Strony związane z hasłem 'aplikacje mobilne':

 • Agencja kreatywna »

  Tworzymy innowacyjne systemy, np. aplikacje interaktywne (monitory, infokioski, stoły, ekrany powitalne i inne). W naszych projektach wykorzystujemy m.in. technologię rozszerzonej rzeczywistości czy Naturalnej Interakcji. Zapraszamy - znajdujemy się w Gdańsku.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reklama katowice »

  Nowoczesna i skuteczna firma reklamowa. Koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów. Sprawdzamy wyniki sprzedaży naszych klientów - dostosowujemy strategie reklamowe do aktualnej sytuacji na polskim rynku reklamy. Projektujemy i tworzymy kompletny wizerunek firm - zgodne z obowiązującymi standardami witryny internetowe, zaawansowane systemy portalowe logotypy, aplikacje mobilne, poligrafię itd. Na wszystkie nasze realizacje dajemy gwarancje popartą długoletnim doświadczeniem i zewnętrznymi audytami jakości realizacji. Do prac podchodzimy z szacunkiem i zaangażowaniem. Nasze doświadczenie potwierdzone jest wieloma udanymi realizacjami z zakresu różnych dziedzin reklamy.

  Data dodania: 08 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje mobilne - projektowanie Wrocław »

  Firma Mohi.to powstała, żeby wspomóc nasze wejście do wirtualnego świata, a jeśli już w nim funkcjonujemy, uświadomić nam, jak działać, aby nasza marka zdobyła większe zainteresowanie. Jest to fenomenalnie wyszkolona ekipa, wyspecjalizowana w usługach typu: tworzenie stron www, projekty ilustracji, tworzenie aplikacji na Androida i tym podobnych. współdziałając ze specjalistami z dziedzin fotografii reklamowej, ilustracji 3D, copywritingu, czy też tłumaczeń, firma zapewnia nam wysoką jakość wykonanych usług, wykazując się aktywną postawą i i profesjonalizmem.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje mobilne »

  Solution Lions s.c. jest firmą funkcjonującą na rynku ogólnopolskim w zakresie innowacyjnych usług jak również rozwiązań informatycznych. Firma realizuje generalne usługi od konsultingu, przez wykonanie, do outsourcingu projektów informatycznych a oprócz tego spraw tyczących się takich zagadnień jak: aplikacje iphone, aplikacje mobilne, aplikacje blackberry oraz aplikacje telefon. Rozwiązania oferowane przez zespół dyplomowanych pracowników to przede wszystkim pionierskie metody oraz dojście do bardzo zaawansowanych i najnowszej generacji narzędzi informatycznych. Wieloletnia praktyka na rynku, specjalistyczne kompetencje oraz profesjonalna obsługa to gwarancja najwyższej jakości oferowanych usług.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje mobilne warszawa »

  Potrzebujesz funkcjonalnej aplikacji mobilnej? W takim przypadku warto zajrzeć na naszą stronę internetową, aby zapoznać się bliżej z ofertą naszej firmy. Przygotowujemy aplikacje na telefony komórkowe i w tej dziedzinie możemy pochwalić się wieloma sukcesami. Nasza oferta dotyczy oprogramowania na systemy Android, Windows Mobile, iOS, Samsung bada i kilku innych, które wymienione są szczegółowo na stronie. Nasza firma zrealizowała już wiele projektów dla klientów z całej Polski, również dla rozpoznawalnych marek. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty już teraz!

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie zespołem sprzedaży - Sagra.pl »

  Spółka Sagra Technology to szanowany wytwórca skutecznych rozwiązań IT dla firm. Kreujemy aplikacje, które ukierunkowane są szczególnie na takie sfery, jak mobilny handel, działania marketingowe, jak również obsługa klienta. Wszystkie zlecenia wdrożymy przeprowadzając uprzednio gruntowną analizę potrzeb i wymogów zleceniodawcy. Technologia klasy SFA (Sales Force Automation), BI (Business Intelligence), mCRM (czyli Mobilny handlowiec) stanowią nowy wymiar komunikacji. Gdyby posiadali państwo pytania oraz zastrzeżeń służymy wytrawnym doradztwem - więcej informacji znajdą państwo na stronie: www.sagra.pl.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje dedykowane »

  Firma informatyczna itCraft Warszawa, województwo mazowieckie - specjalizacja firmy to programy na zamówienie, aplikacje dedykowane i aplikacje webowe dla małych i średnich firm. Najlepszej jakości rozwiązania e-commerce - bogate doświadczenie. Programiści j2ee - profesjonalny konsulting, wdrożenia i outsourcing IT, oprogramowanie java, tworzenie portali oraz aplikacje internetowe na zlecenie. Programiści java zapraszają. Projekty dla największych banków oraz telekomów w Polsce. Podwykonawca informatyka - projektowanie systemów informatycznych, marketing internetowy, programy na zlecenie, portale na zamówienie, apilikacje Grails.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Xenna.pl - naturalne produkty w walce z zaparciami »

  Potrzebujesz dobrego leku na zaparcia? Sięgnij po Xennę! Polecamy Ci www.xenna.pl, stronę poświęconą produktom Xenna, ziołom, tabletkom dojelitowym, preparatowi Xenna Błonnik. To bezpieczne i skuteczne środki dla każdego, kto cierpi na częste zaparcia. Jeśli zatem ten problem dotyczy też Ciebie, jeśli chcesz rozpocząć oczyszczającą dietę, planujesz wreszcie zadbać o zdrowie, wejdź na www.xenna.pl i pobierz nasze bezpłatne aplikacje mobilne, które pomogą Ci osiągnąć cel!

  Data dodania: 25 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Roxxmedia »

  Firma Roxxmedia jest agencją reklamową, która jest ekspertem w realizacji graficznej dla interaktywnych mediów. Główne obszary działalności to koncepcja, kreacja i technologia. Roxxmedia tworzy niekonwencjonalne idee na potrzeby swoich Klientów. Agencja oferuje działania takie jak kreowanie oraz rozwój strategii, planowanie działań promocyjnych, koncepcje graficzne, identyfikację marki, projekty funkcjonalne, animacje 3D, e-commerce, aplikacje mobilne oraz pozycjonowanie. W gronie Klientów firmy są popularne firmy zarówno z Polski jak i zagranicy.

  Data dodania: 29 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lu-Art.com - Tworzenie stron internetowych »

  Nasza firma świadczy usługi z zakresu tworzenie i projektowanie stron internetowych niezależnie od branży firmy. Wykonujemy również wysokiej jakości aplikacje internetowe, systemy zarządzania, wizualizacje, logotypy. Doradzamy, szukamy funkcjonalnych rozwiązań. Strony internetowe projektowanie przez LuArt są właśnie dla Ciebie. Zadzwoń!!

  Data dodania: 19 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Www.goapps.pl - aplikacje mobilne »

  Firma Goapps zajmuje się tworzeniem oprogramowań mobilnych od 2012 roku. Działamy na wszystkich najpopularniejszych systemach, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać każde zlecone nam zadanie. Charakteryzuje nas profesjonalizm oraz najwyższa jakość oferowanych przez nas usług. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

  Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Softroids.com »

  Tworzone przez naszą firmę aplikacje, to przede wszystkim różnorodność pod względem designu, różna funkcjonalność dopasowana do potrzeb użytkowników, prosta obsługa i bezawaryjność. Korzystamy z najnowszych narzędzi i oprogramowania aby stworzyć idealną aplikację. Zwracamy szczególną uwagę na Państwa potrzeby.

  Data dodania: 25 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Asander.pl - tworzenie stron www, sklepów online »

  Wybór usług firmy Asander to gwarancja zadowolenia z efektu końcowego współpracy. Responsywne strony internetowe, funkcjonalne sklepy online, dedykowane aplikacje mobilne, wysokiej jakości projekty graficzne oraz teksty pozycjonujące stronę - to wszysto sprawia, że firma zyskuje wciąż nowych klientów, a jej portfolio wypełniają zlecenia z różnych branż.

  Data dodania: 19 04 2019 · szczegóły wpisu »