Strony związane z hasłem 'biuro tlumaczen':

 • Traduttore freelance polacco - tlumacz techniczny jezyka wloskiego »

  mgr Henryk Machnik - tłumacz techniczny NOT, od 1990 roku wykonuje profesjonalne tłumaczenia techniczne w języku włoskim dla firm. Preferuje tłumaczenia specjalistyczne o bardzo dużym stopniu trudności, takie jak sprawozdania z prób materiałowych, normy i instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń. Specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych podczas negocjacji handlowych oraz w czasie szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Tłumaczenia ustne wykonuje na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz Małopolski a także bardzo często we Włoszech.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielskiego »

  Biuro tłumaczeń CDT - zaprasza do zapoznania się z oferta tłumaczeń technicznych, medycznych i innych. Nasza firma ma na swoim koncie masę przetłumaczonych zleceń, co świadczy o naszym profesjonalizmie. Korzystając z naszych usług otrzymasz to, co jest najważniejsze dla każdego klienta, profesjonalizm i rzetelność.

  Data dodania: 26 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Katowice »

  Mieszczące się na terenie Katowic profesjonalne biuro tłumaczeń, które prowadzi zarówno obsługę dużych konferencji językowych, jak i udziela pomocy w zwykłej translacji dokumentów. W ofercie znajdują się tłumaczenia specjalistyczne (techniczne, prawnicze itp), jak i też typowe tłumaczenia ustne i pisemne. Ponadto biuro nawiązuje współpracę z około setką tłumaczy znających różne języki, w tym angielski, niemiecki, rosyjski, francuski i włoski.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • E-txt »

  Profesjonalne biuro tlumaczen e-txt, oferuje tlumaczenia: przysiegle, ustne, pisemne, stron www, audio/video i inne. Oferujemy kompleksowa obsluge firm jak i klientow indywidualnych. Wykonujemy tlumaczenia lodz i tlumaczenia angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, chinski, vietnamski itp. Stawiamy na obsługę zdalną przez e-mail i faks.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »