Kartki elektroniczne Podkategoria: Kartki elektroniczne

 • Życzenia noworoczne »

  Od niegdysiejszych okresów jednostki inaugurują nowiutkie dni do celebrowania. Dzień pracownika komunalnego, dzień zapobiegania przemocy wobec dzieci czy dzień drzewa. Są niemniej jednak takie święta, które są celebrowane na szerokiej Ziemii przez spory odsetek ludzi. Chyba nie ma takiej wariantu, żeby nie znać czegokolwiek o Sylwestrze. Przede wszystkim, gdy posyła się wtedy eleganckie życzenia na nowy rok przekazując sporo bombowego w następnym roku.

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia walentynkowe »

  Nieprawdopodobna idea, że setki ludzi wysyła ogólnie rzecz biorąc niepowierzchowne wyznania małżonkom w pokrewnym okresie. Wielu przybywają na myśl Walentynki i trafili w sedno słuszność! Weź za darmo już teraz super wierszyki na czternastego lutego, na to, by potem nie słać je na spóźnione. Dysponujemy tylko super świąteczne życzenia nietypowe, dlatego pewnie będziesz pełen podziwu dla nich.

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świat obrazków » zdjęcia, obrazki »

  Dla internautów szukających rozrywki w internecie, obowiązkową pozycją jest kategoria humor. Stosunkowo częste aktualizacje śmiesznych zdjęć oraz obrazków sprawiają, że niemal co chwilę znajdziesz tam dziesiątki jak nie setki nowych zabawnych zdjęć i obrazków, między innymi karykatury, śmieszne zdjęcia, ludzie, bodypainting, czyli malowanie własnego ciała, śmieszne zwierzęta, itd. Naturalnie, podobnie jak inne e-kartki na portalu, każdy śmieszny obrazek można wysłać do przyjaciół za pomocą pięknej e kartki, bądź też udostępnić bezpośrednio na n-k, bądź innym portalu społecznościowym skupiającym znajome osoby. Udana zabawa, to wspólna zabawa.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Obrazki i komiksy »

  Internet wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Z tego powodu od jakiegoś czasu powstaje coraz więcej serwisów, które tworzą sami użytkownicy, każdy z nich kusi nas swoją ofertą. Jednak często mamy wrażenie, że treść w nich zawarta jest zawsze taka sama. Nasz serwis podpiszobrazek.pl daje użytkownikom nowe możliwości. Znajdujesz dowolne zdjęcie, dodajesz do niego opis, w dowolnej formie graficznej i opublikować na serwisie. Dodawaj zdjęcia, przeglądaj prace innych, komentuj i oceniaj. Weź udział w nowej formie zabawy jaką właśnie tworzymy. Wejdź szybko na podpiszobrazek.pl i dołącz do nas już teraz!!!

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia na święta »

  Póki nie będzie po świętach, to najpierw trzeba się do nich przygotować i je przeżyć. Chałupę całkiem wartko się posprząta. Poniekąd straszniej z upieczeniem ciasta czy trzepaniem kocy. Najpodlej momentami jednakże z tymi maleńkimi materiami. Mowa tu o życzonkach np. na wielkanoc. Bo ile to razy opracujemy coś byczego prywatnymi przekazami. Od czasu do czasu musisz po prostu zaczerpać z gotowych bożonarodzeniowych życzeń.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kartki elektroniczne

Kartki elektroniczne - nowa strona:

Adres: