Numizmatyka Podkategoria: Numizmatyka

 • FabrykaZlota.pl »

  Posiadasz oszczędności, które chcesz zainwestować w złoto? Szukasz sprawdzonej firmy, której można zaufać? Jeżeli tak, to nie musisz już szukać dalej. Nasza firma od lat jest liderem na rynku i w swojej ofercie posiada złote monety i sztabki, które pochodzą z najbardziej prestiżowych mennic na świecie.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep numizmatyczny »

  Sklep numizmatyczny zajmuje się najogólniej pojętą numizmatyką. Czołową pozycję posiadają monety z różnych zakątków świata, monety te występują w sklepie w bardzo dużej ilości. Znajdziemy w tym miejscu monety z Europy takie jak: hiszpańskie, greckie, białoruskie oraz numizmaty z innych kontynentów: Australii, Afryki, Ameryki, Azji. W naszym sklepie kolekcjonerskim nie zabraknie akcesoriów kolekcjonerskich do których zaliczamy: lupy stołowe, ręczne mikroskopy, preparaty do czyszczenia monet srebrnych i złotych, kapsle do monet kolekcjonerskich, albumy na monety oraz sporo innych. Oczywiście dajemy gwarancję ekspresowej przesyłki.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Numizmato - numizmatyka »

  Sklep numizmatyczny Numizmato jest odpowiedzią na pytanie Numizmatyka - gdzie kupować i jak przechowywać monety? Oferujemy Państwu abonament numizmatyczny, monety polskie, wysokiej jakości akcesoria numizmatyczne: kasety na monety, kasety na numizmaty i palety, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Dzięki naszym produktom numizmaty zdobędą wyjątkową oprawę. Numizmatyka to nasza pasja. Zajmujemy się tą tematyką od dawna.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Numizmatyka »

  W każdym domu powinno znaleźć się piękne dzieło sztuki. Niestety są one bardzo drogie i nie jesteśmy w stanie często pozwolić sobie na zakup takiego skarbu. Bardzo dobrym sposobem na obcowanie ze sztuką oraz na zasilenie kolekcji domowych arcydzieł są monety kolekcjonerskie.Monety w różnych rozmiarach, wykonane z różnych kruszców- każdy znajdzie coś dla siebie. Kunsztowne wykonanie każdego elementu tych małych dzieł sztuki wprawi w osłupienie i zachwyt nie jednego konesera.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Numizmatyka

Numizmatyka - nowa strona:

Adres: