Ezoteryka Podkategoria: Ezoteryka

« poprzednia strona · 3
 • Znaczenie Imion Profetis »

  Serwis Profetis przedstawia rzetelne wyniki dociekań językowo-historycznych aby pomóc w zrozumieniu prawdziwego znaczenia imion. W naszej Księdze Imion Profetis znajdą Państwo wszelkie ciekawe i przydatne informacje o najpopularniejszych w Polsce imionach żeńskich i męskich: opis pochodzenia i znaczenia, daty imienin, charakterystykę imienia, notkę o orędującym świętym patronie czy formy obcojęzyczne. Kiedy przychodzi wybrać imię dla dziecka lub na bierzmowanie czyż nie lepiej zrobić to zrobić to bardziej świadomie?

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby z kart tarota. Stawianie tarota. »

  Wróżby z kart, to najlepszy sposób, by poznać przyszłość; to polepszy Twą teraźniejszość – poznaj teraźniejszość, by zmienić przyszłość. Wróżby kart tarota i kart Lenormand przez telefon i wróżby w gabinecie. Renomowany wróżbita z Warszawy zaprasza na karciany seans. Oferta profesjonalnych usług wróżbiarskich: klasyczne wróżby z kart: Tarot i Lenormand oraz interpretacja snów według starej szkoły. Wróżbita zaprasza.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby sylwestrowe »

  Specjalictyczny portal ezoteryczny obsługiwany przez ekspertów. Na stronie znajdziesz co niemiara popularnych wróżb, jak wróżby andrzejkowe, wróżby sylwestrowe. Wróżby, postawione przez nasze wróżki opierają się na kartach tarota, kartach klasycznych.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Znaki zodiaku »

  Na naszej stronie umieściliśmy horoskopy dla każdego znaku zodiaku. Można poznać co czeka nas dziś, jutro lub w całym miesiącu. Dla osób, które wiedzą, jak ważny jest wpływ układu planet na życie, udostępniliśmy możliwość obliczenia biorytmu na podstawie dokładnej daty urodzenia. Warto poznać informacje na temat swojej aktualnej dyspozycji, pomoże to wybrać najbardziej odpowiednią chwilę na podjęcie ważnej decyzji. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Huna »

  Strona poświęcona starożytnej wiedzy z Hawajów - Hunie. Prawo przyciągania - Huna i Sekret Opisuje ona mechanizmy działania świata od strony duchowej, przez co umożliwia aktywne korzystanie z życia na fizycznym planie. Zdolności ponadzmysłowe, takie jak telepatia, jasnowidzenie i umysł wpływający na materię, nie są już dłużej zarezerwowane dla małej grupki ludzi z naturalnymi talentami. Mogą one być rozwijane przez każdego, kto zechce zaakceptować Hunę, przynajmniej jako działającą hipotezę. W przeciwieństwie do wielu magicznych systemów, które wymagają wiary, nie informując, w jaki sposób działają, Huna zachęca do zadawania pytań. Jest bowiem systemem otwartym, bezdogmatycznym i nie zakładającym, że jest w jakikolwiek sposób kompletnym.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka Warszawa »

  Zapraszamy do odwiedzenia strony na której wróżka demonstruje swoje umiejętności. Jest to przykładowo wróżenie ze zwykłych kart, które pozwala na orientacyjne prognozowanie przyszłości. Wróżka potrafi przepowiedzieć nasze losy znacznie bardziej drobiazgowo wykorzystując w tym celu karty Tarota, czy kości szamańskie. Wróżka nie tylko prognozuje nasze losy, poza tym daje wskazówki jak wystrzegać się nieprzyjemności w naszym życiu. Gildia daje sposobność do zaproszenia wróżki na imprezy jak wieczory panieńskie i walentynki. Gildia oferuje poza tym szkolenia poświęcone magii jak np. szkolenie o nazwie: ”Czarownice w Kamiennym Kręgu Mocy”.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przeznaczenie »

  Jakie jest nasze przeznaczenie? Poznanie własnego przeznaczenia, czyli przyszłości jest czymś, o czym marzy bardzo wiele osób i dzięki nam te marzenia mogą się sprawdzić. Możesz również dowiedzieć się nieco więcej o samym przeznaczeniu i o teoriach na jego temat. Przeznaczenie jest tematem ciekawym, dlatego warto bardziej się w niego zagłębić i wiedzieć więcej. Tutaj także znajdziesz opisy filmów z serii Oszukać Przeznaczenie.

  Data dodania: 06 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ezosfera.com Forum Ezoteryczne »

  Jeżeli interesujesz się pojęciem ezoteryki, światem metafizyki i parapsychologii to dołącz do dyskusji. Nasze forum porusza takie tematy jak tarot, wróżby, znaczenie snów, horoskopy, numerologię i inne tematy związane ze sferą duchową człowieka. Poznaj tajemniczy świat ezoteryki i różne filozofie świata, zajrzyj w głąb swojego umysłu.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Feng Shui zasady »

  Sztuka Feng shui, która liczy sobie tysiące lat, jest sztuką aranżacji przestrzeni, której zadaniem jest stworzenie miejsca przyjaznego ludziom. Aranżacja przestrzeni według feng-shui pomoże Ci urządzić Twój dom tak, aby przebywanie w nim było jeszcze przyjemniejsze. Nauka w naszej Akademii Feng-Shui we Wrocławiu pozwoli Ci poszerzyć umiejętności w zakresie sztuki feng shui. W Akademii zdobędziesz wiedzę z zakresu: feng shui w biznesie i w pracy, feng shui w domu, astrologii chińskiej, feng shui wędrującej gwiazdy, radiestezji, medycyny chińskiej i innych zagadnień związanych z feng shui. Studia obejmują również: remedia, zastosowanie symboli, kolory w feng shui, feng shui mieszkania.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Feng shui »

  Niniejszym oddaję Wam do użytku stronę poświęconą sztuce Feng Shui, będącej niezwykłą dziedziną starożytnej chińskiej nauki, której zastosowanie w życiu codziennym także dziś może przynieść każdemu z nas namacalne korzyści. Powiem więcej – może ona przyczynić się do prawdziwej przemiany, o ile zostanie prawidłowo i zgodnie z zasadami sztuki wprowadzona w życie. Serdecznie zapraszam na moją stronę internetową. Zachęcam do codziennego odwiedzania jej.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szeptunka »

  Witam,Jestem wróżką, zajmuje się między innymi: wróżeniem za pomocą kart tarota, wykonuję również magiczne rytuały oraz talizmany ochronne. Mogę też odpowiedzieć na pytania dotyczące rozległego czasu jak i te wymagające odpowiedzi na pytania " tak " lub " nie ".Jeżeli potrzebujesz pomocy, możesz przyjechać do mnie osobiście lub też poprosic mnie o dojazd.Pamiętaj, los nie jest odgórnie przesądzony, a więc możesz go zmienić na lepszy.Zapraszam serdecznie.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przepowiednie wróżek i jasnowidzów. »

  Horoskopy i przepowiednie dla każdego znaku zodiaku od wróżki lub jasnowidza. Sprawdź swoją przyszłość i poznaj sekrety gwiazd. Pznaj przepowiednie karciane tarota, kart anielskich i tych twojego wyboru. Zadzwoń do wróżki lub jasnowidza i dowiedz się więcej niż wiesz dotychczas o sobie.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oobe »

  iSen.pl - witryna internetowa poświęcona zjawisku snu i oneironautyce (świadome śnienie - LD, eksterioryzacja - OOBE). Dzięki nam poznasz tajemnice snu!

  Na naszej stronie znajdziesz mnóstwo informacji na temat procesu snu. Dowiesz się tutaj również w jaki sposób osiągnąć świadomy sen czy też stan OOBE (doświadoczenie poza ciałem).

  Poza tym zachęcamy do często korzystania z forum, gdzie można się wymienić opiniami i spostrzeżeniami z innymi oneironautami w sprawie LD i OOBE.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Solarius - Portal Astrologiczny Piotra Gibaszewskiego »

  Dla wszystkich, którzy interesują się związkami astrologii z gospodarką. Zapraszam na horoskopy dla znaków na kolejny miesiąc.Obok horoskopu rocznego jest także tygodniowy, aktualizowany pod koniec tygodnia. Możesz zamówić prognozę z którego dowiesz się jak wyglądają Twoje związki partnerskie, kontakty uczuciowe, kariera, możliwości.Piotr Gibaszewski zajmuje się numerologią od siedemnastu lat.
  Prowadzi indywidualne konsultacje astrologiczne, na podstawie portretu numerologicznego.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ezoteryka

Ezoteryka - nowa strona:

Adres: