Serwisy aukcyjne Podkategoria: Serwisy aukcyjne

 • Darmowe Ogłoszenia »

  Jeżeli chcesz coś wyprzedać, wymienić niepotrzebny osprzęt na nowy, pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, lub nieudanych podarków platforma sprzedajemy.pl to odpowiednie miejsce. Tylko znajdujesz pasującą kategorię oraz podkategorię : ogłoszenia nieruchomości, antyki, zabawki, czy ubranka dla dzieci, akcesoria dla domu i do ogrodu, filmy, muzyka i gry, kolekcjonerstwo, komputery, książki i podręczniki, motoryzacja, mieszkania, a nawet ubrania. Prędko oraz bez trudu dodasz tam ofertę, bez zbędnych formularzy, bez logowania. Nasza platforma nie domaga się zbędnych formalności, nie bierze opłat i prowizji, zaś prezentacja przedmiotu trwa zaledwie kilka sekund. Atutem sprzedajemy.pl jest pewność i bezpieczeństwo, które daje największa innowacja - idea zakupów społecznościowych.

  Data dodania: 18 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świstak Aukcje »

  Świstak aukcje internetowe to szeroki wybór w rtv, agd, komputerach, telefonach komórkowych, częściach samochodowych i wielu innych kategoriach. Sprawdź sam ile może oszczędzić i ile można kupić za grosze. Kupuj tanio, szybko i bezpiecznie ze Świstakiem. Zostań profesjonalnym sprzedawcą dzięki bezprowizyjnemu systemowi sprzedaży. Sprzedawaj w sieci bez prowizji i bez opłat za wystawienie przedmiotu.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aukcje »

  Aukcje101 to ogólnopolski rynek online umożliwiający handel w skali lokalnej i krajowej. Dzięki zróżnicowanej i dynamicznej społeczności złożonej z firm i poszczególnych użytkowników serwis aukcje101 oferuje platformę, na której każdego dnia istnieje możliwość sprzedaży przedmiotów w tysiącach kategorii tematycznych. Nasza platforma wspiera otwartą i uczciwą komunikację między wszystkimi użytkownikami dokonującymi kupna bądź sprzedaży za pomocą serwisu aukcje101.pl. Ambicją zespołu aukcji101 jest aby kupowanie i sprzedawanie w internecie kojarzone było z przyjemnością, wygodą i bezpieczeństwem. Sprzedający może wyznaczyć cenę zakupu natychmiastowego (Kup teraz), jest to cena, za którą kupujący może nabyć towar, nie czekając do końca aukcji.

  Data dodania: 25 04 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwisy aukcyjne

Serwisy aukcyjne - nowa strona:

Adres: