Zwierzęta Podkategoria: Zwierzęta

« poprzednia strona · 3
 • Fryzjer »

  Salon dla psa - Na Psa Urok - nowoczesny fryzjer psi, salon dla psów Zielona Góra. Wysokiej jakości pielęgnacja zwierząt - trymowanie teriera, kąpiel dużego psa, pielęgnacja psów wystawowych, usuwanie pcheł i kleszczy, strzyżenie yorka i strzyżenie psów innych ras. Groomer zaprasza - strzyżenie psa Zielona Góra.

  Data dodania: 13 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Renifery renifery zakopane event mikołaj elf »

  Mamy zaszczyt przedstawić Państwu prawdziwe renifery z Laponii - Finlandia.Nasza firma z wieloletnią tradycją jest organizatorem imprez okolicznościowych z udziałem:reniferów, św. Mikołaja i elfów.Pragniemy serdecznie zaprosić do współpracy z naszą firma w zagrodzie św. Mikołaja. Bajkowe atrakcje zarówno dla tych najmłodszych, jak i też dla tych starszych, którzy być może ze wzruszeniem przypomną sobie opowieści dziadków, czytane przez nich niesamowite historie o powietrznej eskadrze reniferów św. Mikołaja.Chcielibyśmy przywrócić świąteczny klimat i ożywić wspomnienia wraz z św. Mikołajem, elfami i naszymi reniferami. Każde wydarzenie z ich udziałem to niezapomniane chwile i wyjątkowy sposób na promocję Państwa firmy.Zapraszamy gorąco do współpracy.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Atilo »

  Dość tajemniczo brzmiące Feedery to specjalna technika znana w świecie wędkarzy od wielu lat. Polega ona na wykorzystaniu koszyczka zanętowego jak również drgającej szczytówki. Do wykorzystania takowej techniki używane są wyjątkowe wędziska, których średnia głębokość wynosi od 2,70 do 3,90 metra. Wędkujący samemu dokonuje wyboru skorzystania z tej techniki. Właściwie przymocowany sygnalizator brań powiększa skuteczność naszych wypraw wędkarskich. Super nowoczesne urządzenie polega na automatycznym sygnalizowaniu, że zarzucona przynęta została połknięta. Dzięki temu w czasie połowów nie musimy cały czas patrzeć się w wodę, w nadziei na szczęście.

  Data dodania: 14 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lecznica weterynaryjna bytom »

  Zwierzę nie potrafi mówić i nie powie gdzie i co go boli. W Śląskim Centrum Weterynarii Fabisz & Stefanek w Chorzowie, zadbamy o to aby twój pupil wyzdrowiał jak najszybciej. Już od wielu lat oferujemy państwu kompleksowe leczenie waszych zwierzaków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy możemy państwu zaoferować najwyższej jakości leczenie siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Zapraszamy na konsultację do naszego gabinetu.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pokarm dla kota - Friskies.pl »

  Chcesz bardziej zaktywować Twojego kota do działania i jednocześnie nauczyć go nowych sztuczek? W takim razie, aby zrobić to efektywnie i odpowiednio bezpiecznie dla naszego zwierzaka sprawdź profesjonalne poradniki przygotowane specjalnie dla ludzi takich jak Ty na naszym portalu Friskies.pl. Tylko tutaj znajdziesz najbardziej przydatne wskazówki względem tego jak przyzwyczaić Twojego zwierzaka do reagowania na poszczególne sygnały, oraz w jaki sposób zbudować dla niego odpowiedni plac do ćwiczenia witalności i zapewnienia odpowiedniej ilości ruchu.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kot norweski »

  Hodowla kotów norweskich leśnych niedaleko Warszawy. W naszej hodowli każdy kociak jest wypieszczony, wychuchany i lgnie do ludzi. Kładziemy ogromny nacisk na właściwą socjalizację kociąt, dlatego między innymi nie opuszczają one naszej hodowli, zanim nie ukończą czternastu tygodni życia. Nasze koty norweskie leśne otrzymują rodowody, wyprawki. Każdy kotek idzie do nowego domu wykastrowany oraz dwukrotnie zaszczepiony i kilka razy odrobaczony.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zwierzęta

Zwierzęta - nowa strona:

Adres: