Tenis Podkategoria: Tenis

 • Sklep tenisowy Magazyn Tenisa »

  Profesjonalny sklep tenisowy Magazyn tenisa oferuje klientom bogaty wybór wyposażenia, które dostosowane jest do wieku, wymagań czy oczekiwań użytkowników i miłosników tenisa ziemnego. Z pferty sklepu może skorzystać zatem zarówno osoba posiadająca duże doświadczenie w grze, jak i ta, która takiego doświadczenia nie posiada.

  Data dodania: 30 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pojedynek tenisistów »

  Portal internetowy Forhend pozwala na zapoznanie się z najważniejszymi informacjami i ciekawostkami z zakresu polskiego oraz światowego tenisa. Osoby zainteresowane wynikami rozgrywek znajdą tutaj rezultaty „na żywo” różnorodnych turniejów, np.: Australian Open, Wimbledon i wielu innych. Strona podaje również aktualne rankingi ATP i WTA oraz umożliwia porównanie umiejętności sportowych tenisistów.

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Super Tenis - nauka tenisa Szczecin »

  Szkoła tenisa ziemnego Szczecin Super Tenis zaprasza na kompleksowe nauczanie gry w tenisa ziemnego, które realizowane jest zarówno na poziomie rekreacyjnym jak i czysto zawodniczym. Lekcje tenisa Szczecin pobierają to małe dzieci oraz osoby dorosłe, które chciały by podnieść swoje umiejętności gry w tenisa. Profesjonalne kształcenie na poziomie zawodniczym odbywa sie od 5-go roku życia i dzieci uczęszczają na takie zajęcia 3 - 4 razy w tygodniu po 1 do 2 godzin. Cała nauka tenisa odbywa sie poprzez gre i zabawę, co gwarantuje zainteresowanie uczniów i mobilizację do kolejnych treningów.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep tenisowy »

  Novasport - największy polski sklep tenisowy. Oferujemy szeroki wybór sprzętu i akcesoriów do tenisa, jak np rakiety tenisowe, piłki tenisowe, torby, buty, odzież. Produkty najwyższej jakości, najlepsze marki: Babolat, Wilson, Head, Adidas. Zakupy w sklepie Novasport są wygodne, proste i bezpieczne. Wszystkie produkty są w 100 % oryginalne i pochodzą z legalnej i oficjalnej sieci dystrybucji.

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tenisa Szczecin »

  Witamy serdecznie na stronie internetowej naszej szkoły. Szkoła Tenisa działa w Szczecinie już jakiś czas. Ciągle poszerzamy ofertę szkoleniową w zakresie gry w tenisa. Polecamy zajęcia pod okiem doświadczonego trenera, który doskonale wie, jak pracować z ludźmi w każdym wieku. W ofercie mamy zajęcia zarówno grupowe, jak i indywidualne. Szkoła organizuje także obozy tenisowe, na których można się naprawdę wiele nauczyć.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tenis Kraków »

  Szkoła tenisa w Krakowie. Nauka tenisa dla dzieci i dorosłych. Oferujemy lekcje gry w tenisa dostosowane dla każdego uczestnika kursów. Nasza szkoła opiera się na profesjonalnej kadrze instruktorów Polskiego Związku Tenisa. Nasze metody treningowe sprawiają, że każdy może nauczyć się grać w tenisa bardzo szybko, a osoby już grające przekonają się jak w prosty sposób wyeliminować dotychczasowe błędy.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zapoznaj się »

  Centrum Sportu i Rekreacji Fabianowo Poznań. Naszą domeną jest tenis, siłownia, badminton i squash. Szkółka tenisowa proponuje też tenis dla dzieci - nauka badmintona, tenisa, squasha, amatorska liga tenisowa, turnieje tenisowe. W ofercie też półkolonie, zajęcia i wakacje dla dzieci. Trener fitness oraz trener personalny zaprasza Państwa do siłowni na trening osobisty.

  Data dodania: 18 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tenis Warszawa »

  Tenis Warszawa. Tenis na naszych kortach to czysta przyjemność. Zapraszamy na tenis – Warszawa Wawer – Radość. Nazwa naszego klubu to Radość 90. Istniejemy już 20 lat. Grają u nas zarówno amatorzy, jak i wykształciliśmy zawodowych graczy tenisa, którzy na poważnych turniejach grają np. z Radwańską. Sprawdź naszą stronę i całą ofertę. Gra w tenisa gwarantuje ci zdrowie i dobrą kondycję na lata a nie jest wcale droga. Wynajem kortów albo własnego trenera to kwoty jedynie kilkudziesięciu złotych.

  Data dodania: 13 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Tenisowa ProTenis Kraków »

  Szkoła Tenisowa Protenis Kraków zaprasza wszystkich zainteresowanych do wspólnej nauki gry w tenisa ziemnego. Oferujemy Państwu pełną ofertę treningów indywidualnych oraz grupowych. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. W naszej codziennej pracy szczególną uwagę przywiązujemy do treningów dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzone są w oparciu o program Play & Stay, propagowany przez Międzynarodową Federację Tenisową. We współpracy z osobami dorosłymi staramy się nie zapominać o indywidualnym podejściu do każdego uczestnika kursu. Realizując nasze programy treningowe zwracamy uwagę na Państwa sugestie oraz indywidualne potrzeby.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Radwańska »

  Forum poświęcone siostrom Radwańskim, czyli Agnieszce, zwanej Isią oraz Urszuli. Znajdziesz na nim wiele ciekawych dyskusji na temat sióstr, mnóstwo wywiadów, fotografii na korcie i poza nim, filmików, skrótów meczy oraz aktualne rankingi i zdobyte puchary. Na forum jest także mały kącik tenisowy, gdzie są informacje na temat innych polskich tenisistów i tenisistek a także na temat turniejów ATP i WTA.

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tenis

Tenis - nowa strona:

Adres: