Strony związane z hasłem 'angielski dla dzieci':

 • Angielski Katowice | Korepetycje, gramatyka, konwersacje, egzaminy, »

  Angielski dla młodzieży i dorosłych - konwersacje, zajęcia doskonalące warsztat gramatyczny i pisarski oraz przygotowanie do bieżących zajęć lekcyjnych w szkole. Korepetycje z angielskiego jako pomoc dodatkowa w związku z trudnościami w szkole - wyjaśniamy zagadnienia niezrozumiałe, opracowujemy bieżący materiał, by w niedługim czasie poszerzać zdolności językowe i poczuć się komfortowo stosując język angielski w praktyce. Przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych oraz maturalnych - wykorzystując materiały OKE oraz PERON, wewnętrznych egzaminów językowych na uczelniach wyższych oraz przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, TOEFL.

  Dojazd w obrębie Katowic oraz pierwsze zajęcia w formie skróconej - Gratis!

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego Warszawa »

  Vega Language Courses and Translations Center - angielski dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz kursy dla firm. Pracownicy polskich i zagranicznych firm uczą się u nas języka angielskiego w oparciu o programy nauczania adekwatne do specyfiki ich miejsc pracy. U nas również finansowy angielski oraz prawniczy angielski, a także intensywne kursy dla menagerów. Szkoła Vega zaprasza na lekcje!

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • TLT - obozy sportowo-językowe »

  Kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz dla klientów instytucjonalnych. Obozy jezykowe. Profesjonalna kadra lektorska oraz maksymalnie 4 osobowe grupy zapewniają dopasowanie treści zajęć do potrzeb słuchaczy. W swojej ofercie mamy zarówno kursy języka ogólnego (General English) jak i kursy Business and Professional English oraz zajęcia z native speakers. Zapraszamy!

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gry dla dzieci »

  Troskliwy rodzic zdaje sobie sprawę z konieczności wielopłaszczyznowej edukacji swojego potomka. Najnowszym ze rodzai zapewnienia rozwoju wszystkich pociech są niezwykle lubiane - gry on-line dla dzieci. Za sprawą atrakcyjnych gier oraz quizów, milusiński pozna wesoły świat przygody. W naszym serwisie umieszczane są zabawy dla najmłodszych jak i lekko dorosłych smyków. Dodatkowo oferujemy przedszkole anglojęzyczne oraz klub miłośników naszej ciuchci. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Piaseczno »

  Wybierając szkołę językową dla siebie lub dziecka w Piasecznie należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Prezentowana strona z pewnością pokaże Państwu na co zwrócić uwagę i co oferują obecnie nowoczesne szkoły językowe. Szeroka oferta kursów językowych, wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, użycie multimediów- szczególnie ciekawych dla dzieci, profesjonalna obsługa administracyjna i zadbanie o klienta, to wszystko już jest standardem w dobrych szkołach językowych. Wybierając angielski dla dzieci Piaseczno macie Państwo pewność, że lektor Waszego dziecka ma wieloletnie doświadczenie w uczeniu dzieci języka angielskiego, ukończył filologię angielską, stale uczęszcza na szkolenia branżowe i ma opiekę doświadczonego metodyka. Dzieci z pewnością docenią także użycie tablic interaktywnych.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci | Helen Doron | Kursy języka angielskiego dla dzieci »

  Nasza szkoła oferuje najlepsze i najbardziej interesujące zajęcia dla dzieci. Działamy na rynku z myślą, aby zapewnić dzieciom ciekaw e i twórcze zajęcia pozaszkolne, w których będą mogły się rozwijać i kształcić, Oprócz zajęć plastycznych, tanecznych, muzycznych, sportowych, organizujemy także zajęcia językowe. Nauka języków obcych jest bardzo ważna i potrzebna w dzisiejszych czasach. Najbardziej ciekawa forma jest w tym wyrodku angielski dla dzieci w Poznaniu, gdyż jest to język najbardziej uniwersalnym którym posługują się prawie wszystkie narody. Angielski dla dzieci to doskonała forma spędzania czasu pozaszkolnego. Gwarantujemy zajęcia na najwyższym poziomie, ciekawe, twórcze. Nasze zajęcia wzbogacone są zabawa, ciekawymi grami, piosenkami i wierszami.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mentes Szkola Jezykowa Bielsko Biala »

  Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych nauką języków obcych do Szkoły MENTES w Bielsku-Białej. Od września oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Małe grupy 4-7 prowadzone w kameralnych warunkach. Przygotowujemy kursantów również do matury, FCE-CAE-CPE-KET-PET i wiele innych. Współpracujemy tylko i wyłącznie z doświadczonymi i akredytowanymi wydawnictwami. Przyjdź i poznaj nasz zespół metodyków i nauczycieli. Z chęcią zaoferujemy Ci zniżki i rabaty na najbliższy semestr nauki. Sprawdź równiez nasz cennik. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 29 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alex - angielski dla dzieci Warszawa, szkoła języków obcych Warszawa »

  Firma „Alex” to wyjątkowa szkoła języków obcych. Warszawa to siedziba firmy, szkoła prowadzi natomiast dalszą działalność na terenie całej Polski. Proponuje spory wybór kursów dostosowanych dla ludzi dorosłych, jak i dla dzieci. Zatrudnieni są najlepsi lektorzy, dzięki którym wykładany jest język angielski dla dzieci. Warszawa to siedziba wielu przedsiębiorstw, właśnie dla ich pracowników Alex oferuje zajęcia z: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego oraz dodatkowo hiszpańskiego.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski Bydgoszcz - English Is Easy »

  Zapraszamy na kursy języka angielskiego wszystkie zainteresowane osoby; niezależnie od wieku, płyci i poziomu zaawansowania, nasze zajęcia pozwolą Wam nauczyć się języka angielskiego od podstaw lub poszerzyć już posiadane umiejętności. Oferujemy angielski dla dzieci, business english, konwersację, kursy indywidualne - wszystko czego mogą Państwo potrzebować. Jeśli interesuje Was angielski Bydgoszcz, to tylko z nami, szybko i w przyjaznej atmosferze poznacie metody na aktywne komunikowanie się w języku angielskim.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »