Skoki spadochronowe Podkategoria: Skoki spadochronowe

 • Szkolenia spadochronowe »

  Witamy na naszej stronie internetowej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby, który marzą o tym, by przeżyć niepowtarzalną podniebną przygodę. Organizujemy niesamowite skoki spadochronowe. Gwarantujemy świetną atmosferę podniebnej zabawy. Współpracujemy z profesjonalistami. Zatrudniamy samych najlepszych instruktorów. Skacz z nami i poczuj smak fantastycznej przygody! Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe warszawa »

  Jeżeli szukasz wrażeń i adrenaliny zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – skoków spadochronowych. Dzięki naszej firmie będziesz mógł przejść szkolenie, aby skakać samemu, dzięki nam przejdziesz szkolenia oraz trening w tunelu aerodynamicznym. Zapewniamy znakomite szkolenie oraz inne atrakcje takie jak skoki tandemowe, po tym skoku nie będziesz chciał robić nic innego. Zapraszamy do kontaktu oraz na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skok spadochronowy »

  Serdecznie zapraszamy do naszej Szkoły spadochronowej wszystkich tych, którzy pragną przeżyć niezapomnianą przygodę podniebną. W naszej ofercie nowoczesne metody szkolenia spadochronowego AFF, niepowtarzalne lotnicze imprezy firmowe, które bawią, integrują i dostarczają niezapomnianej adrenaliny. Gwarancją udanego skoku jest najlepszy sprzęt, jaki posiadamy oraz doskonale wykwalifikowana i doświadczona kadra. Zapraszamy do skakania!

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe Warszawa »

  Skoki spadochronowe należą do bardzo prężnie rozwijającej się dziedziny sportowej. Dzięki temu, że zapewniają trudnych do opisania wrażeń osiągają coraz więcej sympatyków. Nasza szkoła spadochronowa zajmuje się organizacją skoków spadochronowych w tandemie oraz kursami aff. Zapraszamy wszystkich zaciekawionych do skorzystania z tej niesamowitej zabawy.
  W weekendy skaczemy przeważnie w Chrcynnie koło Warszawy, w tygodniu w Nowym Targu. Czasami można nas także spotkać we Wrocławiu. Szczegółowy harmonogram skoków znajduje się na stronie głównej. Zapraszamy na skoki spadochronowe osoby z całego kraju a także rodaków ( i nie tylko) z zagranicy.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe »

  Skoki spadochronowe, kursy affm tandemy, imprezy integracyjne z adrenaliną. Oryginalny prezent dla każdego i na każdą okazję! Rezerwuj już teraz - najlepsze skoki spadochronowe - Warszawa, Nowy targ, Piotrków Trybunalski. Filmowanie tandemów - lotnisko z widokiem na góry.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe wrocław »

  Szukasz oryginalnego prezentu, który zaskoczyłby każdego? Z pewnością właśnie takim byłby udział w skokach spadochronowych w tandemie. Wszystko to pod fachowymi skrzydłami instruktora, który przeprowadzi szkoleni oraz będzie nadzorował sam skok. Wszystkich zapraszamy na stronę internetową na której znajduje się komplet informacji. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe - nowa strona:

Adres: