Numizmatyka Podkategoria: Numizmatyka

 • Monety »

  Hyath jest firmą która zajmuje się sprzedażą starannie wybranych i niskonakładowych monet kolekcjonerskich, wydawanych przez renomowane mennice pod każdą szerokością geograficzną. Dla każdego z naszych Klientów oznacza to bogaty wybór interesujących monet złotych i srebrnych zarówno krajowych jak i zagranicznych.

  Data dodania: 21 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Bartinek - Akcesoria numizmatyczne, kapsle, kasety, palety na monety - Hurtownia »

  Akcesoria numizmatyczne, kapsle na monety, kasety, palety na monety. produkcji i sprzedaży akcesoriów numizmatycznych. W naszej ofercie znajdują się między innymi kapsuły (kapsle) na monety, palety na monety z pokrywką, wysokiej jakości drewniane kasety na monety oraz inne akcesoria. Wykonujemy również zamówienia specjalne takie jak produkcja kapsuł (kapsli) na monety o średnicy, innej niż znajdujące się w naszej ofercie. Produkujemy drewniane kasety dostosowane do kolekcji numizmatów lub wykone według projektu, wizji klienta.
  Zapraszamy do współpracy: mennice, sklepy numizmatyczne i kolekcjonerskie, kluby i stowarzyszenia kolekcjonerów oraz wszystkich zainteresowanych naszą ofertą.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polecamy »

  Polmet zaprasza po pinsy i medale. Producent proponuje atrakcyjne warunki współpracy - korzystne ceny na artykuły pamiątkarskie z metali. W ofercie firmy Polmet pinsy 3d, medale łowieckie, spinki do krawatów, odznaczenia, breloki, efektowne znaczki patynowane z logo firmy na zamówienie, metalowe odznaki okolicznościowe. Wszystkich zainteresowanch zapraszamy do poznania naszej oferty - tanio i bardzo dobrej jakości pinsy 3d, znaczki patynowane, znaczki łowieckie, znaczki malowane.

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Numizmato - numizmatyka »

  Sklep numizmatyczny Numizmato jest odpowiedzią na pytanie Numizmatyka - gdzie kupować i jak przechowywać monety? Oferujemy Państwu abonament numizmatyczny, monety polskie, wysokiej jakości akcesoria numizmatyczne: kasety na monety, kasety na numizmaty i palety, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Dzięki naszym produktom numizmaty zdobędą wyjątkową oprawę. Numizmatyka to nasza pasja. Zajmujemy się tą tematyką od dawna.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Coinart - złoto inwestycyjne »

  Warszawski sklep numizmatyczny V&V CoinArt kojarzony jest zazwyczaj z monetami okolicznościowymi ze srebra i innych cennych kruszców. Rzeczywiście, w sklepie możliwa jest zarówno ich sprzedaż i wymiana, jak i zakup, na tym jednak nie kończą się jego możliwości. Zainteresowanie nim powinny wykazać także osoby, które interesuje skup złota inwestycyjnego, srebra oraz platyny, na uwagę zasługuje zaś między innymi to, że mamy do czynienia z doświadczonym podmiotem, który jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwo dokonywanych transakcji.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Numizmatyka

Numizmatyka - nowa strona:

Adres: