, jakie wróżki wykorzystują, zaczynając od przepowiadania z kart a kończąc na tym z fusów. Na witrynie takiej znajdzie się także horoskop, który jest znakiem firmowym wielu wróżek. Chcąc mieć pewność, że selekcjonuje się dobrą wróżkę, warto sprawdzić opinie jej poprzednich klientów oraz jej staż. Im więcej pozytywnych opinii, tym lepiej. Podobnie jest ze stażem. Najlepszy wróżbita swoim doświadczeniem dopuszcza, bowiem wierzyć, że dana osoba zajmuje się zapowiadaniem na serio.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zaklęcia »

  Zaklęcia miłosne - Rzuć urok na osobę, o której myślisz ! Potrzebujemy jeden dzień na rzucenie Twojego zaklęcia, klątwy. Na stronie Zaklęcia, Uroki, Czary, Rzucanie zaklęć miłosnych, Rzucanie uroków miłosnych, Miłosne uroki, Czary na zakochanie, Klątwy. Twoje zaklęcie będzie rzucane za pomocą świecy i białej księgi magii. Pragniesz rzucić miłosne zaklęcie na wybraną osobę przez ciebie? Zobacz Naszą stronę zaklecia.com.pl.

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jasnowidz »

  Z wykształcenia jestem psychologiem. To pozwala dokładnie diagnozować problemy klientów. Dar wróżenia mam w genach. To dziedzictwo i magia Podlasia. W tym oczyszczanie szeptuch, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Bezcenne. Moje doświadczenie i zainteresowanie psychotroniką, okultyzmem i ezoteryką to ponad 20 lat pracy zawodowej. W tym praktyki: terapeutyczne, lecznicze, badawcze i transgresywne w ramach HPM (Human Potencjal Movement). To świadomość tego, że aby pomóc innym, trzeba przede wszystkim poznać siebie. To pomoc ludziom w trudnych sytuacjach.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tarot wróżka Warszawa »

  Jeżeli chcemy dowiedzieć się, co nas czeka w przyszłości, możemy wybierać spośród różnych form wróżenia. Oprócz tarota możemy poprosić o powróżenie z fusów czy też z ręki. Pamiętajmy jednak, że to głównie my sami kształtujemy swoją przyszłość. Nawet jeśli wróżka przepowie nam negatywne wydarzenia, starajmy się traktować to jako ostrzeżenie i tak kierujmy naszym życiem, aby nie było w nim na te wydarzenia miejsca.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Miłosne problemy »

  Jeśli masz jakiś skomplikowany dylemat natury miłosnej, odwiedź naszą poradnię już teraz. Wiele atrakcyjnych wróżb miłosnych pomoże ci przezwyciężyć nawet z trudnymi sytuacjami. Rady profesjonalnych wróżek na pewno okażą się pomocne. Każdy związek jest niezwykle ważny, więc warto skorzystać z pomocy uzdolnionych wróżek. Pomagamy rozwiązać problemy miłosne.. i nie tylko.. u Nas możesz zapytać nasze wróżki także o inne rzeczy.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka Warszawa »

  Chcesz sprawdzić jak będzie przebiegało Twoje życie? Co zrobić, aby uniknąć złego losu i stać się szczęśliwym człowiekiem? Jasnowidz Norman wykorzystując swoje nie codzienne zdolności pomógł już tysiącom osób. Może pomóc również i Tobie. Zapraszam na stronę www.chiromanta.pl.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby »

  Tarot. Portal ezoteryczny, w którym wróżki online przepowiedzą Ci przyszłość. Karty tarota jest to wiarygodne narzędzie ezoteryczne. Wróżby miłosne, wróżby dotyczące Twojej kariery zawodowej a także Magia i Czary pomogą Ci. Nie możesz poradzić sobie z finansami, lub chcesz zapytać o swoją przyszłość w sferze miłosnej koniecznie odwiedź naszą stronę.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wrozka.net.pl »

  Dobrą wróżbę musi cechować obiektywizm i profesjonalizm. Nie ma tutaj miejsca na wnikliwą obserwację zachowania klienta, gdyż mogłoby to wpłynąć na treść interpretacji. Obiektywną wróżbę otrzymasz, wykorzystując Tarot online. Polega on na mailowym kontakcie z wróżką. Wysyłasz jej kilka pytań, swoje imię i datę urodzenia, a po 3-4 dniach w odpowiedzi otrzymujesz interpretację Tarota oraz analizę numerologiczną (gratis).

  Data dodania: 13 02 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ezoteryka

Ezoteryka - nowa strona:

Adres: