Zwierzęta Podkategoria: Zwierzęta

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Hodowla Sznaucerów miniaturowych ps WIN-LIN »

  Hodowla sznaucerów miniaturowych pieprz i sól WIN-LIN z Bydgoszczy poleca:szczenięta z rodowodem,po championach linii amerykańskiej i po psie importowanym z USA z renomowanej hodowli z 50-letnią tradycją-ch.pl,mł.ch.pl Blythewood Kenny,oraz reproduktora z własnej hodowli-ch.pl,mł.ch.pl Bamboo WIN-LIN,wnuka vce zwyciężcy Świata z Kanady,zwyciężców Europy,interchampionów.

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jamnik »

  Jamniki. Hodowla jamników z Jeleniej Kotliny FCI. Jamnik - sprzedaż szczeniąt. Jamnik krótkowłosy miniaturowy (Km) w Jamniki.info. Jamnik (niem. Dackel) – jedna z ras psów pochodząca z Niemiec. Niemiecka nazwa oznacza w dosłownym tłumaczeniu "borsuczy pies"

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jamnik długowłosy miniaturowy i króliczy. Santander. »

  Jamnik to mały pies o twardym zrównoważonym charakterze, wierny, czuły, zabawny i odważny. Jamniki należą do grupy psów myśliwskich zwanych norowcami, oddającą nadzwyczajne usługi myśliwym podczas polowań.
  Z założenia, wynikającego z budowy anatomicznej tej rasy, są one używane głównie do pracy pod ziemią, lecz doskonale sprawdzają się jako tropowce .

  Jamniki hodowane są w trzech odmianach włosa:
  1. Jamniki krótkowłose.
  2. Jamniki długowłose.
  3. Jamniki szorstkowłose.

  Od jamnika możesz otrzymać:
  bezgraniczne oddanie, wierność i miłość.
  Jamnik nie jest tylko psem, jamnik jest członkiem rodziny.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jamniki długowłose miniaturowe i królicze - Hodowla Elsanta »

  Jamnik długowłosy miniaturowy i króliczy - jamniki długowłose miniaturowe i królicze hodowla Elsanta, psy jamniki, szczeniaki jamniki, wystawy, linki do hodowli jamników, historia hodowli Elsanta, a także rodowody jamników, galeria, zdjęcia.
  Jamniki to psy odważne, silne, inteligentne, doskonałe użytkowo. Jako norowce, psy gończe czy tropowce są niezrównane w swej wytrwałości pracując z myśliwymi.
  Ta wspaniała rasa ma po prostu wrodzoną pasję myśliwską. Jednocześnie są idealne jako psy do towarzystwa. Doskonale sprawdzają się jako przyjaciele osób starszych, gdyż są mało wymagające.
  Rzadka to cecha, kiedy pies spełnia tyle warunków, a jednak jamnik jako jedyna z naprawdę nielicznych ras to potrafi.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis społeczności miłośników psów Szczenięta.pl »

  Serwis Szczenięta.pl to specjalnie przygotowana platforma, na której miłośnicy psów mogą swobodnie wymieniać się informacjami, dzielić wrażeniami. Galeria zdjęć Pupili, komentarze do artykułów, własne blogi, ogłoszenia hodowlane i wiele innych rozwiązań, pozwalają na znakomitą prezentację ukochanych psów. Społeczność Serwisu to ludzie, dla których ich czworonożni podopieczni to znacznie więcej, jak super hobby.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jamniki długowłose Tigrida FCI »

  Jamniki długowłose miniaturowe i królicze hodowla Tigrida FCI, jamniki na sprzedaż, szczenięta jamniki.

  Jamnik jest silny, twardy i wytrzymały, a przy tym jednocześnie inteligentny.
  Lata pracy hodowców doprowadziły do powstania wielu odmian jamnika.

  Inteligencja, wytrzymałość i elegancja tego małego, ale jakże charakternego psiaka powodują, że nie sposób go nie pokochać.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy sklep zoologiczny. Psy, koty, rybki, gryzonie... »

  Internetowy sklep zoologiczny należący do sieci sklepów zoologicznych Zoo Natura zaprasza!
  Obecnie jesteśmy jedną z największych sieci sklepów zoologicznych w Polsce, dysponujemy prawie 4 tysiącami m2 powierzchni sprzedażowej. Oferujemy nowocześnie zaprojektowane sklepy zoologiczne, począwszy od projektu i aranżacji, a skończywszy na jego realizacji nastawionej na wygodę klientów. Posiadamy bardzo szeroką gamę produktów dla zwierząt we wszystkich kategoriach. Proponujemy towary, dobrze wyeksponowane i sprzedawane przez kompetentnych sprzedawców. Naszym klientom oferujemy fachową pomoc z zakresu wychowania, higieny oraz żywienia wszystkich zwierząt domowych.

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jamren.pl »

  Hodowla kotów perskich i egzotycznych w kolorach czekoladowych, liliowych i pochodnych. W hodowli znajdują się koty ze znaczeniami- colorpointy i w pełnym umaszczeniu. Nasze koty wychowują się z nami, stawiamy na ich zdrowie i piękno. Mieszkamy na Dolnym Śląsku w Oleśnicy.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Buldog angielski HODOWLA Mrągowia Tym »

  Hodowla Buldoga Angielskiego Mragowia Tym. Hodowlę, która znajduje się w Mrągowie na mazurach zamieszkują psy i suki rasy buldog angielski. Na stronie można znaleźć informację o hodowli jak i wiele cennych informacji o samej rasie. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • MYSZOLEP - Pułapki Klejowe które likwidują myszy, szczury i insekty »

  Klejowe pułapki to nowoczesna metoda zwalczania gryzoni oraz wszelkiego rodzaju insektów. Elementem podnoszącym skuteczność pułapek jest zapachowy składnik kleju wabiący szkodniki na pułapkę. Ekologiczne pułapki klejowe są nowoczesną bardzo skuteczną metodą zwalczania oraz monitorowania (HACCP) szkodników i insektów.

  Data dodania: 24 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rasy psów - iPies.pl »

  . Jeżeli jesteś miłośnikiem psów, koniecznie zapoznaj się z tym, co oferuje strona. Można powiedzieć, że treści, które są na niej udostępniane dotyczą zainteresowań wielu osób. Nie chodzi tu tylko o ilość opisów psów. Czy ktoś z Was kiedykolwiek zastanawiał się nad tym, czy lepszy jest zakup psa, czy może adopcja? Tekst na ten temat również jest dostępny na stronie. W razie pytań/wątpliwości, najlepszym rozwiązaniem jest dodanie komentarza.

  Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Owczarki niemieckie długowłose »

  Najlepsza hodowlą owczarków w całej Małopolsce jesteśmy my. Nasza hodowla Odważny Owczarek jest miejscem życia wielu psiaków. Zarówno wliczamy dlatego szczeniaki i dorosłe osobniki. Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych. Każdego dnia spędzamy z nimi i czas i organizujemy zajęcia. Jesteśmy przekonani, że nasze działania są wyjątkowe. Pragniemy, aby każdy pies był przyjazny i posłuszny w stosunku do ludzi.

  Data dodania: 30 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja dla kotów Poznań »

  Koty które żyją na ulicy praktycznie zdane są na siebie jednak w czasach których żyjemy cywilizacja w znaczny sposób utrudnia im normalne życie często widzimy na ulicy widok przejechanego przez samochód małego kota. Aby zapobiec tym i wielu innym przykrym przypadkom w których koty nie potrafią sobie same pomóc Fundacja Agapeanimali stara się cały czas w miarę możliwości finansowych pomagać i znajdować nowy dom żyjącym na ulicy kotom.

  Data dodania: 18 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zwierzęta »

  Najstarszą grupą zwierząt zamieszkującą naszą planetę są niewątpliwie gady, które często bywają niebezpieczne dla człowieka, dlatego trzeba wiedzieć, jak się z nimi obchodzić. Jako przykład można podać krokodyle, aligatory czy niektóre węże. Ale są też gady, które nie zrobią nam krzywdy i to raczej one nas bardzo się boją - doskonałym przykładem są jaszczurki żyjące w Polsce. Niektóre gatunki jaszczurek potrafią zgubić ogon, kiedy człowiek z ciekawości weźmie je na ręce. Jest to mechanizm chroniący przed drapieżnikami. Nasza strona opisuje nie tylko gady, ale także inne grupy zwierząt.

  Data dodania: 21 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rottweiler - Hodowla Angaros »

  Witam na stronie hodowli ANGAROS. Jesteśmy małą, domową hodowlą rottweilerów. Rottweilery to nasze życie i pasja. Naszym celem jest hodowanie jak najpiękniejszych eksterierowo psów z predyspozycjami do szkolenia.
  Witam na stronie hodowli ANGAROS. Jesteśmy małą, domową hodowlą rottweilerów. Rottweilery to nasze życie i pasja. Naszym celem jest hodowanie jak najpiękniejszych eksterierowo psów z predyspozycjami do szkolenia.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Canisi - gabinet psiej urody »

  Nie jesteś zadowolony wyglądem sierści swojego psa lub wymaga ona strzyżenia? Może chcesz przyciąć pupilowi pazurki lub oczyścić uszy? Odwiedź gabinet psiej urody, gdzie Twój pies zrelaksuje się i doświadczy prawdziwego SPA! Salon psiej urody gwarantuje szybkie strzyżenie w niskich cenach, a dla stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty. Psi fryzjer to miejsce, które Twój pies pokocha - nasze pozytywne podejście do zwierzaka zawsze skutkuje dobrą i owocną współpracą z każdym czworonogiem!

  Data dodania: 13 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wiewiórki Syberyjskie (Burunduki) forum »

  Nasza strona internetowa to prawdopodobnie najlepsze w swojej tematyce Forum,
  które poświęcone jest hodowcom wiewiórek syberyjskich (burunduków).
  Znajdziecie tutaj wszystkie potrzebne Informacje związane z opieką, żywieniem,
  mieszkaniem, zdrowiem, rozmnażaniem i hodowlą w jednym miejscu!
  Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków !

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Koci Punkt Whiskas »

  Strona Koci punkt przygotowano przez whiskas.pl z myślą o kotach oraz ich opiekunach. Blog ma w zamyśle pomoc w zakresie opieki nad tymi uroczymi czworonogami. Podzielony na cztery kategorie, pomaga w dopasowaniu odpowiedniej opieki nad kotami zarówno dla ludzi, którzy po raz pierwszy zdecydowali zająć się kotem, jak i tych, którzy dawniej zajmowali się nimi. Na blogu są dostępne ważne informacje dotyczące witalności kotów oraz metody dbania o ich samopoczucie. Na dodatek opiekunowie dowiedzą się jak dobrze karmić kota: jakie karmy, diety i pożywienie stosować. Następne zasadnicze rady to pielęgnacja małych kotów i dojrzałym. Wskazane są również cenne rady jak przyszykować się na adopcję małego kota.

  Data dodania: 27 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Karma dla psów »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dystrybutora karmy dla psów i kotów First Class. Karmy wyprodukowane w Wielkiej Brytanii z udziałem lekarzy weterynarii. Karmy z duża zawartością mięsa (kurczak, ryba, jagnięcina).Karmy z ochroną stawów (glukozamina i chondroityna). Nie dodajemy chemicznych konserwantów i sztucznych barwników. Wyeliminowaliśmy zbędne alergeny takie jak (pszenica, gluten pszenny, nabiał, białko wołowe). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Najlepsze suche karmy dla twojego psa i kota.

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie psa »

  Skoro chcecie wytresować własnego psa zapraszamy na nasz portal. Znajdziecie tu samouczek tresury pupila. Podzielony jest na wiele tematów, dzięki czemu prościej będzie Wam rozpocząć szkolenie psa. Wychowanie czteronożnego przyjaciela nie musi być trudne, Skoro tylko będziemy wiedzieli czego chce od nas pupil. Psy to te z najinteligentniejszych pupili, i to właśnie dlatego to najlepsi przyjaciele człowieka. Na naszym portalu znaleźć można wiele przydatnych rad, jak postępować z psem oraz w jaki sposób zachęcić psa do współpracy podczas szkolenia. Dzięki temu, szkolenie psa odbędzie się bezboleśnie.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zwierzęta

Zwierzęta - nowa strona:

Adres: